Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

DYCKY MOST!

DYCKY MOST! Tak by se dal charakterizovat casting, který proběhl v sobotu v severočeském městě, které se proslavilo v seriálu na České televizi. Nejen Frantou, Severkou a kostelem je Most populární. Na pivních slavnostech, které probíhaly současně s castingem bylo poznat, že obyvatelé známého města rádi zkoušejí nové věci a také ochutnávají nejrůznější gastronomické lahůdky. Současně jsme se v Mostě přesvědčili, že dokáže do soutěže dostat velmi zajímavé dívky a ženy, které rády využívají nejrůznějších příležitostí ke zviditelnění. Z castingu ve fotogalerii vybíráme ty nejzajímavější, které se zúčastnily. Mostu děkujeme za podporu a budeme se těšit se zástupcem v porotě při finále. Měl by jím být náměstek primátora Ing. Marek Hrvol. Most byl DYCKY plný krásných dívek a to se i tentokrát potvrdilo. Casting právě sem po právu patří a patřit bude i v příštích letech.

Více ...

Svatební salon Delta oblékne finalistky při finále!

Svatební salon Delta z Mostu připraví šaty pro finalistky letošního ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Majitelka salonu Pavla Vyoralová zasedne při finále v porotě a bude tak moci z první řady hodnotit, jak odprezentují šaty z jejího salonu samotné finalistky. Organizátoři si ve spolupráci se salonem Delta připravili překvapení, které bude odtajněno až při samotné přehlídce. Spolupráci si pochvaluje i prezident soutěže Lukáš Trs. Na adresu salonu Delta uvádí:,, Jsem strašně rád, že se nám podařilo domluvit s Deltou, protože dámy sídlí v Mostě, tedy v mém rodním městě. To by však ještě nic neznamenalo pro naše rozhodování. Přesvědčilo nás hlavně to, že paní Vyoralová se svou dcerou jsou profesionálky a že se ve světě soutěží krásy pohybují již řadu let. Pojedou s námi na soustředění, dívky si zaměří, odzkouší apod. Prostě profíci...´´, nechal se slyšet Trs. Produkce tak do soutěže získala velmi zvučného partnera. Svatební salon Delta se vám představuje ve videu z Czech Fashion Week. Pěknou zábavu.

Více ...

Z Popradu rovnou do finále!

Nad Tatrou se blýska....a dál už to všichni znáte. Tentokrát se blýskalo pod Tatrami ve městě Poprad. Casting, který proběhl minulý týden ukázal, že zvěsti o slovenské kráse nelžou. Ještě máme před sebou polovinu castingů, ale můžeme prozradit, že nejméně dvě soutěžící, které se přihlásíly do PhotoGirl a přišly na casting při veletrhu v Aréně Poprad, pošle produkce pravděpodobně rovnou do finále. Nebudeme prozrazovat jména a ani fotkou se nenechte zmást. Vše se dozvíte po skončení posledního castingu v Bánské Bystrici. Potom totiž budeme mít jasno a kompletním finalovém složení. Věříme, že letošní ročník, který se na finálovém večeru ukáže ve světle konceptu Black&White, vyvrcholí skvělou show v hlavních rolích s našimi finalistkami. Těšme se na 10. září do Retro Music Hall v Praze.

Více ...

Slovenka Bára Olejníková v Las Vegas 2016

Barbora Olejníková, vítězka ročníku 2016,  ovládla s naprostým přehledem svůj soutěžní rok. Podívala se do Las Vegas a fotila super žhavé snímky přímo u hotelového bazénu rezortu Stratosphere. Podívejte se i vy milé dámy a nechte se inspirovat. Blíží se castingy na Slovensku, které nám třeba přinesou další vítězku. Bude to Slovenska, nebo Češka. Dozvíme se již 10. 9. 2019 v Praze. Casting v Popradu proběhne již tento pátek. Tak se těšíme.

Více ...

Čekají nás 3 zastávky na Slovensku!

Poprad, Bratislava a Bánská Bystrica. To jsou tři zastávky na cestě do finále, které produkce soutěže absolvuje během dubna a května po Slovensku. Pokud bydlíš v okolí Popradu tak přijď 26. nebo 27. 4. do Poprad Arény, kde nás najdeš při veletrhu bydlení. Bydlíš v Bratislavě, nebo v dojezdové vzdálenosti od hlavního města? Potom určitě přijď do Café Zimák na stadionu O. Nepely. Tam se uskuteční casting PhotoGirl 16. 5. 2019 od 15:00. Poslední zastávkou bude Bánská Bystrica, kde v Piano Baru na náměstí zakončíme turné po Slovensku. Chybí nám dívky ze Slovenska, které postoupí do finále. Takže pokud nemáš nic lepšího na práci, tak určitě přijď. Potřebujeme Slovenskou krásu ve finále. 

Pro více informací se mrkni sem.

Budeme se těšit!

Více ...

Fotografie z castingu v Praze.

FOTOGALERIE Z CASTINGU V PRAZE 

5. 4. 2019 - ILLUSION ART MUSEUM PRAHA 

FOTOGRAF BOHDAN ZAJČENKO

Více ...

Praha byla super! Casting II je minulostí!

V pátek 5. dubna proběhl v Praze v Illusion Art Museum druhý casting letošního ročníku soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Za účasti porotců Michala Viewegha a Dalibora Šípka, produkce, majitele soutěže a prezidenta Lukáše Trse se předvedlo bezmála dvě desítky dívek. Chystáme fotografie všech, které dorazily a zkusily své štěstí před fotogaparátem fotografa Bohdana Zajčenka. Svůj velký dík zaslouží také Illusion Art Museum Praha, protože poskytl velmi zajímavé prostory, ve kterých dívky měly za úkol vymyslet zajímavé příspěvky na Instagram. Podařilo se. Hashtag #iamprague létal Instagramem celý pátek, sobotu i neděli. Zítra ukážeme i zbylé soutěžící. Dnes si můžete vychutnat alespoň pohled na soutěžící Petru Kostkovou.

Příští casting se uskuteční již 26. - 27. 4. v Popradu.

Více ...

Brno za námi. Jedeme dál. V pátek v Praze!

Několik odvážných žen a dívek dorazilo na casting v Brně. Některým se dařilo více a  některým méně. My vám nabízíme pro posouzení některé adeptky, které přišly, nechaly se vyfotit a popovídaly si s produkcí. Necháme na vás, kterou favortiku si vyberete a budete ji podporovat. Z Brna se určitě nějaké místo ve finále najde. Jestli to bude jedno, či více ukáží další castingy. Třeba již v pátek v Praze od 17:00 v Illusion Art Muzeu.

Více ...

Tak zítra v Brně!

Je to tady. Čekali jsme mnoho měsíců, než se spustí další část soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Zítra totiž přijde na řadu první ze 6 castingů, na kterých přivítáme účastnice a zároveň adeptky na titul v hlavní kategorii tedy Czech&Slovak PhotoGirl, ale také také uchazečky o vítězství v dalších kategoriích, které soutěž vypsala. Pro úplnost si pojďme povědět, že dívky mohou uspět v hlavní kategorii, dále v divácké sms soutěži s názvem PhotoGirl Public, jejíž pořadí můžete sledovat zde na webu v menu v položce ´´soutěžící´´. Nedílnou součástí je také kategorie PhotoGirl Social Network, kterou bude mít pod křídly jeden z partnerů a ocení tu nej v oblasti práce na sociálních sítích. Poslední kategorií je PhotoGirl Sympatie poroty, kterou zvolí porotci při finále! Je jasné, že bez účasti na castingu dívky nemohou na větší úspěch pomýšlet i když šance trvá až do chvíle, než zveřejníme 12 finalistek. Tak se stane po posledním castingu v Bánské Bystrici. Zítra ale začínáme v Brně, kde po castingu navštívíme koncert Majka Spirita. Tak přijď a užij si casting i koncert! Zítra v 15-18 v Sono Centru v Brně.

Více ...

Pulse fitness club - Nový partner PhotoGirl!

No pulse, no life je motto fitness clubu Pulse, který se stává novým partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 a přímo tak zapadá do konceptu soutěže. Zdravý životní styl patří k hlavním krédům PhotoGirl. Je s ním spojeno samozřejmě také cvičnení, pohyb a trénink. Bez pohybu by člověk jen těžko mohl prohlásit, že se cítí dobře a plný energie. Proto jsme oslovili fitness club, abychom mohli dívkám dopřát 100% komfort a kvalitu pro svůj trénink. ,,Pulse splňuje všechny atributy moderního fitka, kde najdeme všechny cvičící stroje, rotopedy, trenéry, skupinové cvičení a další doprovodný program pro zdravý život´´, nechal se slyšet Lukáš Trs, prezident soutěže. Není náhodou, že na obrázku vedle majitele clubu pana Ing. Lukáš Vostrovského, MBA vidíte zápasnickou hvězdu Karlose Terminátora Vémolu. Ten totiž moc dobře ví, kde se cítí dobře a kde se nejlépe připravit na zápasy, které vyžadují co možná nejlepší fyzickou připravenost. Ano je to přesně v Pulse Fitness Clubu v Horních Počernicích. Majitel podniku, Ing. Lukáš Vostrovský, MBA, se každým dnem přidá mezi porotce a bude tak bedlivým okem sledovat soutěžící ucházející se o titul v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Pulse Fitness věnuje výherkyním roční členství a vítězky tak dostanou jedinečnou možnost zamakat a dostat se do formy. Navíc se budou moci při troše štěstí setkat se samotným Karlosem Terminátorem Vémolou. Vítáme partnera a těšíme se na nového porotce, který se zúčastní také soustředění v Chateau de frontiere.

Sleduj Pulse Fitness Club na Instagramu - Sleduj zde!

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »