Facebook Instagram YouTube

Finalistky 2019 jsou tady!

29.05.2019

Finalistky ročníku 2019 jsou vybrány. Produkce měla tentokrát velmi složitou úlohu. Na castingy se totiž dostavilo poměrně mnoho krásných dívek a žen. Proto nebylo jednoduché vybrat 12 jmen,l které budou bojovat o tituly v kategoriích - Czech&Slovak PhotoGirl 2019 (hl.kategorie), PhotoGirl Public (kategorie diváků, sms hlasování), PhotoGirl Social Network (nejaktivnější a nejzajímavější na soc. sítích) a v neposlední řadě PhotoGirl sympatie poroty (zvolí se až při finále).

Ceny pro jednotlivé kategori budou určeny kromě hlavní kategorie. Tam je jasné, že vítězka pojede do Las Vegas, zísdká vouchery na různé služby, kosmetiku apod. Také PhotoGirl Public, tedy vítězka sms hlasování bude mít jasně danou výhru. A to automobil na rok zdarma. Zbylé dvě kategorie, neméně prestižní budou v režii partnerů soutěže a ceny tak vyplynou z produktů a služeb jednotlivých partnerů. Finalistky čeká soustředění od 18. - 21. 6. 2019 na Hraničním zámečku. 10. září 2019 v Retro Music Hall v Praze poznáme vítězky všech kategorií. Dívky začnou nyní dostávat úkoly, které budou plnit na sociálních sítích a porota od dnešního dne bude jejich kroky sledovat. Gratulujeme všem, které se dostaly v konkurenci přes 400 dívek z ČR i SR do finále.

Finalistky zleva doprava - Lucia Ďuráčiová (28, Horňany/SR), Kateřina Jelínková (21, Kamýk/ČR), Veronika Vodhanelová (23, Matejovce/SR), Sidónia Terkaničová (19, Giraltovce/SR), Petra Kostková (27, Praha/ČR), Lenka Rousková (22, Bezděčín/ČR), Michaela Pospíšilová (21, Poprad/SR), Lucie Součková (21, Most/ČR), Petra Štastná (19, Česká Ves/ČR), Hašová NIkola (19, Fulnek/ČR), Adéla Barabášová (20, Znojmo/ČR), Lenka Konvičková (20, Jablonec nad Nisou/ČR)

finale.jpg

Více novinek »