Facebook Instagram YouTube

Start přihlášek již 1. 11. 2017 - hlaste se!

Vítězka soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2017, Petra Neuvirthová, ještě ani neabsolvovala svou cestu do Las Vegas ale produkce nezahálí a dívá se směrem dopředu, A to hlavně k datu 1. 11. 2017, kdy se otevřou přihlášky na nový ročník. Všechny dívky, které se letos nestihly přihlásit, nebo z jakéhokoli důvodu nesebraly odvahu k přihlášení mají nyní jedinečnou možnost jak zabojovat o báječné ceny. 1. listopadu 2017 startuje nový ročník Czech&Slovak PhotoGirl a vy buďte u toho. Hlaste se zde na stránkách, nebo prostřednictvím Facebooku. Těšíme se na vás.

Více ...

Děkujeme partnerům Czech&Slovak 2017

Právě končí ročník 2017 soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Úspěšnost projektu a hlavně posun a příčku výše se dá změřit. A to zejména zájmem z řad médií a veřejnosti. Před finále a behěm něj, navštívilo profily, webové stránky a youtube soutěže přes 10 000 návštěvíků, což je ve srovnáním s loňskem skvělá zpráva nejen pro PhotoGirl, ale také pro partnery soutěže, bez kterých by žádné finále, ani soutěž samotná nemohla vzniknout.

Více ...

Restaurace Střelecký Ostrov

Restaurace Střelecký ostrov bude letos hostit již 3. finále Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Podle prvních informací ze Střeleckého ostrova čeká návštěvníky a hosty nezapomenutelný gastronomický a kulturní zážitek. Restaurace střelecký ostrov nabízí svým návštěvníkům neopakovatelný výhled z terasy restaurace, který jinde v hlavním městě nenajdete. Slovní spojení ´´jako na dlani´´ se zde přímo nabízí. Ano, Národní divadlo přímo ve výhledu z terasy, na které si vychutnáte pokrmy z různých koutů světa láká mnoho gastroturistů

Více ...

Zaznamenavam hlas...