Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Hlasuj v ankětě kam přijdeš na casting!

Je tu leden a  sním přichází pomalu ale jistě otázka castingů. Máš nyní možnost hlasovat v anketě, kterou nalezneš ve spodní části tohoto webu. Dej nám vědět, na kterém castingu s tebou můžeme počítat. Je velmi důležité, aby ses na některý z castingů osobně dostavila, protože fotografie máte nádherné všechny a nás zajímá také, jak působíš ve skutečnosti. Nejedná se však o žádný složitý proces, ve kterém by docházelo k náročným úkolům a zkouškám. Přijdeš, my tě vyfotíme, popovídáme si a odcházíš domů. S sebou určitě nezapomeň bílé tričko bez zdobení a podpatky. Tričko zvol skutečně jednoduché a podpatky necháme na tobě. Před castingovými dny očekávejte přesné informace o místu a čase konání. Nyní se soustřeďte na sdílení fotografií na Instagramu a Facebooku s označení - photogirl_czsk @czechslovakphotogirl. Sleduj také jak si vedeš v sms hlasování diváků v kategorii PhotoGirl Public. Je to sice vedlejší kategorie, ale nové auto na rok je nové auto na rok:-)

Více ...

Také v ročníku 2020 s Miss Carol!

Pro letošní ročník, který se dostává do obrátek především v online prostředí máme potvrzeného dalšího speciálního partnera, kterým je Miss Carol. Stejně tak jako v loňském ročníku Czech&Slovak PhotoGirl oblékne Miss Carol finalistky na jejich promenádu v plavkách. Můžeme se tedy opět těšit na svůdné plavky, saténové župánky a po čas soustředění také na ´´fashion´sportovní soupravy od Miss Carol. FInalistky budou opět hýčkané a nezbývá než poděkovat společnosti Miss Caroll Lingerie. Podívejte se na video, ve kterém naleznete i jednu s úspěšných finalistek, která uspěla v kategorii PhotoGirl Sympatii. Michaela Pospíšilová.

Více ...

Veselé Vánoce PhotoGirls

Milé PhotoGirls, které soutěžíte v ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Máme před sebou Vánoční svátky, které bezpochyby patří k jedním z nejfotogeničtějších období roku. Právě z tohoto důvodu bychom byli rádi, kdybyste zaplavili zeď zde na webu Vánočními fotkami ať už z rodinného kruhu anebo z Vánočních večírků a party. Ukažte produkci, porotě, ale především fanouškům, jak prožíváte nejkrásnější svátky roku. Berte to jako malý úkol, který budeme sledovat. Pokud si nevíte rady s přihlášením do vašeho profilu, kde můžete vkládat fotografie na zeď, napište nám. Přístup vám přišel do mailu při přihlašování. Pokud jste však z jakéhokoli důvodu nezaznamenali tento email s přihlašovacími údaji, tak nám dejte vědět. Chtěli bychom vám popřát klidné Vánoce a do příštího roku mnoho úspěchů a to nejen v naší soutěži. Ať jste zdravé a ať vám vše vychází podle vašich představ. Zdraví je to nejdůležitější a tak na to myslete. Nepřežeňte to při Silvestrovských oslavách a soustřeďte se na příští rok. Přinese mnoho zajímavých zkušeností, které vám nedá nikdo jiný než Czech&Slovak PhotoGirl. Veselé Vánoce!

Více ...

Vítězka znovu do Las Vegas

Máme rádi Las Vegas. Jezdíme tam prakticky od vzniku soutěže Czech&Slovak PhotoGirl nepřetržitě každý rok. Barbora Olejníková, Petra Neuvirthová, Tereza Hynková a letos také Kateřina Jelínková. V novodobé historii soutěže 4 královny, které porazily všechny soupeřky a vypravily se do dalekého města hazardu, hříchu a hlavně také zábavy. Vzpomínky a zážitky jim nikdo nevezme a tak jsme se rozhodli, že i další vítězku, tedy pro rok 2020, pošleme do Las Vegas společně s produkcí. Mimo jiných krásných ocenění, korunky, voucherů bude mít královna soutěže možnost navštívit nejbarevnější a zároveň nejvzrušující místo na zeměkouli. Jsme rádi, že můžeme tuto krásnou cenu držet i pro další ročník. Prezident soutěže se vyjádřil pro web photogril.cz:,,Vítězky bereme do Las Vegas, aby se podívaly co znamená skutečný showbusiness. Příležitostí mají mnoho, protože Vegas je něco, co se nedá vyprávět. Musí se to zažít´´. Právě proto chceme aby se naše vítězky seznámily s tím do čehoí jdou. Protože hnacím motorem přihlášených je bezesporu úspěch ve světě reflektorů. Která z dívek, které jsou přihlášené poletí do USA po finále v září 2020? TO je zatím ve hvězdách, protože online přihlášky jsou stále otevřené. Uzavřou se 31. 3. 2020

Více ...

Prvních stovky sms hlasů dorazily

V minulém týdnu jsme spustili sms hlasování v kategorii PhotoGirl Public. Tedy vedlejší kategorie, kterou rozhodnou diváci svými hlasy. Vítězství v této kategorii však nepřinese nikterak vedlejší výhru. Hrajeme totiž o automobil na rok zdarma od společnosti Algon Plus - Auto a.s. První několik stovek hlasů přišlo již za první týden hlasování a dívky již nyní vidí počet svých hlasů ve svých skrytých profilech. Brzy budou viditelné také všem fanouškům a to pod záložkou ´´soutěžící´´, kterou naleznou v menu. Sledujte webové stránky, kde bude KAŽDÝ TÝDEN připsán nový stav sms hlasů za celý předešlý týden. Je před námi skoro celý ročník, ale netřeba podceňovat soupeřky a naopak je potřeba dát o sobě vědět na sociálních sítích, kde vás sledují fanoušci. Djete jim vědět, že jste součástí PhotoGirl a že potřebujete jejcih podporu v podobě sms hlasů. Pro letošní ročník si produkce připravila také jedno velké překvapení a to pro hlasující. Aktivita se v tomto opravdu vyplácí

Více ...

Příští rok i s tebou?

Ukončený ročník 2019 zná svou vítězku. Czech&Slovak PhotoGirl 2019 Kateřina Jelínková a její kolegyně finalistky si v létě užili soustředění plné zážitků, workshopů, focení a také příjemných chvil u bazénu. Soutěžící, které se hlásí do nového ročníku zažijí podobné soustředění v létě 2020. Soustředění je plánováno na měsíc červen a program se již začíná připravovat. Přesné místo však prozrazovat nebudeme. Jisté je však to, že i tentokrát se dívky něco naučí, nafotí kalendář a zažijí spoustu legrace. Poznají nové lidi a třeba získají zajímavé kontakty. Je před námi ještě dlouhá cesta než poznáme 12 finalistek. Před tím se potkáme na castingu a splníme nejeden úkol. Taktéž rozjedeme sms hlasování v kategorii PhotoGirl Public. To začne již v neděli 1. 12. 2019. Třeba to budeš právě ty, kdo s námi pojede na soustředění PhotoGirl 2020.

Více ...

Startuje SMS Hlasování o automobil!

Je to tady. Soutěž začíná hned měsíc po startu nového ročníku pěkně zostra. První prosincový den totiž startuje sms hlasování v kategorii PhotoGirl Public. Vítězka, která obdrží nejvíce sms hlasů od fanošků získá stejnojmenný titul a mimo dalších skvělých cen i automobil na rok zdarma od společnosti Algon Plus - Auto a.s., který již v loňském a letošním roce obdaroval vítězky této kategorie. Rozhodují jen a jen sms hlasy. nikdo jiný, tedy porotce, režisér ani maminka nemůže ovlivnit vítězství. Snad jen kdyby zaslali hlas za 10 Kč z ČR a 0,5 EUR ze Slovenska. Každý kdo chce hlasovat pro svou vyvolenou, musí mít u operátora zapnuté tzv. premiové smsky. Nejde o nic jednoduššího než o jeden hovor operátorovi, který vám je po vaší prosbě zapne. Někdo je má zapnuté automaticky. Je tedy třeba zkusit odeslat hlas. Pokud dostanet odpověď - Děkujeme za váš hlas- tak je vše v pořádku. Pokud ne, kontaktujte operátora. Každá z dívek bude mít od 1.12.2019 u svého profilu graficky znázorněné jak hlasovat, co napsat do textu smsky a na jaké číslo ji odeslat. Pozor, je to odlišné dle operátora. Rozdíl je tedy v tom jestli sms posíláte z ČR nebo SR operátora. Těšíme se na vaše hlasy, které budete moci sledovat u dívek a jejich profilů. Připočítávat se budou každý týden najednou. 

Více ...

Pojďme zavzpomínat na průběh soustředění finalistek PhotoGirl 2019

Nový ročník je na svém počátku a tak není od věci si trochu zavzpmínat na ročník předešlý. Konkrétně ve videu, které pořidil režisér a kameraman Bohdan Zajčenko, můžete sledovat jak to probíhalo na soustředění v nádherném prostředí zámku Chateau de Frontiere nedaleko Lednicko-Valtického areálu. Dívky si užívaly krásné počasí, opalovačku u bazénu, skvělé jídlo a také pracovaly. Workshop jim připravily dámy ze Czech Make Up House a také moderátor Petr Říbal s partnerkou Míšou. Ti zase předávali cenné rady ohledně Instagramu. FInalistky také nafotily kalendář na rok 2020 s fotografkou Evou Bebko. Těšme se, co produkce vymyslí pro tento ročník a kde své soustředění stráví finalistky Czech&Slovak PhotoGirl 2020.

Více ...

Přihlášky běží jako na páse!

Přihlášky jsou spuštěny 11 dnů a soutěž hlásí prvních 30 přihlášených. Pokud to tímto tempem půjde dál, tak nás je o Vánocích 200. ,,A to bysme přesně chtěli´´, řekl prezident Lukáš Trs při začátku soutěže. Ano cíl před koncem roku je mít 200 dívek v soutěži. Po Novém roce potom doplnit řady adeptek na titul Czech&Slovak PhotoGirl 2020 a na jaře začít s castingy. Stejný a osvědčený model jako v minulých ročnících avšak s mnoha překvapeními. O těch ještě mluvit nebudeme. Ale budou jisté změny. Samozřejmě k lepšímu. I v roce 2020 budeme soutěžit o Las Vegas, automobil na rok zdarma, vouchery na služby, luxusní kosmetiku, korunky od mistra skláře Dalibora Šípka a další skvělé ceny. Těšme se co nám ročník přinese. Vítězka ročníku 2019 Kateřina Jelínková ještě nestačila vstřebat jetleg z cesty do USA a my tu již máme přes 30 přihlášených! Jen tak dál!!! Držíme palce holky.

Více ...

Zažij adrenalin s PhotoGirl! Kateřina Jelínková už má splněno!

Kateřina Jelínková, královna ročníku 2019 si splnila sen. Odcestovala do USA, kde prožila spoustu zajímavých dnů. Jejím koníčkem jsou adrenalinové zážitky a jeden takový si vyzkoušela přímo v nejvyšší budově Las Vegas. V hotelovém zábavním parku oblékla speciální oblečení pro podobné zážitky, nechala se přivázat na jistítí lana a skočila z ohromné výšky rovnou dolů. Co prožívala a také co u toho říkala si můžete prohlédnout ve videu. Vzhledem k situaci musíme omluvit jedno peprné slůvko, které vítězce PhotoGirl 2019 uteklo. Pokud chceš i ty zažít podobný adrenalin, tak se přihlas ještě dnes do Czech&Slovak PhotoGIrl 2020.

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »