Facebook Instagram YouTube

Restaurace Střelecký Ostrov

11.09.2017

Restaurace Střelecký ostrov bude letos hostit již 3. finále Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Podle prvních informací ze Střeleckého ostrova čeká návštěvníky a hosty nezapomenutelný gastronomický a kulturní zážitek.

Restaurace střelecký ostrov nabízí svým návštěvníkům neopakovatelný výhled z terasy restaurace, který jinde v hlavním městě nenajdete. Slovní spojení ´´jako na dlani´´ se zde přímo nabízí. Ano, Národní divadlo přímo ve výhledu z terasy, na které si vychutnáte pokrmy z různých koutů světa láká mnoho gastroturistů, ale i milovníků romantiky. Zde se totiž snad i ten nejzarytější odpůrce romantických večerů musí pozastavit nad nádherou a atmosférou, které zde všude okolo dýchá a sálá z historických zdí. Díky skvělé poloze si toto místo oblíbili také filmaři.

Firemní setkání, večírky i velké akce pro několik stovek lidí. Personál je schopen skutečně obsloužit velké množství strávníků a tak se i produkce Czech&Slovak PhotoGirl rozhodla uspořádat své finále zde v útrobách této krásné restaurace.

Vína různých odrůd a vůní zde vychutnáte v přijemné atmosféře a mimo tradičních nápojů všech značek zde doporučujeme vyzkoušenou domácí zázvorovou limonádu, která je skutečně domácí a je vyrobena ze skutečného zázvoru. Tedy žádné náhražky, ale pravý zázvor. Personál je milý a hlavně profesionální a tak ať už půjdete z procházky, nebo budete mít důležité obchodní jednání je obsluha připravena se o vás perfektně postarat. Gastronomie napříč světovou kuchyní je připravována zkušeným šéfkuchařem. Prostory jsou rozlehlé a pro svou akci si určitě najdete ten váš, který vám bude nejbližší. Resaturace, terasa, gotický salonek a další zákoutí, která slouží všem náročným klientům jsou připravena ve dne i v noci ke strávení příjemných chvil s přáteli anebo obchodními partnery. 

Nikde jinde skutečně nezažijete skloubení atmosféry, gastro zážitku a profesionálního personálu. Přijďte se sami podívat. Nebudete litovat. Czech&Slovak PhotoGirl zde pozná již svou třetí královnu. Již 29. 9. 2017.