Facebook Instagram YouTube

Hledá se finalistka!

14.08.2017

Ještě jsme se ani nepřiblížili k branám finále a už tu máme první ztrátu. Kvůli velké pracovní vytíženosti v Itálii musela ze soutěže odstoupit Miroslava Vaňharová, která se omluvila a s díky odmítla svou účast na vyhlášení výsledků a také při finále.

Vše se zdálo býti jasné. 11 jmen + jedna divoká karta. Ale... Přišel 11. srpen a do produkce dorazila zpráva, že se z pracovních důvodů omlouvá Miroslava Vaňharová. Osmatřicetiletá modelka původem z Bratislavy je momentálně pracovně v Itálii a situace se vyvinula tak, že se nebude moci zúčastnit závěrečných bojů o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Dle slov Mirky, je jí to moc líto, ale práce je pro ni v tuto chvíli přednější. Samozřejmě, že je to pro soutěž veliká ztráta, protože Miroslava patřila k velkým favoritkách. Už jen dle fotografií, které má v portfoliu bylo jasné, že se jedná o zkušenou fotomodelku, která by zdobila každou soutěž. 

Je jasné, že je to signál pro všechny, které se do finále neprobojovaly. Hledáme totiž novou finalistku, která zaplní poslední místo na palubě. Je tu tedy zcela nová šance, jak ještě zabojovat o titul a báječné ceny. Sledujte nadále web a facebook a doporučte nám vaši favoritku. 

Více novinek »