Facebook Instagram YouTube

Malý velký adam

12.06.2017

Nová česko-slovenská PhotoGirl 2017 bude jezdit rok zdarma v novém Opel Adam. To je věc již známa. Co však mnoho fanoušků Opelu netuší, je prostor, kterým nový sympaťák ze stáje automobilky s bleskem ve znaku oplývá. I vysoké postavy najdou pohodlí a budou si moci vychutnat komfort z jízdy. Jako důkaz, připravujeme fotografie prezidenta soutěže, který měří přes 200 cm za volantem novéha Opel Adam.

Jak jste si již jistě všimli, tak soutěž o to, která z dívek bude moci využívat nový automobil po dobu jednoho celého roku právě probíhá na interentových stránkách soutěže. Dívky i ženy se předhánějí v nápaditosti a snaží se přesvědčit širokou veřejnost aby právě jim zaslala svůj hlas. Jak nám při rozhovoru prozradil generální ředitel Autocentrum Hm s.r.o. Břeclav, pan Petr Šálek, může se vítězka sms hlasování veřejnosti těšit na svůj vůz již po skončení finálového vyhlášení výsledků. Přislíbil také, že vůz bude účasten na soustředění finalistek. 

Fotografie, které vzniknou s prezidentem soutěže, Lukášem Trsem, budou dostatečným důkazem všem, kteří tvrdí, že Adam je malý. Možná tak působí, ale opak je pravdou. Nechte se překvapit a těšte se. Pokud máte zájem si vůz vyzkoušet a projet se, potom navštivte stránky Autocentra Hm s.r.o., tedy hlavního partnera PhotoGirl. Testovací jízdu objednejte zde.