Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

MUAH opět od Czech Make-Up House i v roce 2019

Spolupráce s profesionálkami ve svém oboru se při finále Czech&Slovak PhotoGirl 2018 vyplatila. Make-Up byl zvolen velmi citlivě vzhledem v vážnosti okamžiku a také vlasové kreace odpovídaly finálovému večeru a módní přehlídce alá 30. léta. Martina Borecká a Sabina Bibi Škodová se svým týmem dokázaly, že skutečně myslejí vážně slogan, který kříčí do světa a to: ,,Je třeba udělat něco s českými vizážistickými vodami!´´ Koncept Czech Make - Up House je zajímavý. Snoubí se zde totiž všechny kroky, které jsou potřeba udělat pro krásný vzhled. Ať už je to líčení, nebo společenské účesy. Vše pod jednou střechou a vše pěkně uspořádané dle tipu události. Produkce Czech&Slovak PhotoGirl se raduje, protože v CMUH, jak zní zkratka českého make-up domu, našla významného spojence. Je potřeba si také říci, že práce, kterou dámy odvedly při finále dokazuje, že pokud se mohou finalistky na někoho při finále spolehnout, pak je to na dámy z Czech Make-Up House. Každá chce být krásná a cítit se sebejistě. Díky profesionálkám v oblasti líčení a hair stylingu mohou být v tomto ohledu klidné a i v roce 2019 se při finále mohou soustředit jen a pouze na svůj výkon pod světly reflektorů. 

Více ...

T. Hynková (24) již za týden odletí do USA!

Ještě týden zbývá do odletu Terezy Hynkové, úřadující královny soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2018, do USA. Navštíví Los Angeles, kde se projde po chodníku slávy, uvidí Kodak Theatre, pobaví se v Universal Studios a třeba i navštíví známé shopping centra. Dále se potom přesune do San Diega, kde bude nasávat atmosféru mexické gastronomie a večerních podniků. Podle zkušeností je jistota, že se nevyhne ani Tequille. V San Diegu stráví noc a den. Rychlým přeletem se během 2 hodin ocitne v hlavním městě zábavy a hazardu, ve slavném Las Vegas. Zde bude vystavovat své křivky na horkém Nevadském slunci a vyzkouší všemožné atrakce města, které nikdy nespí. Jejím věrným následovníkem bude po celou dobu pobytu v Las Vegas fotograf Martin Benýšek, který s ní bude připravovat kalendář na rok 2019. Jistě tedy vznikne pozoruhodné dílo, protože komu se poštěstí fotit v Californii a Nevadě? Nechme se tedy překvapit, co si pro nás mistr Benýšek připraví. Prozatím si můžete prohlédnout jeho práci na Facebooku. Za týden se vám již ozveme z USA. Mějte pěkné dny!

Více ...

PŘIHLÁŠKY 2019 JSOU TADY!

PŘIHLÁŠKY 2019 JSOU TADY !

Chceš se stát novou CZ & SK PHOTOGIRL 2019? Nepropásni příležitost a přihlaš se! Je to jednoduché, za pár minut si vyplň přihlášku na našich webových stránkách a začni bojovat o titul !! Získáš mnoho zkušeností a příležitostí ze světa modelingu.  Těšít se můžeš na mnoho cen. Vítězka vyhraje zájezd do USA!!!! Do finále se probojuje pouze 12 z vás. Hodnotíme nejen krásu, ale i vaši osobnost a jedinečnost. Soutěž se koná z velké části na internetu takže hodnotíme i vaši aktivitu a umění zaujmout na sociálích sítích. Zaujmi nás a PŘIHLAŠ SE ! 

Více ...

Dvě krásky - Patricie a Opel Corsa

Patricie Skálová si převzala nový automobil Opel Corsa od společnosti Algon Plus Auto a.s. Má ho totiž na rok propůjčený a může se pyšnit kráskou ve žlutých barvách. Při předání Patricii nejvíce překvapilo, jak je vůz vybaven. Navigace, parkovací kamera, strředová opěrka, bluetooth a hlavně také automatický parkovací asistent. Patricie se tak nemusí starat o to, jak zaparkovat. Auto totiž umí vše zařídit samo. Patricie si ve společnosti Algon Plus Auto  a.s. auto převzala ihned po svém vítězství a nyní soutěží na světové soutěži v Asii. Vůz na ní čeká před jejím domem a nemůže se dočkat dalších společných kilometrů. Stejně tak se nemohou dočkat ve společnosti Algon Plus Auto a.s. až Patricii přivítají na svém obchodním večírku v listopadu tohoto roku. Bude to jistě zajímavé kombinace ženské krásy s krásou luxusních automobilů. Patricii gratulujeme a přejeme šťastné cesty bez nehod.

Více ...

Finále ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2018

Pojďte se s námi podívat na finále ročníku 2018. Konalo se 14. 9. 2018 v Theatro Karlín a bylo vyprodáno do posledního místa. Porota se sešla v hojném počtu a moderátor byl vynikající. Rozdány byly 4 ocenění pro PhotoGIrl Public, PhotoGIrl Social Network, PhotoGirl Sympatie poroty a také hlavní cena a kategorie Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Tou se stala drobná blondýnka Tereza Hynková z Kutné Hory. Po svém vítězství přiznala, že s hlavní cenou nepočítala. Nyní se již těší na zájezd do USA. Pojďte s námi nakouknout do Theatra, kde to bylo jedním slovem skvělé.

Více ...

PhotoGirl - zážitky a spousta zábavy!

Finále máme již za sebou a vítězky jsou známé. Před prázdninami se semifinalistky bavili na soustředění, které se konalo na Wellness hotelu Bouda Máma. Nejen, že tu pracovali, ale báječně se pobavili. Vyzkoušely si jak se čepuje pivo v místních pivovaru a také si užily wellness zónu. Za týden začíná nový ročník soutěže a soustředění nás čeká opět. Popřemýšlejte o přihláškách, protože být součástí PhotoGirl se prostě vyplatí. Zážitky, vzpomínky a spousta zábavy.

Více ...

Lukáš Trs o skončeném ročníku Czech&Slovak PhotoGirl!

V pátek 14. září proběhlo finále soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2018. O proběhlém ročníku a také o tom novém, který startuje již 1.10. jsme si povídali s prezidentem soutěže Lukášem Trsem, který naznačil, že bychom se mohli dočkat dalších novinek v soutěži krásy, která nemá hranice. Jak jsme se mohli přesvědčit, tak ročník 2018 byl úspěšný. Zda-li se organizátorům povede i v tom novém přinést novinky povídal Lukáš Trs v rozhovoru pro PhotoGirl.cz

Více ...

Tereza Hynková novou Czech&Slovak PhotoGirl

Novou Czech&Slovak PhotoGIrl se stala Tereya Hynková z Kutné Hory. Je jí 24 let a miluje svého psa. Pracuje v kosmetickém průmyslu a to přímo ve svém salonu. Může se těšit na dovolenou snů a také na spoustu zajímavých zážitků. Je již 4 v řadě, kterou soutěž našla mezi českými a slovenskými dívkami. V letošním ročníku však byly oceněny také další tři kategorie. PhotoGirl Public, PhotoGil Social Network a kategroie PhotoGirlSympatie poroty. 

Tereza Hynková jako hlavní vítězka kategorie Czech&Slovak PhotoGirl, Kristýna Luknárová jako PhotoGIrl SOcial Network, Lenka Čepáková novou PhotoGirl Sympatie poroty a v neposlední řadě Patricie Skálová vítězkou kategorie diváků, tedy PhotoGirl Public. Při finále v Theatro Karlín bylo rozdáno mnoho cen. V porotě mimo jiných zasedl Michal Viewegh, Robert Vano, Barbora Mottlová, Jana Švandová, nebo Joe Muczka.

Již v říjnu poletí vítězka do USA, kde prožije krásné dny a nafotí základ do svého kalendáře na rok 2019. Těšme se na něj. Ročník 2018 je za námi a pomalu budeme startovat nový 2019. Již brzy!

Více ...

Petr Říbal provede finálem PhotoGirl 2018

Moderátor Evropy 2 a TV Nova Petr Říbal, který je od loňského roku součástí kolotoče zvaného Czech&Slovak PhotoGirl bude znovu u toho. Ano, právě hvězdný řečník, kterého můžete slýchat každý den v pořadu Vyber si na maximum na Evropě 2, provede hosty finálového večera soutěže slovem a vtipem. Právě díky jeho pohotovosti a důvtipu si ho organizátoři vybrali a vsadili na něho. Finále se uskuteční již zítra. Karlínský Club Theatro, který se nachází v budově Hudebního divadla Karlín se na několik hodin zahalí do krásy, umění a také kultury. Mimo jiných slavných se můžete těšit na Roberta Vano, Janu Švandovou, Michala Viewegha, Barboru Mottlovou, Pavla Calltu, Xavera Veselého a nebo na Marka Motalíka. Dívky se do Prahy sjíždějí již dnes aby se začaly věnovat přípravám a nácvikům. Vítězka bude známa okolo 18:00 a budou u toho kamery XTV. Nemusíte se tak obávat, že by vám něco uteklo. Pokud máte zájem a chuť, tak se můžete přijít podívat osobně. Lístky ještě nějaké zbývají a budou k dispozici na místě. Cena je 200,-Kč.

Více ...

Auto pro vítězku sms hlasování je připraveno ke startu!

Právě dnes končí hlasování diváků, kteří mohli od loňského listopadu hlasovat o svou PhotoGirl Public. Tedy o tu nejoblíbenější soutěžící z řad diváků. Dneškem hlasování končí a dívky, ani jejich fanoušci nevědí, která z nich se nakonec sveze v novém Opel Corsa od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Celý jeden rok bude moci brázdit české a slovenské silnice ve voze, který ji bude říkat paní. Za společnost Algon Plus - Auto a.s. předá na slavnostním finále klíčky od vozu pan Marek Šístek. V den finále si výherkyně odnese domů ´´jen´´ klíče od vozu a hned v následujícím týdnu si pojede osobně převzít automobil do Plzně, kde ji čeká rychlé focení spojené s převzetím automobilu. Která z žen by se netěšila na automobil opatřený obrovskou mašlí. Naší vítězce se to poštěstí. A to již velmi brzy. Která z finalistek nakonec opanuje soustěž díváků bude jasné produkci soutěže již dnes. Diváci a soutěžící budou mít jasno až při finále.

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »