Facebook Instagram YouTube

Michal Viewegh a Xaver Veselý opět po roce zasednou v porotě.

Luboš Xaver Veselý a Michal Viewegh po roce opět zasednou na čestná místa porotců v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Celá soutěž tak získává na důležitosti, protože zmiňovaní jsou znova a poněkolikáté na pomyslné špici pracovních úspěchů a je tedy velice příjemné takto úspěšné a vytížené osobnosti zařadit do poroty. 

Moderátor, který v současnosti exceluje v XTV, tedy internetové televizi o vážných věcech stojí u soutěže od samého začátku. V zákulisí se proslýchá, že myšlenka soutěže krásy nebyla vzdálena příliš daleko od jeho mozkovny. Nyní tedy již po čtvrté bude sledovat počínání finalistek a bude rozhodovat o tom, která z nich pojede v říjnu do Las Vegas, Los Angeles a také do San Diega. V loňském roce dívky hodnotil také na soustředění. Zda-li tomu bude stejně i letos? To se brzdy dozvíte.

Druhý z pánů, který se dneškem stává čestným členem poroty je spisovatel a velký znalec ženské krásy Michal Viewegh. Ten se pravidelně a zodpovědně zúčastňuje také soustředění. Ani letos tomu nebude jinak. Veleúspěšný spisovatel je opět ve formě a jeho nová kniha se jistě brzo stane bestsellerem. Soustředění na hotelu Bouda Máma v Krkonoších bude opět zkouška pro dívky, jestli a jak jsou schopny pózovat před fotoaparátem a také jak umějí komunikovat. Michal Viewegh je mistr slova a tak s děvčaty 100% prohodí pár slov. Bude si tak moci udělat ucelený obrázek o každé z nich.

Luboš Xaver Veselý a Michal Viewegh tedy svou roli znají. Jakou dívku vyberou a která bude nosit titul Czech&Slovak PhotoGirl je zatím otázkou. Odpověď se dozvíme 14. 9. 2018 v klubu Theatro Karlín.

Více ...

Natalya Makarenko - i šaty mají duši

Natalya Makarenko říká, že hlavním smyslem její práce je nejen obléci ženu, aby vypadala brilantně. Součástí jejího působení na české oděvní scéně je totiž také snaha dosáhnout spojení duše ženy a šatů, které oblékne. Ne vždy je úplně snadné se trefit do jednotlivých osobností, které díla obléknou, ale praxí již Natalya Makarenko dostala jistotu v tom, že pokud nesplyne žena se šaty, tak ani výsledné předvedení šatů na přehlídce, společenské události, plese či jiné kulturní akci nedopadnou dle představ matky myšlenky. 

Více ...

Máte rádi USA? Vydejte se tam!

Máte nějaké sny? Rádi byste nový automobil, nebo třeba chcete na cestu kolem světa? Pokud patříte mezi snílky, kteří by rádi procestovali celý svět, tak právě čtete ty správné řádky. V dnešní době, kdy se roztrhl pytel s různými cestovateli a cestování jako obor zažívá obrovský boom se snům o cestování asi neubrání nikdo z nás. Alespoň občas. Jestliže sníte i vy, tak potom schází již jen malý krůček k tomu, aby se sen stal skutečností. Nemusíte totiž znát 5 světových jazyků. Ani nemusíte nic vymýšlet a lámat si hlavu s programem. A kde budete spát? To vše se dá již vyřešit za pomoci specializovaných cestovních kanceláří, které se zabývají konkrétními destinacemi a které vám připraví program na míru přesně podle vašich představ. Jednou z velice vyhledávaný destinací je Amerika.

Více ...

Kde je nejhezčí muž světa?

Brad Pitt
 
24.85%
Leonardo Di Caprio
 
23.64%
Jaromír Jágr
 
16.36%
Karel Roden
 
15.15%
Někdo úplně jiný
 
20%