Facebook Instagram YouTube

Jedeme. A jede to parádně!

19.02.2018

Spanilá jizda. Přesně tak by se dal označit letošní ročník soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Castingy jsou za dveřmi, soustředění je termínově připravené a finále se domlouvá na velice reprezentativním místě. Co však již jede, jsou vozy od Autocentrum HM.

Díky Břeclavské společnosti, jejímž jednatelem je pan Petr Šálek jde vše mnohem snáze a i mobilita je kvalitnější, než tomu bylo v minulosti. Prezident soutěže si chválí vůz, který poskytl soutěži zmiňovaný autosalon. ,,Naložíme i pódium když na to přijde´´, žertuje prezident soutěže Lukáš Trs. Vítězka sms hlasování, která získá titul Czech&Slovak PhotoGirl Public získá také vůz od Autocentrum HM na rok zdarma. Opel Adam? Nebo jiný mazlík? Rodina Opel je veliká a tak je skutečně z čeho vybírat.

Prezident soutěže pokračuje. ,,Máme za sebou 3 ročníky a ten 4. právě probíhá a nesetkal jsem se s přístupem a profesionalitou jako od pana Šálka. Jeho tým spolupracovníků vždy vše perfektně připraví a když je potřeba, tak se na ně můžeme spolehnout. Bez Břeclavské společnosti by to již nešlo. Spojení projektu PhotoGirl a Autocentra HM vzniklo v loňském ročníku a budu rád, když bude pokračovat i nadále´´ uzavřel Trs.

Soustředění proběhne v červnu na Boudě Máma a pokud se vše podaří zorganizovat, tak již na setkání semifinalistek bude k vidění vůz pro vítězku hlasování veřejnosti. V loňském ročníku tomu tak bylo a patřilo mezi příjemné zpestření pracovně/zábavného programu soustředění. Těšme se, co si pan Petr Šálek, jednatel společnosti a také porotce připraví.