Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Jaro přinese castingy PhotoGirl

Soutěž se nám v ročníku 2019 stále pohybuje ve fázi přihlášek a prvních úkolů, ale je potřeba si nastínit, jak a kam se budeme ubírat v novém roce. Přihlášky, které mohou soutěžící posílat do konce dubna jsou a budou otevřené do konce aprílového měsíce. Souběžně však v dubnu a květnu budou probíhat castingy, které napoví o složení semifinalistek, které odcestují na soustředění do nádherného prostředí. Tento okamžik (soustřední), je však ještě daleko a bude aktuální až v létě roku 2019. Castingy se však blíží a tak si pojďme prozradit, že produkce soutěže společně s fotografem dorazí do 6 měst v ČR i na Slovensku. Hezky pěkně napůl. Aby to bylo vyrovnané:-) Jistotou je, že v Čechách se potkáme v Praze a na Slovensku je zatím jasný pouze Poprad. Zbylá 4 města odtajníme začátkem příštího roku. Účast na těchto přátelských setkáních s produkcí je skoro povinná. Nepůjde totiž o klasický casting na který jsou dámy zvyklé. Jde spíše o poznávací meeting, kde dívky vyfotíme a popovídáme si. Je totiž důležité jak se dívky umějí vyjadřovat, jak komunikují, jak jsou fotogenické a sympatické. To vše chceme na castingu zjistit. Není se čeho obávat. Ke všemu nám budou dělat společnost Mannerky. Tedy oplatky i hostesky, které nás všechny, tedy produkci, soutěžící, hosty a veřejnost budou zásobovat báječnými oplatkami. Přijďte holky. Pokud stále nejste přihlášené, tak máte šanci i na castingu. Budeme se na všechny těšit.

Více ...

Ještě týden na splnění úkolu Manner!

Přesně týden zbývá do ukončení prvího soutěžního úkolu, který spočívá v příspěvku s oplatkami Manner. Soutěžící mají za úkol vyfotit sebe s růžovými oplatkami. Jaké prostředí si vyberou je na nich. Není také nařízeno, že to musí být zrovna oplatky. Fantazii se meze nekladou a tak jsou povolené například také příspěvky s Manner Müsli. Zdravá snídaně patří k základům zdravého životního stylu, což je jedním z nosných pilířů naší soutěže. Každá ze soutěžících tedy po pořízení fotografie, kde hlavní roli hrají produkty Manner, umístí tuto fotku na svůj profil na Instagramu, nebo Facebooku, kde označí fotografii způsobem @mannerczsk a přidá hashtag mannercspg. Společnost, která vyrábí ty nejlepší oplatky na světě vybere jednu z dívek, která obdrží sladkou odměnu. Hlavním přínosem tohoto úkolu je však zjištění, jak umí soutěžící uchopit výzvu a jak se umí popasovat s netradiční fotkou. Mají na to ještě týden. 20. prosince totiž vyhlásíme nejlepší:-)

Více ...

Hlasuj a vyhraj!

Hlasování pomocí sms se vyplácí. Nejen, že favoritka kteoru zahrnete největším počtem sms hlasů, bude celý jeden rok jezdit ve zbrusu novém automobilu od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Dokonce přinese výhru i hlasujícím a to každý měsíc, ve kterém se bude hlasovat. Máme tedy před sebou prosinec 2018 až srpen 2019, ve kterých bude hlasování probíhat. Výhrou v podobě lahodných oplatek Manner, obdarujeme nejaktivnější hlasující a také dívku, která vždy v konkrétním měsíci obdrží nejvyšší počet sms. Obrovská krabice Mannerek tedy přistane na adrese hlasujícího, který zašle nejvíce sms. Tomu vždy zatelefonujeme a domluvíme předávku. Dívka, která bude mít nejvíce sms hlasů za každý měsíc své oplatky převezme osobně, nebo ji je dopravíme. Věřte, že se jedná o skutečně velkou porci nejkvalitnějších oplatek na světě. 

Více ...

Tereza fotila v USA

Fotograf Martin Benýšek pořídil snímky v Las Vegas a Los Angeles. Před fotoaparátem mu jako modelka stanula Tereza Hynková. Vítězka soutěže Czech&Slovak PhotoGirl pro rok 2018, která prožila mnoho zážitků na západní pobřeží USA. Snímky, které vznikly, ji budou připomínat obrovský úspěch, kterého v roce 2018 dosáhla. Fotograf Martin Benýšek, který již mnohokrát dokázal, že ženy fotit umí, si Terezu několik dnů dlouze prohlížel. Při dotazech, kdy už začne fotit, vždy jen stroze odsekl, že musí najít vhodný čas a hlavně se naladit. Produkce začala časem lehce panikařit při každé takové odpovědi. Výsledky, které dorazily minulý týden z dílny mistra fotografa jsou však parádní. Tereza dokázala, že je PhotoGirl na svém místě. Hosté hotelového bazénu mají zážitky na celý život a mohou vyprávět u večeře při dni díkůvzdání, že byli při tom, když Czech&Slovak PhotoGirl fotila přímo vedle jejich lehátek. Tereza tak má svou hlavní výhru za sebou. Artefakt od Dalibora Šípka a vzpomínky ji zůstanou navždy.  Stejné zážitky a zkušenosti můžeš zažít i ty. Přihlas se!

Odkaz na fotografie Martina Benýška - fotografie

Chceč fotografovat s Martinem? Napiš na info@photogirl.cz a získej super fotky na soutěžní profil.

Více ...

Vítáme všechny Ženy s.r.o. Nový partner, nová kategorie!

Portál Ženy s.r.o. se dnešním dnem stává mediálním partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Spolu s partnerstvím přichází do soutěže s novou kategorií, kterou je PhotoGirl ŽENA s.r.o. O vítězce této speciální části soutěže rozhodnou čtenářky, které budou moci hlasovat na webu www.zenysro.cz a také zde na stránkách soutěže. Zajímavostí této speciality je možnost zapojit se pro samotné čtenářky portálu pro ženy a to jak aktivně jako soutěžící, tak pasivně v podobě hlasujících. Rapidně tak stoupají šance pro všechny přihlášené dívky na úspěch, protože PhotoGirl ŽENA s.r.o. je již v pořadí 5. soutěžní kategorií. Výhry jsou samozřejmě lákavé a nabízí například možnost spolupráce po skončení soutěže. Z toho tedy vyplývá příležitost zajímavé ohodnocení. Mezi další lákadla patří vouchery na hodnotné nákupy a také kosmetika a dárkové předměty od partnerů. 

Ženy s.r.o. budou samozřejmě účastny také finále, které se uskuteční v září 2019 v Praze. Na jejich webu se budou promítat příběhy soutěžících, které v minulosti více či méně uspěly ve PhotoGirl a také mnoho informací o zápolení přihlášených do ročníku 2019. Zástupnykě z řad www.zenysro.cz zasedne v porotě a bude tak první letošní oficiálně jmenovanou porotkyní. Která z dam nakonec bude spolurozhodovat o osudu dívek se zatím nechme překvapit.

Ženy s.r.o. - vítejte v kolotoči jménem Czech&Slovak PhotoGirl.

 

Více ...

Kilo do Vánoc?

Je nepsaným pravdilem, že počet soutěžících v naši soutěži PhotoGirl roste až po Vánočních svátcích, kdy dochází k předsevzetím všech  žen a dívek. Mezi taková předsevzetí může patřit například změna v životě. Taková událost s sebou nese mnoho času k rozhodování a vůli k jejímu uskutečnění. Přihláška do soutěže krásy bezesporu chce odvahu a tak po novém roce očekáváme tradičně příval přihlášených dívek, které chtějí v životě něčeho dosáhnout nebo na sebe upozornit. Letošní ročník, který byl odstartován před necelými dvěma měsíci ukazuje, že konkurence, která se již od prvních dnů po spuštění přihlášek tvoří, bude obrovská. Již samotný počet adeptek zaráží produkci soutěže v čele s prezidentem Lukášem Trsem. Hranice 100 soutěžících se pravděpodobně podaří prolomit již v řádu dní. Stoprocentně bude stovka překonána do Vánoc. Zájem, který dívky projevují je tím nejleším dárkem pro všechny organizátory soutěže i partnery, kteří sledují všechny dívky a již nyní vybírají potencionální vítězku kategorie PhotoGIrl Social Network, kterou právě partneři zaštiťují. Těšme se všichni z úpěchů soutěže. Sledujme holky v jejich počínání a hlavně jim fanděme. Je to fakt odvaha přihlásit se!

Více ...

Make-Up? Kdy, jak a proč?

Jak jste na to s líčením holky? Víte si vždy rady a můžete jednoznačně říci, že se dokážete vždy nalíčit tak, jak si to situace žádá? Ruku na srdce. Nalíčit se ráno do školy, aby se nás profesoři a spolužáci nelekli, to zvládne většina žen. Ale například líčení na příležitosti typu ples, galavečer, nebo svatba je již trochu tvrdším oříškem. Naštěstí tu máme specialistky, které nám mohou i s problematičtějším líčením pomoci. Při posledním finále to dokázaly na tvářích krásných finalistek. Reflektory, nervy, tréma. Všechny tyto činitelé hrály roly. Ale make-up držel a byl perfektní od začátku do konce. Pokud potřebujete poradit, nalíčit celou třídu na maturák, nebo se snad budete vdávat, tak se obraťte na holky z Czech Make-Up House. Nezklamou vás.

Zajímá nás, jak často se líčíte. Ve spodní části webu máte možnost hlasovat v anketě. Díky holky...

Více ...

Nikol Moravcová na soustředění!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl je netradiční a vždy bude. Nejde nám v první řadě o plavky a o volnou disciplínu. Chceme najít dívku, která bude schopna po skončení finále na vlastních nohách zastupovat společnost, která ji svěří kampaň svého produktu či služby. K tomu jsme připraveni dívkám připravit servis, který je k cíli a úspěšnému pokračování po skončení soutěže dovede. V minulém ročníku jsme holkám přivezli Nikol Moravcovou, která jim na soustředění předala snad kompletní know-how o tom, jak být úspěšná na Instagramu, jak filtrovat fotky, jak tvořit # a také čemu se vyvarovat. Přihlas se i ty a získej zkušenosti a zážitky. Jednou se ti mohou hodit. Ať už zvítězíš a nebo skončíš v semifinále. Mrkni na video. Je to zábava být na soustředění. Pro ročník 2019 máme zase nová překvapení. Nikol Moravcová naučila jak na Instagram, Jan Švandová řekla holkám klíč k úspěchu a dlouhodobé kariéře. Michal Viewegh zase pohovořil o svých dílech a holky uklidnil, že jde především o zkušenosti a zážitky. Přihlas se zde - PŘIHLÁŠKA

Více ...

Další sčítaní sms hlasů! A pozor, chystá se překvapení.

Sms hlasování diváků rozhodne o vítězce kategorie PhotoGirl Public 2019. Soutěžící, která získá nejvíce hlasů bude po finále ročníku jezdit v novém automobilu a získá další skvělé ceny. Je jen na veřejnosti, kterou z dívek si oblíbí. Každá z PhotoGirls má na svém profilu možnost nahlédnout do stavu sms. Dle situace se může sama realizovat v propagaci svých fotografií a profilu. Každý týden takto přičítáme hlasy všem, kterým smsky dorazily. Od prosince budeme pravidelně vyhlašovat  a oceňovat dívku, které došlo nejvíce hlasů za měsíc. Abychom ocenili i aktivní hlasující, tak zavoláme na telefonní číslo, které odešle nejvíce hlasů v daném měsíci. Domluvíme se s majitelem telefonního čísla a zašleme výhru na jeho adresu. Od prosince tedy hrajeme o spoustu cen nejen pro soutěžící, ale i hlasující. Absolutní vítězka získá již zmiňovaný automobil na rok zdarma a nejaktivnější odesílatel od prosince 2018 do září 2019 vyhraje jedno velké překvapení, které zveřejníme na začátku roku 2019.

Více ...

První várka smsek přičtena na profily soutěžících!

Auto na rok zdarma! To je heslo kategorie veřejnosti, tedy PhotoGirl Public. V této kategorii jde čistě jen o přízeň diváků, kteří svými sms hlasy mohou jednu z dívek poslat za vysněným automobilem na rok zdarma. Nemusí se jednat o finalistku. Může to být úplně každá z přihlášených krásek, která v soutěži v ročníku 2019 působí. Minulý týden dorazilo několik desítek hlasů, které si nyní v každém týdnu mohou dívky zkontrolovat na svých profilech. Budou jim tam pravidelně týden co týden přičítány dle došlých tabulek, ve kterých se hlasy sčítají. Některé dívky za to vzaly hned od začátku a svou propagaci pojaly profesionálně. Některé se zatím nechytly vůbec. Času dost. Sms boj začíná. A to nejen mezi dívkami, ale také mezi hlasujícími. Pro letošek jsme připravili jedno velké překvapení pro fanoušky. Heslo je jednoduché, čím víc sms - tím líp:-) 

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »