Facebook Instagram YouTube

BOOM! Operátorovi se roztrhl pytel! Ten smskový...

Soustředění za dvěřma, ale sms hlasování poběží až do finále. A tak se minulý týden opět roztrhl operátorův pytel s smskami pro soutěžící v Czech&Slovak PhotoGirl. Nejvíce jich tentokrát dostala Monika Bagarová. Své první hlasy obdržela také Eva Josefusová. Jedna ze semifinalistek je tak naplno ve hře, protože kategorií je více a ceny jsou lákové v každé z nich. Czech&Slovak PhotoGirl je zkrátka jiná. Na tom si zakládá a tak tomu bude i do budoucna. Uvidíme kolik ještě dojde dívkám hlasů. Stále je v čele Patricie Skálové. To se však může rychle změnit. Cena jedné smsky je totiž pouhých 10,-Kč a tak při představě nového automobilu na rok úplně zdarma se může stát, že se na poslední chvíli objeví tajný sponzor a pošle tři , nebo 4 stovky sms hlasů a úplně změní pořadí. To se stalo v předloňském ročníku. Oproti tomu loni si situaci pohlídala vítězka PhotoGirl Public 2017 Mary Aušová a s přehledem způsobem start-cíl soutěž ovládla. Nechme se překvapit jak to dopadne v září před finále.

Více ...

Juice vítězkám na celý rok!

Hello se stává dalším partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Vítězkám zajistí kvalitní ovocné džusy na celý rok. Hello bude parťákem dívek, které bojují o titul Czech&Slovak PhotoGirl. Osvěžující nápoje, které se budeu jistě hodit poputují ke všem, které se umístí v jednotlivých kategoriích soutěže. Soutěž je také o zdravém životním stylu a k tomu dobrý džus patří. Hello tak poteče proudem a bude vidět.

Více ...

Natalya Makarenko - i šaty mají duši

Natalya Makarenko říká, že hlavním smyslem její práce je nejen obléci ženu, aby vypadala brilantně. Součástí jejího působení na české oděvní scéně je totiž také snaha dosáhnout spojení duše ženy a šatů, které oblékne. Ne vždy je úplně snadné se trefit do jednotlivých osobností, které díla obléknou, ale praxí již Natalya Makarenko dostala jistotu v tom, že pokud nesplyne žena se šaty, tak ani výsledné předvedení šatů na přehlídce, společenské události, plese či jiné kulturní akci nedopadnou dle představ matky myšlenky. 

Více ...

Kde je nejhezčí muž světa?

Brad Pitt
 
27.8%
Leonardo Di Caprio
 
22.02%
Jaromír Jágr
 
16.25%
Karel Roden
 
15.16%
Někdo úplně jiný
 
18.77%