Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Sms hlasování skončí týden před finále!

Covid-19 zamotal kartami nejen v oblasti zdravotnictví, ale také obecně ve společnosti v České republice.  Stejně tak je to mu i v případě naší soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Pátý ročník, který se rozjel ihned po loňském finále se formoval velmi dobře. Ba co víc, dařilo se získat zajímavé partnery a získávat velmi zajímavé produkty ať už jako ceny pro vítězky, nebo jako formu propagace jednotlivých sponzorů. Měsíce běželi a soutěž se přehoupla do roku 2020. A v tom to přišlo. Koronavirus. Pohrál si s námi na jaře a nyní nás zase pěkně mele, jako bychom byli uprostřed nějakého tornáda. Zrušil nám 2x soustředění a v těchto dnech se již měla vítězka vracet z Las Vegas. Tedy již mělo být po finále. Vyhlídky? Zatím takové, že finále proběhne. Dříve nebo později proběhne a vítězku hlavní kategorie, stejně tak jako kategorie PhotoGirl Social Network a Sympatie poznáme. Jestli to bude v prosinci, nebo v lednu nehraje roli. Jedna kategorie, která probíhá nezávisle na Covidu je ta vaše, tedy hlasování veřejnosti formou sms. Ta probíhá online, respektive prostřednictvím vašich sms hlasů dívkám. Bude probíhat až do finále. Přesněji týden před finále ukončíme hlasování. Tato kategorie tedy jede dál a vy můžete rozhodnout o držitelce titulu PhotoGirl Public a zbrusu novém automobilu od společnosti Algon Plus - Auto a.s.

Více ...

Střídání stráží! Finalistka Veronika Brázdová finišuje! Bude to stačit?

Hlasování veřejnosti, které rozhodne o titulu v kategorii PhotoGirl Public začíná pořádně míchat kartami. Veronika Brázdová již začíná finišovat. Přidají se k ní další finalistky? Nebo nakonec titul PhotoGirl Publica  automobil od společnosti Algon Plus - Auto a.s. připadne dosavadní vedoucí finalistce celého pole soutěžících Barboře Hozové z Hradce nad Moravicí? Nechme se překvapit. Do finále ještě nějaký týden zbývá a tak zbývá ještě několik týdnů k hlasování. Zapojit se může každý a to formou sms hlasu. Z České republiky za 10 Kč a ze Slovenska za 0,5 EUR. Nechme se překvapit jaké zvraty nás ještě čekají. Dodnes byla kategorie PhotoGIrl Public zcela v režii Barbory Hozové. Podaří se některé krásce Barboru předstihnout?

Více ...

Bouda Máma přivítá 12 finalistek!

Doba je nejistá. Akce se ruší a za týden zase povolují. Zavádějí se roušky a děti nechodí do školy. Nikdo si nemůže být ničím jistý a nikdo nic neslíbí. Podání ruky, na znamení dohody, je bohužel závislé na vládních opatřeních a tak nezbývá než věřit, že situace během několika týdnů ustane a dovolí nám uspořádat soustředění finalistek ročníku 2020. Momentálně se nás netýkají žádné zákazy a nařízení. Soustředění se odehraje na Boudě Máme, kde je zajištěno vše tak, aby nás v místnosti bylo vždy do maximálního počtu 30 osob. Některé aktivity se odehrají ve venkovním prostředí a jiné zase ve složení fotograf, modelka, maskérka apod. Rouškám se nevyhneme, to je jasná věc. Ale s tím se budeme muset vypořádat, nejen na soustředění. Produkce je připravena soustředění v pném režimu uspořádat a vše chystá tak, aby ročník nebyl nijak zasažen. Termín akce je 18. - 20.  října a do té doby se může stát cokoli. Pokud však vše bude tak jako je dnes, tedy 24. září, soustředění bude. Těšíme se na finalistky a na materiály, které vzniknou.

Více ...

Známe finalistky letošního ročníku!

Soutěž Czech&Sovak PhotoGirl pomalu vstupuje do své poslední fáze. Dnešním dnem je jasné, které dívky se poperou o titul, zájezd, automobil na rok zdarma a další skvělé ceny. Letošní ročník byl a stále je poznamenán Covid-19. Dívky produkce prakticky nezná a mohla vybírat jen podle castingových videí, fotografií a také práce na sociálních sítích. Dvanáctka finalistek se dnešním dnem kvalifikovala na soustředění, které se odehraje ve dnech 18. - 20. října. Těchto 12 soutěžících stále může snít svůj sen o vítězství a my budeme velmi napjatě očekávat co přinesou následující dny a měsíce. Gratulujeme dámy, jste ve finále:-)

 

Více ...

Nejlepší komentář byl ten nejdojemnější! Gratulujeme Magdaléně Benešové!

Semifinalistky dostaly od produkce úkol. Měly přesvědčit své fanoušky, aby okomentovali jejich fotografii na Instagramovém profilu Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Jednu z nich mohli diváci jedním komentářem poslat přímo do finále. A tak se také stalo. Jednu z 20 semifinalistek dnes posíláme přímo do finále. První šťastnou je Magdaléna Benešová z Litvínova. Komentář od maminky zaujal nejedneho čtenáře. Nás každopádně a proto gratulujeme Magdaléně k postupu do finále a těšíme se na soustředění. Tentokrát již osobně. Další finalistky zveřejníme v tomto týdnu. Děkujeme všem, kteří se zapojili do komentářů a sledujte dále naši soutěž.

Nejsme Miss, jsme PhotoGirl !

Více ...

Jednu vy, jedenáct my! Finalistky již příští týden!

Příští týden bude jasno. Finalistky soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2020 odtajníme v prvním zářijovém týdnu a uklidníme tak 12 dívek, které se budou moci upínat k finalovému večeru. Stále budou moci snít svůj sen o cestě do Las Vegas a dalších skvělých cenách. Mezi tou nejhodnotnější však stále řadíme samotný titul Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Abychom dostáli svým slibům, tak i vy máte stále možnost rozhodnout o jedné z finalistek. Na Instagramu soutěže @photogirl_czsk najděte svou favoritku mezi semifinalistkami, klikněte  na sledovat profil PhotoGirl a potom okomentujte fotografii své oblíbenkyně. Nejzajímavější komentář vyhrává a automaticky posouvá dívku do finále. Zbylých 11 jmen zveřejníme již příští týden. Vy máte šanci do pondělí 31. 8. rozhdnout o osudu jedné ze soutěžících, která se stejně jako její konkurentky podívá do wellness hotelu Bouda Máma v Peci pod Sněžkou, kde stráví báječné soustředění za účasti VIP osobností. Těšme se tedy na to, jaké finalistky produkce vybere a také na to, jak se dívky porvou ve finále v několika kategoriích. V jedné z nich hrají svou roli i diváci, tedy vy. Formou sms můžete rozhodnout o majitelce titul v kategorii PhotoGirl Public. Více o kategoriích zde:  

Kategorie ročníku 2020

Fotografie: Michal Bouška / Wynn  - jeden z nejkrásnějších hotelů v Las Vegas

Více ...

Hlasujte v anketě níže na webu!

V nelehkých dobách, kdy jsou omezeny akce, kontakt s lidmi, nikdo neví co se vlastně smí, nebo nesmí. Kdy to skončí a kdy se vrátíme do normálu. Nebo je toto nový normál. Není nám takto lépe? Co je vlastně správně a co bude následovat? Díky změnám, které v letošním roce nastaly se výrazně mění také jedna z odnoží kulturně-společenských akcích. Tou jsou soutěže krásy. Měli jsme možnost sledovat přenosy, které pořadadatelé konkurenčních soutěží uspořádali. Stálo to za to? Líbilo se vám? Věříte ještě v tradiční soutěže krásy? Hlasujte v naší anketě.  

Více ...

Pošli favoritku rovnou do finále!

Semifinalistky dostávají různé výzvy během svého počínání v soutěží Czech&Slovak PhotoGirl. Tentokrát vás mají přesvědčit se zamyslet a okomentovat jejích fotografie u nás na profilu @photogirl_czsk na Instagramu. A my chceme holkám těmito řádky pomoci. Jedna z nich, totiž postoupí rovnou do finále, které proběhne do konce tohoto roku v Praze. Pokud máte mezi soutěžícími dívkami svou favoritku, tak skočte na Instagram, navštivte profil @photogirl_czsk a najděte svou ´´vyvolenou´´. Dejte follow naší soutěži a okomentujte fotku své favoritku. POZOR DO KONCE SRPNA. Ten nejvtipnější, nejzajímavější, nejoriginálnější komentář pošle dotyčnou přímo do finále, kde bude mít možnost bojovat o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Podpořte soutěžící v jejich boji o zájezd do Las Vegas komentářem na Instagramu. A pokud máte skutečně zájem na tom, aby některá z dívek uspěla, tak ji pošlete sms hlas. Ten ji může pomoci k výhře v kategorii PhotoGirl Public. Jedná se sice o vedlejší kategorii, avšak vyhodnocení bude probíhat v rámci finále a vítězka si přijde na skvělou cenu v podobě automobilu od společnosti Algon Plus - Auto na rok zdarma. To, jak hlasovat, najdeš u každé dívky zde na webu na jejím profilu. Díky, že jste s námi.

Více ...

Vy pošlete 1 semifinalistku přímo do finále

Semifinalistky, kterých je nyní dvacet mají před sebou jeden z prvních úkolů, který musí splnit. Vlastně ani nemusí, ale byly by proti sobě. Mají zaslat produkci jednu portrétovou fotografii, na kterou jsou nejvíce pyšné a mají ji nejraději. Tyto fotografie následně uvidíte i vy a na základě, klíče, který zvolí vedení soutěže se jedna z dívek dostane přímo do finále. Nyní je jen na soutěžících, aby do konce tohoto týdne zaslaly jednu takovou ´´super´´ fotografii a nechaly vás, tedy fanoušky jednotlivých dívek rozhodnout, která postoupí rovnou do podzimního finále. Prostorem pro hodnocení fotografií a vašich hlasů bude Instagram, takže pokud máte nějakou favoritku, je třeba abyste ji sledovali na Instagramu. Na základě došlých portrétových fotografií a na základě výzvy, kterou vám soutěžící sdělí na svých profilech rozhodnete o jedné šťastné, která zabojuje o postup do Las Vegas a další ceny, včetně titulu Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Nezapomínejte, že st8le probíhá také sms hlasování, které máte také v rukou vy. Tam rozhodujete o titulu PhotoGirl Public, který dává právo výherkyni užívat vůz na 1 rok zdarma. Více o všech soutěžních kategoriích, které budou vyhlášeny během finalového večera se dočtete zde.

Více ...

Iveta Kindlmanová - Poslední SEMIFINALISTKA ROČNÍKU 2020

Poslední semifinalistka je tady!  Dnes představujeme ve svém vlastním videu Ivetu Kindlmanovou. Je jí 25 let a je poslední semifinalistkou letošního ročníku. Nyní přichází fáze, ve které budou semifinalistky plnit letní výzvy. Na konci léta se potom rozhodne o finalové dvanáctce pro letošní ročník. I nadále proto sledujte stránky a sociální sítě a podpořte semifinalistky Czech&Slovak PhotoGirl 2020 například sms hlasem. Ten jim může pomoci k ovládnutí kategorie PhotoGirl Public a tedy i k novému automobilu. Děkujeme partnerům castingových videí - Statutární město Most a Oriflame.

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »