Facebook Instagram YouTube

Malostranská Beseda jede!

07.06.2017

Gastronomie, divadlo, koncerty, výstavy. To jsou charakteristické body, které když se řekne Malostranská Beseda napadnou nejednoho milovníka kvalitního jídla a také návštěvníka kulturních zařízení. Skvělé jídlo a výborné pivo. Pestrý kulturní program. To vše a ještě mnohem více nabízí nádherné historické prostory Malostranské Besedy pro své návštěvníky z České republiky a turistů z celého světa.

Malostranská Beseda sice byla díky rekonstrukci uzavřena avšak od roku 2010 se brána prostorů otevřela a dýchá historický vzduch ze srdce Prahy do dnešních dnů. Členitý vnitřek zařízení nabízí mnoho různých řešení pro uspořádání gastronomických a kulturních akcí. Milovníci kávy a dobrého piva si zde přijdou skutečně na své. Obchodní schůzky anebo rychlé rande, je zde na denním pořádku. Mohlo by se zdát, že  protikuřácký zákon, který vešel v platnost, odradí návštěvníky a Beseda bude prázdná. Opak je pravdou. Prostorná zahrádka pojme několik desítek hostů a ti si tak od stolu mohou vychutnávat atmosféru Malé Strany. Hezky pěkně od piva či sklenky dobrého vína mohou v klidu na čerstvém vzduchu debatovat o věcech všedních i nevšedních.

Kuchyně, kterou zde naleznete, je zaměřena na tradiční české pokrmy. Pivnice, kavárna, Trick Bar. I tato zařízení jsou k dispozici například k uspořádání seminářů či firemního večírku. V Galerii momentálně probíhá interaktivní výstava ´´Magické Vikýře play´´ vhodné také pro dětské návštěvníky. Ať už pojmete návštěvu Malostranské Besedy jakkoli, tak nebudete při odchodu litovat. Personál, který je tu vždy velice příjemně naladěn zajistí, že vám ještě dlouho po odchodu bude zážitek z gastronomického zážitku a kulturního vyžití rezonovat nejen v uších, ale také v dalších smyslových vjemech. Doporučení k návštěvě nebylo nikdy jednodušší a upřímnější než v tomto případě.

mB.jpg mb1.jpg mb2.jpg mb3.jpg mb4.jpg mb5.jpg mb6.jpg mb7.jpg