Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

PhotoGirl 2019 zná své vítězky!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl letos slaví půlkulaté narozeniny. Právě ukončený ročník soutěže je totiž v pořadí již pátý a přinesl tedy již pět vítězek, které se mohou pyšnit titulem Czech&Slovak PhotoGirl. Stejně jako vítězky v letech 2016, 2017 a 2018 se letošní královna podívá do Las Vegas, kde strávi několik dovolenkových dnů. Jako již v minulém roce tak i letos organizátoři vyhlašovali celkem 4 kategorie. Ta hlavní, které nese název soutěže je vždy stálá a k ní se přidaly podkategorie PhotoGirl Public, kde na základě sms hlasů rozhodují diváci a fanoušci, PhotoGirl Sympatie a PhotoGirl Social Network, kde hlavním kritériem úspěchu je kreativita na sociálních sítích.

V letošním ročníku se však podařilo jedné finalistce opanovat hned dvě kategorie a tak místo 4 oceněných, viděli diváci v Retro Music Hall vítězky 3. Titul  Czech&Slovak PhotoGirl 2019 si odnáší  a hlasování diváků v kategorii PhotoGirl Public ovládla Kateřina Jelínková z Litoměřic. Nejsympatičtější dívkou porotců při finále se stala MIchaela Pospíšilová. Slovenka s českým jménem z Popradu. Nejaktivnější na sociálních sítítch a zároveň nejkreativnější dle partnera kategorie PhotoGirl Social Network společnosti Czech Make Up House, byla Lenka Konvičková z Jablonce nad Nisou.

V porotě usedli odborníci a specialistky na krásu a také několik známých osobností. Michal Viewegh, Eva Decastelo, Tomáš Gottlieb, Dalibor Šípek, který zároveň vytvářel korunky pro vítězky, Stanislav Smrček za společnosti Aiseco a Frigera, Lukáš Vostrovský z Pulse Fitness Klubu, Petra Vyoralová ze Salonu Delta Most, která oblékla finalistky, Martin Nohejl ze společnosti Algon Plus - Auto, který daroval vítězce automobil na rok zdarma, Martina Borecká z Czech Make Up House, loňská vítězka Tereza Hynková, 1. československá transgender modelka Peťa Nitka a Karolína Zbellová z Miss Carol, která finalistkám ušila plavky. Prezident soutěže Lukáš Trs dozoroval nad správným hodnocením porotců a radoval se z bezproblémového průbehu finále. Mezi hosty finále byli například moderátor Luboš Xaver Veselý, businessman Aleš Aldo Koláček, moderátor Petr Vojnar a více než 200 blízkých letošních finalistek. V Retro Music Hall vystoupili Voxel a kapela Czech It. Skvěle moderoval Petr Říbal, který také rozjel smršť songů na afterparty, která končila až pozdě nad ránem.

Ročník 2019 se podařil. Nový startuje již 1. 11. 2019 a adeptky se mohou hlásit zde na webových stránkách.

Více ...

Algon Plus - Auto bude opět nadělovat!

Jsme moc rádi, že i vítězka PhotoGirl Public pro rok 2019, tedy nejpopulárnější dívka u diváků a fanoušků, bude moci celý rok jezdit automobilem od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Jednatel společnosti Ing. Martin Nohejl zasedne při finále v porotě a bude tak spolurozhodovat o osudu dalších vítězek jednotlivých kategorií. Algon Plus - Auto a.s. tak rozjede již druhý rok spolupráce s projektem Czech&Slovak PhotoGirl. Lukáš Trs, prezident soutěže prohlásil: ,,Je dobré mít silného partenra, protože jinak by to nešlo dělat.´´ Tím měl jistě na mysli komfort v podobě spolupráce se západočeskou společností, která business s automobily provozuje v několika městech. ,,Autům rozumí, vědí co dělají a také si uvědomují, že auta a ženy jdou prostě k sobě. Jsem rád, že Algon vybral právě PhotoGirl jako partnera pro toto tradiční spojení´´´, dodal Trs. Těšme se na vítězkhttp://auto.algon.cz/subdom/auto/cs/u a na její nový vůz. Hlasování diváků prostřednictvím sms končí v pátek 6. září. Tedy pár dní před finále.

Více ...

Retro Music Hall se teší na příval krásy!

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci a finalistky soutěže Czech&Slovak PhotoGirl již netrpělivě vyhlíží druhé úterý v měsíci září. Den ´´D´´, který dvanáctku nejlepších čeká v Retro Music Hall v Praze odstartuje v 18:00 a diváci se mohou těšit na zajímavý program plný krásy, módy a umění. Finalistky se předvedou v šatech ze svatebního salonu Delta Most, v plavkách od společnosti Miss Carol i ve svých vlastních šatech, které hrdě ponesou již při začátku celé show. Těšit se můžeme na Dance show, hudební vystoupení, VIP osobnosti, afterparty a mnoho dalších lákadel. Chybět nebude vyhlášení vítězek a korunovace korunkami od mistra skláře Dalibora Šípka. Fotografka Eva Bebko pokřtí svůj kalendář, který společně s finalistkami nafotila při soustředění v Hraničním zámečku Chateau de Frontiere u Valtic. Moderace se ujme tradičně Petr Říbal a čeká nás i jedno překvapení. Finále začíná 10. září v 18:00 v Retro Music Hall na Francozské ulici na Praze 2.

Více ...

Showbusiness = Tomáš Gottlieb!

Když se řekne showbusiness, napadne vás jistě mnoho podob. Někdo vidí nablýskané večírky, někdo zase luxusní auta a krásné ženy. Někomu se vybaví Hollywoodské Stars a druhému zazní v uších Karel Gott. A když už jsme u toho Karla Gotta a tedy v Českém a Slovenském rybníčku, nesmíme opomenout Tomáše Gottlieba. První manažer Ivety Bartošové, který za svůj život tzv. ´´udělal´´ z lidí hvězdy a pomohl několika více či méně talentovaným lidem do světel reflektorů, přichází do poroty Czech&Slovak PhotoGirl 2019 aby hodnotil ženskou krásu. Před několika dny oslavil životní jubileum, které ho předurčuje k tomu, aby rozpoznal krásu. Nejen tu fyzickou, ale také také krásu ducha, inteligenci, sympatii, fotogeničnost a třeba i talent. Ten totiž provází mistra Gottlieba celý život. Sám si vyzkoušel jaké to je být na jevišti. Zná jak chutná sláva. Hrál ve filmu Hvězda padá vzhůru s  Karlem Gottem a tančil s Jiřím Kornem. Na jeho oslavě se před několika dny objevilo na desítky známých tváří. Jsme moc rádi, že právě Tomáš Gottlieb usedne mezi ostatní porotce a vnese tak do soutěže svůj osobitý pohled na krásu a talent. TOmáši všechno nej k narozeninám a tešíme se 10. 9. 2019 v Retro Music Hall od 18:00

Více ...

Změna v pořadí kategorie PhotoGirl Public

Petra Štastná z Jeseníku, která přijela na casting až do Mostu se dnešním dnem ujala vedení v kategorii PhotoGirl Public. Tedy zatím získala nejvíce sms hlasů od fanoušků a pokud by se nic nezměnilo, tak by na finále obdržela klíček od nového automobilu, který by ji byl proůjčen na jeden rok. Finalistky mají ještě celých 6 týdnů. Před finále se totiž sms brány uzavřou a o vítězce již nebude možné diskutovat. Je tady tedy takříkajíc cílová rovinka na cestě k opanování kategorie PhotoGirl Public. Pokud máte mezi finalistkami favoritku je ten nejvyšší čas ji podpořit zasláním smsky. Cena jednoho hlasu je 10 Kč z České republiky a 0,5 EUR ze Slovenska.

Tak hlasujte. Pořadí naleznete zde. Po rozkliknutí uvidíte počet hlasů, které dívka dostala. Jednoduše tak spočítáte kolik ji chybí k vítězství. 

Více ...

SMS hlasováním k novému autu?

Kategorie PhotoGirl Public, kterou mají pod palcem fanoušci a diváci soutěže bude vrcholit před finále. Tedy první zářijový týden. V tom již bude jasné, která z dívek bude rok jezdit v novém automobilu od společnosti Algon Plus - Auto. Ta věnuje vítězce sms hlasování veřejnosti a budoucí majitelce titulu PhotoGirl Public nový automobil, kterým bude moci jezdit cestou necestou celý jeden rok. Která z dívek to bude si budeme muset počkat. Každopádně průběžné pořadí si můžete prohlédnout již zítra na našich stránkách v položce soutěžící. Zde se již zítra ukáží průběžné stavy dívek a počty sms hlasů, které od vás dostaly. Času je ještě dost a tak neváhejte dívky podpořit. Cena hlasu je 10 Kč, nebo 0,5 EUR v případě slovenských operátorů. Jak hlasovat naleznete v profilu každé z dívek. V pravo najdete návod jaké číslo a kód použít pro správné zaslání hlasů. Holky budou jistě rády. Zatím...čau:-)

Více ...

Vítězka jako tradičně do USA! Kdo to bude?

Finále soutěže Czech&Slovak PhotoGirl je naplánováno na 10. 9. 2019. V ten den tedy bude známa již celkově pátá vítězka. Vítězka, která získá mnoho věcných cen, voucherů na služby, dárkových předmětů a také cenu hlavní. Zájezd do USA. Tentokrát se produkci podařilo zajistit návštěvu města Dallas a samozřejmě, jako již tradičně, Las Vegas. Na území USA vítězka stráví celkem 11 dnů a zažije neopakovatelnou atmosféru nejen města cowboyů, tedy Dallasu, zažije také celý týden v hlavním městě zábavy, hazardu, hříchu, nákupů a také gastronomie. Las Vegas. Sen, který se splní jedné z 12 finalistek. Která z dívek nakonec získá titul Czech&Slovak PhotoGirl, korunku od mistra Dalibora Šípka a zájezd se dozvíme již po prázdninách. Sledujte Facebook a Instagram pro více informací. 

Více ...

Backstage Fotky ze soustředění od Evy Bebko!

Soustředění je již minulostí, ale proč si nepřipomenout pohodu rezortu Chateau de Frontiere, kde strávily finalistky několik dní. Fotoaparátem je zachytila Eva Bebko, která má na starost tvorbu kalendáře finalistek. Během volných chvil se dívky neváhaly osvěžit v bazénu a fotografka, která se jim věnovala celý den je u toho zvěčnila. Krásné fotografie dokazují, že soustředění se skutečně vydařilo a že Hraniční Zámeček poskytl skutečně fantastické podmínky pro bezproblémový průběh. Kochejte se.....:-)

Více ...

Soustředění plné krásy!

Nezbývá než říci slovo díky. Finalistkám, partnerům, produkci, make-upu, fotografce, zámku. Neradi bychom na někoho zapomněli. Je skutečně na místě si říci, že letošní soustředění, které proběhlo v nádherných prostorách Chateau de Frontiere, tedy Hraničního zámečku v Hlovoci, bylo perfektní. Nejenže se povedlo počasí, nejenže se podařilo vše sladit perfektně, finalistkám to díky Czech Make-Up Housu slušelo, fotografka Eva Bebko fotila skvěle, Svatební salon Delta Most přivezl nádherné šaty a Miss Carol dívkám poskytla super oblečení na focení kalendáře. Všichni se dle slov při odjezdu skvěle bavili a došlo i na propojení některých partenrů soutěže. Soutěžící měly po celou dobu trvání za úkol co možná nejvěrněji zachytit atmosféru Chateau de Frontiere a vůbec přenést průběh soustředění na sociální sítě, zejména na Instagram. Dle slov správce sociálních sítí Hraničního zámečku se to nadmíru podařilo. V dalších dnech budou následovat další fotografie ze soustředění zde na webu, nebo na Facebooku či Instagramu. 

Více ...

Finalistky nafotí kalendář objektivem Evy Bebko.

Kalendář s finalistkami letošního ročníku vznikne při soustředění na Hraničním zámečku, kam se vydají finalistky již příští úterý 18. 6. 2019. Eva Bebko, která bude mít focení kalendáře na starosti, bude tvořit snímky s nádechem glamour. Finalistky, které budou v hlavních rolích si budou moci kalendář odnést z finále, které proběhne v září. Fotografka Eva Bebko svůj kalendář při finále pokřtí a od té chvíle bude volně k prodeji. Každá z dívek tak bude mít památku na ročník 2019, která jim bude připomínat velký úspěch účasti ve finále naší soutěže. Těšme se, jaké snímky Eva Bebko pořídí. Kalendář bude pojat luxusně a měl by reprezentovat nejen dívky samotné, ale také přenádherné prostory Chateau de Frontiere a přilehlých prostorů zahrady a parku. Na Make-Up si produkce přizvala profesionálky z Czech Make Up House a doplňky pro nafocení přidá Miss Carol ze Slovenska. Tešíme se!

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »