Facebook Instagram YouTube

Galuszkova Marketa

25 let, Louny, Česká republika

Soutěžní rok: 2019

Auto Algon

Hlavní cenou pro vítězku je automobil na rok zdarma!

Auto Algon

Podpořte tuto soutěžící a pošlete SMS ve tvaru:

CSPG 762

(kde 762 je 3 místný kód vaší favoritky)

CZ

na číslo: 9033310

Cena SMS je 10 Kč vč. DPH.

SK

na číslo: 6663

Cena SMS je 0,50 € vč. DPH.

Službu technicky zajišťuje Artoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@artoy.cz nebo lince 602 777 555, 9-17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz.
Provozuje BZ Partners Group a.s., info@photogirl.cz

Galuszkova Marketa
Galuszkova Marketa
Galuszkova Marketa
Galuszkova Marketa
Galuszkova Marketa

Předchozí Další

Příspěvky na zdi

43D21527-C8EC-4332-BD4A-51642DBF65F5.jpeg
Muj IG Marketa Galuszkova_25 Funguji na něm téměř každý den ;) Můžete vidět moje story z běžného i pracovního hlediska ;) Nedávno jsem například navštívila Sněžku s mojí maminku :)

02.02.2019 19:45:08
BDA410B1-CDFE-4080-BBAF-2E42FAA062CD.jpeg
Pěkný den Pure beauty Co pro mě znamená čistota ? Pro někoho všude naklizíno.. pro mě to je hlavně čistá duše s upřímným srdcem ..umět naslouchat ostatním a porozumět, naučit odpustit ..a hlavně cítit . Ten dotyčný co to nedokáže ..těžko může od druhého hledat porozumění a snahu , poznala jsem spousty lidí jejich charakter, tak mohu posuzovat i o tom uvažovat ..s jistotou však vím o lidech kteří si v životě vytrpěli , dřeli na sobě ..jsou teď silný, zdatný i úspěšný , nenechali se porazit ani ovlivňovat..v tom vidím neskutečnou sílu osobnosti s ohromným potenciálem. Pak jsou bohužel lidé..kteří se tím něčím nechali zlomit a to už je horší ..utápjejí se v depresi z pocitu viny z něčeho co už stejnak většinou neovlivní . Minulost znamená pro ně přítomnost ..žijou tim co v minulosti protrpěli..většinou si nedokáží užívat přítomnost tiše..někdy nahlas trpí minulostí . Lidé by si měli uvědomit a žít , ne přežívat.. dam příklad je bezdomovec trpí nešťastný smutný , zoufalý ..emocionálně slabý, mohl přijít o rodinu o práci cokoliv, chápu že několik měsíců i let to musí být silná deprese a proto pijí alkohol..otupí stav mysli . Léčba ? Ano ..najít si velmi dobrého přítele a hlavně lásku která má dar a sílu léčit. Budu se stejnak opakovat.. Být silný pro mě znamená darovat úsměv , nechvástat se tím co všechno máme, znamená to být neutrální , mít rad všechny okolo sebe , je jedno jestli narazíme na zlý , nebo hodný , každý z těchto lidí nám něco do života přinese a já v tom vidím vždy jen to dobré. Jedno vím jistě mít rád znamená pro svět všechno . Pár lidí mi řeklo, proč te někteří lidé sleduji když te uráží, odpověděla jsem jednoduše, protože mě milují jen jiným způsobem projevu . Tím chci říct ať už někoho zajímate pozitivně, negativně je to velmi dobře . Svět není zlý to někteří lidé v něm. Jsem pyšná na všechny lidi co umí z čistého srdce darovat úsměvy i přes bolesti , starosti, nepovyšují se, chovají se ohleduplně a láskyplně ..děkuji za vás . Naučit se radovat z každé maličkosti , každý ráno když otevřete oci, udělat si radost ať je to cokoliv , žit každým dnem , mít vize a sny které si plnit. To je pravá podstata života. Všem krásný nový rok 2019

31.12.2018 11:17:47