Facebook Instagram YouTube

Pulse fitness club - Nový partner PhotoGirl!

26.03.2019

No pulse, no life je motto fitness clubu Pulse, který se stává novým partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 a přímo tak zapadá do konceptu soutěže. Zdravý životní styl patří k hlavním krédům PhotoGirl. Je s ním spojeno samozřejmě také cvičnení, pohyb a trénink. Bez pohybu by člověk jen těžko mohl prohlásit, že se cítí dobře a plný energie.

Proto jsme oslovili fitness club, abychom mohli dívkám dopřát 100% komfort a kvalitu pro svůj trénink. ,,Pulse splňuje všechny atributy moderního fitka, kde najdeme všechny cvičící stroje, rotopedy, trenéry, skupinové cvičení a další doprovodný program pro zdravý život´´, nechal se slyšet Lukáš Trs, prezident soutěže. Není náhodou, že na obrázku vedle majitele clubu pana Ing. Lukáš Vostrovského, MBA vidíte zápasnickou hvězdu Karlose Terminátora Vémolu. Ten totiž moc dobře ví, kde se cítí dobře a kde se nejlépe připravit na zápasy, které vyžadují co možná nejlepší fyzickou připravenost. Ano je to přesně v Pulse Fitness Clubu v Horních Počernicích.

Majitel podniku, Ing. Lukáš Vostrovský, MBA, se každým dnem přidá mezi porotce a bude tak bedlivým okem sledovat soutěžící ucházející se o titul v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Pulse Fitness věnuje výherkyním roční členství a vítězky tak dostanou jedinečnou možnost zamakat a dostat se do formy. Navíc se budou moci při troše štěstí setkat se samotným Karlosem Terminátorem Vémolou. Vítáme partnera a těšíme se na nového porotce, který se zúčastní také soustředění v Chateau de frontiere.

Sleduj Pulse Fitness Club na Instagramu - Sleduj zde!

Více novinek »