Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Algon Plus - Auto v pondělí předá vůz vítězce!

Již v pondělí 25. ledna si Iveta KIndlmanová převezme nový automobil od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Tím bude moci brázdit vozovky celý jeden rok úplně zdarma. Cenu, kterou ji zajistili fanoušci svými smskami převezme v Plzni v jedné z poboček společnosti. Algon Plus - Auto a.s. patří mezi profesionální prodejce automobilů nejen v západní části naší republiky. Jejich sesterskou společnost TUCAR totiž najdete v Tuklatech u Prahy, kde se zaměřují na prodej speciálů. Ten kdo miluje USA, americké vozy a vše co k tomu patří, musí TUCAR navštívit. Z předávání automobilu  vítězce vám samozřejmě přineseme obrázky i video a tak se můžete těšit na to, jak Iveta Kindlmanová poprvé usedne za volant. Všem soutěžícím, které zápolí v aktuálním ročníku je třeba připomenout, že již 1.2. 2021 se spouští hlasování pro tento ročník. Kategorie PhotoGirl Public 2021 bude i letos jistě zajímavá. Ceny jsou lákavé a tak nezbývá než popřát hodně štěstí. Nebo spíše mnoho sms hlasů od fanoušků:-)

Více ...

Začíná nový ročník! Již 31.12. 2020!

Skončil ročník Czech&Slovak PhotoGirl 2020, který zná své vítězky. Absolutní královnou se stala Iveta Kindlmanová z Prahy. Té se podařilo opanovat  jak kategorii zvou PhotoGirl Public, tak absolutní vítězství a získání titulu Czech&Slovak PhotoGirl 2020. V prvním případě ji pomohly hlasy fanoušků a o tom druhém celkovém vítězství rozhodla porota. V dnešní fotogalerii si můžete prohlédnout pár snímků od Petra Zapletala, zvaného ZLYART. Nezapomeňte, že již na Silvestra spouštíme další ročník. Již od ranních hodin 31.12.2020 máte možnost změnit svůj život a přihlásit se již do 7. ročníku soutěže, která hledá krásnou, komunikativní, kreativní a fotogenickou dívku, která bude umět zaujmout jak na sociálních sítích, tak i v reálném životě! Tak nezapomeňte a hlaste se v naší přihlášce!

Více ...

Oficiální prohlášení CSPG

V NÁVAZNOSTI NA UDÁLOSTI POSLEDNÍCH DNŮ, VE KTERÝCH JSME ZAZNAMENALI NĚKOLIK ÚTOKŮ TŘETÍCH STRAN  OD KTERÝCH SE DŮRAZNĚ DISTANCUJEME, JSME SE ROZHODLI NEUVÁDĚT U FOTOGRAFIÍ SOUTĚŽÍCÍCH ŽÁDNÉ OSOBNÍ ÚDAJE. U FOTOGRAFIÍ BUDE UVEDENO POUZE SPECIFICKÉ ´´ID´´ , DLE KTERÉHO NEBUDE MOŽNÉ PŘÍSLUŠNOU SOUTĚŽÍCÍ IDENTIFIKOVAT. V SOUVISLOSTI S VÝŠE VEDENÝMI SKUTEČNOSTMI JIŽ KOMUNIKUJEME PRÁVNÍ POSTIHY TŘETÍCH STRAN, KTERÉ SVÝM KONÁNÍM POŠKOZUJÍ DOBRÉ JMÉNO SOUTĚŽE. SITUACI PROŠETŘUJEME A ZA VZNIKLÉ PROBLÉMY ZPŮSOBENÉ NEKALÝMI PRAKTIKAMI PRAVDĚPODOBNĚ OD KONKURENCE SE OMLOUVÁME!  

Více ...

Czech&Slovak PhotoGirl 2020 zná své vítězky!

Další ročník soutěže Czech&Slovak PhotoGirl máme po včerejším finále za sebou. V pořadí již 6. Czech&Slovak PhotoGirl Iveta Kindlmanová (25) z Prahy převzala korunku od mistra skláře Dalibora Šípka, syna slavného Bořka Šípka, kosmetiku od společnosti Oriflame, oblečení od Miss Carol, šerpu, voucher na zájezd a další ceny. Z rukou prezidenta soutěže Lukáše Trse obdržela také klíč od automobilu od společnosti Algon Plus Auto a.s. Zvítězila totiž také ve vedlejší kategorii PhotoGirl Public, kde se naplno projevila podpora více než 220 000 followers na sociální síti Instagram. Další oceňenou se stala Simona Karešová (18) z Příbrami, která byla celý rok nejaktivnější na sociálních sítích a proto si poprávu odnesla titul PhotoGirl Social Network. Nejsympatičtější dívkou ročníku a titul PhotoGirl Sympatie nosí od včerejšího večera Veronika Brázdová (25) z Prahy. Vítězka loňského ročníku Kateřina Jelínková pogratulovala v závěru vítězkám a slíbila, že je bude v jejich počínání sledovat.

Ročník, který zažil mnoho kotrmelců z důvodu všemožných opatření, nařízení, zákazů, změn je tedy za námi. Děkujeme všem soutěžícím, které se přihlásily, dále také partnerům, finalistkám, které přišly o své velké finále a všem, kteří v letošním těžkém roce stáli za naší soutěží.

Dobrou zprávou je, že další ročník 2020 startuje již 31.12.2020, tedy na SIlvestra.

Více ...

Otázkou je kdy?

Vítězka ročníku 2020 by měla být známa ještě do konce tohoto roku. Organizátoři by neradi přetahovali povinnosti z letošního ročníku do příštího roku a tak usilovně pracují na možnostech, variantách a způsobech, jak letošní ročník uzavřít. A uzavřít ho se ctí. Koronavirus napáchal spoustu škody a zabrzdil několik chystaných novinek a projektů v rámci soutěže. Nezabránil však vám milé finalistky v touze po vítězství. Sledujeme to každý den na sociálních sítích. Sdílíte obsah, spolupracujete s partnery, makáte na sobě. Některé z vás to prostě jinak neumí, jiné se zase naučili spoustu triků jak sebe samu prezentovat v tom nejlepším světle. Přesně tak,  jak by měla každá soutěžící naší soutěže činit, tak činíte. A proto si i vy zasloužíte důstojné zakončení ročníku s vyhlášením výsledků. Při čtvrtečním uvolnění poměrů v ČR se nabízí některé možné varianty,které by za určitých okolností přicházely v úvahu. Jednáme, řešíme, buďte v pohotovosti. Tím myslíme finalistky, ale i příznivci. :-)

Více ...

Sms hlasování skončí týden před finále!

Covid-19 zamotal kartami nejen v oblasti zdravotnictví, ale také obecně ve společnosti v České republice.  Stejně tak je to mu i v případě naší soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Pátý ročník, který se rozjel ihned po loňském finále se formoval velmi dobře. Ba co víc, dařilo se získat zajímavé partnery a získávat velmi zajímavé produkty ať už jako ceny pro vítězky, nebo jako formu propagace jednotlivých sponzorů. Měsíce běželi a soutěž se přehoupla do roku 2020. A v tom to přišlo. Koronavirus. Pohrál si s námi na jaře a nyní nás zase pěkně mele, jako bychom byli uprostřed nějakého tornáda. Zrušil nám 2x soustředění a v těchto dnech se již měla vítězka vracet z Las Vegas. Tedy již mělo být po finále. Vyhlídky? Zatím takové, že finále proběhne. Dříve nebo později proběhne a vítězku hlavní kategorie, stejně tak jako kategorie PhotoGirl Social Network a Sympatie poznáme. Jestli to bude v prosinci, nebo v lednu nehraje roli. Jedna kategorie, která probíhá nezávisle na Covidu je ta vaše, tedy hlasování veřejnosti formou sms. Ta probíhá online, respektive prostřednictvím vašich sms hlasů dívkám. Bude probíhat až do finále. Přesněji týden před finále ukončíme hlasování. Tato kategorie tedy jede dál a vy můžete rozhodnout o držitelce titulu PhotoGirl Public a zbrusu novém automobilu od společnosti Algon Plus - Auto a.s.

Více ...

Střídání stráží! Finalistka Veronika Brázdová finišuje! Bude to stačit?

Hlasování veřejnosti, které rozhodne o titulu v kategorii PhotoGirl Public začíná pořádně míchat kartami. Veronika Brázdová již začíná finišovat. Přidají se k ní další finalistky? Nebo nakonec titul PhotoGirl Publica  automobil od společnosti Algon Plus - Auto a.s. připadne dosavadní vedoucí finalistce celého pole soutěžících Barboře Hozové z Hradce nad Moravicí? Nechme se překvapit. Do finále ještě nějaký týden zbývá a tak zbývá ještě několik týdnů k hlasování. Zapojit se může každý a to formou sms hlasu. Z České republiky za 10 Kč a ze Slovenska za 0,5 EUR. Nechme se překvapit jaké zvraty nás ještě čekají. Dodnes byla kategorie PhotoGIrl Public zcela v režii Barbory Hozové. Podaří se některé krásce Barboru předstihnout?

Více ...

Bouda Máma přivítá 12 finalistek!

Doba je nejistá. Akce se ruší a za týden zase povolují. Zavádějí se roušky a děti nechodí do školy. Nikdo si nemůže být ničím jistý a nikdo nic neslíbí. Podání ruky, na znamení dohody, je bohužel závislé na vládních opatřeních a tak nezbývá než věřit, že situace během několika týdnů ustane a dovolí nám uspořádat soustředění finalistek ročníku 2020. Momentálně se nás netýkají žádné zákazy a nařízení. Soustředění se odehraje na Boudě Máme, kde je zajištěno vše tak, aby nás v místnosti bylo vždy do maximálního počtu 30 osob. Některé aktivity se odehrají ve venkovním prostředí a jiné zase ve složení fotograf, modelka, maskérka apod. Rouškám se nevyhneme, to je jasná věc. Ale s tím se budeme muset vypořádat, nejen na soustředění. Produkce je připravena soustředění v pném režimu uspořádat a vše chystá tak, aby ročník nebyl nijak zasažen. Termín akce je 18. - 20.  října a do té doby se může stát cokoli. Pokud však vše bude tak jako je dnes, tedy 24. září, soustředění bude. Těšíme se na finalistky a na materiály, které vzniknou.

Více ...

Známe finalistky letošního ročníku!

Soutěž Czech&Sovak PhotoGirl pomalu vstupuje do své poslední fáze. Dnešním dnem je jasné, které dívky se poperou o titul, zájezd, automobil na rok zdarma a další skvělé ceny. Letošní ročník byl a stále je poznamenán Covid-19. Dívky produkce prakticky nezná a mohla vybírat jen podle castingových videí, fotografií a také práce na sociálních sítích. Dvanáctka finalistek se dnešním dnem kvalifikovala na soustředění, které se odehraje ve dnech 18. - 20. října. Těchto 12 soutěžících stále může snít svůj sen o vítězství a my budeme velmi napjatě očekávat co přinesou následující dny a měsíce. Gratulujeme dámy, jste ve finále:-)

 

Více ...

Nejlepší komentář byl ten nejdojemnější! Gratulujeme Magdaléně Benešové!

Semifinalistky dostaly od produkce úkol. Měly přesvědčit své fanoušky, aby okomentovali jejich fotografii na Instagramovém profilu Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Jednu z nich mohli diváci jedním komentářem poslat přímo do finále. A tak se také stalo. Jednu z 20 semifinalistek dnes posíláme přímo do finále. První šťastnou je Magdaléna Benešová z Litvínova. Komentář od maminky zaujal nejedneho čtenáře. Nás každopádně a proto gratulujeme Magdaléně k postupu do finále a těšíme se na soustředění. Tentokrát již osobně. Další finalistky zveřejníme v tomto týdnu. Děkujeme všem, kteří se zapojili do komentářů a sledujte dále naši soutěž.

Nejsme Miss, jsme PhotoGirl !

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »