Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Od pondělí seřadíme soutěžící dle sms hlasů!

V pondělí 25. února si budete moci prohlédnout průběžné stavy sms hlasování diváků. Respektive vám neprozradíme přímo počty smsek, ale seřadíme dívky dle počtu hlasů, které obdržely od svých fanoušků. Od tohoto data tedy bude jasné, která dívka je nejpopulárnější u veřejnosti a také bude velice zajímavé pozorovat, jak se posouvají jednotlivé adeptky pořadím směrem vzhůru až třeba k titulu v kategorii PhotoGirl Public. Ten vítězce zajistí po skončení letošního ročníku automobil na 1 rok zdarma od společnosti Algon Plus Auto s.r.o. Máte již svou favoritku, kterou pravidelně podporujete? Že ne? Od příštího týdne máte možnost pozorovat, jak se které dívce daří a třeba si najdete tu svou, které byste přáli vítězství ve vedlejší kategorii Public a které svůj hlas pošlete. 

Více ...

PhotoGirl 2018 vařila v Chef Parade!

Škola vaření, kterou vede porotce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl Jakub Kubíček, byla před dvěma dny svědkem kurzu pro vítězku soutěže ročníku 2018. Chef Parade, která je proslulá již mnohaletými zkušenostmi v oblasti výuky gastronomie a vaření, byla partnerem soutěže v minulém ročníku a dle slov Jakuba Kubíčka tomu tak bude i v tom letošním. Tereza Hynková, která si vybojovala titul královny, tak mohla předvézt své kuchařské umění, ale hlavně mohla načerpat nové znalosti a tipy jak na mezinárodní kuchyni. Porotce soutěže si pochvaloval zapálení vítězky Czech&Slovak PhotoGirl 2018 a překvapilo ho, jak se do vaření pustila a kolik toho umí i při svém nízkém věku. Přímo na adresu mladých dívek vzkazuje: ,,Holky, vaření je vášeň. Musíte si v něm najít pozitiva a nikoli povinnost.´´ Zmínil se také o tom, že by holky měly začínat s vařením co nejdříve, protože nikdy neví, kdy se jim bude hodit někoho oslnit s vařečkou v ruce. Produkce Czech&Slovak PhotoGirl je z partnerství s Chef Parade nadšena. Dáváme smysluplné výhry našim soutěžícím, nechal se slyšet prezident soutěže Lukáš Trs. Uvidíme, která z letošních soutěžících bude po finále šťstnou vítězkou školy vaření od Chef Parade.

Více ...

Kdo vede pořadí sms hlasů?

Kolik si dostala sms hlasů ty? Jako správné soupeřky nevíte, kolik mají vaše kolegyně hlasů a kdo si jak stojí v celkovém pořadí. Můžeme vám jen říci, že je stále vše více než otevřeno, protože rozdíly jsou jen v desítkách hlasů. 1 hlas = 10 korun. A to znamená, že na první místo pořadí v kategori PhotoGirl Public, tedy cenu veřejnosti, se můžeš dostat již po několika desítkách smsek. Nejen, že budeš mít titul PhotoGIrl Public, ale dostaneš od nás auto na rok zdarma a mnoho dalších cen. Nepropásni to. Vyhecuj své fanoušky a sdílej informaci o možné podpoře v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Nezapomeňte, že kategorií máme více. Přehladně si je můžes prohlédnout v našem magazínu zde. Zamakejte holky, je to fakt o pár hlasů!

Více ...

Casting v Praze na Staromáku!

První casting letošního ročníku proběhne v Illusion Art Muzeu na Staroměstském náměstí. Muzeum se nachází přímo naproti Orloji, takže nemůžete zabloudit. V prostornách prvního iluzijního a trick artového podniku v Praze na vás čeká casting, při kterém si vás vyfotíme a popovídáme si s vámi. Vy budete mít možnost prohlédnout si expozici, která vás ohromí. Každopádně nenechá v klidu vaše mobily. Ty totiž využijete aktivně při prohlídce. Je to klam? Trik? Ne, je to Illusion Art Museum Prague a vy se při castingu seznámíte se vším, co zde návštěvníci mohou vidět a za co musí platit. Pro naše PhotoGirls je to samozřejmě gratis. Budeme se těšit na hojnou účast a na vás. S sebou prosíme vemte boty na podpatku, naličte se a hlavně se ničeho nebojte. Bude to zábava.

Více ...

Doplň Instagram informace v profilu!

Všimla sis, že jsme žádali o doplnění informací? Zřídili jsme totiž novou kolonku ve vašem profilu, která má za úkol zjistit, kolik sledujích tě v soutěži podporuje. Dále je také třeba doplnit tvůj nickname na Instagramu, protože je složité dohledávat každou z vás. Máte občas velmi zajímavá jména a i s dostatkem důvtipu se nemůže podařit dohledat všechny z vás a kliknout na políčko sledovat. To je totiž velmi důležité a to především pro lepší komunikaci s vámi. Někomu vyhovuje email, některé zase spíše zprávy v directu. Proto prosíme všechny zúčastněné, aby si doplnily ještě dnes informace o sobě ve svém soutěžním profilu. Přejem pěkné dny milé PhotoGirls. Sledujeme vás a vaše počínání na sociálních sítích a také zde na zdi. Jde vám to skvěle!

Více ...

Kde ses dozvěděla o PhotoGirl?

Kde ses o nás dozvěděla, než ses přihlásila do soutěže? Bylo to na Facebooku, Instagramu, nebo od kámošky? Anktea, která je umístěna ve spodní části internetových stránek PhotoGirl.cz, tedy těch na kterých se zrovna nacházíte, má za úkol zjistit, odkud do soutěže putuje tak velké množství dívek. Jak jsme informovali včera, tak je vás již 150, což nás překvapilo. Dejte hlas té variantě, která odpovídá kanálu, který vás k nám dovedl. Děkujeme za hlasování a přejeme pěkný víkend. Nezapomeňte plnit zeď fotkami z vašich běžných životů. Zajímá nás to a fanoušky také:-)

Více ...

Stopade! Slušný na polovinu ledna!

Máme za sebou něco málo dní po Novém roce a již jsme překročili číslovku 150. Lépe řečeno vy jste překročily. Je neskutečné, jak jste se do toho opřely, milé dámy. Máme obrovskou radost, že budeme mít možnost potkat tolik šikovných a talentovaných dívek na castingu a třeba i na soustředění, kam pozveme ty nejaktivnější, nejúspěšnější a také nejfotogeničtější a... Zkrátka ty, které budou splňovat hlavní motto soutěže, které zní: Hledáme fotogenickou, komunikativní, sympatickou a také aktivní dívku, která umí zacházet se sociálními sítěmi a dokáže dobře ovládnout masu. V našem případě vaše Followers. Přihlášky končí až v dubnu a tak bude zajímavé sledovat konečný stav přihlášených. Je jisté, že překonáte loňský ročník, který byl silný na zajímavé typy holek. Překonáte ho počtem a jak se tak pomalu zdá, tak co do zajímavosti a konkurence, budete také dost silné. Jsme rádi, že jste si vybraly PhotoGirl, protože to je ta cesta jak se stát vlivnou na sociálních sítích. Castingy se blíží. První se uskuteční hned začátkem dubna a to v pátek 5.4.2019 v Ilussion Art Muzeu na Staroměstském náměstí. Pokud jste z Prahy, nebo si chcete udělat výlet do hlavního města, tak se s vámi rádi setkáme na castingu v srdci matičky Prahy. Díky za přízeň holky, čtěte web a plňte soutěžní úkoly, které brzy přijdou.

Více ...

Termíny castingů se již rýsují!

Již známe města, ve kterých se uskuteční castingy Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Budou jimi stejně jako v loňském roce Praha, Brno, Most, Poprad a Bratislava. Zbývá tedy ještě jedno velné místo a město. Bude to určitě město na Slovensku, protože letos proběhne rovným dílem tři zastávky v každé republice. Můžeme se těšit na zajímavá místa a akce, při kterých se s PhotoGirls potkáme. Čeká nás hudba, dobré jídlo, trocha iluzí. Nechte se překvapit kam vás zavedeme. Hlavně by tedy měly zbystřit dívky, které jsou do soutěže přihlášené a které na castinzích chceme vidět. Výrazně tím zvýší svou šanci na postup do semifinále a případně také do finále. Nezapomínejme, že fotografie dokáží často klamat. Jsme sice soutěží ve které rozhoduje originalita, fotogeničnost a sympatie, ale důležitá je také přirozenost a komunikace. Tu si ověříme právě na castingu. Nemůžeme se dočkat na blesky fotoaparátů. Těšíme se na vás a vy netrpělivě vyhlížejte termíny castingů poblíž vašeho bydliště. Nezakazujeme ani návštěvu více castingů. Rádi se s vámi potkáme v Praze a třeba i v Brně. Sledujte web dámy! Zbývá odhalit ještě jedno město na Slovensku, které je v jednání. Brzy bude jasno o poslední zastávce casting tour a také o datumech.

Více ...

Ženy s.r.o. dnes informují!

Dnešní článek na portálu www.zenysro.cz vás informuje o soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Pokud jste dosud přemýšlela a nemohla se rozhodnout jestli se přihlásit do soutěže, tak dnes máte možnost pročíst podrobné informace o soutěži právě na zmiňovaném webu pro ženy. Nyní tedy nemáte již žádnou překážku a můžete konečně udělat něco pro sebe. Začíná rok a tak ho začněte s novou výzvou. Přihlaste se do soutěže a vyhrajte báječné ceny. Těšíme se na vás.

Více ...

Novoroční předsevzetí každé PhotoGirl

Zhubnu a přestanu kouřit. Nebudu se již hádat se svým klukem. Budu chodit do fitka alespoň 4x týdně. Anebo bude stačit dvakrát. Nebudu jíst sladkosti a budu častěji jezdit k babičce. Novoroční předsevzetí jsou každý rok stejná a ne vždy se daří je dodržet do puntíku. Máme pro vás dobrou zprávu. S námi nemusí být vaše předsevzetí nikterak nepříjemné. Nechceme po vás kilogramy, ani kusy omezených cigaret. Rádi bychom jen od každé z vás viděli více fotografií, které budete sdílet na svých profilech s označením @czechslovakphotogirl. Také bychom rádi viděli, jak plníte úkoly, které vám budeme zasílat mailem. Castingy, které se budou konat v dubnu a květnu jsou důležitou součástí na  cestě do finále soutěže a tak si do svých nových diářů poznačte tyto dva měsíce. Chceme se s vámi vidět. Je nám jedno, jestli dorazíte z vlastní vůle, anebo si to dáte úkolem na Nový rok. Každopádně budeme rádi, když se potkáme a když nás budete zásobovat ještě více fotografiemi, než tomu bylo od začátku ročníku 1. 1. 2018. Přejeme úspěšný start roku 2019 milé dámy!

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »