Facebook Instagram YouTube

Sms hlasování skončí týden před finále!

21.10.2020

Covid-19 zamotal kartami nejen v oblasti zdravotnictví, ale také obecně ve společnosti v České republice.  Stejně tak je to mu i v případě naší soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Pátý ročník, který se rozjel ihned po loňském finále se formoval velmi dobře. Ba co víc, dařilo se získat zajímavé partnery a získávat velmi zajímavé produkty ať už jako ceny pro vítězky, nebo jako formu propagace jednotlivých sponzorů. Měsíce běželi a soutěž se přehoupla do roku 2020. A v tom to přišlo. Koronavirus. Pohrál si s námi na jaře a nyní nás zase pěkně mele, jako bychom byli uprostřed nějakého tornáda. Zrušil nám 2x soustředění a v těchto dnech se již měla vítězka vracet z Las Vegas. Tedy již mělo být po finále.

Vyhlídky? Zatím takové, že finále proběhne. Dříve nebo později proběhne a vítězku hlavní kategorie, stejně tak jako kategorie PhotoGirl Social Network a Sympatie poznáme. Jestli to bude v prosinci, nebo v lednu nehraje roli. Jedna kategorie, která probíhá nezávisle na Covidu je ta vaše, tedy hlasování veřejnosti formou sms. Ta probíhá online, respektive prostřednictvím vašich sms hlasů dívkám. Bude probíhat až do finále. Přesněji týden před finále ukončíme hlasování.

Tato kategorie tedy jede dál a vy můžete rozhodnout o držitelce titulu PhotoGirl Public a zbrusu novém automobilu od společnosti Algon Plus - Auto a.s.

Více novinek »