Facebook Instagram YouTube

PhotoGirl 2019 zná své vítězky!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl letos slaví půlkulaté narozeniny. Právě ukončený ročník soutěže je totiž v pořadí již pátý a přinesl tedy již pět vítězek, které se mohou pyšnit titulem Czech&Slovak PhotoGirl. Stejně jako vítězky v letech 2016, 2017 a 2018 se letošní královna podívá do Las Vegas, kde strávi několik dovolenkových dnů. Jako již v minulém roce tak i letos organizátoři vyhlašovali celkem 4 kategorie. Ta hlavní, které nese název soutěže je vždy stálá a k ní se přidaly podkategorie PhotoGirl Public, kde na základě sms hlasů rozhodují diváci a fanoušci, PhotoGirl Sympatie a PhotoGirl Social Network, kde hlavním kritériem úspěchu je kreativita na sociálních sítích.

V letošním ročníku se však podařilo jedné finalistce opanovat hned dvě kategorie a tak místo 4 oceněných, viděli diváci v Retro Music Hall vítězky 3. Titul  Czech&Slovak PhotoGirl 2019 si odnáší  a hlasování diváků v kategorii PhotoGirl Public ovládla Kateřina Jelínková z Litoměřic. Nejsympatičtější dívkou porotců při finále se stala MIchaela Pospíšilová. Slovenka s českým jménem z Popradu. Nejaktivnější na sociálních sítítch a zároveň nejkreativnější dle partnera kategorie PhotoGirl Social Network společnosti Czech Make Up House, byla Lenka Konvičková z Jablonce nad Nisou.

V porotě usedli odborníci a specialistky na krásu a také několik známých osobností. Michal Viewegh, Eva Decastelo, Tomáš Gottlieb, Dalibor Šípek, který zároveň vytvářel korunky pro vítězky, Stanislav Smrček za společnosti Aiseco a Frigera, Lukáš Vostrovský z Pulse Fitness Klubu, Petra Vyoralová ze Salonu Delta Most, která oblékla finalistky, Martin Nohejl ze společnosti Algon Plus - Auto, který daroval vítězce automobil na rok zdarma, Martina Borecká z Czech Make Up House, loňská vítězka Tereza Hynková, 1. československá transgender modelka Peťa Nitka a Karolína Zbellová z Miss Carol, která finalistkám ušila plavky. Prezident soutěže Lukáš Trs dozoroval nad správným hodnocením porotců a radoval se z bezproblémového průbehu finále. Mezi hosty finále byli například moderátor Luboš Xaver Veselý, businessman Aleš Aldo Koláček, moderátor Petr Vojnar a více než 200 blízkých letošních finalistek. V Retro Music Hall vystoupili Voxel a kapela Czech It. Skvěle moderoval Petr Říbal, který také rozjel smršť songů na afterparty, která končila až pozdě nad ránem.

Ročník 2019 se podařil. Nový startuje již 1. 11. 2019 a adeptky se mohou hlásit zde na webových stránkách.

Více ...

Finále PhotoGirl 2019!!!

Finále soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 

10. září 2019 v Retro Music Hall

Dress code: Black&white

Více ...

Kde jste se dozvěděli o PhotoGirl?

Je nám líto, ale další hlasování z této IP adresy bude povoleno až za 24 hodin.

Facebook
 
29.49%
Instagram
 
18.91%
Webové stránky
 
18.25%
Od kamarádky
 
16.93%
Z reklamy na internetu
 
16.42%