Facebook Instagram YouTube

Vítáme všechny Ženy s.r.o. Nový partner, nová kategorie!

04.12.2018

Portál Ženy s.r.o. se dnešním dnem stává mediálním partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Spolu s partnerstvím přichází do soutěže s novou kategorií, kterou je PhotoGirl ŽENA s.r.o. O vítězce této speciální části soutěže rozhodnou čtenářky, které budou moci hlasovat na webu www.zenysro.cz a také zde na stránkách soutěže. Zajímavostí této speciality je možnost zapojit se pro samotné čtenářky portálu pro ženy a to jak aktivně jako soutěžící, tak pasivně v podobě hlasujících.

Rapidně tak stoupají šance pro všechny přihlášené dívky na úspěch, protože PhotoGirl ŽENA s.r.o. je již v pořadí 5. soutěžní kategorií. Výhry jsou samozřejmě lákavé a nabízí například možnost spolupráce po skončení soutěže. Z toho tedy vyplývá příležitost zajímavé ohodnocení. Mezi další lákadla patří vouchery na hodnotné nákupy a také kosmetika a dárkové předměty od partnerů. 

Ženy s.r.o. budou samozřejmě účastny také finále, které se uskuteční v září 2019 v Praze. Na jejich webu se budou promítat příběhy soutěžících, které v minulosti více či méně uspěly ve PhotoGirl a také mnoho informací o zápolení přihlášených do ročníku 2019. Zástupnykě z řad www.zenysro.cz zasedne v porotě a bude tak první letošní oficiálně jmenovanou porotkyní. Která z dam nakonec bude spolurozhodovat o osudu dívek se zatím nechme překvapit.

Ženy s.r.o. - vítejte v kolotoči jménem Czech&Slovak PhotoGirl.

Více novinek »