Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Přihlášky běží jako na páse!

Přihlášky jsou spuštěny 11 dnů a soutěž hlásí prvních 30 přihlášených. Pokud to tímto tempem půjde dál, tak nás je o Vánocích 200. ,,A to bysme přesně chtěli´´, řekl prezident Lukáš Trs při začátku soutěže. Ano cíl před koncem roku je mít 200 dívek v soutěži. Po Novém roce potom doplnit řady adeptek na titul Czech&Slovak PhotoGirl 2020 a na jaře začít s castingy. Stejný a osvědčený model jako v minulých ročnících avšak s mnoha překvapeními. O těch ještě mluvit nebudeme. Ale budou jisté změny. Samozřejmě k lepšímu. I v roce 2020 budeme soutěžit o Las Vegas, automobil na rok zdarma, vouchery na služby, luxusní kosmetiku, korunky od mistra skláře Dalibora Šípka a další skvělé ceny. Těšme se co nám ročník přinese. Vítězka ročníku 2019 Kateřina Jelínková ještě nestačila vstřebat jetleg z cesty do USA a my tu již máme přes 30 přihlášených! Jen tak dál!!! Držíme palce holky.

Více ...

Zažij adrenalin s PhotoGirl! Kateřina Jelínková už má splněno!

Kateřina Jelínková, královna ročníku 2019 si splnila sen. Odcestovala do USA, kde prožila spoustu zajímavých dnů. Jejím koníčkem jsou adrenalinové zážitky a jeden takový si vyzkoušela přímo v nejvyšší budově Las Vegas. V hotelovém zábavním parku oblékla speciální oblečení pro podobné zážitky, nechala se přivázat na jistítí lana a skočila z ohromné výšky rovnou dolů. Co prožívala a také co u toho říkala si můžete prohlédnout ve videu. Vzhledem k situaci musíme omluvit jedno peprné slůvko, které vítězce PhotoGirl 2019 uteklo. Pokud chceš i ty zažít podobný adrenalin, tak se přihlas ještě dnes do Czech&Slovak PhotoGIrl 2020.

Více ...

PhotoGirl 2019 už je doma z USA! Přesně v den startu přihlášek na ročník 2020.

Symbolicky byl naplánován přílet vítězky soutěže Czech&Slovak PhotoGirl Kateřiny Jelínkové na 1. listopad 2019. V ten den se totiž spustilo přihlašování dívek do nového ročníku. Nové naděje na vítězství a na dalekou cestu za oceán tak odstartovaly poslední den minulého týdne a databáze se již začíná pomalu zaplňovat prvními adeptkami. Kateřina, která si celý pobyt užívala plnými doušky, neváhala vyzkoušet i ty nejbláznivější atrakce, které ji Las Vegas nabídlo. Nejen, že se proletěla vrtulníkem nad Grand Canyonem a mohla tak obdivovat jedno z nejpozoruhodnějších přírodních děl na zeměkouli, nejen že vyzkoušela zábavní park v neskutečné výšce nad městem hříchu, ale dokonce se odvážila ke skoku z věže hotelu, ve kterém byla po celý pobyt v Las Vegas ubytována. Věrně ji při cestě následoval fotograf, který právě dokončuje kompletaci obrázků, která vám krásně zdokumentuje cestu vítězky do USA. Začalo to v Dallasu a pokračovalo v Las Vegas. Viděli jsme zápas basketbaloové NBA, hokejovou NHL, show v Las Vegas, viděli jsme Michaela Jacskona, který byl 100% živý:-), ochutnali jsme mnoho dobrot, užili jsme si noční život. Za produkci soutěže a snad i za Kateřinu můžeme vřele doporučit přihlášku do nového ročníku, který právě odstartoval.

Pojď to zkusit i ty! Přihlas se zde na webu a vyhraj automobil, cestu do USA a další hodnotné ceny. Kateřina Jelínková během následující roku bude kralovat i prostřednictvím korunky, kterou domu ukrývá.

Ta další čeká právě na tebe!

Více ...

Viva Las Vegas! Vítězka letí do USA!

Kateřina Jelínková poletí do USA. Svou výhru, kterou si po zásluze připsala po finále soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 si začne užívat již za necelý týden. V pondělí 21. října totiž odletí společně se skupinkou nadšenců do dalekého USA. Jako prvním místo navštíví město Dallas, kde stráví 3 dny. To hlavní ji však čeká po přeletu do hlavního města zábavy, hazardu a neonů. Tipujete správně. Odletí totiž do Las Vegas, kde navštíví hokejovou NHL a zápas domácích Las Vegas Golden Knights. Volné chvilky jistě využije pro nakupování, anebo návštěvu některé ze světoznámých show. O Kateřině je známo, že si potrpí na dobré jídlo. Sama ráda vaří a tak bude mít možnost načerpat inspiraci přímo ve městě, kde se gastronomie stává velkým zážitkem. Své vyhlášené restaurace zde mají ti nejvěhlasnější kuchaři světa. Mezi všemi třeba zmínit například jméno Gordon Ramsay. Příležitostí k odreagování, zábavě, nebo třeba výletu, bude mít Katka dostatek. Záleží jen na ní, kam ji bájné Las Vegas zavede. Připraveno je také focení a tak se můžete těšit na snímky z USA. Vítězka ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2019 bude zásobovat Instagram svými příspěvky a tak pokud chcete mít ty nejčerstvější informace, tak ji sledujte. Jestli chcete být příští rok na místě vítězky právě vy, tak se 1. listopadu hlaste do nového ročníku. 

Přihlášky 1. listopadu zde

Více ...

Algon Plus - Auto a.s. nadělovalo!

Vítězka soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019, Kateřina Jelínková si v munilém týdnu převzala automobil, který ji na 1 rok věnoval partner soutěže Algon Plus - Auto a.s. Katka si tak může plnými doušky vychutnávat výhru a již má za sebou první kilometry. Z vozidla byla nadšená a jak sama uvedla, tak miluje praktická auta. Opel Adam je svými rozměry více než praktický. Dost prostoru v zavazadlovém prostoru, délka vozidla i dostatek místa za volantem. To vše ocenila Kateřina Jelínková při přebírání vozidla v salonu v Plzni, kde sídlí Algon Plus - Auto. Vítězka soutěže se však těší i na další výhru a tou je cesta do USA. Již 21. 10. totiž odletí do Dallasu, kde stráví 3 dny a potom se přesune do dalekého a bájného Las Vegas. Co tam bude dělat? Dozvíte se přímo od Kateřiny z jejího Instagramu:-)

Více ...

PhotoGirl 2019 zná své vítězky!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl letos slaví půlkulaté narozeniny. Právě ukončený ročník soutěže je totiž v pořadí již pátý a přinesl tedy již pět vítězek, které se mohou pyšnit titulem Czech&Slovak PhotoGirl. Stejně jako vítězky v letech 2016, 2017 a 2018 se letošní královna podívá do Las Vegas, kde strávi několik dovolenkových dnů. Jako již v minulém roce tak i letos organizátoři vyhlašovali celkem 4 kategorie. Ta hlavní, které nese název soutěže je vždy stálá a k ní se přidaly podkategorie PhotoGirl Public, kde na základě sms hlasů rozhodují diváci a fanoušci, PhotoGirl Sympatie a PhotoGirl Social Network, kde hlavním kritériem úspěchu je kreativita na sociálních sítích.

V letošním ročníku se však podařilo jedné finalistce opanovat hned dvě kategorie a tak místo 4 oceněných, viděli diváci v Retro Music Hall vítězky 3. Titul  Czech&Slovak PhotoGirl 2019 si odnáší  a hlasování diváků v kategorii PhotoGirl Public ovládla Kateřina Jelínková z Litoměřic. Nejsympatičtější dívkou porotců při finále se stala MIchaela Pospíšilová. Slovenka s českým jménem z Popradu. Nejaktivnější na sociálních sítítch a zároveň nejkreativnější dle partnera kategorie PhotoGirl Social Network společnosti Czech Make Up House, byla Lenka Konvičková z Jablonce nad Nisou.

V porotě usedli odborníci a specialistky na krásu a také několik známých osobností. Michal Viewegh, Eva Decastelo, Tomáš Gottlieb, Dalibor Šípek, který zároveň vytvářel korunky pro vítězky, Stanislav Smrček za společnosti Aiseco a Frigera, Lukáš Vostrovský z Pulse Fitness Klubu, Petra Vyoralová ze Salonu Delta Most, která oblékla finalistky, Martin Nohejl ze společnosti Algon Plus - Auto, který daroval vítězce automobil na rok zdarma, Martina Borecká z Czech Make Up House, loňská vítězka Tereza Hynková, 1. československá transgender modelka Peťa Nitka a Karolína Zbellová z Miss Carol, která finalistkám ušila plavky. Prezident soutěže Lukáš Trs dozoroval nad správným hodnocením porotců a radoval se z bezproblémového průbehu finále. Mezi hosty finále byli například moderátor Luboš Xaver Veselý, businessman Aleš Aldo Koláček, moderátor Petr Vojnar a více než 200 blízkých letošních finalistek. V Retro Music Hall vystoupili Voxel a kapela Czech It. Skvěle moderoval Petr Říbal, který také rozjel smršť songů na afterparty, která končila až pozdě nad ránem.

Ročník 2019 se podařil. Nový startuje již 1. 11. 2019 a adeptky se mohou hlásit zde na webových stránkách.

Více ...

Algon Plus - Auto bude opět nadělovat!

Jsme moc rádi, že i vítězka PhotoGirl Public pro rok 2019, tedy nejpopulárnější dívka u diváků a fanoušků, bude moci celý rok jezdit automobilem od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Jednatel společnosti Ing. Martin Nohejl zasedne při finále v porotě a bude tak spolurozhodovat o osudu dalších vítězek jednotlivých kategorií. Algon Plus - Auto a.s. tak rozjede již druhý rok spolupráce s projektem Czech&Slovak PhotoGirl. Lukáš Trs, prezident soutěže prohlásil: ,,Je dobré mít silného partenra, protože jinak by to nešlo dělat.´´ Tím měl jistě na mysli komfort v podobě spolupráce se západočeskou společností, která business s automobily provozuje v několika městech. ,,Autům rozumí, vědí co dělají a také si uvědomují, že auta a ženy jdou prostě k sobě. Jsem rád, že Algon vybral právě PhotoGirl jako partnera pro toto tradiční spojení´´´, dodal Trs. Těšme se na vítězkhttp://auto.algon.cz/subdom/auto/cs/u a na její nový vůz. Hlasování diváků prostřednictvím sms končí v pátek 6. září. Tedy pár dní před finále.

Více ...

Retro Music Hall se teší na příval krásy!

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci a finalistky soutěže Czech&Slovak PhotoGirl již netrpělivě vyhlíží druhé úterý v měsíci září. Den ´´D´´, který dvanáctku nejlepších čeká v Retro Music Hall v Praze odstartuje v 18:00 a diváci se mohou těšit na zajímavý program plný krásy, módy a umění. Finalistky se předvedou v šatech ze svatebního salonu Delta Most, v plavkách od společnosti Miss Carol i ve svých vlastních šatech, které hrdě ponesou již při začátku celé show. Těšit se můžeme na Dance show, hudební vystoupení, VIP osobnosti, afterparty a mnoho dalších lákadel. Chybět nebude vyhlášení vítězek a korunovace korunkami od mistra skláře Dalibora Šípka. Fotografka Eva Bebko pokřtí svůj kalendář, který společně s finalistkami nafotila při soustředění v Hraničním zámečku Chateau de Frontiere u Valtic. Moderace se ujme tradičně Petr Říbal a čeká nás i jedno překvapení. Finále začíná 10. září v 18:00 v Retro Music Hall na Francozské ulici na Praze 2.

Více ...

Showbusiness = Tomáš Gottlieb!

Když se řekne showbusiness, napadne vás jistě mnoho podob. Někdo vidí nablýskané večírky, někdo zase luxusní auta a krásné ženy. Někomu se vybaví Hollywoodské Stars a druhému zazní v uších Karel Gott. A když už jsme u toho Karla Gotta a tedy v Českém a Slovenském rybníčku, nesmíme opomenout Tomáše Gottlieba. První manažer Ivety Bartošové, který za svůj život tzv. ´´udělal´´ z lidí hvězdy a pomohl několika více či méně talentovaným lidem do světel reflektorů, přichází do poroty Czech&Slovak PhotoGirl 2019 aby hodnotil ženskou krásu. Před několika dny oslavil životní jubileum, které ho předurčuje k tomu, aby rozpoznal krásu. Nejen tu fyzickou, ale také také krásu ducha, inteligenci, sympatii, fotogeničnost a třeba i talent. Ten totiž provází mistra Gottlieba celý život. Sám si vyzkoušel jaké to je být na jevišti. Zná jak chutná sláva. Hrál ve filmu Hvězda padá vzhůru s  Karlem Gottem a tančil s Jiřím Kornem. Na jeho oslavě se před několika dny objevilo na desítky známých tváří. Jsme moc rádi, že právě Tomáš Gottlieb usedne mezi ostatní porotce a vnese tak do soutěže svůj osobitý pohled na krásu a talent. TOmáši všechno nej k narozeninám a tešíme se 10. 9. 2019 v Retro Music Hall od 18:00

Více ...

Změna v pořadí kategorie PhotoGirl Public

Petra Štastná z Jeseníku, která přijela na casting až do Mostu se dnešním dnem ujala vedení v kategorii PhotoGirl Public. Tedy zatím získala nejvíce sms hlasů od fanoušků a pokud by se nic nezměnilo, tak by na finále obdržela klíček od nového automobilu, který by ji byl proůjčen na jeden rok. Finalistky mají ještě celých 6 týdnů. Před finále se totiž sms brány uzavřou a o vítězce již nebude možné diskutovat. Je tady tedy takříkajíc cílová rovinka na cestě k opanování kategorie PhotoGirl Public. Pokud máte mezi finalistkami favoritku je ten nejvyšší čas ji podpořit zasláním smsky. Cena jednoho hlasu je 10 Kč z České republiky a 0,5 EUR ze Slovenska.

Tak hlasujte. Pořadí naleznete zde. Po rozkliknutí uvidíte počet hlasů, které dívka dostala. Jednoduše tak spočítáte kolik ji chybí k vítězství. 

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »