Facebook Instagram YouTube

Pošli favoritku rovnou do finále!

04.08.2020

Semifinalistky dostávají různé výzvy během svého počínání v soutěží Czech&Slovak PhotoGirl.

Tentokrát vás mají přesvědčit se zamyslet a okomentovat jejích fotografie u nás na profilu @photogirl_czsk na Instagramu. A my chceme holkám těmito řádky pomoci. Jedna z nich, totiž postoupí rovnou do finále, které proběhne do konce tohoto roku v Praze. Pokud máte mezi soutěžícími dívkami svou favoritku, tak skočte na Instagram, navštivte profil @photogirl_czsk a najděte svou ´´vyvolenou´´. Dejte follow naší soutěži a okomentujte fotku své favoritku.

POZOR KOMENTUJ DO KONCE SRPNA. 

Ten nejvtipnější, nejzajímavější, nejoriginálnější komentář pošle dotyčnou přímo do finále, kde bude mít možnost bojovat o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Podpořte soutěžící v jejich boji o zájezd do Las Vegas komentářem na Instagramu.

A pokud máte skutečně zájem na tom, aby některá z dívek uspěla, tak ji pošlete sms hlas. Ten ji může pomoci k výhře v kategorii PhotoGirl Public. Jedná se sice o vedlejší kategorii, avšak vyhodnocení bude probíhat v rámci finále a vítězka si přijde na skvělou cenu v podobě automobilu od společnosti Algon Plus - Auto na rok zdarma. To, jak hlasovat, najdeš u každé dívky zde na webu na jejím profilu.

Díky, že jste s námi.

Více novinek »