Facebook Instagram YouTube

Přihlášky skončily! Jdeme na castingy!

03.04.2018

O Velikonočním víkendu skončila možnost přihlášek do Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Nyní tedy soutěž přechází do fáze castingů, na kterých se soutěžící představí produkci a zabojují o svou účast v semifinále. Tím by se tak automaticky kvalifikovaly na soustředění na Boudě Máma.

Úplně poslední soutěžící, která využila možnosti se přihlásit do letošního ročníku a zkusí zabojovat o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2018 a zájezd do Las Vegas je devětadvacetiletá Marcela Smrtová z Loun. Uvidíme zda-li dorazí na casting do Mostu. Má to totiž nejblíže právě do severočeského města. Marcelina přihláška dorazila do kanceláře přesně ve 21:19 a to 31. 3. v sobotu. Nedošlo tak k porušení pravidel a Marcela může soutěžit. Stihla to necelé 3 hodiny před koncem přihlašování. Uvidíme jak se bude poslední přihlášené dařit.

Soutěž se tedy posouvá o další krok směrem k finále, které se bude konat 14. září v Praze v Theatru Karlín. Celkem se přihlásilo 200 dívek z České a Slovenské republiky. Ne všechny jsme bohužel mohli pustit do soutěže. Ať už z důvodu nekvalitních fotografií, anebo dokonce na základě vulgárních a popuzujících fotografií. Těšíme se na vás dámy na castinzích.

Více novinek »