Facebook Instagram YouTube

Soutěžící Světlana Junáková

Světlana Junáková je dívka, která v loňském roce odmaturovala na obchodní akademii a my vám ji již podruhé přinášíme v medajlonku, který jsme pořídili na setkání s produkcí v Malostranské Besedě. Světlana si zamilovala modeling a fotomodeling a proto má jeden velký sen. Vítězství v soutěži Czech&Slovak Photogirl. Není však sama. Pokud ji chcete podpořit v kategorii PhotoGirl veřejnosti pak navštivte její profil na www.photogirl.cz. Zašlete Světlaně smsku a dokažte, že jste jejími fanoušky. Může vyhrát automobil Opel Adam od společnosti Autocentrum HM s.r.o.

Více ...

Malý velký adam

Nová česko-slovenská PhotoGirl 2017 bude jezdit rok zdarma v novém Opel Adam. To je věc již známa. Co však mnoho fanoušků Opelu netuší, je prostor, kterým nový sympaťák ze stáje automobilky s bleskem ve znaku oplývá. I vysoké postavy najdou pohodlí a budou si moci vychutnat komfort z jízdy. Jako důkaz, připravujeme fotografie prezidenta soutěže, který měří přes 200 cm za volantem novéha Opel Adam. Jak jste si již jistě všimli, tak soutěž o to, která z dívek bude moci využívat nový automobil po dobu jednoho celého roku právě probíhá na internetových stránkách soutěže. Dívky i ženy se předhánějí v nápaditosti a snaží se přesvědčit širokou veřejnost, aby právě jim zaslala svůj hlas.

 

Více ...

Malostranská Beseda jede!

Gastronomie, divadlo, koncerty, výstavy. To jsou charakteristické body, které když se řekne Malostranská Beseda napadnou nejednoho milovníka kvalitního jídla a také návštěvníka kulturních zařízení. Skvělé jídlo a výborné pivo. Pestrý kulturní program. To vše a ještě mnohem více nabízí nádherné historické prostory Malostranské Besedy pro své návštěvníky z České republiky a turistů z celého světa. Malostranská Beseda sice byla díky rekonstrukci uzavřena avšak od roku 2010 se brána prostorů otevřela a dýchá historický vzduch ze srdce Prahy do dnešních dnů. Členitý vnitřek zařízení nabízí mnoho různých řešení pro uspořádání gastronomických a kulturních akcí.

 

Více ...

Zaznamenavam hlas...