Facebook Instagram YouTube

KATEGORIE A VÝHRY PHOTOGIRL 2020!

17.12.2019

Jaké kategorie čeakjí na soutěžící v Czech&Slovak PhotoGirl 2020? Na co se mohou dívky zaměřit? Jak nejlépe uspět a v jaké kategorii? Více vám prozradí tento krátky soupis kategorií. Pro lepší orientaci dívek i fanoušků čtěte následují řádky. A holky, vy berte na vědomí, že se klidně může stát, že jedna z vás může opanovat všechny uvedené soutěžní kategorie. Ze zzkušenosti vyplývá, že v září vždy poznáme více výherkyň dle jednitlivé kategorie. Hodně štěstí v soutěží přeje produkce PhotoGirl.

Hlavní kategorie o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2020 (rozhoduje porota):

Porota složená z odborníků sleduje po celou dobu soutěže stránky a také sociální sítě, kde sleduje aktivitu soutěžících. Dále také hodnotí fotogeničnost, schopnost komunikace a pestrost příspěvků na ´´zdi´´ na stránkách PhotoGirl. Porotci se dostávají ke slovu před výběrem semifinalistek a samozřejmě při finále. Vítězka získá dovolenou v Las Vegas, kosmetiku, voucher na služby, Mannerky, korunku od Dalibora Šípka, titul a další ceny.

Kategorie veřejnosti - Czech&Slovak PhotoGirl 2020 Public (rozohoduje veřejnost formou sms hlasování):

Vítězka sms hlasování diváků získá automobil na rok zdarma. Hlasování začalo a končí před finále v září 2020. Jednoduchý klíč - tedy nejvíce sms = výhra. Dívky se snaží působit na fanoušky přes sociální sítě, kde sdílejí fotografie a videa, ve kterých se snaží přesvědčit fanoušky, aby zaslali hlas právě jim. Je na každé, jak svou propagaci pojme. Označuje při tom soutěž @czechslovakphotogirl

 

Kategorie sympatie - Czech&Slovak PhotoGirl 2020Sympatie poroty (rozhoduje porota přímo při finále)

Dívka, či žena, která nejvíce oslní porotu svým působením při finále získá hodnotný dar a další věcné ceny. Pro vítězství v této kategorii je třeba zapůsobit na porotu na finálovém vyhlášení výsledků.

Kategorie SOCIAL NETWORK - Czech&Slovak PhotoGirl 2019 SOCIAL NETWORK

I když by měla aktivita na sociálních sítích být prvním klíčem k úspěchu v soutěži, tak i přesto jsme pro tu nejaktivnější a nejnápaditější jsme připravili speciální kategorii. Založíte si speciální profil? Založte si svůj miniblog zde na webu na zdi. Vytvoříte kanál na YOUTUBE? Zblázníte půl republiky? Je to na vás. Získáte ceny od partnera, kterého poznáte při soustředění a ten si vás také vybere a na finále obdaruje. Popřípadě domluví spolupráci na příští rok.

 

Naše Motto – nejsme Miss, jsme PhotoGirl. Proto jsou naše soutěžící rozmanité jak věkově, tak zájmově.