Facebook Instagram YouTube

Soutěžící Nikol Zaharowská

Nikol Zaharowská možná nepůsobí jako zkušená fotomodelka, ale po prohlédnutí jejího soutěžního profilu na stránkách soutěže, vás přesvědčí o opaku. Co na sebe prozradila? Proč se vůbec přihlásila do soutěže Czech&Slovak PhotoGIrl 2017 a proč by zrovna ona měla vyhrát? Na tyto otázky se dozvíte odpovědi v jejím krátkém medajlonku. Pokud chcete Nikol podpořit a zaslat ji sms hlas, tak navštivte její soutěžní profil na stránkách soutěže PhotoGirl. Nikol bude určitě ráda.

Více ...

Malý velký adam

Nová česko-slovenská PhotoGirl 2017 bude jezdit rok zdarma v novém Opel Adam. To je věc již známa. Co však mnoho fanoušků Opelu netuší, je prostor, kterým nový sympaťák ze stáje automobilky s bleskem ve znaku oplývá. I vysoké postavy najdou pohodlí a budou si moci vychutnat komfort z jízdy. Jako důkaz, připravujeme fotografie prezidenta soutěže, který měří přes 200 cm za volantem novéha Opel Adam. Jak jste si již jistě všimli, tak soutěž o to, která z dívek bude moci využívat nový automobil po dobu jednoho celého roku právě probíhá na internetových stránkách soutěže. Dívky i ženy se předhánějí v nápaditosti a snaží se přesvědčit širokou veřejnost, aby právě jim zaslala svůj hlas.

 

Více ...

Malostranská Beseda jede!

Gastronomie, divadlo, koncerty, výstavy. To jsou charakteristické body, které když se řekne Malostranská Beseda napadnou nejednoho milovníka kvalitního jídla a také návštěvníka kulturních zařízení. Skvělé jídlo a výborné pivo. Pestrý kulturní program. To vše a ještě mnohem více nabízí nádherné historické prostory Malostranské Besedy pro své návštěvníky z České republiky a turistů z celého světa. Malostranská Beseda sice byla díky rekonstrukci uzavřena avšak od roku 2010 se brána prostorů otevřela a dýchá historický vzduch ze srdce Prahy do dnešních dnů. Členitý vnitřek zařízení nabízí mnoho různých řešení pro uspořádání gastronomických a kulturních akcí.

 

Více ...

Zaznamenavam hlas...