Facebook Instagram YouTube

T. Hynková (24) již za týden odletí do USA!

12.10.2018

Ještě týden zbývá do odletu Terezy Hynkové, úřadující královny soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2018, do USA. Navštíví Los Angeles, kde se projde po chodníku slávy, uvidí Kodak Theatre, pobaví se v Universal Studios a třeba i navštíví známé shopping centra.

Dále se potom přesune do San Diega, kde bude nasávat atmosféru mexické gastronomie a večerních podniků. Podle zkušeností je jistota, že se nevyhne ani Tequille. V San Diegu stráví noc a den. Rychlým přeletem se během 2 hodin ocitne v hlavním městě zábavy a hazardu, ve slavném Las Vegas. Zde bude vystavovat své křivky na horkém Nevadském slunci a vyzkouší všemožné atrakce města, které nikdy nespí.

Jejím věrným následovníkem bude po celou dobu pobytu v Las Vegas fotograf Martin Benýšek, který s ní bude připravovat kalendář na rok 2019. Jistě tedy vznikne pozoruhodné dílo, protože komu se poštěstí fotit v Californii a Nevadě? Nechme se tedy překvapit, co si pro nás mistr Benýšek připraví. Prozatím si můžete prohlédnout jeho práci na Facebooku. Za týden se vám již ozveme z USA. Mějte pěkné dny!

Více novinek »