Facebook Instagram YouTube

MUAH opět od Czech Make-Up House i v roce 2019

17.10.2018

Spolupráce s profesionálkami ve svém oboru se při finále Czech&Slovak PhotoGirl 2018 vyplatila. Make-Up byl zvolen velmi citlivě vzhledem v vážnosti okamžiku a také vlasové kreace odpovídaly finálovému večeru a módní přehlídce alá 30. léta. Martina Borecká a Sabina Bibi Škodová se svým týmem dokázaly, že skutečně myslejí vážně slogan, který kříčí do světa a to: ,,Je třeba udělat něco s českými vizážistickými vodami!´´

Koncept Czech Make - Up House je zajímavý. Snoubí se zde totiž všechny kroky, které jsou potřeba udělat pro krásný vzhled. Ať už je to líčení, nebo společenské účesy. Vše pod jednou střechou a vše pěkně uspořádané dle tipu události. Produkce Czech&Slovak PhotoGirl se raduje, protože v CMUH, jak zní zkratka českého make-up domu, našla významného spojence. Je potřeba si také říci, že práce, kterou dámy odvedly při finále dokazuje, že pokud se mohou finalistky na někoho při finále spolehnout, pak je to na dámy z Czech Make-Up House. Každá chce být krásná a cítit se sebejistě.

Díky profesionálkám v oblasti líčení a hair stylingu mohou být v tomto ohledu klidné a i v roce 2019 se při finále mohou soustředit jen a pouze na svůj výkon pod světly reflektorů. 

tým CMUH:

1Martina.jpg Bibi.jpg Lili.jpg Marta.jpg Míša.jpg Terka.jpg zzmuk-4208 (1).jpg

Více novinek »