Facebook Instagram YouTube

Showbusiness = Tomáš Gottlieb!

09.08.2019

Když se řekne showbusiness, napadne vás jistě mnoho podob. Někdo vidí nablýskané večírky, někdo zase luxusní auta a krásné ženy. Někomu se vybaví Hollywoodské Stars a druhému zazní v uších Karel Gott. A když už jsme u toho Karla Gotta a tedy v Českém a Slovenském rybníčku, nesmíme opomenout Tomáše Gottlieba.

První manažer Ivety Bartošové, který za svůj život tzv. ´´udělal´´ z lidí hvězdy a pomohl několika více či méně talentovaným lidem do světel reflektorů, přichází do poroty Czech&Slovak PhotoGirl 2019 aby hodnotil ženskou krásu. Před několika dny oslavil životní jubileum, které ho předurčuje k tomu, aby rozpoznal krásu. Nejen tu fyzickou, ale také také krásu ducha, inteligenci, sympatii, fotogeničnost a třeba i talent. Ten totiž provází mistra Gottlieba celý život. Sám si vyzkoušel jaké to je být na jevišti. Zná jak chutná sláva. Hrál ve filmu Hvězda padá vzhůru s  Karlem Gottem a tančil s Jiřím Kornem.

Na jeho oslavě se před několika dny objevilo na desítky známých tváří. Jsme moc rádi, že právě Tomáš Gottlieb usedne mezi ostatní porotce a vnese tak do soutěže svůj osobitý pohled na krásu a talent. TOmáši všechno nej k narozeninám a tešíme se 10. 9. 2019 v Retro Music Hall od 18:00

Více novinek »