Facebook Instagram YouTube

Jiná optika. POP OPTIK!

22.01.2020

V letošním ročníku nám přibyl nový partner. Pojďme se podívat na Czech&Slovak PhotoGirl trochu jinou optikou. Soutěž od počátku svého založení cílí na jiné dívky a ženy, než je tomu například v soutěži MISS. Motto soutěže zní, nejsme Miss jsme PhotoGIrl. Význam totohoto spojení je jednoduchý.

Nehledáme prvoplánově modelky, které splňují míry 90-60-90. Hledáme typy soutěžících, které budou komunikativní, sympatické, krásné a budou umět zaujmout ve světě sociálních sítí, protože tam se dnes odehrává velký díl nejen modelingového businessu. Zajímají nás dívky, které budou schopny vyřešit jednoduché ´´foto-video úkoly´´, které jim z produkce čas od času přicházejí. Jeden takový jim v mailu přistál v tomto týdnu, kdy dostaly za úkol vyfotit se v brýlých. Sluneční, dioptrické, sportovní??? Nezáleží na druhu, ale na zpracování daného úkolu. Partner pro ročník 2020 z oboru optiky bude při finálovém vyhlášení výsledků v porotě a také bude součástí finálových disciplín. Tušíte správně, že se jedná o POP OPTIK z Prahy 8 Karlína. Tento zbrusu nový prostor vyřeší vše, co se zraku týče. Služby jako měření očí, servis brýlí a také samotný prodej luxusních značek obrub jsou jen malé střípky do kvalitní mozaiky, které svým zákazníkům poskytují. Jsme velice rádi, že své oči budete moci svěřit do rukou profesionálů z POP OPTIK. Na Soustředění, které proběhne v červnu, obohatí svými produkty připravovaný kalendář o některé své kousky. Můžeme se tak těšit na opět originální a jedinečný set fotografií, který pro vás připravý jeden velmi šikovný a v poslední době dosti vytěžovaný fotograf či fotografka. Jméno zatím neprozradíme. Ale bude to stát za to. Věříme, že spojení módy, luxusních brýlí a ženské krásy přinese mnoho zážitků a kvalitních fotografií. O to tu jde především.

Vítáme POP OPTIK, trochu jinou prodejnu optiky, než na které jsme zvyklí... těšíme se na spolupráci.

Sleduj teď POP OPTIK

 

FF-0399S_WEB-LOGO@600x300.jpg logo-retina-1.png MOS-048S_WEB-LOGO@600x300.jpg PLD-6094S_WEB-LOGO@600x300.jpg TH-1669S_WEB_8970-LOGO@900x500-scaled.jpg TH-ZENDAYA-III_WEB-LOGO@600x300.jpg

Více novinek »