Facebook Instagram YouTube

Hlaste se do konce března!

30.01.2020

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl 2020 je v plném proudu. Přihlášek dorazilo do produkce přes 200, avšak ne všem uchazečkám o titul jsme mohli profily schválit a tím je pustit do soutěže. Některé kvůli nevhodnému obsahu, jiné zase díky velmi špatné kvalitě fotografií.

Nic však není ztraceno a všechny z vás, které stále přemýšlíte o přihlášce do soutěže, máte možnost zaslat přihlášku do konce měsíce března. Přesně o půlnoci na 1. duben se zavře přihlašovací online brána a již nebude cesty jak se dostat do zápolení o zájezd do Las Vegas, o automobil od Algon Plus Auto, o korunku od Dalibora Šípka, o tituly a další velmi hodnotné ceny. Nebudete mít možnost odjet na soustředění, které se bude konat první červnový týden.

Zkrátka ztratíte jednu velkou příležitost. Ještě je však čas vše napravit a pokud o přihlášce přemýšlíte, udělejte to právě teď, protože co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Čekají nás castingy v dubnu a také květnu, čeká nás spousta nových zážitků, zkušeností a je jen na vás, jestli u toho budete. Zatím máte čas. Do konce března!

Více novinek »