Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

První video ze zdi! Bravo!

Prvním videem na zdi PhotoGirl, které se objevilo včera je od aktivní gymnastky Kláry Živné z Kralup nad Vltavou. Mladá soutěžící si vytvořila svůj kanál na Youtube aby mohla vkládat videa právě na zeď na našich webových stránkách. Blíží se Vánoce a naši čtenáři a fanoušci budou jistě rádi, když jim pošlete prostřednictvím videa pozdrav i s přáním klidných svátků. Je to na vás. V pátek začínáme zasílat sms hlasy. Třeba takové pěkné vánoční video může být dobrým startovacím příspěvkem do soutěže. Hodně štěstí při natáčení. Nemusí to být nic dlouhého. Jen pozdrav a úsměv...

Více ...

Plníte zeď a to se nám líbí

Aktivita, kterou projevujete na zdi webových stránek www.photogirl.cz a www.photogirl.sk je prozatím uspokojivá. Nápady některých z vás jsou zajímavé, odvážné a jindy zase romantické. Nikdy není na škodu sdílet příspěvek, ve kterém se objeví některý s partnerů. Přesně tak to pojala soutěžící Lenka Konečná, která se zakoukala a zakousla do oplatek Manner. Pozor! Toto není návod jaké fotografie, či videa vkládat. Spíše jen inspirace co vše se dá udělat pro úspěch v soutěži. V pátek se spouští hlasování sms o titul Czech&Slovak PhotoGirl Public. Vítězka získá automobil na rok zdarma od společnosti Autocentrum HM. A tak je třeba se zamyslet jak nejlépe propagovat sebe, zviditelnit se na sociálních sítích a jak nejvíce přitáhnout fanoušky na svoji stranu. Počet hlasů, kterou jednotlivým soutěžícím dorazí se budou sčítat před finále na podzim 2018. Je na vás, který prostředek využijete a jakou zbraní budete bojovat. Zeď, Instagram, Facebook, Youtube...vždyť už to znáte. Nezapomeňte označovat PhotoGirl a pozvěte své přátele, aby dali ´´LIKE´´ stránce Czech&Slovak PhotoGirl na FB a sledování na IG. Jedině tak se totiž dozví, kde a jak hlasovat a také budou zásobení dostatečným množstvím novinek o vás a o soutěži. Jsme tedy zatím spokojeni, ale příspěvků není nikdy dost.

Více ...

Již za týden startuje sms hlasování

Czech&Slovak PhotoGirl Public je kategorie, kterou ovlivňuje široká veřejnost. Je totiž zcela v moci hlasujících fanoušků a přátel přihlášených dívek. Pomocí sms hlasů mohou zvolit tu nejsympatičtější, nejfotogeničtější nejkrásnější dívku. Je na každém z diváků, které adeptce dají svůj hlas a také jaké nej si na soutěžících najdou. Czech&Slovak PhotoGirl je již od svého počátku ojedinělým projektem, který spojuje poptávku dívek a žen po prezentaci v online světě a nabídkou prostoru pro seberealizaci. Nikdy nebude klasickou soutěží krásy, kde bude hrát hlavní roli promenáda v plavkách. Ženská krása může mít mnoho podob a to napříč věkovým spektrem. Rozhodujícími faktory úspěchu tedy v první řadě nejsou fyzické předpoklady, ale sympatie, komunikace a schopnost prezentovat sebe a také dobře reprezentovat soutěž. Jednou z hlavních kategorií, kde je právě prezentace dívek nejdůležitější je Czech&Slovak PhotoGirl Public. Zde totiž dívky musí ukázat, jak jsou schopné získat si publikum prostřednictvím všech dostupných kanálů komunikace. Facebook, Instagram, Emal, webové stránky a tak dále. Možností je celá řada. Každá z dívek bude mít již příští týden na svém profilu umístěn unikátní kód a telefonní číslo, na které se budou zasílat sms hlasy. Hlasovat se bude až do září 2018, kdy poznáme vítězku. Ta bude moci jezdit celý 1 rok ve voze od společnosti Autocentrum HM Břeclav.

Více ...

Petr Šálek porotcem PhotoGirl 2018

Porota se ještě před koncem roku rozrůstá o další jméno. Po prezidentovi soutěže Lukáši Trsovi a hlavních garantech kvality pánech Janu Saudkovi a Robertu Vanovi, kteří jsou se soutěží od prvního ročníku a profesionálním okem dohlíží na kvalitu, dnešním dnem přichází do poroty již zkušený porotce, jednatel společnosti Autocentrum HM pan Petr Šálek. Již ve skončeném ročníku se Petr Šálek zapojil do hodnocení ženské krásy. Při soustředění finalistek měl možnost se seznámit se všemi účastnicemi finále a mohl si tak objektivně udělat obrázek o adeptkách na titul Czech&Slovak PhotoGirl. Jako hlavní partner soutěže v oblasti oficiálních vozů soutěže a také automobilu pro vítězku sms hlasování veřejnosti má Petr Šálek v hledáčku všechny soutěžící, které se aktivně zapojují do propagace svých soutěžních profilů. Za pomoci této osobní podpory ze stran dívek dochází k nárůstu počtu došlých sms hlasů a tím pádem také k otevření dveří k zisku ceny pro vítězku kategorie Czech&Slovak PhotoGirl Public, tedy k zbrusu novému vozu na rok zdarma. Jaký to bude je zatím otázkou. Bude to opět Adam, ve kterém se již od září prohání vítězka 2017 Mary Aušová? Čas vše ukáže. Petr Šálek však již rozhodně pozoruje přihlášené a osobně si s nimi pohovoří na některém z castingů anebo při soustředění.

Více ...

II. Vice PhotoGirl umí skvěle tančit

Věděli jste, že dívka, která se umístila ve skončeném ročníku 2017 na 3. místě a mimo jiné aktivity zazářila v pořadu Take me out na TV PRIMA, umí skvěle tančit? Televizní kamery ji usvědčily a vy se můžete podívat ve videu. Martina Malinová i po skončení soutěže skvěle reprezentuje titul II. Vice PhotoGirl a je neustále ve spojení s produkcí. Chystá prý Vánoční pozdrav pro všechny příznivce i nové přihlášené, které chtějí jít v jejich stopách. Martině držíme palce, aby se ji i nadále takto dařilo a byla úspěšná.

Více ...

Holky, víte co vyhrajete?

Věděli jste, že vítězka Czech&Slovak PhotoGirl pojede do Las Vegas? A víte, že ročník 2018 nabídne spoustu novinek? Pokud jste aktivními účastnicemi Czech&Slovak PhotoGirl 2018 neměly by vám tyto řádky uniknout. Pojďme si shrnout o co se hraje a čím budou obdarovány vítězky. Aby bylo všem jasné jaká kategorie co znamená a jak nejlépe uspět, sepsali jsme vše do jasného informačního bloku.

ČTI DÁL....

Hlavní kategorie o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2018 (rozhoduje porota):

Porota složená z odborníků sleduje po celou dobu soutěže stránky a také sociální sítě, kde sleduje aktivitu soutěžících. Dále také hodnotí fotogeničnost, schopnost komunikace a pestrost příspěvků na ´´zdi´´ na stránkách PhotoGirl. Porotci se dostávají ke slovu před výběrem semifinalistek a samozřejmě při finále. Vítězka získá dovolenou v Las Vegas, obraz od mistra Jana Saudka, Mannerky, titul a další ceny. Dívky na 2. a 3. místě získávají hodnotné dary od sponzorů soutěže.

Kategorie veřejnosti - Czech&Slovak PhotoGirl 2018 Public (rozhoduje veřejnost formou sms hlasování):

Vítězka sms hlasování diváků získá automobil na rok zdarma od společnosti Autocentrum HM Břeclav. V polovině prosince startuje hlasování a končí před finále v září 2018. Jednoduchý klíč - tedy nejvíce sms = výhra. Dívky se snaží působit na fanoušky přes sociální sítě, kde sdílejí fotografie a videa, ve kterých se snaží přesvědčit fanoušky, aby zaslali hlas právě jim. Je na každé, jak svou propagaci pojme.

Kategorie sympatie - Czech&Slovak PhotoGirl 2018 Sympatie poroty (rozhoduje porota přímo při finále)

Dívka, či žena, která nejvíce oslní porotu svým působením při finále získá hodnotný obraz a další věcné ceny. Pro vítězství v této kategorii je třeba zapůsobit na porotu na finálovém vyhlášení výsledků.

Kategorie SOCIAL NETWORK - Czech&Slovak PhotoGirl 2018 SOCIAL NETWORK (NOVINKA!)

I když by měla aktivita na sociálních sítích být prvním klíčem k úspěchu v soutěži, tak pro letošní rok bude připravena novinka v podobě kategorie, kde bude ještě více sledována aktivita na sociálních sítích. Je na vás jakou formou se do toho vložíte. Založíte si speciální profil? Vytvoříte kanál na YOUTUBE? Zblázníte půl republiky? Je to na vás. Ceny, které jsou připraveny do této kategorie možná mnohé překvapí. Zajímá vás jaké? Dozvíte se brzy.

Ještě máte pocit, že soutěže krásy se ubírají špatným směrem? Ve PhotoGirl to neplatí. Boříme hranice, nezáleží na věku ani na kilogramech. Když budeš vtipná, fotogenická, aktivní, tak máš šanci. Pojď do toho!

Více ...

Auto pro vítězku i pro nadcházející ročník!

Autocentrum HM Břeclav se stane i v letošním ročníku oficiálním partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2018 a vítězce hlasování veřejnosti tedy kromě titulu Czech&Slovak PhotoGirl Public připadne také nový automobil na rok zdarma. Včera se dohodli prezident soutěže Lukáš Trs a jednatel společnosti Autocentra HM Petr Šálek. Stejně jako v loňském ročníku získá vítězka sms hlasování veřejnosti nový automobil k užívání na rok zdarma. Tu luxusní cenu předá na finálovém vyhlášení výsledků jednatel partnerské společnosti, která po ročníku 2017, který byl velice úspěšný, přislíbila prostřednictvím svého jednatele účast a podporu také pro tento právě probíhající ročník, který pozná svou vítězku v září 2018. Automobil připadne té, která získá nejvíce hlasů v smskovém hlasování, které startuje v polovině prosince. Již nyní tedy můžou dívky připravovat své fanoušky na situaci, kdy se spustí hlasování, ve kterém určitě budou potřebovat velkou podporu. Prostřednictvím všech možných komunikačních kanálů mohou adeptky na vítězství oslovit své přátele s prosbou, aby je podpořili. Startuje se v polovině prosince. Děkujeme Autocentru HM za podporu a za mobilitu, kterou soutěži dává.

Více ...

Skandál v sms hlasování!

Anketa Český Slavík má zřejmě co vysvětlovat a tak je na místě si vysvětlit, jak přijímáme sms hlasy v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Již v loňském ročníku došlo k obrovskému zájmu z řad veřejnosti o hlasování, které určilo vítězku jedné z vedlejších kategorií Czech&Slovak PhotoGirl Public, kterou se stala Mary Aušová. Kdybychom měli hodnotit její snahu o získání hlasů pomocí sociálních sítí a kampaní, které si soutěžící sama vytvořila, museli bychom jen smeknout a říci - ANO, přesně takto se má soutěžící, která usiluje o hlasy diváků prezentovat. Jenže Ortel není Mary a Slavík není PhotoGirl. A tak pro naše potřeby a potřeby soutěžících je prakticky nemožné bez sociálních sítí fungovat. Je to dokonce jeden z úkolů soutěžících. Jak umějí dívky komunikovat a působit v on-line světě je pro úspěch v soutěži důležité. Hlasy, které přicházejí od fanoušků se započítávají každý týden a případná listina s přijatými sms hlasy je k dispozici. Vše přehledné a jasné. Nemáme jakoukoli potřebu s došlými hlasy cokoli dělat a způsobit tak skandál, jako v případě cen populární hudby. Co na to Mattoni? A co na to Karel Gott? Uvidíme jak se situace vyvine. Naše sms hlasování startuje v polovině prosince.

Více ...

Znova a ještě více Mannerek...

Dobré věci by se neměly měnit a tak společnost Manner přislíbila i pro nadcházející ročník 2018 účast při Czech&Slovak PhotoGirl. Máme velkou radost, že se značka Manner bude i nadále objevovat při akcích spojených se soutěží, která nemá hranice, tedy s PhotoGirl. Pro nadcházející ročník jsme připravili, jak jsme již informovali, novinky v podobě výjezdních akcí mezi vás, tedy mezi přihlášené dívky a mezi fanoušky a obdivovatele dívek. Samozřejmě by se to neobešlo bez vydatné podpory Manneru a také bez energie, které oplatky dodávají. Již několikrát se v minulosti stalo, že jak dívky tak i štáb, byly po celodenní práci vyčerpány. Naštěstí byly po ruce vždy oplatky, které Manner vyrábí. A ty daly vzniknout všem krásným fotografiím. Například na soustředění, kde se Manner objevil se svou Manner károu. Všude, kde se růžová objeví, tam je zábava a výborné oplatky. Ale nejen ty. Však se budete moci přesvědčit při akcích, které budou startovat v polovině jara 2018. Manner bude u toho a přihlášené dívky, které můžete vidět zde na webu u toho budou také. Bude to pro ně totiž otevřený casting, ze kterého vede cesta do semifinále. 

Více ...

Chystá se překvapení. V hlavní roli fanoušci.

V předešlém ročníku, který byl co se hlasování o PhotoGirl Public velice úspěšný, přichází produkce s novinkou pro ročník 2018. Množí se totiž dotazy na spuštění sms hlasování. Dále se také ptáte, jak dívky podpořit. Proto se produkce rozhodla, že sms hlasování spustí ještě letos v prosinci. Mary Aušová opanovala loňský ročník soutěže Czech&Slovak PhotoGirl public s velkým náskokem a poměrně suverénně si došla pro vítězství v této kategorii. Od října si tak může naplno užívat nového mazlíka, který do soutěže věnovala společnost Autocentrum HM Břeclav. Pro soutěžící, které se přihlašují od 1. listopadu 2017 a budou tak soutěžit v příští roce je tu také možnost si užít nového auťáku. Je jen na vás, jak se příležitosti chopíte a kde všude budete schopny svou účast v soutěži zveřejnit a kolik sms hlasů získáte. Čím více o sobě dáte vědět, čím více toho na sebe prásknete třeba na zdi PhotoGirl, tím více hlasů získáte. Fanoušků máte na svých profilech na FB a IG dost a dost. Nyní mají možnost prokázat, že vám skutečně fandí. Sms hlas bude stát 10,- Kč z ČR a 0,5 Eur ze Slovenska. Hlasování odstartuje v polovině prosince. 

Více ...

Český Slavík Mattoni ozdobí Petra Neuvirthová

V sobotu se budou v Praze v Karlíně předávat ceny v anketě Český Slavík Mattoni 2017 a bude to zase pěkné drama. Zpěváci, zpěvačky, skupiny, objev roku, skokan roku a další kategorie již znají své nominované, ale vítěze určí hlasující veřejnost. Jedna vítězka je již známa. A to Czech&Slovak PhotoGirl 2017 Petra Neuvirthová. Vítězka soutěže, která se nedávno vrátila ze své dovolené v Las Vegas byla pozvána, aby se zúčastnila galavečera, který vyjadřuje oblíbenost jednotlivých subjektů populární hudby v České republice. Rekordmanem ve sběru Slavíků je nedostižný Karel Gott. Jak to dopadne letošní rok? Stane se opět vítězem? A kdo zvítězí v kategorii skupina roku? A bude opět nějaký skandál? U toho všeho bude také Petra Neuvirthová. Nechme se překvapit s kým dorazí a jaké šaty zvolí. Budou opět z jejího oblíbeného salónu Delta? Uvidíme. Dívejte se na Českého Slavíka Mattoni v sobotu od 20:20 na TV NOVA

Více ...

Kalendář v prodeji!

Finalistky Czech&Slovak PhotoGirl 2017 nafotily na svém soustředění v hotelu Bouda Máma luxusní nástěnný kalendář na rok 2018. V prodeji bude od 1.12.2017, avšak objednávky můžete zasílat již dnes. Varianty pro objedání jsou dvě. Například můžete napsat svůj požadavek na info@photogirl.cz, nebo navštivte Facebook PhotoGirl a prostřednictvím zprávy objednejte své kalendáře.  Na kalendáři pracovali hned dva umělci a 12 finalistek. Fotograf Vratislav Noha a kreativní umělec a malíř Joe Muczka Jr. Fotograf fotil dívky v různých prostorách hotelu Bouda Máma a finalistky bezmála dva dny pózovaly a daly tak společně s fotografem vzniknout krásnému kalendáři. Joe Muczka Jr. doplnil celé umělecké dílo o dvanáct motivů zvěrokruhu, které se nacházají vždy na zadních stranách každé fotky finalistky a při pověšení na zeď vzniká unikátní pohled na velice zajímavě ztvárněné znamení zvěrokruhu a ve spodní části části kalendáře fotografie krásné dívky. Dvanáctý měsíc byl prakticky celý pojat ve stylu Joe Muczka Jr. Bodypaintingem ozdobil jednu z finalistek a fotograf Noha ji takto vyfotil.  Cena 410,-Kč

Více ...

PhotoGirl jede! Česko-Slovensko dohromady

Před 28 lety v dnešní den se v Československu stalo něco, co nám závidí celý svět. Tedy přesněji nám závidí formu a glanc s jakým jsme se dokázali popasovat s revolucí a pádem komunismu. Možná proto nazýváme události z listopadu 1989 jako ´´sametová revoluce´´. V Čechách i na Slovensku se rozsvítila nejedna svíčka, která symbolizovala nový začátek, nový směr, nový život. A také nové naděje. Společné soužití v demokracii vydrželo Čechům a Slovákům jen 4 roky. Pak totiž nastal další mezník našich dějin. Rozdělili jsme se a z jednoho kdysi velikého národa zůstaly dva. Neméně hrdé. Se svými tradicemi a svou kulturou. Czech&Slovak PhotoGirl je jedním z mála projektů, které se snaží alespoň formálně spojit dva kdysi roztržené národy. Máme totiž jedno stále společné. A to jsou krásné ženy. Pojďme tedy bez ohledu na zeměpisné rozdělení společně najít tu nejkrásnější, nejfotogeničtější, nejkomunikativnější a nejšikovnější.... z krátka tu nej Čecho-Slovandu a pošleme ji příští rok do Las Vegas. Ať za velikou louží vidí, že jsme se sice rozdělili, ale na kráse nám to neubralo ani trochu. Hezký sváteční den milé PhotoGirls.

Více ...

Checkni zeď! A přispěj také!

Už si byla na zdi? Víš o tom, že ji sleduje porota? Pokud si ještě nepřispěla ani jedním příspěvkem, tak to naprav právě teď. Přístup na zeď, kterou najdeš v hlavním menu je velice jednoduchý. Při přihlášení do soutěže ti došel email, kde je odkaz pro přístup do tvého soutěžního profilu, kde můžeš vložit své portrétové i další fotografie a také tam nalezneš přístup na zeď. Do dnešního dne se plní různými fotografiemi, recepty, zážitky. Chceme víc. Chceme se podívat do vašeho soukromí, chceme s vámi na trénink, do školy, do práce. Nechte nás nahlédnout do míst, kam se normálně selfie kamera nedostane. Jsou to totiž okamžiky, které fanoušky zajímají nejvíce. Jsi krásná, když tě nalíčí, učešou, vyfotí a vyretušují. Ale jak vypadáš ráno? Jak ti to sluší po cvičení. Vaříš, chodíš na procházky, běháš? Ukaž nám to a zaveďte nás tam, kam jiní nesmí. Těšíme se.

Více ...

PhotoGirl 2017 v Las Vegas

Sin City, město hříchu. To je metropole uprostřed pouště. Las Vegas bylo vždy spojováno s hazardem a zábavou. Především zábavní průmysl se zde dostává v současnosti do popředí. Hřích tu najde ten, kdo ho hledá. Avšak lze zde strávit i skvělou dovolenou plnou zábavy, dobrého jídla a také teplého počasí. Vlídnost poznala i Petra Neuvirthová. Ta se stala po Barboře Olejníkové již druhou Česko-Slovenskou PhotoGirl, která se vydala za velkou louži, aby zde strávila pár horkých dnů a také nafotila profesionální fotografie s Vratislavem Nohou, dvorním fotografem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Petra netušila do čeho jde a tak přijela vybavená plným kufrem šatů, plavek a bot. Vše se ji hodilo. Fotilo se na hlavním bulváru Strip, u bazénu, u rezortů, v Grand Canyounu a také na přehradě Hoover Dam. Las Vegas Petře ukázalo vlídnou tvář. Celý týden bylo nádhrené počasí a fotit se tak mohlo prakticky od rána do večera. V určitých chvílích se Czech&Slovak PhotoGirl musela před sluncem schovat. Hlavně při focení v Hoover Damu přišla krátká krize, ale nakonec Petra vše zvádla a profesionálně na sobě nedala nic znát. Kdo bude další Czech&Slovak PhotoGirl 2018? Kdo pojede příští rok nafotit snímky do města, které nikdy nespí? Přihlas se a buď to třeba ty!

Více ...

Casting tour PhotoGirl 2018

Czech&Slovak PhotoGirl 2018 se dočká mnoha změn. Jako jednou z hlavních novinek bude Casting Tour PhotoGirl, která se právě připravuje. Silný partner, který projevil zájem o spolupráci na turné po České a Slovenské republice se zapojí od jara 2018 do pořádání castingů, na kterých třeba poznáme novou vítězku, tedy Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Jistota je zatím jen jedna, lépe řečeno dvě. Praha a Brno. Tato dvě města navštíví Casting Tour PhotoGirl a zde se dívky budou moci představit produkci osobně, nafotí snímky a dokonce se budou moci přihlásit. Přímo na místě bude možnost zapojit se do soutěže a bojovat tak o skvělé ceny. Čas ukáže, která další města tour navštíví. Minimálně se však vydáme do 5 měst v ČR a 2 na Slovensku. Novinek chystá PhotoGirl 2018 mnohem více, ale ty zatím nebudeme prozrazovat. Musíme si také něco nechat na později. Blíží se Vánoce a tak třeba očekávejte dárek pod stromeček. Těšíme se na vaše přihlášky a na osobní setkání na jedné ze zastávek Casting Tour PhotoGirl 2018.

Více ...

Kalendář se již tiskne!

V těchto dnes finišuje příprava kalendáře, který vznikal na soustředění finalistek ročníku 2017. Bouda Máma, kde se soustředění konalo, nabídla mnoho míst a zákoutí, které budou ke spatření na kalendáři. Ten je již v poslední fázi přípravy a tak nezbývá než se těšit na hotové dílo. Fotograf Vratislav Noha a 12 finalistek pracovalo takřka celý den a noc na fotografování podkladů pro vznik kalendáře. Práce to byla náročná a Vratislav Noha nedal nikomu nic zadarmo. Dívky se musely ponořit do výřivky, pózovat na ping-pongovém stole anebo třeba za barem v restauraci. Ani jedna z dívek však nedala znát únavu a všechny se projevily jako skutečné profesionálky. Křest kalendáře, který proběhl na slavnostním finále v Restauraci Střelecký ostrov obstarali tvůrci Vratislav Noha a Joe Muczka. Kmotrem byl pan Robert Vano, uznávaný a celosvětově známý fotograf. Kalendář půjde do prodeje koncem listopadu. A tak si tedy rozmýšlejte, kolik kusů a komu budete tento krásný kalendář a zároveň umělecké dílo darovat. Vánoce se blíží!

Více ...

Toto jsou první přihlášené PhotoGirls 2018

Nový ročník soutěže je na světě. Ještě mu není ani jeden týden a soutěžící div nestrhnou server soutěže. Za 5 dnů se jich přihlásilo přes 40. Organizátoři očekávají, že číslo, na kterém se v letošním ročníku zastaví počet přihlášených, bude okolo 500 přihlášených. Není divu, že se dívky hlásí již v tomto brzkém čase. Čím déle totiž budou vidět, tím více času budou mít na to, získat si fanoušky a třeba i zapůsobit na porotu. V sms hlasování veřejnosti, které se rozběhne na jaře 2018, bude každá z dívek potřebovat velkou podporu od přátel, rodiny, fanoušků a podporovatelů a tak je již nyní čas na to, začít působit na zviditelňování se na sociálních sítích, kde se nejlépe získává přízeň veřejnosti. Zeď, kterou má k dispozici každá přihlášená na www.photogril.cz i www.photogirl.sk se již začíná plnit a tak apelujeme na všechny soutěžící, aby zeď plnily svými fotografiemi, videi a dalšími příspěvky ze života, zaměstnání, volného času a nebo třeba ze studijního prostředí. Fantazii se meze nekladou. Aktivita v online světě je jedním z mnoha důležitých aspektů a předpokladů k vítězství. A tak sdílejte, natáčejte a foťte. Je to na vás! Vítejte v soutěži dámy!

Více ...

A je to tady! Přihlášky spuštěny.

A je to tady. Den na který čeká mnoho stovek žen a dívek z České i Slovenské republiky právě nadešel. Je tu totiž start přihlášek do nového ročníku soutěže, ve které se báječné ceny mísí se spoustou zážitků a příležitostí se setkat s mnoha zajímavými lidmi a poznat nové přátele. 1. listopadu je den, kterým začíná další, již 4. kapitola soutěže Czech&Slovak PhotoGirl.

I pro letošní ročník chystá produkce sposutu nových zážitků pro přihlášené dívky. Zejména pro ty, kterým se podaří proniknout do užších kol. Nejen soustředění, které bylo zařazeno do programu letos, ale také castingy, které chce produkce pojmout trochu netradičně, focení kalendáře, spolupráce s úspěšnými PhotoGirls z ročníku 2017. To je jen výběr toho nejzajímavějšího, co nás v ročníku 2018 čeká a nemine. Pokud jste váhala a neuměla se rozhodnout, jestli se přihlásit a nebo raději počkat, jak se soutěž bude vyvíjet, tak nyní máte možnost překonat strach z nejistého a přihlásit se. Protože Czech&Slovak PhotoGirl prokázala od svého vzniku velký skok kupředu. Vývoj, který se očekává v roce 2018 slibuje další posun. Buďte u toho také. přihlaste se zde!

Více ...

Las Vegas, automobil a soustředění. Přihlas se již pozítří!

Zájezd do Las Vegas, obraz od mistrů Saudka a Muczky, oplatky na celý rok. Soustředění na které nezapomeneš, zážitky, zajímavá seznámení s úspěšnými a známými lidmi. I to je Czech&Slovak PhotoGirl. Tvoje šance pro vstup do velkého světa. Přihlášky již 1. listopadu 2017 zde. Petra Neuvirthová převzala titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017 a její nástupkyni poznáme již za 12 měsíců. Do té doby je však před námi a soutěžícími spousta času a práce. Chceš být jednou z nich? Chceš se zúčastnit fantastického soustředění, na kterém si vyzkoušíš jaké to je fotit profesionální kalendář. Pokud máš ambice ve světě modelingu, baví tě práce s internetem a nestydíš se pozvat veřejnost do svého soukromí prostřednictvím tvého mobilního telefonu anebo kamery, tak neváhej a přihlas se. Již pozítří. Čeká tě skvělá zkušenost o kterou se budeš moci opřít v dalším profesním životě, poznáš nové lidi a navíc můžeš vyhrát báječné ceny.

Více ...

Slunce a plavky Petry Neuvirthové

Dalším dílem ze seriálu fotografií z Las Vegas, kde trávila Petra Neuvirthová, vítězka Czech&Slovak PhotoGirl krátkou pracovní dovolenou, jsou fotografie v plavkách. U bazénu pětihvězdičkového hotelu Stratosphere na Boulevardu Strip vznikly úžasné snímky.  Petra musela pod ostrými paprsky Nevadského slunce pózovat fotografu Vratislavu Nohovi dlouhé hodiny. Snímky však stojí za to. Však posuďte sami v galerii. Vítězka PhotoGirl však prokázala obrovskou dávku profesionality. Štáb, který se okolo focení pohyboval byl do jednoho člena dehydrovaný a podmínky pro práci byly vskutku šílené. Petra se však zachovala jako skutečná modelka a nedala na sobě znát ani kapku únavy či vyčerpání. Plavek vystřídala hned několik a vy máte jedinečnou příležitost nahlédnout na hotové dílo. V průběhu příštího týdne vám přineseme i další obrázky z města zábavy, hříchu, hazardu, skvělého jídla a krásných žen. Jedna taková se právě vrátila do ČR. Ano. Petra Neuvirthová. Vítězka soutěže Czech&SLovak PhotoGirl 2017. Chcete se také podívat do Las Vegas a stát se Czech&Slovak PhotoGirl pro rok 2018? Hlaste se zde již od 1.11.2017

Více ...

Láska na první pohled! To je Las Vegas!

Las Vegas. Město jedním slovem okouzlující a pro turisty také místo, kde nejen hazard nabízí neskutečné zážitky. Metropole uprostřed pouště se na jeden týden stala domovem vítězky Czech&Slovak PhotoGirl Petry Neuvirthové. Ta se hned první den vydala nakupovat a při té příležitosti ji fotograf Vratislav Noha sledoval s fotoaparátem. Včera se vrátila Petra Neuvirthová ze svého výletu v Las Vegas. Dle jejích slov byl pobyt ve městě zábavy a luxusu krásný, ale po pracovní stránce náročný. Petra totiž nejela na dovolenou, nýbrž na krátkou pracovní stáž. Měla za úkol co nejvíce zachytit atmosféru a život v Las Vegas. Lépe řečeno fotografiemi, které vznikly pod vedením Vratislava Nohy. Ten Petře nedal skoro žádný prostor k odpočinku, ale o to zajímavější teď budou pro vás fotografie, které společně pořídili. Petra se mimo nákupů také zastavovala na fotogenických místech, kde pózovala a neunikla dychtivým očím kolemjdoucích. Dokonce byla oslovena místním fotografem s dotazem, jestli si ji může vyfotit. Čas úkáže, co by tato ´´náhodná´´ spolupráce mohla přinést. Nechme se překvapit. Třeba si Petra zajistí angažmá v některém z luxusních rezortů v Las Vegas například jako modelka, anebo se stane tváří některého z hotelů.

Více ...

Start přihlášek již 1. 11. 2017 - hlaste se!

Vítězka soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2017, Petra Neuvirthová, ještě ani neabsolvovala svou cestu do Las Vegas ale produkce nezahálí a dívá se směrem dopředu, A to hlavně k datu 1. 11. 2017, kdy se otevřou přihlášky na nový ročník. Všechny dívky, které se letos nestihly přihlásit, nebo z jakéhokoli důvodu nesebraly odvahu k přihlášení mají nyní jedinečnou možnost jak zabojovat o báječné ceny. 1. listopadu 2017 startuje nový ročník Czech&Slovak PhotoGirl a vy buďte u toho. Hlaste se zde na stránkách, nebo prostřednictvím Facebooku. Těšíme se na vás.

Více ...

Věk není rozhodující. Hana Kašparová převálcovala všechny!

Hana Kašparová, tedy PhotoGirl Sympatie 2017 se rozhodla pozdravit všechny ty, kteří ji držely palce. Vyhrále také obraz od Joe Muczky, který ji již visí v obývacím pokoji a zdobí tak její domácnost. Hanka přiznává, že to pro ni byla skvělá zkušenost a dokazuje, že věk není překážkou ani v soutěži krásy. Alespoň ve PhotoGirl to platí. Přihlaste se i vy. Již  1.11.2017 startuje nový ročník Czech&Slovak PhotoGirl.

Více ...

PhotoGirl 2017 Petra Neuvirthová okukovala muže roku!

Na vernisáži Joe Muczky došlo k bizardní situaci. Mistr měl poprvé v životě malovat na mužské tělo. Jak informuje dnešní deník Blesk, tak překvapen byl hlavně sám vystavující Joe Muczka Jr. Na akci dorazil také princ Pavel Trávníček s maželkou a syny. Milan Peroutka, který s mistrem prohodil pár slov pózoval ochotně fotografům, avšak největší poprask způsobila Petra Neuvirthová. Ta totiž jako jediná z dam mohla zblízka prohlížet vypracované tělo muže roku 2016 Kůrky.

Deník Blesk dnes píše:

Joe Muczka poprvé v životě nemaloval na ženu, ale na muže. „Je to pro mne premiéra,“ prohlásil ve chvíli, když se před ním vysvlékl Muž roku 2016 Josef Kůrka. „Spodní prádlo si ale nechte,“ smál se Muczka, který si s barvami na svalovcově těle hrál asi půl hodiny.

„Je to hodně zajímavé, ale musí na to být tělo. A to já nemám,“ řekl Pavel Trávníček, kterého na akci doprovodila manželka Monika Trávníčková, syn Pavel Dytrta a nejmladší synek Maxmilián. 

Muže roku okukoval také zpěvák Milan Peroutka, jehož tělo už nějaký čas obdivují tisíce fanynek. „Já bych do toho taky nešel, teď jsem nebyl dlouho v posilovně,“ prohlásil rezolutně.

Odkaz na celý článek zde: Blesk.cz

Více ...

Markéta Mácová pro vás!

Markéta Mácová posílá pozdravy všem, kteří za ní stáli. Zavzpomínala také na soustředění na Bouda Máma a nezapomněla poděkovat porotcům. Markéta je maminkou 3 dětí a tak je obdivuhodné, jak se s celou soutěží popasovala a nyní je na produkci a také na I Vice PhotoGirl 2017, jak s titulem naloží a zda ho využije například v modelingu, anebo třeba v úplně jiné branži. Tak či tak sledujte PhotoGirl a přihlaste se do příštího ročníku. Bude to stát za to!

Více ...

Martina Malinová v krizi! Co ji chybí?

Martina Malinová, II Vice PhotoGirl 2017, pozdravila své fanoušky a přiznala, že ji došel životabudič. Oplatky Manner totiž mizejí takovou rychlostí, že ji zbývá iba jedna škatula, jak sama přiznává. Martina v soutěži velice dobře reprezentovala Slovensko a my jsme rádi, že i po soutěži zůstává ve skvělé formě a dělá čest svému titulu. Sledujte i nadále web a sociální sítě soutěže, protože jedině zde se dozvíte novinky ze zákulisí a nebo třeba i to, kdy odstartuje další ročník soutěže.

Více ...

Adam součástí života Mary Aušové

Mary Aušová, od začátku soutěže favoritka veřejnost,i si převzala svou výhru. Automobil značky Opel Adam na rok zdarma. Jednatel společnosti Autocentrum HM Břeclav, pan Petr Šálek, se nechal slyšet, že je mu Adama trochu líto: ,, Mary je živel a doufám, že jí bude Adam v nastoleném tempu stíhat. Ale jsem přesvědčen, že se k sobě hodí. On je totiž Adam také pěkný čertík!´´ nechal se slyšet Petr Šálek. Předání vozu obstaral prezident soutěže Lukáš Trs. Vše proběhlo velice rychle a v tempu, na které je Mary zvyklá. Riegrovy sady v Praze tak byly svědky focení vítězky a nablýskaného auťáku. Mary se dle prvních slov bude muset s Adamem seznámit a pak z něj bude chtít vytáhnout maximum. Připravuje recenze, takže se máme na co těšit. Produkce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl přeje mnoho kilometrů bez nehody a zároveň se těší na spoustu zážitků Mary s Adamem, které bude pravidelně vítězka zveřejňovat. Těšte se také. A inspirujte se. Hlavně všechny dámy, které plánují se přihlásit do nového ročníku, který startuje již brzy. Protože přesně takto máte šanci na úspěch v soutěži! 

Více ...

Joe Muczka kreslil na nahou finalistku!

Kalendář, který jsme pokřtili na finále v restauraci Střelecký ostrov je již v tisku a my vám přinášíme video o tom, jak jeden z autorů přispěl do kalendáře svým 12. měsícem a to bodypaintingem na tělo finalistky NIkol Tomáškové, která tak jako jediná v kalendáři bude mít barevnou fotografii, tedy alespoň část. Vratislav Noha a Joe Muczka tak společným úsilím dali vzniknout krásnému uměleckému kousku, který bude v příštím roce zdobit nejednu stěnu. Joe se inspiroval logem Czech&Slovak PhotoGirl a Vratislav zase ženskou krásou a prostorami Boudy Máma. Podívejte jak vznikal bodypainting.

Více ...

Velký rozhovor Petry Neuvirthové pro New Express

Přinášíme vám rozhovor s vítězkou Czech&Slovak PhotoGirl 2017, Petrou Neuvirthovou pro New Express. Jak zamýšlí Petra naložit s vítězstvím a co na její triumf říká její přítel? „Soutěž Czech&Slovak Photo Girl se v principu zásadně odlišuje od klasických soutěží ženské krásy. Respektuje nové trendy, a proto se podstatná část soutěže odehrává na internetových stránkách a sociálních sítích. Finálový galavečer Czech&Slovak Photo Girl 2017 se uskutečnil 29. září v pražské restauraci Střelecký ostrov. Soutěžící dívky hodnotila porota, ve které zasedly významné osobnosti – královna české hudební scény Helena Vondráčková, fotografové Robert Vano a Jan Saudek, spisovatel Michal Viewegh, herečka Barbora Mottlová, moderátor Luboš Xaver Veselý, módní návrhářka Marie Zelená, výtvarník Joe Muczka a zástupci partnerů soutěže,“ řekl nám prezident soutěže Czech&Slovak Photo Girl Lukáš Trs....otevřete galerii a pročtěte si celý rozhovor s vítězkou pro New Express. Nebo se podívejte na online verzi na newexpress.cz 

 

Více ...

PhotoGirl je SUPER! Říká Helena Vondráčková.

Co řekla paní předsedkyně poroty, Helena Vondráčková o nové královně? Líbila se jí? Dala jí svůj hlas? Podívejte se jak královna české hudební scény zhodnotila vítězku i celé klání. Těší ji, že soutěž nekončí a že další ročníky budou pokračovat. V porotě ji dělali společnost pánové Jan Saudek, Robert Vano, Xaver Veselý, Michal VIewegh a nebo třeba Marie Zelená a Joe Muczka.

Více ...

Vano&Saudek. Garance kvality!

Garanti, mistři, čestní porotci. Tyto a další přívlastky a pojmenování se nejlépe hodí k pánům fotografům, Janu Saudkovi a Robertu Vanovi, kteří jako již tradičně usedli do porotcovských křesel a společně zhodnotili finalistky. Nejsou však jen porotci. Jsou také garanty kvality. Jde přeci o PhotoGirl. To znamená fotografování v první řadě. Luxusním vozem od Knokar.cz dorazili do místa konání a s sebou přivezli hodnotný obraz. Jan Saudek totiž vítězce daroval krásný obraz Rtů, který sám vítězce předal. Robert Vano se zase stal kmotrem kalendáře, který nafotil s finalistkami Vratislav Noha a svým dílem přispěl k výrobě kalendáře také Joe Muczka Jr. Jsme velice rádi, že pánové Vano a Saudek jsou spjati se soutěží a že je snad i pro ně ctí hodnotit krásu a fotogeničnost dívek a žen. Kdo jiný totiž rozumí fotografování více, než tito dva pánové fotografové. Dvorní fotograf soutěže pan Vratislav Noha zachytil jejich příjezd vozem od Knokar.cz a také při diskuzi nad obrazem pro vítězku.

 

Více ...

Petra Neuvirthová je novou Czech&Slovak PhotoGirl 2017

Vítězkou 3. ročníku soutěže krásy Czech&Slovak PhotoGirl 2017 se stala Petra Neuvirthová z Ústí nad Labem. Sestra slavného brankáře z NHL je tak již třetí královnou v pořadí. Ceny, které obdržela ji předal garant soutěže, mistr Jan Saudek a také předsedkyně poroty, paní Helena Vondráčková. Petra se může těšit na skvělou dovolenou v městě hazardu a zábavy. Čeká ji tam však i pracovní program, kde si bude natáčet svůj malý videodeníček, který uvidíte také vy. Finále moderoval Petr Říbal a v programu zazpívala Michaela Břízová. 

Porota rozdělila celkem 5 hodnotných cen. Na prvním místě se umístila Petra Neuvirthová, na druhém Markéta Mácová a na třetí příčce skončila Martina Malinová. Porota také volila nejsympatičtější finalistku. Vybrala Hanu Kašparovou, která se vymykala nejen svým věkem, ale také příjemným vystupováním. Cenu sms hlasování diváků vyhrála s velkým náskokem Mary Aušová z Prahy.

Více informací již v pondělí zde, anebo na Facebooku.

Vítězce gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v kariéře. Těšíme se na spolupráci.

Více ...

Finále již dnes!

Dnešním dnem bude známa nová Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Na Střeleckém ostrově v Praze dnes zazní jméno dívky, která se pro nadcházející rok bude pyšnit titulem Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Od loňského října, kdy jsme poznali v pořadí druhou PhotoGirl, Barboru Olejníkovou, uplynulo ve Vltavě již mnoho vody. A právě řeka Vltava bude dnes svědkem korunovace nové královny. Dívky se během roku účastnily mnoha setkání a castingů a dokonce se potkaly na soustředění na Boudě Máma v Krkonoších. Všechny působí v kolektivu přátelsky a není na nich vidět ani známka zášti, závisti, nebo jiné podobné špatné vlastnosti, která se často na soutěžích krásy objevuje, Uvidíme, zda tomu tak zůstane i po skončení finále. Afterparty, která se koná také na Střeleckém ostrově, začne ihned po skončení vyhlášení výsledků. Všem, kteří budou mít cestu kolem se tak nabízí možnost spatřit finalistky v již uvolněné atmosféře. Vstup na afterparty je zdarma tak doražte.

Z průběhu finále vám přinese v přííštím týdnu reportáž, fotoreport a také video záznamy.

Czech&Slovak PhotoGirl jde do finále přátelé.  Těšme se na vítězku.

Více ...

PhotoGirl dnes v Top Staru!

Soustředění sice proběhlo před nějakým časem, ale před námi je finále a tak si pojďme připomenout, jak jsme se soustředili a zapomeňme tak na chvilku nervozitu, která se stupňuje každým dnem. Vrchol je blízko a tak se pohodlně usaďte a sledujte TV Prima a Topstar. Na Boudě Máma v Peci pod Sněžkou proběhlo na konci prázdnin soustředění, které se zapíše do historie Czech&Slovak PhotoGirl zlatým písmem a to proto, že bylo první v dějinách soutěže. Produkce se již v těchto dnech snaží vyjednat termín a  místo soustředění příštího ročníku, aby bylo o soutěžící a partnery soutěže postaráno stejně tak, jako tomu bylo na Boudě Máma. Krásný wellness hotel otevřel náruč celému týmu a dokonce v prostorách wellness hotelu vznikl kalendář na rok 2018, který bude pokřtěn na finále. Michal Viewegh bude v Top Star magazínu hovořit také o tom jak se mu momentálně žije a jak a dle čeho hodnotí dívky. Těšte se. Již dnes na TV Prima v 21:35.

Více ...

Návrhářka Marie Zelená v porotě Czech&Slovak PhotoGirl 2017

Finále je tu již za 4 dny a my máme velikou radost, že můžeme oznámit, že jsme se domluvili s módní a oděvní návrhářkou, která má za sebou nespočet zkušeností se soutěžemi krásy. Spolupracovala na tvorbě módních přehlídek jak v České republice tak v zahraničí. Módní a oděvní návrhářka, Marie Zelená, je poslední členkou poroty a zaroveň oblékne finalistky pří pátečním vyhlášení výsledků. V současnosti se zabývá různými projekty spojenými s módou, ale také pomáhá dobré věci. Podívejte se ve videu. 

Více ...

Drzá finalistka hvězdou show

Finalistka letošního ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2017 Martina Malinová, která se příští týden utká ve finále soutěže s ostatními finalistkami o titul královny PhotoGirl. Jak se jí povede uvidíme přesně za týden. Do té doby si můžete finalistky prohlížet na stránkách soutěže  a speciálně Martinu Malinovou můžete sledovat v televizi. Je vaší favoritkou, nebo máte jiný vkus? Role se otáčí. V Czech&Slovak PhotoGirl 2017 totiž vybíráme nej dívku, ženu a nebo slečnu. Kdežto v pořadu Take me out vybírají dívky toho nej muže. 

Více ...

Prezident již má trofej pro vítězku!

Cenná trofej pro vítězku Czech&Slovak Photogirl 2017 již dorazila do rukou prezidenta soutěže Lukáše Trse a již netrpělivě čeká na svou novou majitelku. Tou se stane jedna z dívek, které se probojovaly z mnoha set přihlášených dívek ze Slovenska i z České republiky až do finále. Je jich 12 a v pátek 29. 9. 2017 se utkají ve finalovém představení v restauraci na Střeleckém ostrově o titul nové Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Mistr sklář Petr Hora, který na artefaktu pracoval dlouhé měsíce tuto trofej do soutěže v letošním roce vložil poprvé a tak věříme, že vítězce udělá radost a že ji bude ještě dlouho připomínat velký úspěch a možná také důležitý mezník její kariéry modelky, bloggerky a nebo youtuberky. Je na vítězce, kterou cestou po soutěži půjde. Jedno je však jisté. Mezi její první cesty bude zájezd do Las Vegas, který totiž jako jednu z hlavních cen získá a nafotí tam exkluzivní fotografie, které jistě obletí online svět i česká média. Díky tedy patří mistru Petru Horovi za krásnou trofej. Nechme se překvapit komu nakonec připadne.

Více ...

Na finále přijedou VIP osobnosti luxusním vozem

Když slavnostně, tak slavnostně a ve velkém stylu. Partnerská společnost KNOKAR zajistí dovoz VIP osobností na finále v luxusním vozu. Vše, co k správnému slavnostnímu okamžiku patří se tedy pomalu chystá, ale jedno je jisté. O VIP osobnosti bude dobře a kvalitně postaráno. Společnost KNOKAR, která disponuje širokým vozovým parkem a velkou paletou služeb od půjčovny vozů po operativní leasingy, se stala partnerem PHOTOGIRL. Nejen osobní vozy, luxusní limuzíny, ale také užitkové vozy a čtyřkolky si můžete půjčit či pronajmout v několika možnostech režimu půjčení či pronájmu. Pokud se vám stane, že budete potřebovat například pro své klienty odvoz luxusním vozem a zároveň mu spolehlivě představit krásy Prahy, tak neváhejte a obraťte se na profesionály. Knokar totiž disponuje i vlastní průvodcovskou službou. Pokud nastane situace, že si vaše společenská událost bude žádat ochranu majetku či osob, tak i v tomto případě najdete vše pod jednou střechou. Finále Czech&Slovak PhotoGirl 2017 využije v letošním finále služeb luxusního vozu od Knokaru, který dopraví do místa konání VIP osobnosti. V průběhu slavnostního vyhlášení výsledků bude o celebrity postaráno po všech stránkách a tak si produkce myslí, že i doprava z místa a na místo konání akce by měla odpovídat vážnosti situace. Vždyť i taková hvězda jako je Lucie Bílá využívá služeb Knokar.cz. Vzhledem k tomu, že Střelecký ostrov nedisponuje parkovacími místy je tato možnost ideálním řešením dopravy. Knokar bude vidět a zejména při příjezdu celebrit. Již 29. 9. 2017

Více ...

SMS hlasy dnes naposledy

A je to tady! Dnešním dnem končí sms hlasování veřejnosti. Hlasy, které dorazí dnes do půlnoci se započítají a bude jasné, která z finalistek bude rok jezdit novým Opel Adam rok zdarma. Partner sms hlasování, společnost Autocentrum Hm Břeclav, resp. její zástupce a jednatel pan Petr Šálek, předá vítězce klíče od vozu a ta si bude moci rok užívat pocit z jízdy v novém automobilu. Hlasování, které probíhá řadu měsíců již brzy pozná vítězku. Stane se nějaké překvapení? Sesadí někdo prozatím vedoucí Mary Aušovou z trůnu? To se již za několik málo hodin dozvíme po sečtení všech došlých hlasů. Poslední hlasy nebudeme přičítat veřejně a nebudete moci vidět, komu a kolik hlasů přišlo. A tedy také pořadí dívek, které se v průběhu hlasování měnilo zůstane tak, jak je nyní. Pokud by nastala situace, že se pořadí změní tak to vítězka pozná až na finále. Do té doby nezveřejníme dívku, která dostala nakonec nejvíce hlasů. Hlasování se dost zdramatizovalo a je tedy jen na vás, jestli s pořadím pohnete. Uvidíme, která z finalistek má nejširší fanouškovskou obec.

Více ...

Nikola Tomášková ve finále!

Nikola Tomášková moc chtěla do finále Czech&Slovak PhotoGirl a aktivně se také snažila zapojit do úkolů po čas celého roku. Pracovní závazky a již slíbené povinnosti ji bohužel nedovolili zúčastnit se soustředění a samotného finále. Situace se však změnila a Nikola ve finále bude. Sylvie Řeháková, která byla původně nominována do finále byla vyřazena ze soutěže a nebude již nadále spojována se Czech&Slovak PhotoGirl. Kalendář, který vznikal na Boudě Máma, počítal s 12 dívkami a vznikl tak problém. Produkce však zareagovala velice rychle a nakonec všechno zlé je k něčemu dobré. Světoznámý kreativní umělec a malíř Joe Muczka jr. zaujal místo porotce a tak se nabízelo, jak spojit jeho umění a PhotoGirl. V kalendáři bylo potřeba zaujmout jedno místo a tak se produkce domluvila s Joe Muczkou na bodypaintingu 12. finalistky, tedy Nikoly Tomáškové z Prahy. Jak jsme již uvedli, všechno zlé je k něčemu dobré a tak se těšte na krásný kalendář, který pokřtíme na finále. Nikole gratulujeme a vítáme ji mezi finalistky.

Více ...

Utajovaný porotce je JOE MUCZKA jr.

Posledním, utajovaným a hlavně velice cenným porotcem se dnešním dnem stává malíř a kreativní umělec Joe Muczka jr. Dlouho jsme tajili jméno posledního člena poroty, ale dnes máme tu čest sdělit, že Joe Muczka bude jedním z těch, kteří budou rozhodovat o titulu Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Kdo je Joe Muczka? Již jako malý kluk měl k umění velice blízko. Narodil se totiž do umělecké rodiny. Jeho dědeček byl malířem a Joe tak již v útlém věku začal snít sen o tom, že se stane profesionálním malířem. Cesta byla dlouhá, ale sen se začal stávat skutečností v roce 1996 v Německu, kdy za peníze, které vyhrál v šipkovém turnaji mohl nakoupit vše potřebné pro dráhu malíře. A tak Joe začal naplňovat vše co si předsevzal.

Dnes je Joe Muczka jr. mezinárodně uznávaným a vyhledávaným umělcem, členem Klubu laureátů Evropské Unie umění a držitelem prestižního ocenění Zlatá Europea za celoživotní tvorbu a oddanost umění. Jeho obrazy vyhledávají známé osobnosti, hudebníci i sběratelé po celém světě a originály jeho obrazů jsou ceněny velmi vysoko. Vychází z klasických hodnot umění, ale nikterak se neomezuje žánrově ani stylově. Jeho dílo fascinuje jak barevnou škálou tak i motivy, které využívá. Díky modernímu pojetí umění skrývá také bohatý potenciál dekorativních prvků s možnostmi jedinečných a kvalitních realizací.

Jeden z obrazů, které si můžete prohlédnout v galerii, věnuje Joe vítězce Czech&Slovak PhotoGirl Sympatie, kterou určí porota v den finále na Střeleckém ostrově. Navíc se ve spojení s dílem Joe Muczky chystá ještě jedno překvapení, které odtajníme také při slavnostním finále. Joe Muczka jr spolupracuje také na kalendáři PhotoGirl, který v těchto dnech vzniká a bude pokřtěn na finále.

Krása a estetika, kreativita a unikátní talent – to jsou nadčasové hodnoty tvorby Joe Muczka jr., vyhledávané sběrateli a ceniteli z celého světa.

Více ...

Pouze jedna uhodla tajný předmět.

Slibovali jsme vám, že vám přineseme video o tom, jak se finalistky vypořádaly s hádankou, která spočívala v rozpoznání tajného předmětu. Některé z dívek tipovali pamlsek pro psy, některé korbáčky a jedna dokonce věděla naprosto přesně o co se jedná. Reakce finalistek po prozrazení k čemu předmět slouží byly bezprostřední a údiv střídal otázky jak je možné, že to co drží v ruce je zubní kartáček. Přírodní zubní kartáček od společnosti Siwak.

Více ...

Co milují a co nesnáší finalistky?

Zeptali jsme se finalistek, co milují a co naopak nemají rády. Překvapí vás. U pánů by to asi bylo jednoduší, jeden totiž miluje holky a druhý zase vdolky. Krásnější polovina polulace však samozřejmě vidí vše jinak. Ta má ráda sex a druhá zase pohodu a klid. Jedna nesnáší faleš a jiná hloupost. Podívejte se, jak to dopadlo, když jsme se zeptali finalistek. Jisté je, že všechny milují jednu věc! Na konci videa vám bude vše jasné. Připravujeme i další video ze soustředění. Tentokrát na otázku - ,, Co to je?´´. Těšte se. 

Více ...

Finále bude dramatické do poslední chvíle!

Bude to krásné finále plné napětí. Pro letošní ročník jsme se domluvili s Restaurací Střelecký ostrov na konání finále, které se uskuteční 29. 9. 2017. Finalistky jsou totiž nesmírně vyrovnané, a favoritka se hledá jen velice těžko. Porota bude mít plné ruce a hlavně hlavu práce. Letos se totiž sešla velice silná sestava dívek. Máte možnost si jednu po druhé prohlédnout a určit si svou favoritku. Jestli nakonec bude úspěšná a podívá se již v říjnu do Las Vegas však rozhodne porota, která se sejde v plném složení při finálovém odpoledni. Máme velkou radost, že mezi dívkami panovala dobrá nálada během soustředění a věříme, že tomu tak bude ve dnech následujících a hlavně po vyhlášení výsledků. Jak se nechal slyšet Luboš Xaver Veselý, tak je jisté, že po finále uslyší porota, vedení soutěže a možná i novináři, že ta co byla čtvrtá, měla být minimálně třetí. A že ta co byla druhá, měla 100% vyhrát. A tak dále a tak dále. Je to soutěž. A v soutěži je vždy jen jeden vítěz nebo výherce. V Czech&Slovak PhotoGirl je však možnost uspět na více frontách. Nejen porota, ale i veřejnost má svou rozhodovací možnost. Možnost určit Czech&Slovak PhotoGirl veřejnosti, která získá nový Opel Adam na rok. Druhá a třetí v pořadí hlavní soutěže získají také skvělé ceny. Spokojenost však určitě nebude u všech finalistek, protože to ani není možné. To by nebyla soutěž, ale jen obdarování finalistek. A to nechceme! Věříme, že finále proběhne v duchu fair play a že dívky budou i nadále spolupracovat a pomáhat si.

Více ...

Fotili jsme portréty, Manner a Opel Adam

Focení, focení a zase focení. A tak to má být, jsme přece PhotoGirl. Dívky byly pod tlakem protože musely přebíhat z jedné lokace do druhé. Často v jen v županu a pantoflích čekaly na svůj čas a netrpělivě vyhlížely fotografa Vratislava Nohu až dokončí práci s předchozí finalistkou. V plavkách jsme je však do metra nenutili. Měly se dobře a zima jim nebyla. Podívejte se na pár fotografií, jak dívky fotili pro naše partnery. Manner si vybral finalistky Petru Jílkovou a Nikol Nejedlíkovou a nafotil s nimi krásné fotografie, které však ještě projdou rukama fotografa Nohy, který je upraví tak, aby se daly ihned použít například pro reklamní účely společnosti Manner. Opel Adam a Autocentrum HM Břeclav měli na soustředění také svého zástupce. Dívky se tak mohly vyfotografovat i u červeného miláčka, který připadne vítězce smskového hlasování diváků. Pozor končí již 15.9.2017. 

FInalistky také pózovali v prostorách wellnessu Boudy Máma a položily tak základ pro vznik kalendáře na rok 2018, který bude pokřtěn již na finále 29.9.2017 v Praze. Další část soustředění přineseme již zítra. Těšte se!

Více ...

Soustředění bylo super!

Jsme zpátky ze soustředění a nutno dodat, že z velmi příjemného soustředění. Na první pohled by se mohlo zdát, že soustěžící finalistky vypadají dost nesourodě, avšak opak je pravdou. Dívky se společně ponořily do práce a výsledky vám nyní v tomto týdnu přineseme v krátkých novinkách. Bouda Máma přivítala finalistky soutěže Czech&Slovak PhotoGirl s otevřenou náručí. Personál, který se o dívky, partnery i celý štáb staral byl perfektní. Již od první chvíle, kdy do dějiště dorazil prezident soutěže, Lukáš Trs bylo zřejmé, že je Bouda Máma připravena do posledního puntíku. Nejen vstřícností, ale také po technické stránce musíme říci, že wellness hotel pod Sněžkou disponuje tím nejmodernějším a také nejvhodnějším zázemím, které je potřebné pro pořádání podobných akcí. Dívky se sjížděly ve středu postupně. Některé ve větších, některé v menších skupinkách a některé zcela po vlastní ose. To však nabídlo zcela unikátní pohled na to, jak se dívky postupně seznamují a přijímají k sobě další finalistky. Když na místo dorazil také jeden z porotců, pan Michal Viewegh, atmosféra začla houstnout, protože žádná z dívek  se nechtěla před porotcem představit v negativním světle. Produkce soutěže s Michalem Vieweghem nechala dívky vylosovat čísla, která dívky provázela celé soustředění. Rozdaly se tílka, ve kterých dívky pózovaly, poslední rady a instrukce byly také sděleny a tak nic nebránilo  tomu, aby dívky mohly naplno odstartovat soustředění. A vše začlo bowlingovým turnajem. Podívejte se jak první den probíhal ve fotoreportu.

Foto: Vratislav Noha

Více ...

Finále za humny a zase to víno!

Víno. Nápoj králů. Ale také královen. Ano přesně tak tomu bude při letošním slavnostním vyhlášení výsledků. Královny soutěže Czech&Slovak PhotoGirl budou moci ochutnat vinné speciality z vinařství Sýkora, které sídlí v obci, která je tomuto moku zaslíbena. Čejkovice jsou obcí, kde rodinná společnost Sýkora působí již řadu let. Na slavnostním finále budete moci ochutnat výběr z toho nejlepšího, co každoročně tato úspěšná vinařská firma produkuje. 55 hektarů vinic ve Velkopavlovické vinařské podoblasti nabízí mnoho odrůd, které se po sklizni přeměňují v to nejlepší víno, které je připravované tím nejmodernějším způsobem. Vydejte se do Čejkovic a ochutnejte víno od profesionálů. Anebo se přijďte podívat na vyhlášení výsledků PhotoGirl, kde bude možnost ochutnávky vín z vinařství Sýkora.

Více ...

Bouda Máma letem světem

Ve středu přivítá Bouda Máma 12 finalistek letošního ročníku Czech&Slovak PhotoGirl. Jsme velice rádi, že právě wellness hotel Bouda Máma bude na 3 dny domovem produkce a samotných finalistek. Zde dojde k fotografování na místech, která Máma nabízí jak pro své zákazníky, tak nyní je poskytne také pro Czech&Slovak PhotoGirl. Podívejte se jak to vypadá, když se proletí dron okolo Boudy Máma. Možná to není poslední let, který v tomto týdnu okolo hotelu vidíme. Nechme se překvapit. Přiletí vrtulník s partnery? Již brzy zde a na Facebooku soutěže.

Více ...

FOTOGRAF VINAŘEM?

Finále se nezadržitelně blíží a finalistky se již příští týden budou soustředit na Boudě Máma. Po skončení soustředění bude zbývat do chvíle, kdy se vítězka dozví, že pro nadcházející rok bude novou Czech&Slovak PhotoGirl, jen několik málo dnů. Přesně 29. září v Praze zazní jméno dívky či ženy, která získá exkluzivní ceny a bude se moci pyšnit titulem. K tomu všemu budou moci hosté ochutnat skvělé víno z vinařství DEVINO, které opět pohostí všechny svým vynikajícím vínem. Hosté budou moci ochutnat mnoho druhů a odrůd. Rodinné vinařství DEVINO se stejně jako v loňském ročníku hrdě hlásí k sounáležitosti se soutěží Czech&Slovak PhotoGirl. Také proto si připravilo pro finálové vyhlášení výsledků ochutnávku svých výrobků. Lépe řečeno vinných skvostů. Příběh vinařství sahá, světze div se, k objektivu fotoaparátu. Skutečně je tomu tak. Bývalý fotograf, pan Richard Šemík se jednoho dne rozhodl, že mu již život v Praze nepřináší takové potěšení, které by ho naplňovalo a přinášelo mu radost. A tak se rozhodl, že bude vyrábět víno. Přes dlouhé peripetie nakonec vše klaplo a přes tvrdou fyzickou práci může dnes pan Šemík společně se svou manželkou světu nabídnout báječné víno. Ručně vytěžil prostory sklepa, ve kterém dnes pořádá ochutnávky a vítá své hosty. Příběh rodiny, která se nebála a přes všechny překážky, které se zdály být nepřekonatelné se rozhodla zariskovat a vybudovat vinařství, se píše již od roku od 2012. Budoucnost je jistě růžová, protože láska a péče, kterou rodina Šemíkova vínu dává se musí vyplatit. Uvidíme se při finále a vy budete moci ochutnat plody tvrdé, ale krásné práce vinařství DEVINO.

Více ...

Soustředění v rytmu šansonu

Bouda Máma se již příští týden dočká 12 finalistek naší soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Mimo jiného programu, který jsme již zmiňovali se dívky také dočkají vystoupení mladé české šansonierky Michaly Břízové. Michala Břízová působí již delší čas na poli šonsonu a své umění také předvede na soustředění finalistek, které proběhne na Boudě Máma v Peci pod Sněžkou. Finalistky budou mít jedinečnou možnost si vyslechnout krásné vystoupení z velice malé vzdálenosti. Ve skoro  rodinné atmosféře zazní hity největších šanzoniérek naší i minulé doby. Těšíme se na Michalu Břízovou a samozřejmě vás budeme informovat o tom, jak celé vystoupení dopadlo. Vše očekávejte s prvními zářijovými dny.

Více ...

Co má v ruce? Již brzy vám to řeknou finalistky!

Finalistky odjedou již za několik málo dní na soustředění do Wellness hotelu Bouda Máma. Tam kromě ostatního nabitého programu jako fotografování, natáčení a zábavy, budou mít za úkol rozpoznat jeden tajný předmět. Prozatím tajný partner soutěže se rozhodl, že se zeptá dívek co že to drží v ruce? Uvidíme jak se s tím dívky popasují. Videa z jejich reakcemi uvidíte na našich stránkách. Bouda Máma se zahalí do krásy. Již 30. srpna totiž přicestují finalistky soutěže Czech&Slovak PhotoGIrl 2017, aby zde prožily 3 dny plné fotografování a natáčení pro PhotoGirl. Dorazí také TV Prima se svým štábem, aby zachytil momenty ze soustředění finalistek. Partner soutěže, kterého nemůžeme prozdradit, se nechal slyšet, že by rád představil dívkám věc, kterou jistě nikdy neviděly. Na nich potom bude uhádnout, jaký předmět to je a na co se používá. Kamera zachytí první reakce i typy dívek a my vám je po soustředění přineseme ve videozáznamu zde na našem webu a také na Facebooku. ,,Jsme netrpěliví a nesmíme nic prozradit ani dopředu ukázat, aby se dívky nemohly připravit´´ uvedl Lukáš Trs, prezident soutěže. Věřme, že alespoň jedna z dívek pozná, co že to bude mít v ruce.

Více ...

Copperfield se zakoukal do PhotoGirl

Vítězka Czech&Slovak PhotoGirl 2016, Barbora Olejníková, se při svém pobytu setkala s Davidem Copperfieldem. Slavný mág a milovník žen byl při setkání s naší vítězkou značně rozrušen a Barboře něco pošeptal. Jak prozradila sama Barbora, tak to bylo velmi příjemné. Barbora Olejníková navštívila show nejslavnějšího kouzelníka světa po svém vítězství v loňském ročníku. Tvrdí: ,,Celou dobu mne sledoval, seděla jsem v první řadě.´´ Po představení se Barbora setkala osobně s velkým znalcem a milovníkem žen. Čím ho tak zaujala, že z ní nemohl celé představení spustit oči? Spekulace se množily a až sama Bára přiznala, co ji mistr kouzel pošeptal. Řekl mi: ,, Jsi neskutečně sexy. ´´ a pak se mnou dlouze flirtoval, prozradila nám historicky druhá vítězka PhotoGirl, krásná studentka práv z Bratislavy. Podaří se i letošní vítězce dostat se takto blízko k Davidovi Copperfieldovi? To se nechme překvapit. Jedno je však jisté. Vítězka Czech&Slovak PhotoGirl 2017 nafotí opět jako v loňském roce fotografie na nejzajímavějších místech ve městě hazardu v dalekém Las Vegas.

Více ...

Vše nejlepší Heleno!

Dnes má svátek Helena! Všem Helenám, Helčám a Helenkám bychom rádi popřáli všechno nejlepší k jejich dnešním jmeninám. Jednu speciální gratulaci však máme pro naši porotkyni a veleúspěšnou zpěvačku Helenku Vondráčkovou. Dáma, která slaví v letošním roce jedno velké životní jubileum zasedne již 29. 9. 2017 do poroty Czech&Slovak PhotoGirl a rozhodne, která z dívek se stane královnou a prožije hodně dlouhou noc, stejně tak jako paní Helena Vondráčková ve své stejnojmenné písni. Vše nejlepší Heleno!

Více ...

Sestra slavného BRANKÁŘE JE VE FINÁLE!

Petra Neuvirthová je naší poslední finalistkou, která nahradí ve finále Miroslavu Vaňharovou, která odstoupila ze soutěže minulý týden, kvůli pracovnímu vytížení v Itálii. Jdeme do finále!  Ano přesně tato slova velmi rád poslouchá bratr naší finalistky Petry Neuvirtové. Patří totiž mezi úspěšné brankáře nejslavnější hokejové ligy světa. Odvádí cenné služby v klubu Philadelphia Flyers v kanadsko-americké NHL. Petra se tak může, v případě že uspěje mezi finalistkami, vypravit za velkou louži a přiblížit se svému bratrovi alespoň tak, že navštíví zápas NHL v Las Vegas. 

Petra pochází z Ústí nad Labem a dle jejího profilu na sociální síti Facebook již patří mezi zkušené modelky a účastnice podobných soutěží jako je PhotoGirl. Těšíme se tedy, že obohatí naši dvanáctku finalistek a přejeme ji, aby se mezi dívkami cítila dobře a přejeme mnoho štěstí a držíme palce.

Více ...

Hledá se finalistka!

Ještě jsme se ani nepřiblížili k branám finále a už tu máme první ztrátu. Kvůli velké pracovní vytíženosti v Itálii musela ze soutěže odstoupit Miroslava Vaňharová, která se omluvila a s díky odmítla svou účast na vyhlášení výsledků a také při finále. Vše se zdálo býti jasné. 11 jmen + jedna divoká karta. Ale... Přišel 11. srpen a do produkce dorazila zpráva, že se z pracovních důvodů omlouvá Miroslava Vaňharová. Osmatřicetiletá modelka původem z Bratislavy je momentálně pracovně v Itálii a situace se vyvinula tak, že se nebude moci zúčastnit závěrečných bojů o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Dle slov Mirky, je jí to moc líto, ale práce je pro ni v tuto chvíli přednější. Samozřejmě, že je to pro soutěž veliká ztráta, protože Miroslava patřila k velkým favoritkách. Už jen dle fotografií, které má v portfoliu bylo jasné, že se jedná o zkušenou fotomodelku, která by zdobila každou soutěž. 

Je jasné, že je to signál pro všechny, které se do finále neprobojovaly. Hledáme totiž novou finalistku, která zaplní poslední místo na palubě. Je tu tedy zcela nová šance, jak ještě zabojovat o titul a báječné ceny. Sledujte nadále web a facebook a doporučte nám vaši favoritku. 

Více ...

Nový videoklip PERUTĚ s Milanem Peroutkou

SOFIE, SOFIE, SOFIE kolikrát??? Přesně tak se ptá dívky v novém videoklipu své kapely Perutě porotce soutěže Milan Peroutka. Tímto uzavíráme týden s Milanem Peroutkou. Doufáme, že se vám videoklip bude líbit a že vám zlepší pracovní den. Sledujte stránky Czech&Slovak PhotoGirl a facebook soutěže. Protože tam se dozvíte nejvíce info o soutěži. Tak tady to máte. Kapela Perutě a jejich SOFIE. Užijte si novinku a léto!

Více ...

Soustředění na Boudě Máma

Léto je ve své druhé polovině a školáci pomalu odpočítávají poslední volné dny. My však již do školy nechodíme a konec prázdnin naopak vyhlížíme s velkým očekáváním. Budeme se totiž soustředit společně s 12 finalistkami na Boudě Máma v Krkonoších.  Bouda Máma je místo, kde se uskuteční soustředění finalistek CzechSlovak PhotoGirl 2017.  Program, který bude dost rozmanitý se v těchto dnech ladí tak, aby se finalistky ani chvíli nenudily a zároveň prokázaly své schopnosti ať už ve fotomodelingu anebo například při sportovních aktivitách. Každopádně se můžou těšit na možnost využít wellness, bazén a nebo si třeba zahrát squash. Informace, které zde finalistky vyslechnou, budou velmi důležité v závěrečné fázi soutěže. Hned jak se vrátíme ze soustředění, tak bude do závěrečného vyhlášení výsledků v pražském hotelu Assenzio, zbývat jen několik dnů. Přesně 29. 9. 2017 se totiž jedna z dívek dozví, že se stává novou Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Finalistkám tedy radíme, aby na soustředění pozorně poslouchaly a nezapomněly si vzít s sebou sportovní oděv a plavky. Bouda Máma bude jistě nezapomenutelným zážitkem pro finalistky i pro celý štáb. My se těšíme. Sledujte také facebook soutěže.

Více ...

MILAN PEROUTKA NAHÝ?

Tak milé dámy a je to tady. Pokochejte se dvěma exkluzivními fotografiemi z dílny světoznámého fotografa, mistra Roberta Vano.  Milan Peroutka působil před fotoaparátem naprosto přirozeně a je vidět, že i při svém mládí, je již zkušenou hvězdou showbusinessu, kterou nezaskočí žádná situace, natož potom kamera či blesky fotoaparátu. Jaká z fotek se vám líbí více? Hlasujte v anketě. Která z fotografií Milana Peroutky je dle vašeho názoru lepší? V anketě, kterou naleznete úplně dole na webových stránkách PhotoGirl vyjádřete svůj názor a klikněte na svou oblíbenou fotku. Kdo ví, třeba se tak Milana Peroutku podaří přemluvít k dalším fotografiím. Zatím to vypadá, že by k další spolupráci obou porotců mohlo dojít snad v brzké době. Těšme se.

Více ...

Pozdrav z backstage z focení Roberta Vano.

Světoznámý fotograf a také hlavní garant soutěže Czech&Slovak PhotoGirl nafotil snímky s hlavním hezounem poroty, zpěvákem Milanem Peroutkou a my jsme byli u toho. Fotografie, které mistr Vano vyfotografoval si budete moci vychutnat již zítra. Jak sám mistr přiznal, tak spolupráce probíhala naprosto v pohodě a pánové se domluvili, že se jistě neviděli naposledy. Spolupráce dvou porotců samozřejmě těší i vedení PhotoGirl. Prezident pronesl větu: ,,Pánové díky za spolupráci.´´ Fotografii s tímto komentářem také umístil na svůj profil na sociální síti Facebook. Je vidět, že porotci soutěže spolupracují. Došla totiž řeč i na finalistky. Pánové měli jasno o svých favoritkách. Které že to jsou však neprozradili. Luboš Procházka, který se stará o PR soutěže s nimi natočiil kraťoučký rozhovor.

Více ...

Divoká karta pro poslední finalistku

Poslední šance jak proklouznout do finalové skupinky je tady. Cenný trumf, který nakonec připadl Silvii Řehákové, ji zajistil postup do finále a tím také možnost soupeřit o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017, hlavní cenu soutěže, tedy zájezd do Las Vegas, obraz od Jana Saudka a další ceny od partnerů. Prezident si nakonec nechal poradit a nenechal zodpovědnost jen na sobě. ,,Nechtěl jsem nikomu ublížit a tak jsem se raději poradil s lidmi z produkce a také s několika přáteli. Jak od žen tak i mužů. Kdybych měl sám za sebe vybrat jednu dívku, tak bych se nerozhodl asi ani do Vánoc´´ uvedl prezident soutěže Lukáš Trs. Netušíme jak a co bylo rozhodující v hodnocení dívek, protože divoká karta je skutečně zcela odlišnou kategorií než je klasický výběr poroty. Každopádně Silvie Řeháková bude mít nyní stejné povinnosti jako ostatní účastnice a bude na očích všech, které si na divokou kartu brousily zuby. Přejeme mnoho štěstí v soutěži a gratulujeme. 

Více ...

Vítěz zájezdu do Las Vegas je tady!

Soutěž ´´Fotopátrání´´ dospěla ke svému konci a my již známe vítěze. Do Las Vegas se v říjnu letošního roku podívá fotograf z Prahy. Je jím autor snímku, který vidíte na titulní fotografii, Roman Souček. Pořadatelé soutěže fotopatracka.cz a Manner byli dle slov zástupců obou partnerů spokojeni především s velkou účastí a také s kvalitou fotografií. Roman Souček se stává historicky prvním vítězem soutěže ´´Fotopátrání´´. Na druhém místě se po velkém boji mezi porotci umístil fotograf Martin Řezáč z Prahy a na 3. místě stanul Kamil Švorc také z Prahy. Pro celkového vítěze je připraven zájezd do Las Vegas. Pro všechny tři autory je připraveno roční předplatné PRO účtu a také 200 kreditů na fotopatracka.cz. Společnost Manner je dle svého zástupce v porotě pana Aleše ALDO Koláčka spokojena se všemi třemi vítěznými fotografiemi a gratuluje k zájezdu vítězi. Czech&Slovak PhotoGirl děkuje fotopatracka.cz a Manner za spolupráci při organizaci a také za podporu v rámci cenového fondu. Gratulujeme všem, kteří uspěli a děkujeme všem, kteří se zúčastnili.

Více ...

Finalistky 2017 jsou zde!

Máme pro Vás 11 jmen, které se budou ucházet o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Gratulujeme všem, které dokázaly projít až do brány finále. Nezapomínejte však, že pro vás soutěž právě začíná. Nyní budete pod drobnohledem porotců ještě více. Je vás totiž již jen 11 a příští týden k vám přibude ještě jedna finalistka, která získá divokou kartu. S chutí do práce vážené finalistky. Od října 2016 prošla soutěž velkou obměnou. Stala se totiž již právoplatným a seriózním hráčem na poli soutěží krásy. I tak si však drží svou nezaměnitelnou tvář. Odlišnost je to slovo, které nás zdobí. Rozmanitost soutěžících a dnes již i finalistek je obrovská. On-line svět, ve kterém se denodenně pohybujeme je v současných dnech plný zpráv ze světa Czech&Slovak PhotoGirl. Oproti loňsku vyrazíme na soustředění, přivítali jsme nové porotce, objevujeme se v nejčtenějších denících a také nabývají na síle profily na sociálních sítích. Jsme větší a úspěšnější. A to vše díky vám všem, které jste se zapojily do letošního ročníku. Soutěžícím, kterým to nevyšlo letos, bychom chtěli poděkovat a popřát jim mnoho úspěchů v jejich kariéře. Zkuste to třeba zase v příštím roce. Finalistkám gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v dalším působení v soutěži.

Finalistky pozor!

Soustředění, které proběhne 30.8. - 1.9. 2017 se přesouvá z původně plánovaného místa na Boudu Máma v Krkonoších. Nezapomeňte si s sebou vzít plavky, sportovní oblečení a hlavně dobrou náladu. Více o Boudě Máma si přečtěte v magazínu na stránkách PhotoGirl.

Více ...

Kometa týdne Nikol Nejedlíková

Sms hlasování opět ukázalo, jak je jednoduché, posunout se v celkovém pořadí. Soutěžící Czech&Slovak PhotoGirl Nikol Nejedlíková z Prahy minulý týden obdržela od fanoušků nejvíce sms hlasů a posunula se v celkovém pořadí již na 4. místo. Toto pořadí rozhodne o tom, která ze soutěžících bude užívat rok zdarma nový Opel Adam od společnosti Autocentrum HM Břeclav. Nenechávejte hlasování na poslední chvíli a podpořte svou favoritku ještě dnes. Finalistky ještě nebyly zveřejněny, ale diváci a hlasující v kategorii Czech&Slovak PhotoGirl veřejnosti, která jako hlavní výhru nabízí Opel Adam na rok zdarma se postaraly o další posun jedné ze soutěžících směrem vzhůru. Bude NIkol Nejedlíková nakonec také jednou z finalistek? Tak či tak. Nejen finalistky totiž mohou vyhrát krásný vůz. A proto i kdyby vaše favoritka nepostoupila mezi 12 finalistek neznamená to, že by se nemohla stát vítězkou již zmiňované vedlejší kategorie veřejnosti. Podporujte vaše vyvolené i nadále. A třeba vás v září při slavnostním vyhlášení výsledků čeká jízda s vítězkou! Sledujte web i nadále, protože již tento týden dojde k uveřejnění finalistek.

Více ...

Dnes naposledy o Las Vegas

Dnes je poslední červenec, tedy datum , které přinese výhru zájezdu do Las Vegas jednomu šťastnému, nebo jedné šťastné fotografce. Od března běží na stránkách PhotoGirl soutěž s názvem ´´fotopátrání´´. Zástupce ze společností fotopatracka.cz a Manner společně s Lubošem Xaverem Veselým vyberou vítěznou fotografii. Její autor odcestuje 17. 10. 2017 do Las Vegas! K dnešnímu dni se do soutěže ´´Fotopátrání´´ přihlásilo 93 fotografů, což porota v začátku soutěže neočekávala. Během dlouhých 5 měsíců docházelo k různým vlnám fanouškovského zájmu o fotografie a jejich autory. Sociální sítě v tomto sehrály velkou roli, protože mnohým napomohly k získání hlasů, které mohly fotografy dostat do popředí a tím také do pozornosti poroty. Samotné hlasy však nerozhodovaly a nerozhodují o celkovém vítězi. Jediný, kdo může poslat vítěze do Las Vegas je porota. Již v tomto týdnu se dozvíme, kdo bude tou šťastnou nebo šťastným. Za Czech&Slovak PhotoGirl bychom rádi poděkovali všem, kteří se do soutěže přihlásili. Děkujeme také partnerům soutěže, tedy zejména Manner a fotopatracka.cz. Soutěž měla nebývalý úspěch a sledovanost a doufáme, že se i v příštím roce shledá s podobným zájmem z řad profesionální i amatérských fotografů, kteří umějí zachytit ženskou krásu. Takže Viva Las Vegas přátelé!

Více ...

Exkluzivně! Robert Vano nafotí Milana Peroutku!

Světoznámý fotograf, mistr svého řemesla a také garant soutěže Czech&Slovak PhotoGirl pan Robert Vano vyzval ke spolupráci člena poroty a současnou hvězdu českého hudebního nebe a také finalistu pořadu Tvoje tvář má známý hlas Milana Peroutku. Czech&Slovak PhotoGirl se tak stává svědkem spolupráce, která by měla přinést umělecké fotografie mistra Vana. Robert Vano, odborník na fotografii mužů se zmínil, že by byl rád, kdyby před jeho objektivem stanul zpěvák a muzikálový herec Milan Peroutka. Produkce soutěže tedy zařídila, aby došlo k propojení obou slavných mužů a spolupráce se již chystá a v nejbližších dnech by mělo dojít ke spojení obou porotců soutěže. Milan Peroutka uvedl, že ho určitě neuvidíme nahého. O tom se také přesvědčila moderátorka Zorka Hejdová, která v nachytávce, kterou můžete slyšet nově Evropě 2, zkoušela Milanovi nabídnout titulní stránku časopisu, na které by však měl být Peroutka zcela nahý. S díky odmítl a také uvedl, že bude fotit s Robertem Vano a že také nepředpokládá, že by mohlo dojít na nějaké ´´nahotiny´´. Co přinese spolupráce se dozvíme již brzy. Fanynky se však již dnes mohou těšit na oblíbeného zpěváka na krásných fotogtrafiích. Sledujte stránky a dozvíte se více. 

Více ...

Milan Peroutka vás zdraví!

Milan Peroutka, jako jeden z porotců přichází do Czech&Slovak PhotoGirl v tomto ročníku poprvé. Produkce si od mladého a velmi úspěšného zpěváka a herce slibuje, že jako odborník na ženskou krásu bude hodnotit dle nejpřísnějších kritérií. Hvězda pořadu Tvoje tvář má známý hlas posílá pozdrav všem dívkám, které se do soutěže přihlásily. V září při finále se s Milanem Peroutkou můžete potkat naživo. 

Více ...

Již známe polovinu finalistek

Produkce soutěže již zná polovinu finalistek Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Zbývá tedy vybrat ještě druhou polovinu finalistek abychom měli kompletní složení těch, které budou moci snít svůj sen o pohádkových výhrách. Sms hlasování bude běžet dle plánu do poloviny září. To dává prostor všem, které jsou, byly a budou tvůrčí a získávají si veřejnost na svou stranu a zajišťují si tak dostatečný přísun sms hlasů. Vítězka diváků získává automobil Opel Adam a vítězka poroty zájezd do Las Vegas, obraz od Jana Saudka, velkou porci oplatek Manner a další krásné ceny. 

Jedna polovina je tedy vybrána a na tu druhou si musíme počkat do příštího týdne, kdy dojde ke zveřejnění finalistek. Jedno místo si nechává prezident soutěže, Lukáš Trs, jako divokou kartu prezidenta. Prozradil nám: ,,Rád by si tuto možnost ponechal až do doby, kdy budou známy finalistky. Myslím tím 11 finalistek, protože bych byl nerad, abychom poškodili některou z dívek, která například po celou dobu soutěže spolupracuje, ale třeba se nedostane do finále kvůli špatné konstelaci hvězd. Samozřejmě vím, že ´´Divoká karta´´ udělá držitelce radost, ale také vím, že není na místě otálet s jejím udělením. A to hlavně kvůli technickým a časovým důvodům.

Těšte se na příští týden a sledujte stránky a Facebook soutěže. 

Více ...

Nikola Čonková útočí

Nikola Čonková je kometou minulého týdne. Je totiž tou semifinalistkou, které dorazilo za týden zdaleka nejvíce sms hlasů od fanoušků. Je to signál pro všechny její příznivce, že nic není ztraceno a že je stále šance na to, jak ovládnout sms hlasování. Je to ale také možná varovná zpráva pro vedoucí trojici soutěže, protože pokud by se opřeli hlasující do svých mobilních telefonů stejně, jako tomu bylo v minulém týdnu, tak by se také na konci prázdnin mohlo stát, že přijdou o zatím výsadní postavení v čele pořadí. Příznivci dvacetileté dívky ze Stráže pod Ralskem také mohutně podporují na sociálních sítích a Nikola Čonková mocně finišuje na všech frontách. Stane se překvapení? Předběhne někdo zatím vedoucí favoritku Mary Aušovou. Vrátí se zpět na trůn Melissa Rosalie Kubová? A co na to Barbora Sobotková? A co další semifinalistky? Poperou se ještě o nový Opel Adam na rok zdarma? Zabojují ještě o možnost získat prémii 1 000 000,- . Nechme se překvapit a počkejme si do poloviny září, kdy dojde k poslednímu sčítání došlých smsek.

Více ...

Autocentrum HM Břeclav

Ředitel společnosti Autocentrum HM Břeclav, pan Petr Šálek, představuje klíče od nového Opel Adam, který získá vítězka sms hlasování v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Slibuje, že bude bedlivě sledovat soutěžící přes léto a také slíbil, že se zúčastní soustředění finalistek. JIž příští týden pojede Adam do ´´kosmetického salonu´´ kde mu budou oblečeny polepy PhotoGirl, aby každý na silnicích věděl, že ve voze sedí nejsympatičtější  a nejpopulárnější dívka veřejnosti dle zaslaných sms hlasů. Tešíme se na ni.

Více ...

Drama vrcholí! Kdo bude jezdit v Adamovi?

Kdo bude jezdit celý jeden rok v novém Opel Adam? To je otázka, která bude známa při finalovém vyhlášení výsledků. Soutěžící se snaží získat fanoušky všemi možnými způsoby. Sdílejí, vymýšlejí různé slogany a dokonce jsme přišli do styku i s propagačními letáky. Prakticky od začátku je ve vedení Mary Aušová z Prahy. Ale.. V posledním týdnu došlo k neočekávané revoluci a vzpouře ostatních soutěžících, které mohutně finišují. Mohlo se zdát, že pozice Mary Aušové je nepřekonatelná. Jak je nyní zřejmé, tak ostatní soutěžící nechtějí vzdát svůj souboj o nový Opel Adam a v posledních 2 měsících hlasování sbírají všechny síly a soustředí je do propagace sebe a svých profilů a také k zisku sms hlasů od fanoušků. Dle došlých hlasů v posledním týdnu se nabízí otázka, jak to vše dopadne. Každopádně nás čeká ještě zajímavé léto a hlavně začátek září. Tou dobou totiž budou docházet poslední hlasy. Czech&Slovak prozatím vždy přinášela překvapení a tak je jen na vás, vážení příznivci, zda-li tentokrát připravíte překvapení soutěžícím vy. Opel Adam je již připraven. Kdo v něm ale bude jezdit, se dozvíme až v září. My bychom si neodhadli typovat. Zdaleko není nic rozhodnuto.

Více ...

Xaver zve do Las Vegas!

Pokud nepatříte mezi soutěžící o titul Czech&Slovak PhotoGirl a ani nejste ve hře o zájezd do Las Vegas druhým možným způsobem, tedy jako fotograf, pak tu pro vás máme poslední možnost, jak odletět spolu s vítězkou PhotoGirl a nejlepším fotografem do města hazardu a zábavy. Tou možností je přihláška do soutěže na webu www.mojelasvegas.cz. Autor stejnojmenného díla, Luboš Xaver Veselý, který je porotcem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl, totiž vyhlásil soutěž o jednu letenku do Las Vegas. Pravidla jsou více než jednoduchá. Vyfoťte co nejzajímavější fotografii s knihou Moje Las Vegas a přihlašte fotografii do soutěže. Jediný, kdo bude rozhodovat o vítězi je sám autor. Stále máte možnost přihlásit vaši fotografii a zajistit si tak svou účast na skvělé dovolené plné zážitků, které možná nikdy nezažijete. Jak již bylo zmíněno, tak toto je poslední možnost, jak si zajistit místo na palubě. Neváhejte, navštivte www.mojelasvegas.cz, vyfoťte se s knihou a rázem jste ver hře! Držíme palce.

Více ...

Hvězdu Ordinace ohrožuje stalker

Do naší soutěže se přihlásila hvězda Ordinace, mladá herečka Štěpánka Fingerhutová. Pro mnohé organizátory zlatý grál a velké lákadlo pro média. Jenže.....Štěpánka se nepřihlásila sama. Udělal to za ní člověk, se kterým má dlouhodobě problém, který ji stalkuje na sociálních sítích a Štěpánka tedy byla nucena zablokovat komunikaci s tímto člověkem, který se dokonce snažil spojit i s rodinou herečky. Přečtěte si článek, který právě dnes napsali české deníky.

Aha Online - Stalker obtěžuje Štěpánku už dlouho. „Vůbec nevím, jak ten člověk vypadá, ale už mě několikrát kontaktoval na Facebooku. Byl velmi nepříjemný a otravný. Tak jsem si ho zablokovala. No a on se mě snaží stalkovat jinak,“ svěřila vylekaně deníku Aha! „Založil mi profil na stránkách soutěže Czech&Slovak Photo Girl, do kterého nahrál ukradené fotky z mého profilu na Facebooku. Dozvěděla jsem se to tak, že mi volal šéf soutěže, zda jsem se skutečně přihlásila, protože mu přijde registrační e-mail podivný. Celý článek si můžete přečíst zde!

Více ...

Semifinalistky 2017

Čekali jste na to dlouho. Nemohli jste dospat? Napětí vrcholí. Máme pro vás seznam semifinalistek soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Soutěžící, která uvidí své jméno na seznamu se musí připravit na pár povinností, respektive si poznamenat důležité datumy. 30. 8. - 1. 9. 2017 se bude konat v Jakartovicích u Opavy soustředění finalistek. 29. 9. 2017 se koná finále, kde se představí stejně jako na soustředění 12 finalistek. Tak daleko zatím ještě nejsme, ale je dobré na tyto datumy pamatovat. Představujeme vám semifinalistky soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2017 a také 24 jmen, které můžou i nadále snít svůj sen o výhře. Tedy zájezdu do Las Vegas, Milionu korun, automobilu Opel Adam na rok zdarma, obrazu od Jana Saudka, dárkového balení od společnosti Manner a dalších skvělých cen. V neposlední řadě vítězka získá titul nové PhotoGirl 2017. 

 

Více ...

Kluk z plakátu prezidentem?

V rozhovoru s prezidentem soutěže jsme se ptali Lukáše Trse jak se dívá na letošní ročník, jak se k prezidentování dostal, jak vidí šance vítězky na uplatnění na poli modelingu a také na to, jak se podle něho může PhotoGirl uplatnit. Přečtěte si rozohovor o všem, co by vás mohlo zajímat. Czech&Slovak PhotoGirl 2017 je před branami semifinále a tak je na čase zeptat se prezidenta jak vidí ročník 2017. A je pro něj prezidentování prací snů?

PG: Jste poměrně mladý na prezidentování?

LT: Děkuji, jsem mladý. To se krásně poslouchá. Ale myslím, že i přes můj věk mám již dostatek zkušeností, které mohu předat v soutěži krásy potencionálním modelkám. Baví mě to.

PG: Máte práci snů?

LT: Zkuste se zeptat manželky co vám k tomu řekne:-)

PG: Jak jste se k soutěži dostal?

LT: Jednoho dne mi zavolal Luboš Xaver Veselý, že spolupracuje jako porotce v soutěži krásy a že hledají prezidenta. Tak jsem přemýšlel, sešel se s majitelem soutěže  a bylo rozhodnuto. Prošel jsem podobnou soutěží před několika lety a tak mám k tématu snad co říci.

 

PG: Jakou soutěží jste prošel?

LT: Sympaťák roku 2010. Tenkrát jsem zvítězil a dostal jsem možnost spolupracovat s Robertem Vano, který je také součástí PhotoGirl jako umělecký garant. Moc mu děkuji za vše. Stejně jako dalším VIP osobnostem, kteří jsou nám nakloněni. Jan Saudek, Luboš Xaver Veselý, Eva Decastelo, Helena Vondráčková, Milan Peroutka, Michal Viewegh a další osobnosti. Těm všem bych moc rád poděkoval.

PG: Co vám vítězství přineslo?

LT: V první řadě jsem potkal mnoho zajímavých lidí. Dostal jsem se k pracovním příležitostem a podíval se poprvé za velkou louži, do dalekého Las Vegas. Natočil jsem reklamy a nafotil pár kampaní. Celkově mne vítězství posunulo kupředu.

PG: Letošní ročník je opět kvalitnější dle ohlasu diváků a médií. Je to Vaše práce?

LT: Rozhodně v tom nejedu sám. Tým,  který se o soutěž stará je složen z mnoha odborníků a poradců, kteří radí jak s marketingem, PR, fotografováním dívek a v neposlední řadě s financemi. Ty jsou tím hlavním měřítkem jak je soutěž úspěšná. Rozhodně soutěž nevzniká na koleni.

PG: Proč vlastně Czech&Slovak PhotoGirl vznikla?

LT: Chtěli jsme dát šanci všem dívkám a ženám, které hledají uplatnění na poli modelek, či fotomodelek a také naplnit poptávku po prezentaci v on-line světě. To znamená, že po dívkách chceme aby uměli používat sociální sítě, aby uměli komunikovat se svými fanoušky prostřednictvím internetu a by uměli prezentovat sebe. Vítězka pak třeba může podepsat smlouvu s nějakou velkou společností , kterou bude prezentovat například na Instagramu či Youtube. Dnes je to trend a my v tomto chceme jít s dobou. A pokud bude vítězka krásná a navíc fotogenická, jako že by měla být, tak nevidím důvod proč by se neměla uplatnit i na přehlídkovém mole.

PG: Vítězka odcestuje do Las Vegas, co ji tam čeká?

LT: Stejně tak jako loňská vítězka Barbora Olejníková nafotí exkluzivní fotografie v luxusním prostředí města zábavy a bude si tak moci zařadit snímky do svého portfolia. A třeba se potká i Davidem Copperfieldem, jako Barbora Olejníková.

PG: Co byste vzkázal soutěžícím?

LT: Sdílejte, foťte, natáčejte…..

Více ...

Eva Decastelo radila jak pózovat!

Na charitativní focení, které probíhalo minulý týden v Praze byla pozvána soutěžící Czech&Slovak PhotoGirl paní Hana Kašparová. Portál moda.cz, který focení pořádal se doslechl, že Hana úspěšně prochází soutěží a tak se rozhodl, že dá příležitost paní Kašparové k tomu, aby se něco přiučila. Jako lektorka pro Hanku byla připravena porotkyně Czech&Slovak PhotoGirl 2017 Eva Decastelo, která ve spojení s kolegyní Barborou Mottlovou celé focení pro moda.cz zastřešuje a pomáhá tak dobré věci. Hana Kašparová, tak byla opravdu v dobrých rukách a mohla si na chvilku užít to, co prožívají profesionální modelky. Tedy líčení, přípravy, kostýmy apod. Jak se sama svěřila, tak ji překvapilo, jak je práce náročná a co vše je potřeba před samotným focením připravit. Eva Decastelo a Barbora Mottlová radily naší soutěžící jak si správně stoupnout a jaký sval zatnout ve správný moment, aby fotografie byla perfektní. Na oplátku se hvězdám dostalo pár typů a triků, jak zůstat mladá a krásná i ve středním věku. Jak prozradila Hana Kašparová, tak udržet se fit, je jen v přístupu k životu. Být pozitivní, rozumně jíst a hýbat se. To jsou rady naší soutěžící Hany Kašparové. Prohlédněte si fotogrtafie ve fotogalerii.

Foto: archiv PhotoGirl

Více ...

Fotopátrání jde do prodloužení!

Fotografická soutěž s názvem ´´fotopátrání´´, která probíhá na našem webu již od dubna, vzbuzuje v posledních dnech obrovskou vlnu emocí. A nemůže za to nikdy jiný, než dlouhodobý spolupracovník Czech&Slovak PhotoGirl, fotograf Vratislav Noha. Jeho fotografie, kterou přilásil teprve nedávno si během týdne vytvořila takovou pozici, že kdyby se výhra udělovala jen po sečtení hlasů diváků, tak by soutěž vyhrál. V našem klání však rozhoduje porota, jejiž složení si můžete přečíst v pravidlech. Partner soutěže, společnost Manner, chce dát šanci také ostatním fotografům, protože o kvalitách pana Vráti Nohy víme. A tak partner soutěže Manner, pod jehož záštitou ´´fotopátrání´´ probíhá, prodloužila zápolení o 1 měsíc, abychom dali šanci také jiným fotografům. Produkce Czech&Slovak PhotoGirl se tak tímto distancuje od jakéholi nařčení ze zmanipulování soutěže. 

Více ...

Největší šance semifinalistek

Až se v příštím týdnu zveřejní 24 jmen, které budou těsně před bránou finále a skončí tak jeden těžký úkol organizátorů a porotců soutěže, tak přijde další velice těžké rozhodování. A to zvolit finalistky. Až do příštího týdne mají všechny přihlášené dívky možnost zabojovat o pozornost porotců. Jak to již ve PhotoGirl bývá, nejlépe se bojuje online. ,,Pokud jste ještě neprovedla žádnou akci směrem k vaší aktivitě v soutěži, pak máte posledních pár dnů, abyste s tím něco provedla!´´ Vzkazuje prezident soutěže, Lukáš Trs. Na Facebooku soutěže se objevila koláž, kde samozřejmě nejsou zachyceny všechny soutěžící, ale i tak měly uchazečky o titul projevit svou schopnost ukázat světu, jak se správně pracuje se sociálními sítěmi a jak se nejlépe odprezentovat a jak nejefektivněji vyjádřit příslušnost k rodině PhotoGirl. Některé toho využily a za pomoci kamarádů a přátel na FB zviditelnily své jméno a prokázaly jeden z hlavních atributů správné PhotoGril, tedy moderní komunikace. Do příštího týdne se můžou zapojit i ty, které zatím PhotoGirl ani sebe nikterak nepropagovaly. A i  s výhledem na finále je to totiž jediná možnost jak na sebe upozornit a jak například získat potenciální fanoušky a hlasující pomocí sms. Víte přece, že ta z vás, která dostane nejvíce sms od diváků získá automobil Opel Adam na rok zdarma od Autocentra HM s.r.o.?

Více ...

Semifinalistky soutěže?

Soutěž PhotoGirl nezadržitelně vtrhla do času prázdnin a to je vždy chvíle, kdy dochází k lámání chleba. Přihlášené soutěžící očekávají zda zazní jejich jméno na seznamu semifinalistek. V letošním ročníku se produkce rozhodla tak, že zveřejní 24 semifinalistek, ze kterých vzejdou finalistky. Která z dívek si bude moci uchovávat naději na vysněný titul Czech&Slovak PhotoGirl i v průběhu léta? Odpověď na otázku se dozvíme již v příštím týdnu. Ano, produkce soutěže zveřejní 24 jmen, která se budou moci i o prázdinách těšit z myšlenky na cestu do Las Vegas, obraz od Jana Saudka a další báječné ceny. Finalistky potom zveřejníme přesně za měsíc, aby se stihly připravit na soustředění. Novinkou bude, že jedno místo ve finalové 12 zůstane neobsazené. To totiž bude divoká karty prezidenta a obsadí ho dívka, či žena, která se nedostane do finále po hlasování porotců, ale posune ji tam hlas prezidenta soutěže, tedy Lukáše Trse. Šanci mají tedy i ty z vás, které se třeba ještě ani nepřihlásily. Ale měly byste si pospíšit, abyste prokázaly, že schopnost komunikace, prezentace v on-line světe a fotogeničnost, patří mezi vaše silné stránky. Semifinalistky, které budou známy již příští týden, musejí již reálně začít uvažovat o tom, jak si naplánovat svůj podzimní diář. 17. října totiž vítězka odletí do Las Vegas.

Více ...

EVA DECASTELO V POROTĚ

S radostí oznamuje, že další porotkyní CzechSlovak PhotoGirl pro letošní ročník je známá a úspěšná moderátorka a herečka Eva Decastelo, kterou můžete v současné době vidět na televizi Prima v pořadu TOP STAR a také v její nejčerstvější roli ve hře NATĚRAČ, ve které bude společně s Leošem Nohou a Bárou Mottlovou bavit diváky. Divadelní premiéra je naplánována na 13. července. Eva se stejně jako v loňském roce ujala role porotkyně s radostí a zápalem sobě vlastním. Při focení, které proběhlo pro jeden módní časopis se jala poradit naší soutěžící Haně Kašparové, která se focení účastnila také. Předala ji mnoho dobrých rad. Video a další záběry z tohoto příjemného workshopového povídání uvidíte v příštích dnech. Eva, která působí na poli českého šoubyznysu již řadu let má rad na rozdávání a také umí zkušeným okem posoudit, která z dívek či žen má nejlepší předpoklady stát se novou Czech&Slovak PhotoGirl. A proto dnes právě Eva Decastelo přichází do poroty soutěže. 

 

Více ...

Soutěžící Kateřina Bírová

Paní učitelka z základní školy je poslední soutěžící z dlouhého seriálu, který jsme vám přinášeli celý červen. Kateřina Bírová je učitelkou z mateřské školky a velice ráda poznává nové lidi. Stejně jako její konkurentky by se rádá podívala do Las Vegas.  Nyní je osud v rukou poroty. Základní kolo končí a nyní se vybírají semifinalistky, které budou moci živit naději na vysněné finále. Podívejte se na profil Kateřiny a zašlete ji sms hlas. Svým příjemným vystupováním si to zaslouží

Více ...

Soutěžící Iva Svitáková

Na casting do Malostranské Besedy na setkání s produkcí se dostavila také Iva Svitáková, která se již podruhé snaží prosadit do finále a bojovat tak o titul Czech&Slovak PhotoGirl. Iva je příležitostnou herečkou a představila se již také v jednom videoklipu. Ráda by se podívala do Las Vegas a potěšil by ji obraz od Jana Saudka. Pokud se chcete podívat, jak Iva pózuje před objektivem fotoaparátu, tak navštivte její profil. Máte možnost Ivu podpořit formou sms. Přesné znění kódu a tvaru sms naleznete také na jejím profilu.

Více ...

Soutěž fotografů prodloužena

Soutěž s portálem fotopatracka.cz pomalu spěje ke svému konci a partner soutěže, společnost Manner se rozhodla, že díky obrovskému zájmu z řad soutěžících protáhne soutěžní období o měsíc. Tedy do konce července. Svaté právo partnera soutěže nechť je vyslyšeno. Těm, kteří se nestihli přihlásit dnes vzniká jedinečná možnost to napravit. Spekulovalo se o tom delší dobu, že letní počasí přímo vybízí k nafocení zajímavých snímků ženské krásy, o kterou jde v soutěži v první řadě. Zprvu se zdálo, že termín poslední červen bude dostačující avšak zájem z vašich řad přesvědčil jak zmiňovaného partnera Manner a také porotu soutěže, že by si soutěž zasloužila protáhnout o měsíc. Nejen díky zájmu soutěžících, ale také díky fanouškům jednotlivých fotografů tedy bude soutěž pokračovat i v červenci. To však již bude skutečně šibeniční a poslední termín, ve kterém porota bude muset vybrat výherce. Ona by mohla již dnes, protože fotografie jsou nádherné, ale proč si kazit radost z nadšení nových přihlášených. Nezapomeňte prosím, že pokud se chcete přihlásit, musíte splnit podmínky, které si přečtete v pravidlech. Jako jedna z hlavních podmínek je mít profil na www.fotopatracka.cz. Přejeme mnoho štěstí na cestě k vítězství a do posledního měsíce mnoho hlasů od fanoušků, které vás dostanou do popředí zájmu. Porotci, tak budou mít snažší pozici při rozhodování.

Více ...

Soutěžící Petra Floriánová

Petra Floriánová se nemohla dostavit na setkání s produkcí kvůli nemoci. Omluvila se a slíbila, že zašle video medajlonek, který sama natočí. Jak slíbila, tak také udělala a prokázala, že její vůle a snaha jsou nezdolné. Vítězství je tak lákavé, že Petra vystoupila z komfortní zóny a šla s kůží na trh. Posuďte sami jaká je ve skutečnosti a jestli si zaslouží stát naší semifinalistkou. Prohlédněte si její profil a zašlete sms hlas. Petra si to zaslouží.

Více ...

Soutěžící Světlana Junáková

Světlana Junáková je dívka, která v loňském roce odmaturovala na obchodní akademii a my vám ji již podruhé přinášíme v medajlonku, který jsme pořídili na setkání s produkcí v Malostranské Besedě. Světlana si zamilovala modeling a fotomodeling a proto má jeden velký sen. Vítězství v soutěži Czech&Slovak Photogirl. Není však sama. Pokud ji chcete podpořit v kategorii PhotoGirl veřejnosti pak navštivte její profil na www.photogirl.cz. Zašlete Světlaně smsku a dokažte, že jste jejími fanoušky. Může vyhrát automobil Opel Adam od společnosti Autocentrum HM s.r.o.

Více ...

Soutěžící Nikol Zaharowská

Nikol Zaharowská možná nepůsobí jako zkušená fotomodelka, ale po prohlédnutí jejího soutěžního profilu na stránkách soutěže, vás přesvědčí o opaku. Co na sebe prozradila? Proč se vůbec přihlásila do soutěže Czech&Slovak PhotoGIrl 2017 a proč by zrovna ona měla vyhrát? Na tyto otázky se dozvíte odpovědi v jejím krátkém medajlonku. Pokud chcete Nikol podpořit a zaslat ji sms hlas, tak navštivte její soutěžní profil na stránkách soutěže PhotoGirl. Nikol bude určitě ráda.

Více ...

Soutěžící Veronika Knedlíková

Veronika Knedlíková není v soutěži poprvé. Letos se však výrazně posunula do popředí zájmu a její vystoupení na setkání s produkcí hodnotí vedení soutěže velmi pozitivně. Veronika je maminkou malého synka a prozradila, že pokud má volno, tak se věnuje převážně právě svému synovi. Její představovací video a také fotografie z castingu vám exkluzivně přinášíme. Celý profil s informací o sms hlasech naleznete zde. Podpořte mladou maminku v její cestě za vysněným titulem.

Více ...

Soutěžící Martina Malinová

To, že zrovna nebydlí v Praze ji vůbec nevadí. Možná tak odpověděla všem, kteří si občas postěžovali, že je casting moc daleko a že počkají, až bude casting blíže bydlišti. Martina Malinová přijela do Prahy i přesto, že měla před sebou dlouhou cestu a prokletou D1. Plná energie přijela a doslova okouzlila přítomné novináře i produkci. A to hlavně bezprostředností. Pokud i vás zaujala, pošlete ji svůj hlas. Její celý profil naleznete zde.

Více ...

Soutěžící M. R. Kubová

Melissa Rosalie Kubová se dostavila na všechna 3 setkání, která se konala v Praze. Dokázala tak nejen produkci, ale také sobě, že to se soutěží Czech&Slovak PhotoGirl  myslí skutečně vážně. Máte tak možnost si prohlédnout další fotografie, které jsme pořídili na setkání. Pokud se vám Melissa líbí a chcete ji v soutěži podpořit, tak ji zašlete hlas. Její profil v soutěži naleznete zde. Přesvědčí mladá fotomodelka porotu o svých kvalitách? Dozvíme se již brzy.

Více ...

Soutěžící Hana Kašparová

Na setkání s porotou dorazila a všem také dokázala, že i ve věku maminek, se dá modeling vzít za pačesy. Její přítomnost vzbudila zájem u mnohých médií. Sama paní Hana Kašparová uvedla, že její manžel není úplně příznivcem podobných soutěží, ale ona se i přesto rozhodla s o generaci mladšími dívkami soupeřit. Všechna čest! Co dále na sebe prozradila se podívejte ve videu a pokud budete chtít podpořit paní Hanu Kašparovou, navštivte její profil, kde naleznete také sms kód a číslo k zaslání hlasu.

Více ...

V 53 letech modelkou? ANO!

Je jí skoro 54 let a přesto se rozhodla, že bude modelkou. Hana Kašparová je soutěžící, která, jak je vidno, skutečně ví co chce. Podívejte se na rozhovor, který paní Hana poskytla deníku Blesk. Nám nezbývá než držet palce a fandit. Věk skutečně není v naší soutěži překážka což ostatně dokazuje Hana Kašparová. Nechte se inspirovat a staňte se také modelkou. Přihlaste se ještě dnes a vyhrajte zájezd do Las Vegas, nový Opel Adam, obraz od Jana Saudka a 1 000 000,- Kč

Více ...

DEJ LIKE JEŠTĚ DNES!

Všichni příznivci dívek, které soutěží o titul v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl zbystřete. Pokud chcete vědět o soutěži ještě více a denně být informováni, tak ještě dnes dejte like stránce soutěže na Facebooku. ´´To se mi líbí´´ totiž dostává do hry všechny, kteří se jakkoli zajímají o to, která z dívek letošní rok převezme korunku od Barbory Olejníkové. Soutěžící dívky mají za povinnost like na stránce Czech&Slovak PhotoGirl, ale nejen to. Měli by být aktivní na sociálních sítích, sdílet příspěvky na zdi zde na stránkách a nezapomínat označovat PhotoGirl. Natáčení videí je v dnešní době poměrně jednoduchou záležitostí a tak připomínáme, že aktivitu naše porota oceňuje především. Na Facebooku najdete mnoho informací, které zde na stránkách v pravidelných novinkách nenajdete a tak si stisknutím tlačítka ´´To se mi líbí´´ zajistíte pravidelný přísun informací o všem, co by vás mohlo zajímat. Všichni, kteří se od této chvíle stanou našimi fanoušky zařadíme do soutěže o dárky od našeho partnera. Takže neváhej a DEJ LIKE JEŠTE DNES!

Více ...

Casting Praha 2017

Malostranská Beseda má za sebou setkání produkce a soutěžících. V pořadí již čtvrtý casting nabídl mnoho zajímavých dívek a žen. Nyní nezbývá nic jiného, než vybrat semifinalistky. Nejzajímavější okamžiky si můžete prohlédnout ve videu. Dynamická hudba skupiny No Brakes a střih Vratislava Nohy nabízí pohled do zákulisí prestižní soutěže, ve které vítězka zamíří do proslulého Las Vegas, kde nafotí exkluzivní fotografie. Těšte se na semifinalistky, které zveřejníme začátkem prázdnin. Z těch se potom vyprofilují finalistky, které budou již jen krůček k vítězství.

Více ...

Milan Peroutka v porotě soutěže!

Tak je to tady. Slibovali jsem vám nového člena poroty. Neřekli jsme vám koho jsme skryli do rozmazaného obrázku a nechali vás čekat. Čekání však dnešním dnem skončilo a my máme velikou radost, že vám můžeme představit mladého krasavce, kterého dnes obdivuje nejedna dívka a žena v České i Slovenské republice. Jde totiž o velice úspěšného zpěváka a finalistu pořadu ´´Tvoje tvář má známý hlas´´. Nyní už je jeho tvář známá i pro vás. Ano Milan Peroutka je novým členem poroty.

Hned jak skončilo vysílání veleúspěšného pořadu se produkce soutěže rozhodla oslovit Milana Peroutku, který je dle našeho názoru jedním z nejzářivějších talentů českého šoubyznysu a proto bude jistě ozdobou i naší finálové poroty. Milan dnes působí v několika muzikálech a věnuje se také charitativním akcím. V neposlední řadě ho můžete také vidět koncertovat se svou kapelou PERUTĚ. Jejich videoklip si můžete prohlédnout v našich videích. Pokud byste měli chuť se zajít podívat na Milana Peroutku a Perutě někam na koncert, tak neváhejte a podívejte se sem. Milan uvedl, že nabídek porotcování v soutěžích krásy měl více a proto jsme rádi, že zvolil náš formát, který je zatím neotřelý a inovativní. Holky nyní máte ještě větší motivaci se při své prezentaci zlepšovat. Která by se totiž nechtěla zalíbit takovému fešákovi.

 

Více ...

Soutěžící Mary Aušová

Mary Aušová prozatím vede v hlasování diváků, kteří zasílají sms hlasy a mají tak v rukou osud všech dívek. Rozhodnou o tom, která si odnese titul PhotoGirl veřejnosti. Tato vedlejší kategorie přinese výhru Opel Adam na rok zdarma. Mary dorazila na své již druhé setkání s produkcí. Podívejte co prozradila ve video rozhovoru. Kam se posunula za dobu působení v soutěži? To vše a mnoho jiného, naleznete ve videu, nebo na profilu Mary Aušové.

Více ...

Soutěžící Barbora Sobotková

Barbora Sobotková svým působením v soutěži dokazuje, že je obrovskou bojovnicí. Nejen tím, že je aktivní a prakticky denně přispívá na zeď PhotoGirl rozmanitými příspěvky z každodenního života. Barbora je také velice statečná i v soukromém, osobním životě. Jak sama tvrdí, že i kdyby se jí nepodařilo vyhrát soutěž, tak svůj největší boj již vyhrála. Porazila totiž zákeřnou nemoc.  Podívejte se medajlonek s Barborou a také navštivte její profil na www.photogirl.cz. Kód k sms hlasování naleznete zde.

Více ...

Soutěžící Klára Šlechtová

Sebevědomá, ale moc příjemná. Ano, přesně taková je Klára Šlechtová, která se uchází jako jedna z mnoho přihlášených dívek o titul nové PhotoGirl 2017. Klára na sebe prozradila, že velice ráda cestuje a také se svěřila, že by ráda pomohla dětem v případě, že by se jí podařilo vyhrát obě kategorie, tedy jak hlavní cenu poroty a také sms hlasování diváků. V tom případě by získala bonus 1 000 000,- Kč. Prohlédněte si fotografie ze setkání.  Celý profil Kláry Šlechtové, kde také najdete informace o sms hlasování, naleznete zde. Podpořte Kláru, pokud vás zaujala.

Více ...

Soutěžící Anežka Holíková

Na setkání s produkcí přišla také Anežka Holíková. Ano, přišla. Je totiž rodilou Pražankou a tak to měla z domova do Malostranské Besedy jen co by kamenem dohodil. Studenta finančnictví se svěřila se svými zájmy a prozradila, proč by se zrovna ona měla stát novou PhotoGirl. Všechny informace o Anežce naleznete na jejím profilu, kde je také uvedeno, kam ji můžete zaslat sms hlas. Pokud vás zaujala. Prohlédněte si také galerii fotografií, které pořídil fotograf Vratislav Noha na setkání.

Více ...

Letíš do Las Vegas?

Ano je to tak. V říjnu letíme s vítězkou Czech&Slovak PhotoGirl 2017 do Las Vegas. Nabídli jsme příležitost pro amatérské i profi fotografy, kteří mají profil na serveru fotopatracka.cz , aby soutěžili o ještě jednu letenku do Las Vegas. V březnu, dubnu, květnu a červnu mohli nahrávat své soutěžní fotografie, kde hlavní roli měla hrát ženská krása. Červen je tedy posledním měsícem, kdy máte šanci přihlásit své fotografie a zapojit se tak do soutěže na jejímž konci bude jeden vítěz báječné dovolené. Porota složená ze zástupců PhogoGril, Manner a fotopatracka.cz vybere jednoho šťastného, který v říjnu okusí možnost fotografovat nejfotogeničtější město světa. Pokud jste v soutěži, tak si začněte opatřovat biometrický pas a takzvanou ´´ESTU´´. Protože ten, kdo nebude mít v pořádku cestovní doklady přijde o možnost odletět. A pokud jste se nepřihlásili, tak máte poslední měsíc na to, abyste to napravili. Zkuste tedy své štěstí a vyfoťte ženskou krásu. V jakékoli podobě a jakkoli pojatou. Je to na vás. Tak tedy Let´s go to make a picture!

Více ...

Šok ve PhotoGirl!

Na druhém setkání Czech&Slovak Photogirl, které proběhlo v Malostranské Besedě se představila také jedna velice netradiční uchazečka o titul PhotoGril. Byla jí 53. letá Hana Kašparová, která si jednoho dne řekla, že bude modelkou. A sny se pomalu začínají plnit. Modeling již dávno není výsadou vyzáblých slečen, které často působí jako ramínko na šaty. Změna je život. Czech&Slovak Photogirl takové změny přináší. Paní Hana dorazila na casting v dobré náladě bok po boku s kamarádkou. Od první chvíle bylo zřejmé, že si pozornost fotografů užívá. Při focení došlo také na plavky a mnoho kolegyň soutěžících by mohlo závidět křivky mamince, která má 29. letou dceru. Pozornosti paní Hana Kašparová neunikla ani redakci deníku Blesk, který ji požádal o rozhovor a ona souhlasila. Porotce Robert Vano se nechal slyšel, že tuctových modelek je všude moc a tak po poradě s kolegy porotci tedy Michalem Vieweghem a prezidentem soutěže, Lukášem Trsem usoudil, že by si klidně dokázal představit paní Kašparovou jako finalistku. Ta se pro Blesk vyjádřila, že manžel není úplně nadšený z jejího působení v soutěži, ale že jí to nijak neomezuje. Jde si za svým. Celý článek naleznete zde.

Více ...

Soutěžící Zuzana Pivodová

V plném proudu jsou castingy, které produkce pojala formou setkání s přihlášenými dívkami. Mezi uchazečkami o titul královny je také Zuzana Pivodová, která se nedávno přestěhovala do Prahy. Ve videorozhovoru prozradila, že focení je její vášní. Svěřila se však také, že má jednu velice netradiční zálibu. Samozřejmě se to týká fotomodelingu. Zuzana totiž často stojí před fotoaparátem v latexových oblečcích. Vše pouze a jen ve vší počestnosti a  v rámcí kvalitní fotky. Ve videorozhovoru prozrazuje i další pikantnosti. Zuzanu sledujte na jejím profilu. Pošlete ji sms hlas, pokud vás zaujala.

Více ...

Soutěžící Nikol Nejedlíková

Malostranská Beseda se v těchto dnech převlékla do krásy. Konají se zde totiž setkání produkce Czech&Slovak PhotoGirl 2017 a soutěžících, které při pohovorech s komisí často prozrazují někdy velice pikantní záležitosti. Na casting do krásných prostorů historické Malostranské Besedy přišla i Nikol Nejedlíková z Prahy, která jak sama prozradila miluje punkrock a fotomodeling, kterému se věnuje již dlouhá léta. Vy máte nyní možnost si prohlédnout její video profil a nebo zaslat sms hlas. Pokud vás Nikol zaujala, tak navštivte její profil a pošlete ji hlas.

Více ...

Latex, nevěra a slzy!

Přinášíme vám první postřehy ze třetího setkání soutěžících a produkce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2017, které se konalo v Malostranské Besedě. Oproti předchozím setkáním se prezidium Czech&Slovak PhotoGirl od dívek v pohovoru dozvědělo, že některé mají velice zajímavé záliby a koníčky. Při otázce, zda-li byly někdy nevěrné, zaznělo i jedenkrát ano. Malostranská Beseda se otřásala v základech. Do jejich historických útrob se na pár hodin nastěhovaly dívky, které by se rády staly úspěšné na poli modelingu a fotomodelingu. V rámci setkání produkce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl, jejiž třetí ročník pomalu ale jistě bude znát své semifinalistky, a soutěžících došlo také na otázky ze strany porotců na přítomné dívky. Ty tak byly vystaveny stresu nejen před objektivem, ale také před komisí, která na uchazečky o titul střílela jednu otázku za druhou. Při otázce, která má odhalit charakter dívek se jedna z dívek přiznala, že byla nevěrná svému příteli. Jedna ze začínajích modelek prozradila, že má ráda latex a vše okolo tohoto fetiše. Při otázce mířených na znalosti z matematiky se dívky mnohokrát zapotily avšak nakonec více než polovina odpověděla správně. Již zítra se koná na stejném místě další setkání, na které se dostaví také jeden z garantů soutěže Mistr Robert Vano. Spolu s ním za stůl pro komisi zasedne spisovatel Michal Viewegh. Uvidíme, zda-li i zítra budou dívky prozrazovat tajemství, anebo jestli dojde na slzy stejně tak jako v minulém týdnu. Profilová videa, které jsme přinášeli z minulých setkání vám samosebou nabídneme. První video očekávejte koncem tohoto týdne.

Více ...

Co na to mistři?

Čtvrteční setkání, které se uskuteční opět v Malostranské Besedě navštíví velmi vzácní hosté. Mezi komisí, která bude hodnotit dívky zasednou mistři svého oboru. Pánové Robert Vano a Michal Viewegh. Dva velikáni tak budou přímo na setkání moci zhodnotit, která z dívek si zaslouží finále.Minulý týden proběhlo setkání, na kterém se představila celá řada dívek, které se ucházejí o místo ve finále. Fotograf Vratislav Noha po celé konání castingu pořizoval jednu fotku za druhou a vy budete moci obdivovat snímky již brzy. Medajlonky, které jsou již ve střižně budou jistě také zajímavé. Na místo se dostavili jako komisaři pánové Lukáš Trs, fotograf Jakub Černý a zástupce partnera Jiří Plechatý. Svou návštěvou poctil také moderátor Luboš Xaver Veselý. Michal Viewegh a Robert Vano budou tentokrát hodnotit dívčí krásu, schopnosti, inteligenci a šarm. Produkce si slibuje, že po setkání bude jasnější, které dívky by mohly vkročit do finalové dvanáctky. Není však předepsáno, že dívky, které nebyly na setkání, nemohou uspět. Některé z přihlášených však naopak aktivně navštěvují všechna setkání.  O něčem to svědčí.

Více ...

Zadarmo do Las Vegas!

Vítězka Czech&Slovak PhotoGirl 2017 odcestuje v říjnu stejně jako její předchůdkyně do Las Vegas, kde nafotí exkluzivní fotografie. Spolu s ní odcestuje také jeden z fotografů soutěžící v takzvaném ´´fotopátrání´´ se serverem fotopatracka.cz. Nyní je tu však šance pro úplně všechny, kteří by rádi ochutnali vír velkoměsta a cirkusu zvaného Las Vegas. Spisovatel, novinář, moderátor, gurmet a nyní také šéf internetové televize XTV.cz, porotce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl, Luboš Xaver Veselý napsal za svou kariéru již několik knih, které se dotýkají širokého spektra témat. Jeho oblíbeným a také srdečním tématem je kniha o hlavním městě hazardu, americkém Las Vegas. V těchto dnech a týdnech vzniká již druhý díl této knihy. První část, která je v prodeji také jako audiokniha je velmi úspěšným počinem a pro vás představuje šanci, jak se dostat zadarmo do Las Vegas. Stačí vyfotit tištěnou knihu Moje Las Vegas v nějaké zajímavé situaci a pošlete na Facebookovou stránku knihy Moje Las Vegas. Vše o soutěží si můžete přečíst právě zde. Neváhejte a poleťte zdarma do Las Vegas!

Více ...

Poslední výzva!

Květen se nám mílovými kroky blíží ke svému konci. Na přelomu měsíce lásky a června proběhnou dvě setkání s produkcí PhotoGirl, většina přihlášených dívek na konci školního roku odjede na prázdniny. Jedna skupina návštěvníků stránek Czech&Slovak PhotoGirl však bude netrpělivě vyhlížet datum 30. 6. 2017. To je totiž datum, které je posledním dnem, kdy porota začne rozhodovat o tom, který z fotografů odcestuje v říjnu do Las Vegas. Zbývá tedy posledních několik dnů k tomu, aby fotografové zabrali a své fotografie, které přihlásili do soutěže zpropagovali kde to jen půjde. Tím si totiž zajistí publicitu a také hlasy od fanoušků. Jen tak se dostanou do popředí a budou tak více vidět. Porotci rozhodnou hned po skončení soutěžní části a vítěze budeme znát začátkem prázdnin. To je dost dlouhá doba k tomu opatřit si biometrický pas, Esta (povolení k cestě do USA), nablýskat fotoaparát a těšit se na vysněnou dovolenou. Pokud jste přihlášeni, tak zabojujte o každý hlas. Pokud váháte, máte ještě měsíc a kousek k tomu, aby jste se přihlásíli. Třeba zrovna ta poslední přihlášená fotografie zvítězí.

Více ...

Těšte se, bude to mazec!

Již příští týden uveřejníme dalšího člena poroty, který tak spolu s kolegy porotci rozhodne, která z dívek se bude moci pyšnit titulem Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Robert Vano, Jan Saudek, Helena Vondráčková, Barbora Olejníková, Luboš Xaver Veselý, Michal Viewegh, Aleš Aldo Koláček, Jakub Černý a Lukáš Trs mezi sebe přijmou nového člena. Ne však posledního. Porotci budou přibývat. Koho si produkce soutěže připravila tentokrát zatím neprozradíme. Napovíme, že se jedná o velice úspěšného muže. Na vás tedy je uhodnout, kdo je tím váženým člověkem. Soutěž tím dostane další impulz a prezident soutěže Lukáš Trs říká:,, Jsme velice rádi, že soutěžícím a jejich fanouškům můžeme představit nováčka v porotě.´´ Porota se tak utěšeně rozrůstá a vzniká tak skvělá příležitost pro široké spektrum soutěžících. Neboť jak se lidově říká - Co člověk to názor. Trs doplňuje: ,, Chceme mít porotu dostatečně širokou, protože jedině tak budeme moci vybrat skutečně tu nejvhodnější kandidátku, která bude reprezentovat soutěž v budoucích letech. Těšme se tedy, co na nás produkce přichystala.

Více ...

Děláte to na koleni? Chyba!

Přihlásila jste se do soutěže na popud kamarádky, nebo maminky? Říkají vám ve škole či v zaměstnání, že jste krásná a sympatická? Jeví o vás opačné pohlaví zájem kamkoli vkročíte? Jste si jistá tím, že pokud se přihlásíte do soutěže krásy, že bez jakýchkoli pochybností 100% uspějete? Jste sebevědomá i když navenek tvrdíte, že vám vlastně bude jedno, jak celá soutěž dopadne? Proplouváte soutěží a vytváříte své příspěvky tak trochu na koleni? Dopouštíte se celé řady chyb!

 

Více ...

Barbora Olejníková zmizela!

Vítězka Czech&Slovak PhtoGirl 2016 Barbora Olejníková zmizela. A nevíme o ní nic, než jen to, že se má báječně u břehů ostrova Mallorca, kam se rozhodla na přelomu roku odcestovat a vydat se cestou studia formou programu Erasmus. Jak si Bára užívá sluníčko a co na sebe práskla? čtěte v článku. Barbora patří mezi ty ženy, které jsou úspěšné jak po pracovní stránce, tak i ve studiu slaví úspěchy. Je inteligentní a dobře ví, že právě studium jí bude moci v budoucnu zajistit třeba ve chvílích, kdy modeling nebude hlavním příjmem. Svěřila se nám, že na Mallorce nejen studuje, ale také občas pracuje. Fotografie, které vznikají na krásných plážích u moře jsou vskutku skvělé a vy si je můžete prohlédnout ve fotogalerii. Dle obrázků je vidět, že Bára nejen tvrdě maká ve škole a před objektivem, ale že si také pořádně užívá. Již v září předá korunku své nástupkyni. Do té doby však má právo kralovat třeba i na Mallorce. Nová Czech&Slovak PhotoGirl 2017 převezme z rukou Barbory Olejníkové nejen pomyslné žezlo, ale také spoustu dalších cen, které jsou pro letošní rok opravdu lákavé. Bára se svěřila, že automobil Opel Adam by se jí býval také hodil, ale bohužel a pro letošní vítězku bohudík, je připraven až pro tento rok.

Více ...

Melissa střílí ostrými!

Melissa Rosálie Kubová se do toho obula a v minulém týdnu se postarala o největší nárůst sms hlasů z celého soutěžního pole. Nezklamaly ani ostatní favoritky avšak Melissa dostala po včerejším sčítaní hlasů jednoznačně nejvíce hlasů od fanoušků, kteří si vyhledali její jméno, potom také kód, který je u každé soutěžící unikátní a zaslali sms na správné telefonní číslo. Celkový počet hlasů, který v minulém týdnu dorazil byl spíš podprůměrný. Jen mladá soutěžící z Prahy Melissa Kubová všem vzala vítr z plachet a porazila všechny na plné čáře. Pokud jí to stačilo na celkový posun na první místo se podívejte v sekci soutěžící. Hlasy od veřejnosti je možné zasílat až do poloviny září, takže času je ještě dost. Nenechejte si však ujet vlak a podpořte svou favoritku, které zašlete hlas. Dívky, které ještě nezačaly se sebepropagací na sociálních sítích by měly do toho pomyslného vlaku nastoupit ještě dnes, protože bez vlastní práce, nebudou sms, ani koláče ani Opel Adam.

Více ...

Bikiny v Malostranské Besedě!

V pátek 26. 5. 2017 se uskuteční v historických prostorách Malostranské Besedy další díl ze seriálu setkání uchazeček o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017 a produkcí soutěže. Přihlášených dívek je rovná dvacítka a tak si štáb i prezident Lukáš Trs slibují, že bude z čeho vybírat potencionální finalistky. Poslední květnový pátek a následně první červnový čtvrtek ožíjí prostory Malostranské Besedy ještě více, než je tomu v posledních letech. Svou účast na setkání přislíbili například spisovatel Michal Viewegh anebo světoznámý fotograf Robert Vano. Dívky budou mít za úkol jako jejich předchůdkyně zapózovat fotografovi Vratislavu Nohovi v plavkách, dále potom v outfitu, který mají rády. Před kamerou budou vyzpovídány a natočíme s nimi krátký představovací medajlonek. Posléze předstoupí před porotu, která jim položí několik otázek. Z těch vyplyne, jak která dívka umí reagovat a jaký má charakter. Setkání začne ve 13:00 a dívky budou postupně docházet po čtvrthodinách. Pokud máte mezi soutěžícími svou favoritku a chtěli byste se s ní setkat, tak máte jedinečnou příležitost na tomto setkání. V pátek 26. 5. 2017 a ve čtvrtek 1. 6. 2017 v Malostranské Besedě.

Více ...

Robert Vano pozve vítězku na kafe!

Světoznámý fotograf a hlavní garant soutěže Robert Vano se v exkluzivním rozhovoru rozpovídal o svých aktivitách, ale také prozradil, jak být úspěšná. Z čeho má strach Robert Vano a bude cestovat s vítězkou Czech&Slovak PhotoGirl do Las Vegas? Má již jako jeden z porotců svou favoritku, které dá hlas? Tyto i další pikantnosti se dozvíte ve videu. Sledujte i nadále stránky a Facebook.

Více ...

Revoluce v soutěži fotografů

Soutěž fotografů, kteří mají za úkol pořídit fotografie, kde hlavní roli hraje ženská krása se dostala do své druhé poloviny. Květen a červen jsou poslední dva měsíce, ve kterých mají všichni fotografové možnost přihlásit své fotografie a soutěžit tak o cestu do Las Vegas. Březen i duben opanovala soutěž mladá fotografka Petra Petřeková a válcovala své konkurenty jako zkušená odbornice na fotku. Fotky má krásné, avšak hlavní díl na její cestě k úspěchu v březnu a dubnu měla její schopnost sdílet informace na sociálních sítích, kde pobláznila své příznivce, kteří ji klikali pod fotografií na tlačítko ´´hlasuj´´. Druhá polovina května je v plném proudu a vedení převzal Robert Kraus ze Šternberka, který skončil v dubnu na druhém místě. Porota, která nakonec vybere fotografii, která svému majiteli zajistí cestu do Las Vegas, rozhodne ke konci června. Jak Petra Petřeková, tak Robert Kraus jsou žhavými favority na vítězství, ale poslední slovo budou mít členové poroty. Není tedy nic ztraceno. Do povědomí se můžete dostat jedině tak, že budete mít dostatečný počet hlasů od příznivců. Je tedy nutné, abyste své fotografie ze soutěže sdíleli například na Facebook a zajistili si tak velké množství hlasů. Zbývá měsíc a půl, ve kterém máte šanci oslnit porotu. Venku je již krásně a tak popadněte fotoaparát a vyfoťte třeba kamarádku či maminku. Kdo ví? Třeba nakonec poletíte do Las Vegas právě vy!

Více ...

Obří Mannerky už se valí!

Ke zdravému životnímu stylu patří nepochybně také zdravé jídlo. Společnost Manner ve spolupráci s Czech&Slovak PhotoGirl připravuje v těchto dnes soutěž o obří krabici Mannerek, kde najdete třeba novinku od společnosti, která proslula zejména těmi nejkvalitnějšími a nejchutnějšími oplatkami, v podobě zdravých Müsli.Tento týden pozorně sledujte Facebook PhotoGirl, který zasáhne lavina Manner oplatek. Soutěžní otázka, která bude velice jednoduchá se bude týkat pravděpodobně oplatek. V každém případě správnou odpověď naleznete zde. Již dnes můžete zabrousit na web www.manner.com/cs a řádně prozkoumat zákoutí internetových stránek, protože někde se skrývá správná odpověď, která vám zajistí skutečně obří krabici dobrot. Výherci budou tři, takže šance je poměrně veliká. Opakujeme! Sledujte stránky, sledujte Facebook a nezapomeňte, že správnou odpověď naleznete někde mezi produkty společnosti Manner.

Více ...

Rozhodne pár sms hlasů!

Jen několik desítek hlasů od sebe dělí první desítku soutěžících o nový Opel Adam na rok zdarma a také tzv. titul PhotoGirl Public 2017, která vzejde z sms hlasování veřejnosti. Každé pondělí se sčítají hlasy za předchozí týden a po dnešním sčítání je jasné, že rozhodovat budou na konci hlasování, tedy v polovině září, skutečně desítky anebo možná jen jednotky hlasů.Již delší čas se na průběžném prvním místě drží Martina Aušová, která svou aktivitou na sociálních sítích získává stále více příznivců, kteří ji vyjadřují podporu formou zasílání sms hlasů. Druhá Melissa-Rosalie Kubová však v minulém týdnu silně zabojovala a dotáhla vedoucí ´´Mary´´ Aušovou na rozdíl 20 hlasů. Další pořadí, které si můžete prohlédnout zde, ovlivňují hlasující svými sms hlasy. I zde je pořadí mezi dívkami velmi těsné. jedná se o pár hlasů. Mezi první a poslední dívkou je rozdíl, který se dá za jeden týden hravě smazat. Vyplatí se sdílet své profily na sociálních sítích a oslovit tak široké spektrum fanoušků. Třeba to budete právě vy, která si získá přízeň fanoušků soutěže Czech&Slovak PhotoGirl.

Více ...

Klasická Miss je přežitek!

Internetová televize XTV dala prostor prezidentovi soutěže Lukáši Trsovi, aby nastínil detaily soutěže, ve které jde především o fotogeničnost, sympatie a schopnost se prezentovat v online světě. Prezident soutěže prozradil, že ta nejkrásnější z přihlášených ještě nemusí nutně vyhrát. Jaké jsou ceny pro vítězky? A jaké jsou vlastně kategorie, ve kterých se soutěží? O tom všem si povídal Lukáš Trs s moderátorem XTV Petrem Vojnarem. Vítěz soutěže Sympaťák roku 2010 prozradil, že s dívkami soucítí a rozumí jejich nervozitě při castingu a sám si vzpomíná na nejistotu, která ho provázela v soutěži, kterou před 7 lety ovládl. Jisté je, že soutěž Czech&Slovak PhotoGirl 2017 je od předešlého ročníku opět o něco úspěšnější. Ale...zajíci se počítají až po honu. Jaký je nejbližší cíl prezidenta soutěže? To vše a další cenné informace si prohlédněte přímo zde v rozhovoru. Případné postřehy a připomínky nám sdělte na info@photogirl.cz anebo na Facebook soutěže.

Více ...

Kajínek dostane milost?

Nejdiskutovanější vězeň současnosti je bezesporu Jiří Kajínek, který si odpykává již 23 let svůj trest. V posledních dnech se čím dál častěji hovoří o tom, jak to všechno bylo. Každý je najednou soudcem a obhájcem. Jediný, kdo má možnost rozhodnout o milosti či nemilosti pro nejznámějšího vězně české historie, je prezident republiky. Jedním z porotců soutěže Czech&Slovak PhotoGirl je Luboš Xaver Veselý, který se s dotyčným několikrát pracovně setkal. Ve své knize ´´DOŽIVOTÍ´´ věnoval Jiřímu Kajínkovi poměrně dost prostoru. Jaký názor máte vy? Propustili byste proklínaného, ale také milovaného padoucha, který se možná připletl ve špatný čas na špatné místo? Nebo respektujete rozsudek soudu a tak by to mělo zůstat? Hlasujte v anketě na konci našich stránek a dejte tak najevo svůj názor. Podobných anket dnes koluje internetem mnoho a nás zajímá i váš názor.

Více ...

Soutěžící Lucia Drojáková

Lucia Drojáková z Povážské Bystrice je další soutěžící, která se uchází o přízeň poroty a také veřejnosti. Na veletrhu v Popradu byla se svojí maminkou jako vystavovatelka. Neunikla však pozornosti fotografa Vratislava Nohy. Slovo dalo slovo a Lucia je v soutěži. Dokonce ji už dorazily první sms hlasy, které ji mohou zajistit automobil Opel Adam na rok zdarma. Sledujte Luciu na video představení a také navštivte její soutěžní profil.

Více ...

Soutěžící Zuzana Becherová

Nechtěla se fotit, neměla odvahu mluvit na mikrofon a když vstupovala do objektu, kde se konal Popradský veletrh, ani ve snu ji nenapadlo, že by mohla působit v soutěži krásy. Produkce však nelenila a oslovila ji. Zuzana Becherová, dnes již soutěžící z Prešova, nakonec souhlasila a svolila k nafocení fotografií. U toho také mělo zůstat a Zuzana si chtěla fotografie odnést domů a tím působení v soutěži ukončit. Přítel ji však přemluvil a tak natočila medajlonek a přihlásila se do Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Nyní vám ji představujeme a vy máte možnost vidět nejen fotografie a video, ale také její civilní fotografie v profilu zde.

Více ...

Smsyouinstaface a hned!

Věděli jste, že soutěž Czech&Slovak PhotoGirl 2017 působí na sociálních sítích a že máte možnost ovlivnit výsledky soutěže? Víte o tom, že soutěž můžete sledovat také na Facebookovém profilu anebo Instagramu? Youtube, který představuje soutěžící a další videa, vám nabízí možnost udělat si obrázek o jednotlivých adeptkách na vítězství v soutěži. V případě odebírání kanálu budete zásobení novinkami, které se někdy více a někdy vzdáleně týkají Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Každá z přihlášených má za úkol sdílet své zážitky na takzvanou zeď soutěže, kterou naleznete také na těchto webových stránkách. Tyto zážitky, fotografie, videa a další příspěvky slouží naší porotě k lepší orientaci mezi dívkami, které v soutěži působí. Hned jak zveřejní své příspěvky, mělo by další sdílení následovat na vlastní Facebookové a Instagramové účty. Dle sms hlasování, které probíhá a bude probíhat až do samotného finále je jasné, že těm, které nepodcenili tuto činnost a jsou akční ve tvorbě videí, nebo jen sdílí příspěvky, které se týkají jejich účasti v soutěži, chodí v každém týdnu velké množství sms hlasů. Tyto hlasy rozhodnou o majitelce nového Opel Adam na rok zdarma. Sledujte i vy aktivitu a nápady, které ženy a dívky sdílejí a staňte se jejich fanoušky. Soutěž je zhruba v polovině. Není tedy pozdě ani na podporu, ani na přihlášení do soutěže samotné. Těšíme se na reakce.

Více ...

Soutěžící Stanka Matejková

Na setkání v Popradu přijela také soutěžící, která působila z počátku trochu uzavřeně. Jakmile se rozsvítily reflektory a mělo dojít k fotografování, tak se rozzářila a bylo na ni vidět, že si zájem kolemjdoucích návštěvníků veletrhu užívá. V rozhovoru s produkcí prozradila, že je zasnoubená a že si umí představit, co by provedla s výhrou v soutěži Czech&Slovak PhotoGril 2017. Na kompletní soutěžní profil Stanky Matejkové, kde naleznete také kód pro zaslání sms hlasu, naleznete zde.

Více ...

Soutěžící Lucia Balogová

Lucia Balogová je mladá maminka, která na setkání v Popradu dorazila i se svou dcerkou. Působila přirozeně a sympaticky. Jestli zapůsobí na porotce je zatím ´´Vo hviezdach´´ , ale smskové hlasování je otevřené i této vystudované inženýrce ze Spišské Nové Vsi. Pozorně sledujte její video představení, kde prozrazuje proč by zrovna ona měla být novou PhotoGirl. Soutěžní profill Lucii naleznete zde. Sledujte i dále stránky soutěže a také facebookový profil.

Více ...

Soutěžící Lucia Kopecna

Minulý týden proběhlo slibované setkání soutěžících a produkce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Castingu se zúčastnily již přihlášené dívky, které působí v soutěži delší dobu, ale také příchozí návštěvnice veletrhu v Popradu, kde se setkání konalo. Dorazila také Lucia Kopecna z Banské Bystrici. Pětadvacetiletá podnikatelka, která se zabývá módou vtrhla na casting jako uragán a vy si můžete vychutnat krátký video profil a prohlédnout si fotografie. Celý profil soutěžící naleznete zde. Již zítra přineseme další soutěžící z Popradského setkání. Sledujte stránky a Facebook.

Více ...

Soutěžící Michaela Rentková

Michaela Rentková je mladá slečna, která vystudovala vysokou školu a momentálně pracuje jako servírka. Přátelé ji poradili, aby se zkusila přihlásit do soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Míša je poslechla a přihlásila se. Dorazila na casting a nyní tedy může očekávat, jak se na její působení v soutěži bude tvářit porota. Záleží také na dalších faktorech, nikoli pouze na účasti na castingu. Adeptky na titul musejí propagovat sebe na sociálních sítích a získávat tak fanouškovskou obec, která jim může formou sms hlasů zajistit automobil na rok zdarma od společnosti Autocentrum HM Opel Břeclav. Celý soutěžní profil si můžete prohlédnout zde.

Více ...

Krásné dívky v rukou Heleny Vondráčkové!

O tom, která z dívek se stane v pořadí již 3. Czech&Slovak PhotoGirl  letos rozhodne jako tomu bylo v předešlých ročnících porota, složená z osobností veřejného života. Pro letošek si produkce připravila super bombu v podobě královny popmusic Heleny Vondráčkové, která přislíbila účast při finále a stane se tak největší ozdobou a hlavní ženskou tváří finálové poroty. Helena Vondráčková v letošním roce chystá celou řadu akcí a tak bylo velice těžké najít termín, který by vyhovoval jejímu nabitému programu. Nakonec se to podařilo a diva bude spolurozhodovat o osudu mladých začínajících modelek, které touží být stejně slavné,  jako nestárnoucí Helena Vondráčková. Sledujte také web zpěvačky. Najdete tam veškeré informace a třeba i cestu na její koncert. Ve video rozhovoru si můžete prohlédnout, co paní Helena vzkázala naším přihlášeným dívkám. Vítězka rozhodně nebude šíleně smutnou princeznou, jako jí byla naše ctěná porotkyně ve slavné pohádce. Odveze si totiž zájezd do Las Vegas a možná i automobil.

Více ...

Mladá fotografka válcuje soutěž pro fotografy!

Za měsíc duben máme ještě jeden drobný restík. Musíme vyhlásit nejúspěšnější fotografy v souteži ´´fotopátrání´´. Stejně jako v březnu celou soutěž opanovala s velkým náskokem mladá fotografka Petra Petřeková z Ostravy. Pojďme se podívat, kteří další fotografové byli v dubnu úspěšní. Na druhém místě  nezklamal Robert Kraus a na třetím místě je tentokrát nové jméno. Na obrázku u článku můžete vidět vítěznou fotografii měsíce dubna. S velkou radostí oznamujeme, že na stupních vítězů se v soutěži ´´Fotopátrání´´ za měsíc duben umístili a dárkové předměty od společnosti Manner a vouchery na služby od fotopatracka.cz získávají......

Více ...

Soutěžící Michaela Šimečková

Michaela Šimečková z Ostravy dorazila na setkání s produkcí plná očekávání. Prozradila na sebe, že jejím největším koníčkem je atletika. Produkce si popovídala s Míšou o všem možném. Michaela tvrdí, že je pro úspěch připravena udělat skoro cokoli. Avšak lhát a podvádět nebude. I kdyby měla vyhrát a dopomoci si k vítězství nějakou malou lží, tak prý raději nevyhraje. Podívejte se na její profilové video a také na kompletní soutěžní profil zde

Více ...

Soutěžící Mary Aušová

Mary Aušová vlétla na setkání s produkcí jako uragán. Blogerka, youtuberka, lektorka tance a hlavně tanečnice neskrývala nadšení a pocity, které ze soutěže má. Fotografie, které se nám podařilo pořídit dokládají, že jistě nestála poprvé před objektivem a určitě ne naposledy. Ve videoprofilu zjistíte jaká je, proč se přihlásila do soutěže a co by udělala s výhrou?  Její celý soutěžní profil se všemi příspěvky si můžete prohlédnout zde. Sledujte stránky a facebook a dozvíte se více.

Více ...

Soutěžící M.R. Kubová

Celým jménem Melissa Rosalie Kubová je mladá slečna z Prahy, která se přihlásila do soutěže na popud kamaráda, který ji na soutěž upozornil. Její největší vášní je tanec a při fotografování na setkání bylo vidět, že Melissa již nějaké zkušenosti s fotografováním má a fotograf Vratislav Noha s ní tak pořídil skvělé obrázky. Casting, který proběhl formou setkání v Praze v Thomas Coffee byl pro Melissu příjemnou zkušeností. Ptali jsme se jí, za co by se měla ocitnout v pekle, kdyby se tak stalo. Odpověděla, že její jedinou neřestí je až přílišná ´´střeštěnost´´. Působila mile a my vám ji nyní představujeme v krátkém medajlonku. Prohlédněte si také její fotografie. Celý profil soutěžící naleznete zde.

Více ...

Soutěžící Světlana Junáková

Světlana Junáková je další soutěžící, kterou vám představujeme na našich stránkách formou profilového videa. Podívejte se co na sebe prozradila mladá začínající modelka, která byla na svém prvním castingu a vůbec poprvé stála před objektivem. Působila zpočátku trochu nervózně avšak po prvním blýsknutí fotoaparátu se události daly do pohybu a Světlana se uvolnila a fotograf tak mohl naplno využít potenciál uchazečky o již třetí titul Czech&Slovak PhotoGirl. Produkce se také ptala, jestli je lepší 5% ze 40kg zlata anebo 40% z 5 kg zlata? Kolik byste řekli vy? Celý profil soutěžící najdete zde.

Více ...

Soutěžící Barbora Zavadilová

Představujeme soutěžící Barboru Zavadilovou z Prahy. Je jí 23 let a její vášní je vše okolo fotografování. Mezi její největší záliby patří vzdušná akrobacie a všeobecně sport. Bára je aktivní a energická dívka. Podívejte se na její video profil. Můžete si také prohlédnout fotografie, které byly pořízeny při setkání s produkcí. Pokud je Barbora Vaší favoritkou, tak ji zašlete sms hlas! Profil Barbory najdete zde.

Více ...

Robert Vano v XTV.cz

Světoznámý fotograf Robert Vano je hlavním uměleckým garantem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2017 a stejně jako v loňském a předloňském ročníku stojí jako odborný dozor za celou soutěží a s produkcí vždy konzultuje zejména výběr kandidátek do finalové dvanáctky. Své zkušenosti dívkám vždy předává s chutí a se zapálením. O životě, o dívkách, o fotografování, ale také o soutěži Czech&Slovak PhotoGirl 2017 se rozpovídal v pořadu X TALK na internetové televizi XTV, kde ho vyzpovídal další člen poroty Luboš Xaver Veselý. Internetovou televizi můžete sledovat online, tedy kdykoli a kdeli zrovna máte internetové připojení. Prostudujte si pozorně všechny hosty pořadu X TALK na XTV a najděte mezi nimi ještě jednoho významného porotce naší soutěže. Jeho jméno potom napište třeba i s nějakou fotografií na zeď soutěže.

Celé video s Robertem Vano naleznete pod tímto odkazem - Robert Vano v XTV

 

Více ...

Bibiny, Monokiny a podpatky!

Včera se uskutečnilo v kavárně Thomas Coffee setkání přihlášených soutěžících a produkce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Dívky, které na první setkání dorazily prokázaly odvahu a překonaly i stud. Produkce chvílemi pokládala dost záludné otázky a dívky musely reagovat pohotově a věcně. Některé dokázaly, že smysl pro humor je jejich silnou stránkou a tak si nedělaly s odpověďmi hlavu a pohotově reagovaly na všechny dotazy. Focení, které probíhalo pod vedením fotografa Vratislava Nohy probíhalo po celý den a mistr objektivu si spolupráci s dívkami chválil. Dívky jsme svklékli do plavek a některé dokonce pózovaly ve dvou různých typech koupacích oděvů. Dále jsme je také vyzpovídali na kameru a videa, která vznikla, si budete moci prohlédnout již v příštím týdnu na našich stránkách. Začínající modelky na sebe prozradily jaké jsou, jaké mají záliby a proč zrovna ony by se měly stát novou Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Na pohovoru s produkcí se skoro všechny dívky shodly, že by pro úspěch udělaly maximum. Při otázce, zda by byly schopny lhát a dopomoci si tak k výhře, zaznělo sborové NE. Charakter tedy prokázaly dobrý, odvaha jim nechyběla a vy se tedy můžete těšit na obrázky a videa, které již zpracováváme. Na v pořadí druhé setkání, které se uskuteční 26. 5. 2017 v Malostranské Besedě se již hlásí další adeptky a tak nezbývá než se těšit na to, jak se s ním poperou.

Více ...

Dnes fotíme plavky!

Pokud chcete vidět soutěžící, které bojují o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017 v plavkách, tak dnes dorazte do Thommas Coffee na Praze 10. Nejen plavky budou k vidění. Dívky budou fotit také civilní oblečení, které mají rády a budou natáčet krátké profilové video, které o nich mnohé prozradí. Na toto všechno se již dívky dlouho připravují a vy je dnes máte možnost spatřit na vlastní oči. Toto setkání produkce a soutěžících je prvním v pořadí a další proběhnou v průběhu dubna, května a června. Thomas Coffee připraví skvělou kávu, ale také lehký oběd. Jaké tváře budete dnes moci vidět a jak že se jmenují? Prohlédněte si důkladně ilustrační foto a přijdťe se přesvědčit ve skutečnosti, jestli fotografie klamou anebo jestli jsou dívky ve skutečnosti ještě krásnější. Na všechny se těší produkce Czech&Slovak PhotoGirl. JIž zítra se můžete těšit na novinku, která bude plná materiálu z meetingu v kavárně Thomas.

Dívky, které se dnes představí na setkání s produkcí:

Mary Aušová

Michaela Šimečková

Dana Halušková

M. R. Kubová

Barbora Zavadilová

Světlana Junáková

Více ...

1. setkání se blíží

Již tento čtvrtek se uskuteční první setkání dívek přihlášených do souteže Czech&Slovak PhotoGirl s produkcí soutěže a to v Thomas Coffee. Logo kavárny, ve které se vaří skvělá káva můžete vidět na hlavním obrázku u článku. Toto logo je umístěno také na výloze kavárny a tak bude pro vás jednoduché najít prostor, kde se setkání uskuteční. Zveme tímto všechny, kteří se chtějí podívat jak vypadá profesionální focení modelek, nebo třeba shlédnout jak budeme s dívkami natáčet jejich medajlonek. Pokud patříte mezi přihlášené dívky, tak se těšíme na vaši účast a pokud stále váháte, tak vám poradíme abyste do toho šla, protože setkání vám může pomoci na cestě k vytouženému vítězství. Rozhovor, který povedeme se soutěžícími nám hodně napoví o charakteru dívek. Pokud nejste přihlášená a ani o tom neuvažujete, tak i přesto se přijďte podívat a následně třeba dojdete k názoru, že na to máte a svou přihlášku zvážíte. Stojí to za to. Těšíme se na všechny. Čtvrtek od 13:00 v Thomas Coffee, Topolová 2916/14, Praha 10.

Více ...

Velikonoční sms nadílka

Velikonoční pondělí vždy bývá ve znamení pomlázky, zvyků, barvení vajíček a dalších radostí, které přinášejí Velikonoční svátky. Rádi bychom všem popřáli krásné pondělí a pokud jste dostaly vyšupáno, tak vězte, že budete dlouho mladé a krásné. Začátek týdne je i ve PhotoGirl ve znamení jednoho zvyku a tím je vždy nové pořadí po došlých smskových hlasech od veřejnosti. Zvyky se mají dodržovat nejen o Velikonocích a tak si již teď můžete prohlédnout jak vypadá pořadí dle oblíbenosti fanoušků. Smsek přišel plný košík a Velikonočnní zajíček tak nadělil spoustě soutěžících mnoho smsek. Na některé však úplně zapomněl. Pokud byl zajíček štědrý, tak jste udělala vše proto, aby smsky dorazily a pokud při rozdávání zapomněl, někde se stala chyba. Co na plat... Týden je pryč, ale začíná nový a nezbývá než se vrhnout do dalšího sbírání hlasů na cestě k vytoužené výhře v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl 2017 veřejnosti.Ta totiž odjede v novém Opel Adam hned ze slavnostního vyhlášení. Tak tedy opět dobrá rada nad zlato zní: Sdílejte, foťte, točte a hlavně nepřestávejte mluvit o tom, že soutěžíte o automobil a že potřebujete od známých, přátel a rodiny dostat smsky. Držíme palce a s některými se těšíme již tento týden na setkání v Thomas Coffee.

Více ...

Soustředění finalistek

V těchto dnech jednáme o uspořádání soustředění pro finalistky letošního ročníku soutěže. Jedno je jisté a to skutečnost, že soustředění proběhne na 99% v září a 100% před slavnostním vyhlášením výsledků. Tímto setkáním s finalistkami chce produkce definitivně poznat dívky a jejich charaktery. Za necelý týden se uskuteční první setkání s přihlášenými dívkami do soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2017 v Thomas Coffee. Následovat bude zastávka na Slovensku a v květnu a červnu opět 2 x setkání v Praze. Pokud ještě nejste přihlášená na setkání s námi, tak se přihlaste přes svůj profil ještě dnes. Soustředění, které proběhne před finále by mělo porotu přesvědčit, že finalistky mají svou kvalitu. Porotci si udělají obrázek o tom, která z dívek by mohla nejlépe reprezentovat například při cestě do Las Vegas a plnit tak roli nové Czech&Slovak PhotoGirl. Přesný datum a místo konání se včas dozvíte. Do té doby se hlaste na setkání, přispívejte na zeď a bojujte o každou smsku, která vám může přinést výhru, kterou si budete užívat celý rok. Tedy Opel Adam od Autocentra HM s.r.o.

Více ...

SMSky hýbou pořadím

Podívejte se na nové pořadí po dalším kole smsek, které byly sečteny právě teď. Video, které můžete vidět u novinky, připravila soutěžící Mary Aušová. Díky tomuto počinu se v celkovém pořadí vyšvihla na průběžné druhé místo, protože jak všichni víme, video dnes hýbe internetem. Nechte se inspirovat, natočte podobné a pusťte ho do ´´éteru´´. Třeba vás fanoušci odmění stejně jako tuto soutěžící z Prahy. Hrajeme o nový Opel Adam na rok zdarma a tak vemte do ruky smartphone a natočte se například takto bláznivě.

Více ...

Jakub Černý nás pozval do Las Vegas

Fotograf Jakub Černý na pracovní cestě v Las Vegas již po několikáté fotografoval nejrůznější zajímavosti ve městě zábavy a také hazardu. Jelikož spolupracuje na knize Moje Las Vegas II strávil několik dnů za velkou louží a natočil krátkou pozvánku také pro soutěžící v klání Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Vítězka se totiž v říjnu vypraví okusit jaké to je, fotit v Las Vegas a nedalekém Grand Canyonu. Těšíme se a jsme zvědavi, jaká to pro letošní rok bude?

Více ...

Zdravé tělo, zdravý duch

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl je svým zaměřením jedinečná. Nejen, že se snaží své adeptky přimět ke kreativní prezentaci sebe samých, ale také k provozování aktivit u kterých dochází k aktivnímu jak duševnímu tak i fyzickému zapojení. Zeď soutěže, která je k dispozici na webových stránkách se plní sportovními aktivitami, které dívky ve volném čase provádí. Rádi bychom upozornili, že mottem soutěže je zdraví životní styl a také pohyb. Takže dámy, vy které jste aktivní na zdi a navíc aktivní v tělocvičně anebo na hřišti, spňujete veškeré předpoklady pro úspěch v soutěži. Nezapomínejte, že Czech&Slovak PhotoGirl 2017 musí jít s dobou, která si žádá nejen krásu a smyslnost, ale také musí znát trendy ve zdravé výživě, sportovních aktivitách a celkově musí dbát o své zdraví.

Více ...

SMS!!

Nenašla jste se v popředí? Odeslal vám váš kamarád 10 smsek a stále jste na 20. místě? Nezoufejte a zabojujte.  Smsková soutěž je v začátku a stále je dostatek času se poprat o cenu pro vítězku hlasování veřejnosti a tedy nový Opel Adam na rok zdarma. Hlasů od fanoušků opět dorazilo dost. Stejně jako minulý týden příznivci zařídili, že jsou dívky seřazené  jen s malým rozdílem v počtu došlých sms. Tento týden hlasujte opět, protože i váš hlas může být ten, který nakonec rozhodne o  výherkyni nového Opel Adam, jenž ji jeden rok bude říkat má paní. Sledujte hlasování, hlasujte, podpořte svou favoritku a buďte tak součástí soutěže, ve které přihlášené dívky bojují o luxusní ceny. Anebo se přihlaste a pojďte soutěžit také. Je to jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku, přiložit 4 fotografie a pak už se jen dostavit na jedno ze setkání s produkcí. Nezapomeňte o tom říci svým blízkým, rodině a kamarádům, protože jejich hlasy v smskovém klání můžou být rozhodující o vaší výhře.

Více ...

Fotopátráme i v dubnu

Rádi bychom upozornili, že i v aprílovém měsíci soutěžíme o dílčí úspěch v soutěži se serverem fotopatracka.cz a společností Manner. Podle průběžných výsledků hlasování diváků, kteří rozhodují o tom jak budou výsledky vypadat je zřejmé, že stejně jako v březnu se vyplácí propagovat své fotografie na sociálních sítích. U snímků fotografky Petr Petřekové a fotografa Roberta Krause je jasné, že své fanoušky získávají právě například z Facebooku. I ostatním fotografům doporučujeme podobný postup, protože právě diváci rozhodují o aktuálním pořadí v každém měsíci. Zapojte tedy

Více ...

Thomas Coffee meeting

Ještě něco přes 14 dnů zbývá do prvního setkání soutěžících o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017, které proběhne v Thomas Coffee na Praze 10. Dívky se mohou stále hlásit na svých profilech. Při meetingu budou uchazečky o fantastické výhry fotografovány profesionálním fotografem, bude s nimi natočeno video a také budou dostávat otázky od vedení soutěže. Nepůjde o vědomostní soutěž. Spíše jde o to poznat jednotlivé dívky a určit, která by se mohla potencionálně stát novou Czech&Slovak PhotoGirl. Fotit se bude v plavkách, ale také v oblečení, které dívky rády nosí. Poprvé se tedy uvidíme v kavárně Thomas Coffee, kterou naleznete v ulici Topolová 2916/14 v Praze 10 - Záběhlicích. Kavárna se nachází v přízemí vysokého panelového domu a před ní bude stát poutač s logem PhotoGirl. Toto setkání je první ze série podobných meetingů. Pokud jste již přihlášenou soutěžící, tak nezbývá než popřát hodně štěstí ve hře a pokud jste ještě nevyplnila přihlášku do soutěže o zájezde do Las Vegas, Milion Korun, Opel Adam na rok a další ceny, tak neváhejte a změňte to ještě dnes. Vyplňte přihlášku, přihlaste se na setkání, dokažte, že vy jste ta pravá a odcestujte v říjnu do Las Vegas.

Více ...

Nové pořadí SMS hlasování

Je tu nové pořadí hlasování veřejnosti! POdívejte se jak si stojí soutěžící dívky po třetím sčítaní sms hlasů. Každá z dívek stála na startovní čáře se stenou šancí vyhrát automobil OPEL ADAM na 1 rok zdarma. Po sčítání hlasů, které probíhá každý týden v pondělí je již nyní jasné, že průběh bude více než napínavý. Některé dívky zvolily taktiku opřít se do toho hned od začátku a některé raději vyčkávají a čekají, jak se situace vyvine. Některé zase klidně a pomalu mluví o možnosti sms hlasování mezi svými kamarády, kteří jim zašlou pár hlasů každý týden a drží se tak někde uprostřed startovnní listiny, řečeno sportovní terminologií. Do konce hlasování zbývá dost času, ale podcenit začátek se nevyplácí a tak těm, kteří zatím vyčkávají bychom mohli jen doporučit, aby zmobilizovaly všechny síly a vrhly se do propagace svých soutěžních kódů a porvaly se tak o možnost jezdit v novém Opel Adam. Přejeme hodně štěstí a těšíme se na další sčítání hlasů v pondělí 10. 4. 2017.

Více ...

1., 2., 3. místo!

Březen je za námi a tak máme jednu důležitou povinnost. Musíme vyhlásit nejúspěšnější fotografie měsíce března. Soutěž sice trvá až do konce června, avšak i průběhu mají přihlášení fotgrafové možnost vyhrát zajímavé ceny. Pojďme se podívat, kteří jsou těmi šťastnými. Na obrázku u článku můžete vidět vítěznou fotografii měsíce března. S velkou radostí oznamujeme, že na stupních vítězů se v soutěži ´´Fotopátrání´´ za měsíc březen umístili a dárkové předměty od společnosti Manner a vouchery na služby od fotopatracka.cz získávají......

Více ...

Fotografové měsíce března

Soutěž fotopátrání s portálem fotopatracka.cz, který probíhá v souběhu s hlavní soutěží o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2017 má za sebou první část a budeme vyhodnocovat dílčí úspěšné fotografy. Berte prosím na vědomí, že soutěž je v začátku a tak neztrácejte naději na celkové vítězství, které vám zajistí zájezd do Las Vegas. Soutěž, která probíhá od února až do konce června vás může dostat do vysněné destinace, kde se vám bude zapalovat čočka...

Více ...

Súťažiaci zo Slovenska vstávať

Rozbehli sa prihlášky na stretnutie s produkciou Czech&Slovak PhotoGirl. Plní sa nám rýchlosťou blesku prihlášky na miesta v Českej republike, a tak by sme chceli aj súťažiaci zo Slovenska pozvať na stretnutie v Poprade v areáli veľtrhov při výstave TATRA EXPO 2017. Neváhejte a přihlaste se na svojom profile na termín a čas a predstavte produkciu, prečo práve vy by ste mali zvíťazit v súťaži.

 

 

Více ...

Nezmeškejte setkání s produkcí

Milé přihlášené. Nadešel čas se osobně setkat. Připravili jsme pro vás pro začátek 4 termíny, které budou sloužit jako možnost se setkat s produkcí soutěže. Na meetingu vás poznáme také v jiné, než on-line rovině. Budeme fotit, natáčet a budeme s vámi také mluvit. Připravte se na to svědomitě a nezapomeňte, že PhotoGirl musí být nejen krásná, ale také kreativní, inteligentní, komunikativní, sympatická a měla by také vyznávat zdravý životní styl.

Více ...

SMS - aktuální pořadí

Je tu pondělí a tak vám přinášíme aktualizované pořadí sms hlasování k dnešnímu dni. Každá z vás má možnost na svém profilu po přihlášení do systému stránek vidět, kolik ji došlo sms hlasů. Podívejte se tedy a vyhodnoťte, jestli jste nepodcenily propagaci. Některým přišel opravdu velký počet hlasů a je vidět, že přátel a známých, kteří jsou ochotni do vás investovat 10,- Kč anebo 0,5 Eura je opravdu dost. Je začátek hlasování a oproti minulému týdnu  je vidět značný nárůst v došlých zprávách.

Více ...

Průběžné pořadí SMS

Již v pondělí 27. 3. 2017 se na našich stránkách dozvíte, jak vypadá aktuální pořadí po druhém sčítání sms hlasů. Žadný stres pokud se neuvidíte na předních příčkách. Je to totiž jen dílčí stav a máte tak ještě dost dlouhou dobu na to, aby jste se mohli pokusit zabojovat o cenné hlasy od veřejnosti. Nezapomeňte, že rozhoduje především vaše aktivita na zdi a také to, do jaké míry jste vy schopny propagovat svou účast v soutěži formou různých komunikačních kanálů.

Více ...

Nakopněte Instagram

Množí se nám otázky na Instagram a na jeho propojení se soutěží a vašimi profily na webových stránkách. Samozřejmě, že máte možnost využívat Instagramové účty ke své propagaci. Pokud jste si tuto sociální síť oblíbily, tak neváhejte a začněte označovat. Na Instagram vkládejte příspěvky s hastagem #czechslovakphotogirl a označujte náš stejnojmenný profil. Stejně tak jako na Facebooku budete lépe dohledatelné a vaše spojitost se soutěží tím bude lépe identifikovatelná.

Více ...

199 uchazeček o titul

Minulý týden jsme spekulovali s myšlenkou, že možná již v březnu překonáme hrabici 200 přihlášených dívek. Nyní týden před koncem jarního měsíce můžeme skoro s jistotou říci, dvoustovka padne. Která přihlášená bude ta jubilejní? Pokud máte ve vašem okolí kamarádku, která váhá s přihláškou, tak vám nyní nezbývá nic jiného, než ji přesvědčit, aby se stala právě soutěžící s pořadovým číslem 200. Soutěž se za necelé tři roky posunula o velkých kus dopředu a dnes již můžeme tvrdit, že ceny a s nimi spojené zážitky jsou pro výherkyně jednotlivých kategorií více než lákavé. Jednáme se silným partnerem o emailovém hlasování a je tedy dost pravděpodobné, že další kategorii, která bude tentokrát emailová, vyhlásíme již krátkém čase.

Více ...

A zase ta zeď milé dámy

Moc nás těší, že vaše aktivita na zdi se rozběhla a že spolupracujete tak, jak je potřeba. Rozhodli jsme se, že vaše příspěvky budeme sdílet na Facebook soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Proto nezahálejte a vkládejte dál vaše fotografie z akcí, pište příběhy, točte videa a nadále zůstaňte ve hře vaši aktivitou. Každý den se budete zobrazovat na Facebooku a budete tak lépe identifikovatelní pro porotu, která rozhodne o držitelce titulu Czech&Slovak Photogirl 2017, která získá báječnou dovolenou v Las Vegas, obraz od Jana Saudka, dárkové dobroty od společnosti Manner a další hodnotné ceny. Pokud se zadaří a vítězka porotců se stane také nejúspěšnější smskovou královnou veřejnosti, čeká na ni bonus 1 000 000,-. Automobil Opel Adam získá vítězka sms hlasování. Při troše štěstí se tedy může jedna z vás letos v září stát v jeden okamžik majitelkou mnoha krásných cen. Proto se snažte být co nejvíce vidět. Sdílejte své příspěvky na své profily s odkazem na stránky PhotoGirl. My to již od dnešního dne pravidelně budeme dělat také. Nezapomeňte, že nejen krásnými fotkami se v naší soutěži stanete úspěsnou. Komunikace, tvořivost a sympatie jsou nedílnými součástmi úspěchu. Některé z vás jsou aktivní, jiné zase ještě váhají. A tak tato zpráva je cílena především na ty, které ještě zeď neobohatily. Holky, je to ve vašich rukách. Tvořte, točte, foťte a sdílejte. Těšíme se na příspěvky.

Více ...

Jsme/Jste stále více vidět!

Návštěvnost webových stránek soutěže Czech&Slovak PhotoGirl  každý týden stoupá a můžete za to hlavně vy milé soutěžící. Svými příspěvky na zdi, která se plní každý den obrázky, videi a dalšími zajímavostmi z vašeho soukromí jsme tak dobře dohledatelní pro fanoušky naší soutěže. Nejen, že jste tím více na očích veřejnosti, ale také tím získáváte možnost přesvědčit fanoušky, aby vám zaslaly svůj sms hlas. V případě, že sdílíte na zeď soutěže nějaký příspěvek, tak neváhejte a sdílejte modrou ikonkou Facebooku rovnou na svou zeď na profilu nejnavštěvovanější sociální sítě na světě. Vaše popularita tím stoupne a zároveň budete vidět. Získejte fanoušky, o které se budete moci opřít. A o to jde v této fázi soutěže především. Včera jsme vás informovali, že dnes uvidíte pořadí po prvních přijatých smskách a tu možnost také již dnes máte. Podívejte se jak vypadá pořadí a zapřemýšlejte, jak nejlépe získat dostatečný počet hlasů, který vás přivede k novému Opel Adam. Využijte také instagram, kde máte možnost se prezentovat a přilákat tak nové ´´followers´´ vašich fotografií a potencionální hlasující smskami. Tlačítko Instagramu najdete na hlavní straně vlevo nahoře.

Více ...

První SMSky dorazily

Můžeme s velkou radostí oznámit, že dorazila první velká várka  smsek, které rozhodnou o majitelce titulu Czech&Slovak Photogirl veřejnosti a také hlavně o držitelce nového Opel Adam na rok zdarma. Rozhodli jsme se, že pro atraktivitu soutěže budeme soutěžící řadit dle došlých sms.V menu v sekci soutěžící najdete všechny přihlášené dívky a tak jak se je vidíte seřazené, tak jím docházejí hlasy od diváků. Znamená to tedy, že dívka, která je vidět v pořadí na prvním místě obdržela nejvíce hlasů. Průběžné změna pořadí bude vždy aktualizována každý týden v pondělí. Dle aktivity na zdi, dle vašich fotografií na profilech a třeba také sdílení na sociálních sítích máte možnost získat velkou řadu obdivovatelů a fanoušků, jako se to přihodilo například například soutěžící, která vložila na zeď soutěže obrázek, který můžete vidět zde u článku. Počet hlasů, které obdržela se tím rapidně zvýšil a my doporučujeme, abyste i vy ostatní nelenily, zapojily kreativitu a vytvořily podobnou reklamu na samu sebe.  Rozhodťe do svého okolí podobný obrázek. Ať už na zeď, ale hlavně také na Facebook. Jedná se o 10,-Kč. Částka zanedbatelná, ale pro vás to může být příležitost, jak si vyzkoušet rok řízení nového Opel Adam zcela zdarma. Podpořte klidně sama sebe. Jen to neponechte náhodně, buďte aktivní, sdílejte, hlasujte, blogujte, točte videa. Například Mary Aušová, která plní zeď příspěvky, videi i fotkami. Již zítra uvidíte seřazené soutěžící dle došlých sms hlasů. Těšte se. Možná budete překvapené.

Více ...

200 přihlášených ještě v březnu!

Soutěž Czech&Slovak Photogirl se v prvním čtvrtletí tohoto roku dostala do neuvěřitelných obrátek. Nejen, že vítězka pojede jako již tradične do Las Vegas a že při troše štěstí vyhraje million korun. A také že šťastná Photogirl 2017 získá obraz od Jana Saudka a že bude mít co dělat aby spořádala všechny dobroty od společnosti Manner. Nám se to vše zdálo málo a tak jsme přidali ještě automobil od Autocentra hm Opel Břeclav. Oslovili jsme fotografy, protože naše hlavní soutěž přece je o focení. Přizvali jsme je do vedlejší soutěže, kde stejně tak jako ve Photogirl jde o ženskou krásu. Vítěze vezmeme do Las Vegas, kde si bude moci zařadit do svého portfolia také fotografie z Las Vegas. Stále se snažíme přidávat, překvapovat a možná i šokovat.

Více ...

Neomezeně mnoho sms favoritce

Není žádným tajemstvím, že ve zbrusu novém Opel Adam bude po skončení slavnostního vyhlášení výsledků jezdit celý jeden rok nová Czech&Slovak Photogirl veřejnosti, tedy vítězka sms hlasování diváků. Máte mezi přihlášenými dívkami svou favoritku? Nelíbí se vám žádná? Přihlaste svou kamarádku či známou anebo snad maminku a doprovoďte ji svými smskami až k automobilu, který jak nám přislíbil jednatel Autosalonu hm Opel Břeclav, pan Petr Šálek, bude vystrojen do slavnostního kabátu a vítězka veřejnosti tak bude moci reprezentovat v opravdu nepřehlédnutelném modelu. A přehlídkovým molem ji v tomto případě nebude molo, jak jsou naše soutěžící zvyklé, ale silnice a dálnice. Je to skutečně velice jednoduché. Klikněte na oblíbenou soutěžící, napište sms ve správném tvaru a nezapomeňte kód vaší favoritky. Pak už jen odešlete na správné číslo a hlas je přiřazen. A co je na tom to nejlepší? Z jednoho čísla lze odeslat neomezeně mnoho smsek. Takže nikomu neklademe žádná omezení v podpoře favoritky. Je to na vás! Jedne hlas za 10 Kč je skutečně ve srovnání s možnou výhrou zanedbatelná částka. Proto se vyplatí podpořit svou kandidátku.

Více ...

Velký třesk ve Fotopátrání

Velké změny v pořadí fotografů již od pátečního odpoledne kompletně mění prozatimní zajeté koleje a dostávají tak do hry další fotografy a fotografky, kteří soupeří o to, kde se stane v červnu celkovým vítězem a poletí do Las Vegas současně s týmem Photogirl a také s vítězkou této prestižní soutěže. Dlohou dobu byl ve vedení pan Mario Sikora z Třince, ale to se nyní mění a před mladého fotografa z železářského kraje se dostali hned 3 adepti na výhru. Minimálně tedy na výhru v březnovém hlasování, ve kterém budou uděleny dílčí ceny za měsíc březen. Zajímá nás, kdo nakonec dostane hodnotné ceny od fotopatracka.cz a Manner společnosti. Velký třesk, který se udál o tomto víkendu jsme nečekali. Doporučujeme fotografům sdílet svou účast v soutěži na Facebookový profil a dostat tak co možná nejvíce hlasů od svých FB friends. Je teprve polovina března, ale jak se přesvědčujeme, tak situace se může měnit ze dne na den. Času je zdá se dost, ale nepodceňujte situaci a oslovte své okolí, poproste je o hlasy a také sami každodenní návštěvou stránek zahlasujte pro své fotografie. Pokud se vám líbí fotografie kolegů, hlasujte klidně i pro ně. Váš zájem je obrovský a to jsme teprve na startu soutěže. Kdo asi nakonec poletí do dalekého Las Vegas?

Více ...

Spouštíme SMS hlasování

Počínaje dnešním dnem spouštíme SMS hlasování veřejnosti. Pozor změna! Spolu s partnerem soutěže, společností Autocentrum HM Opel Břeclav se produkce Czech&Slovak Photogirl nakonec  rozhodla, že zbrusu nový Opel Adam na rok vyhraje vítězka právě spouštěného sms hlasování. Výhra je již v Břeclavi a již prochází proměnou a převléká se do barev PhotoGirl. Tímto se tak stává hlasování veřejnosti atraktivnějším a hlavně je to dobrá zpráva pro všechny soutěžící, které se obávaly obrovské konkurence mezi přihlášenými dívkami. Takto mají možnost velmi jednoduše ovlivnit svůj úspěch v soutěži a tím získat výhru, tedy Opel Adam na rok k užívání. Automobil na rok jsme se tedy nakonec rozhodli darovat té z vás, které dojde největší počet smsek. Smskové hlasování skončí 15. 9. 2017. V tento den se sečtou všechny sms hlasy od příznivců. Vy budete moci průběžně sledovat aktuální stav. Soutěžící se totiž budou řadit dle počtu přijatých hlasů. Kódy pro smsky budou spuštěny dnes odpoledne a budou dostupné na každém profilu. Přejeme hodně štěstí ve hře. Osud je ve vašich rukou.

Více ...

Vaše první cesta s Adamem?

Zdravíme vás naše krásné soutěžící Czech&Slovak PhotoGirl 2017. Jak jste přijali radostnou zprávu, že vítězka letošního klání získá od společnosti AUTOCENTRUM HM OPEL BŘECLAV zbrusu nový automobil Opel Adam? Těšíte se? Vidíte se v něm? Máte vůbec řidičský průkaz? Pokud ne, tak máte ještě dostatek času na to si ho udělat, protože již v září budete moci přímo z finále odcestovat novým autem.

Více ...

AUTO PRO VÍTĚZKU CSPG 2017!

Vážené soutěžící dámy, ženy a slečny. Máme pro vás skvělou zprávu, která vám udělá obrovskou radost. Společnost OPEL AUTOCENTRUM HM se rozhodla, že podpoří naší soutěž tím, že vítězce letošního ročníku propůjčí nový Opel Adam na 1 celý rok zdarma k používání. Vítězka se tak může těšit na zbrusu nový vůz, který si převezme hned po slavnostním vyhlášení výsledků letos v září. Podívejte se na video ukázce, jak vlastně Opel Adam vypadá.

 

Více ...

Příspěvky ze zdi!

Kateřina Bírová, Simona Krupová a Ivana Neira jsou prvními soutěžící, které berou svou účast v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl 2017 opravdu zodpovědně a vážně. Nebáli se a jako první vložily na naši zeď své příspěvky. Porota, která sleduje profily jednotlivých soutěžících hodnotí nejen vzhled a fotogeničnost jednotlivých dívek, ale také kreativitu a schopnost komunikovat s fanoušky prostřednictvím zdi. Tu jsme spustili tento týden byli bychom rádi, kdyby se přidaly i další soutěžící a tím se zviditelnily. Zaujmout porotu můžete videem, obrázkem či příspěvkem. Pokud vás baví psát, tak pište. Pokud vás baví fotit, foťte. Soutěž se začíná pěkně rozbíhat a je jen na vaši originalitě, jakou formou zaujmete. Pokud nebudete vidět, šance na úspěch rapidně klesá. Prezident soutěže, Lukáš Trs prozradil, že zeď je možná ještě důležitější než cokoli jiného, protože je to jakýsi kontakt mezi soutěžícími, veřejností a porotou. Komunikace je nesmírně důležitá  a v dnešním on-line světě je spousta forem, jak na sebe upozornit a nebo se realizovat. Dle slov Trse je aktivita na zdi pro vývoj popularity jednotlivých dívek u porotců zcela zásadní. Takže nezbývá nic jiného, než se činit.

Více ...

´´ZEĎ´´ Photogirl 2017

Před časem jsme slibovali, že se na našich stránkách od března spustí již z loňska dobře známá interaktivní ´´zeď ´´. Najdete ji jako druhou položku v horním menu stránek.  Zde budou moci všechny přihlášené dívky strhnout veškerou pozornost na sebe. Mají zde prostor k seberealizaci a také k tomu, aby nás všechny zasvětili do svého soukromí, představily nám svou rodinu, ukázaly nám své koníčky. Přivedly nás do svého zaměstnání a svých středních či vysokých škol. Zajímá nás také, jak trávíte volný čas, kolik času věnujete úpravám svého zevnějšku. Víkendy bývají často plné party a mejdanů a to nás také zajímá. Ukažte nám zkrátka něco více, než jste doposud ukázaly na fotografiích, které jste nahrály na své soutěžní profily. Aktivita, kterou budete vyvíjet na naší-vaší zdi bude hrát také velkou roli v rozhodování porotců a to z pohledu jak moc umíte být kreativní. Natočte video, vložte komentář k situaci v deštných pralesech, nebo se vyjádřete k situaci v severní Koree. Vymyslete si cokoli, ale plňte zeď, protože zde neplatí, že méně je někdy více. Nezapomeňte, že porota hodnotí fotografie na profilu, aktivitu na zdi a kreativitu při vkládání komentářů, fotografií a hlavně videí. Přejeme všem hodně štěstí a nezapomeňte být denně aktivní, stejně tak jako jste na svých profilech na sociálních sítích. Berte teď až do finále naši zeď jako například svůj profil na Facebooku. Zajímá nás cokoli.

Více ...

Helena Vondráčková exkluzivně!

Jedna z nejúspěšnějších zpěvaček a vůbec žen českého šoubyznysu, která má ve své sbírce nespočet ocenění se s námi podělila o recept na to, jak být úspěšná. V letošním roce slavící významné jubileum, které bude doprovázeno celou řadou doprovodných akcí, se Helena Vondráčková brilantně pere s konkurentkami v branži a je tak asi tou nejpovolanější ženou v tom smyslu, že může dávat rady nad zlato naším začínajícím soutěžícím, které jistě také prahnou po slávě a oceněních jako paní Helena Vondráčková. Ta se 13. 4. 2017 blýskne megakoncertem v Brněnském Boby Centru a společně s hosty, kterých bude jistě také dost, oslaví svůj velký životní milník. Pokud termíny dovolí a paní Helena se rozhodne, že podpoří ještě více naše soutěžící, stane se jako jedna z hlavních žen českého šoubyznysu porotkyní Czech&Slovak Photogirl 2017. Helena Vondráčková si zaslouží velký díky a také obdiv a tak ji za celou redakci i produkci, včetně všech porotců, organizátorů, garantů a dalších lidí z týmu CSPG 2017 přejeme do tohoto významného roku mnoho úspěchů v pracovním životě a mnoho radostných a šťastných momentů v životě osobním. Samozřejmostí je přání pevného zdraví. Heleno děkujeme!

Více ...

Hlasuj a vyskoč v pořadí fotografů!

Spustili jsme slibované hlasování, které dostane vašeho oblíbeného fotografa do popředí v soutěži ´´fotopátrání´´. Každý, kdo bude chtít podpořit svého favorita má možnost každý den kliknout a dát tak najevo své sympatie k autorovi, či jeho fotografii. Každým takovým hlasem dostává do popředí fotografii, které dal svůj hlas. Máte více favoritů a nevíte koho podpořit? Nevadí. Hlasujte třeba pro více fotografů!

Více ...

Fotografové, buďte vidět!

Již v tomto týdnu spustíme hlasování veřejnosti, ve kterém hlavním cílem bude, aby nejpopulárnější fotografie přihlášené do soutěže ´´fotopátrání´´ zaujímaly přední místa na stránkách a byly tak nejvíce na očích porotcům, kteří budou vybírat nejlepšího fotografa a jeho fotografii, která mu přinese fantastický zájezd do Las Vegas. Pokud jste přihlášeni, nebo uvažujete o přihlášení, tak již neztrácejte čas a přihlaste svou fotografii do soutěže, ve které jde zejména o ženskou krásu. Jste-li hobby anebo profi fotograf, či fotografka je tato soutěž určena právě pro vás.

Více ...

Chtěli jste to! Máte to mít!

V jedné z anketních otázek jsme se vás ptali na to, kdo je dle vás nejfotogeničtějším politikem světa. Možná pro někoho překvapivě vyhrál nový Americký prezident Donald Trump. Produkce soutěže se rozhodla, že to dá panu prezidentovi vědět a to přímo formou oficiálního dopisu s hlavičkou Czech&Slovak PhotoGirl. V dopise informujeme prezidenta o tom, že v naší anketě zvítězil...

Více ...

Máme vítěze IPhonu 7

Soutěž o IPhone 7, která probíhala na Facebooku PhotoGirl, již zná svého vítěze. Na otázku kolik vážila porota loňského ročníku Czech&Slovak Photogirl 2016,  odpověděl nejpřesněji pan David z Prahy. Přesná odpověď měla znít 1644 kilogramů a pan David svým typem 1500 kilogramů odpověděl nejpřesněji ze všech typujících. Splnil i dalších náležitosti, které soutěž vyžadovala a tak mu včera odpoledne, prezident soutěže pan Lukáš Trs, mohl předat nový IPhone 7.

Více ...

Soutěž Fotopátrání

A je to tady vážené paní a pánové fotografové. Slibovali jsme soutěž a tak ji tu máte. Jaké by to asi bylo fotit Grand Canyon? Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké fotografie byste pořídili v nočním Las Vegas? Máte jedinečnou možnost si splnit tajný sen a nafotit exkluzivní kousky právě v hlavním městě zábavy a také možná nejfotogeničtějším místě na světě. Partnerský server fotopatracka.cz společně se společností Manner a naší soutěží Czech&Slovak PhotoGirl vyhlašuje soutěž pro fotografy a fotografky. Pravidla a všechny potřebné informace naleznete v menu v záložce ´´soutěž fotopátrání´´

Více ...

Valentýnská překvapení

Máme to tu zase. Svatý Valentýn je tady a s ním přichází ta věčná otázka, co pořídit drahé polovičce, aby pocítila, že ji skutečně milujete? My si hlavu nelámeme a přinášíme vám další novinky a dárky. Jak pro naše soutěžící, tak i širokou veřejnost. Přesně na Valentýna se dozvíme výherce soutěže, která probíhala v lednu až do dnešních dnů na Facebooku naší soutěže. Výherce či výherkyně si odnese krásnou hodnotnou cenu v podobě IPhonu 7. Jedna soutěž končí, ale další začíná. Hned jak si odnesete výhru v podobě nového Iphonu, tak můžete začít znovu soutěžit. Tedy pokud jste zdatní ve fotografování. Náš partner, server fotopatracka.cz totiž společně se společností Manner vyhlásil soutěž fotografů. Jak profesionálové, tak i amatéři se budou moci zúčastnit. Sledujte bedlivě v tomto týdnu stránky a dozvíte se více. Jako by těch dárků a výher nebylo málo. V tomto týdnu bychom měli představit novinku v podobě další výhry pro vítězku letošního ročníku. A nebude to zrovna dárkový balíček....nechte se překvapit a sledujte pozorně naše stránky a Facebook Czech&Slovak PhotoGirl.

Více ...

Holky, šanci máte všechny!

Stále se nám tu v mailech množí jeden a ten samý dotaz – má šanci vyhrát i „nemodelka“? Odpověď? Určitě ano! Krása není jen o vzhledu, ale je to i krásný okouzlující úsměv, smysl pro humor, inteligence a originalita. Naše soutěž není jen o povrchní kráse, ale díky „Zdi“ , kterou spustíme již brzy, vás můžeme společně s fanoušky poznat detailněji a objevit právě i ty jiné krásy, které jsou mnohdy výraznější než ty  fyzické.

Více ...

Donald Trump vyhrál!

Se spuštěním nových webových stránek, jsme vám představili také novinku v podobě ankety, která se nachází ve spodní části portálu. Záměrně jsme využili rušné situace okolo prezidenta USA a zvolili jsme otázku, která se dotýkala fotogeničnosti jednotlivých osobností. S politiky tedy netančíme, ale jsou prostě tváře, které se dají dobře využít, ve smyslu fotografování. Jeden jako druhý, které jsme vám nabídli k posouzení, jsou denně ve světle kamer a objektivů fotoaparátů. Jsou tedy zvyklí na zájem médií. Ale ne každý, je přirozený a ne každý si třeba focení dokáže i užít. Podle vás je tím nejlepším a nejvíce fotogenickým politikem právě nastoupivší prezident Spojených států amerických, businessman, realitní specialista, ale také odborník na ženskou krásu – Donald Trump.

Více ...

Výhra ve Photogirl

Titul v soutěži Czech&Slovak Photogirl pro rok 2017 získává…. A zazní vaše jméno. Napadlo vás, co byste dělala z výhrou? A víte vůbec, co vše byste tím získala. Jako tradičně se vítězka vypraví do dalekých Spojených států amerických, státu Nevada, do Las Vegas, aby zde strávila týden plný zábavy, luxusu, focení a v neposlední řadě napětí ze hry. Je však jen na ni, jestli se zapojí do hazardu, který zde má však úplně jiný nádech než v herně u nádraží v Čáslavi. Focení, které připravujeme pro novou Photogirl v Grand Canyonu, bude nezapomenutelným zážitkem a možná také prvními kvalitními snímky do portfolia vítězky. Start kariéry jako hrom.

Více ...

Jakub Černý ve fotostudiu

Modelka, fotoaparát, kadeřník, vizážista a fotostudio - to všechno může dát dohromady dokonalou fotografii. Soutěž Czech and Slovak PhotoGirl dává šanci na úspěch. Dívkám, reklamním partnerům, ale také fotografům. Za pár dní bude mimo hlavní soutěže spuštěno paralelní klání, kde mohou svoje nápady a umění poměřit fotografové. 
Porotce soutěže - fotografa Jakuba Černého jsme zastihli při jeho zodpovědné přípravě na roli porotce přímo ve fotostudiu. “Snažíme se zde vytvořit dobrou potrétní fotku a za pár dní budeme pokračovat a zkusíme nafotit hezký a přitažlivý akt. Práce ve studiu s aparátem, modelkou a celým štábem je cenná zkušenost. Už teď jsem velmi zvědavý na výsledek.” řekl pár minut po focení Jakub Černý.
Partnerský server www.fotopatracka.cz vyslal na pomoc mladému fotografovi zkušeného tvůrce módních fotografií Jana Černého. Ten si kolegu se stejným příjmením pochvaloval: “Kubovi to opravdu šlo. Práce ve studiu není jednoduchá, záleží na každém detailu a s tím se Kuba popral velmi dobře.” zhodnotil několika hodinové focení Jan Černý - tentokrát v roli poradce. 
 

Více ...

Hlasovali jste již v anketě?

Nové internetové stránky s sebou přinášejí nové možnosti interakce mezi vámi, návštěvníky webu a naší produkcí a týmu, který se o soutěž stará. Jednou takovou interakcí je hlasování v anketě, kterou naleznete níže. Momentálně se vás ptáme, jaký politik je dle vás nejvíc fotogenický? Rádi bychom zapojili do ankety co možná největší počet hlasujících, aby byly výsledky kvalitní a směrodatné. Hlasovat můžete vždy jednou za 24 hodin z jednoho zařízení.

Více ...

Spustili jsme nové stránky

Protože se naše soutěž neustále vyvíjí a zájem z řad partnerů ať už mediálních či obchodních se zvedá, rozhodli jsme se, že vylepšíme look webových stránek, na kterých se právě nacházíte. Pokud čtete tyto řádky znamená to, že jste se k nám buď vrátili anebo jste tu poprvé. Ať už je to jakkoli, moc nás těší váš zájem. Se spuštěním nových stránek je pro vás připravena spousta nových prvků. V první řadě budeme pravidelně aktualizovat  informace, které najdete v pravé části webu.

Více ...

Fotograf Jakub Černý má plán!

Fotograf a porotce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl, Jakub Černý nám prozradil, co chystá za novinku pro letošní ročník soutěže. Nezapomněl také zmínit, že hlavní výhra a bezesporu velké lákadlo pro všechny přihlášené, tedy zájezd do Las Vegas, bude tentokrát okořeněna také fakultativním výletem do prostředí Grand Canyonnu, kde by rád nafotil kolekci snímků s vítězkou CSPG 2017.

Více ...

Sledujte Facebook! Vyhrajete!

Ten, kdo pravidelně surfuje na stránkách a Facebookovém profilu soutěže určitě ví, že se každý den děje něco nového. Produkce soutěže se snaží přinášet velké množství novinek. Jedna taková se právě chystá na Facebooku. Sledujte proto pozorně stránku soutěže na FB a dozvíte se více. Upozorňujeme, že cena, kterou do soutěže věnoval partner, bude tentokrát opravdu lákavá.

Více ...

Jakub Černý v porotě

Mladý fotograf Jakub Černý, bude stejně jako při minulém ročníku členem odborné poroty. Je podle vlastních slov připraven vytvořit kolekci fotografií s vítězkou Czech and Slovak PhotoGirl v malebném prostředí amerického Crand Canyonu. “Předpokládám, že vítězka nadcházejícího ročníku bude stejně půvabná a fotogenická jako úřadující PhotoGirl Barbora Olejníková. Mám naplánováno, že bych vítězku nafotil v Grand Canyonu a v údolí řeky Colorado.

Více ...

Manner Müslí na Photogirl

Máme velikou radost, že společnost Manner, tedy společnost, která zásobuje naši soutěž těmi nejlepší sladkostmi, snacky či sticksy a dalšími dobrotami přišla s novinkou, kterou jsou Manner knusper Müsli. Ano vážené dámy slyšíte správně. Manner se rozhodla, že podpoří myšlenku Czech&Slovak Photogirl, tedy zdravý životní styl. Teď už ani odpůrci zdravé stravy nemohou říct, že co je zdravé, není dobré.

Více ...

Štastná Nová Photogirl

Máme tu Nový rok. A to je čas různých předsevzetí. Pokud jste tak ještě neučinili, tak se nechte inspirovat našimi stránkami. Možná jste přihlášení do soutěže nechávali až na ten moment, kdy se rozloučíte s rokem, kterému jste dali sbohem o silvestrovské noci. Kocovina možná ještě lehce doznívá, avšak čas na předsevzetí nadešel právě nyní.Přihláškou do soutěže si dokážete vyplnit možná největší předsevzetí, které si opakujete každý rok. 

 

Více ...

První stovka přihlášených dívek

Plány a očekávání jsou naprosto překonány. Zájem o letošní ročník soutěže se každým týdnem zvyšuje a pořadatelé s netrpělivostí očekávají na jakém čísle se počet přihlášek zastaví. Ještě během Vánočních svátků se podařilo prolomit číslo 100 a tak, jak zpívá Palo Habera je vo hviezdach, jaký bude konečný součet. Času na přihlášení mají dívky ještě dost, ale proč s přihláškou čekat na poslední chvíli?

Více ...

Kdo chce vyhrát milion?

Určitě jste zaregistrovali páteční novinku. Je tomu skutečně tak. Pořadatelé připravili skutečnou bombu pro letošní ročník. Milion korun v České republice nevyhrávají ani nejlepší amatérští kuchaři, ani nejlepší začínající zpěváci a dokonce ani Leoš Mareš nemoderuje vždy za takto vysokou sumu. Není tedy nic jednoduššího, než zkusit štěstí v naší soutěži.

Více ...

Vánoce u CSPG 2016 Barbory Olejníkové

Máte ráda Vánoce? Je to pro Vás příležitost k odpočinku, nebo také podléháte stresu? Přejídáte se u štědrovečerní tabule? Odpovědi na tyto otázky a také další pikantnosti nám svěřila vítězka CSPG 2016 Barbora Olejníková v krátkém minirozhovoru. Rozhovor naleznete po rozkliknutí záložky více.

Více ...

Na vítězku soutěže čeká 1.000.000,- Korun! Bomba!

Nejzásadnější novinkou letošního ročníku CSPG je milionová výhra. Vedle hlavní ceny – luxusního zájezdu do Las Vegas, vzácného obrazu od Jana Saudka a řady dalších cen je už od této chvíle připraven celý 1 milion korun jako speciální bonus pro dívku, která se stane vítězkou nadcházejícího ročníku a zároveň získá cenu veřejnosti. Hlasování veřejnosti bude probíhat pomocí sms a začne 1. března ve 12:00 hod. Velmi nadšeně hodnotí tento krok také prezident soutěže Lukáš Trs: „Myslím, že je to pro naše soutěžící krásný dárek k Vánocům. Tady už stojí za to zabojovat.

Více ...

Nejlepší dárek pod stromeček

Nejlepší dárek pod stromeček Lámete si hlavu s tím, co letos nadělíte své kamarádce, kolegyni, dceři, či mamince? Už neztrácejte čas s přemýšlením a přiveďte ji do naší soutěže Czech and Slovak Photogirl. Česká pošta stávkuje, doručovací služby jsou zahlceny a nejsou již schopny stihnout doručit dárky včas. Ale vy můžete udělat radost hned teď přímo ze svého domova. Řekněte o svém nápadu dotyčné ženě, sejděte se s ní a přihlaste ji. Budete potřebovat jen pár informací, fotografií a souhlas dotyčné. Vyplňte přihlášku na http://www.photogirl.cz/prihlaska. Už jste určitě darovali drahou elektroniku, parfém, nebo nějaký šperk. Dokonce jste možná někomu udělali radost a pořídili jste mu poukaz na zážitek.

Více ...

Pozor! Bude to Bomba! Sledujte pozorně novinky před Vánocemi!

Produkce soutěže Czech and Slovak Photogirl chystá před Vánočními svátky velkou novinku v podobě mimořádné ceny pro soutěžící, které se utkají o titul Czech and Slovak Photogirl 2017. Zejména vítězka celého klání bude po slavnostním vyhlášení výsledků na podzim příštího roku v okamžik, kdy uslyší své jméno a bude ji předána celá řada cen, nesmírně šťastná.

Více ...

Úspěšné ženy musejí umět komunikovat!

Všechno je v komunikaci! Tvrdí klasik. Být dobrý v komunikaci znamená snadněji proplouvat vlastním životem, být úspěšný či úspěšnějším v pracovním životě, a je to také jedna z cest jak zabodovat v soutěži CSPG. Jak jednat s lidmi okolo? Jak jednat s cizími lidmi? Jak udělat dobrý první dojem? Jak se správně vyjadřovat na Facebooku? Jak být v komunikaci mladý, svěží a trendy? Jak správně psát smsky? Na všechny tyto otázky vám umíme odpovědět a dramaticky zvýšit úroveň vašich komukačních schopností. Jistě jste si všimli, že nároky, které jsou na nás každý den kladeny v zaměstnání, ale i v civilním prostředí, se čím dál více točí okolo komunikace. Co to je být komunikativní? Máte tuto vlastnost vy, nebo spíše trpíte strachem otevřít pusu? Každá moderní žena dneška, která pečuje o svou tělesnou schránku zvenčí by se také měla starat o to, jak působí na své okolí. Není nic horšího než krásná a chytrá žena, která neumí správně působit prostřednictvím mluveného slova.

Více ...

Představujeme první přihlášené dívky!

Nastal okamžik, kdy může 3. ročník soutěže Czech and Slovak Photogirl představit prvních několik desítek přihlášených dívek. Velkým potěšením pro organizátory soutěže je mimořádný zájem mezi adeptkami o titul Czech and Slovak Photogirl 2017.  Jako velmi pozitvní skutečnost vnímáme, že stále častěji se hlásí dívky zcela nepolíbené světem modelingu a showbusinessu, tedy přesně ty, kterým Czech and Slovak Photogirl může ukázat cestu a vytvořit příležitost. Jak roste zájem soutěžících, roste i zájem reklamních a marketingových partnerů a o naši soutěž se stále častěji zajímají populární osobnosti a celebrity. Některé z nich se již brzy stanou členy poroty, tedy na jejich bedrech bude ležet tíha zodpovědnosti. Sledujte naše webové stránky! Nezapomeňte, že naše soutěž má i svůj Facebookový profil , upozorněte na to své přátele, protože právě jejich podporu budou potřebovat vaše favoritky v soutěži Czech and Slovak PhotoGirl.  Nebojte se nám napsat vaše náměty, připomínky a nápady na info@photogirl.cz

Více ...

Již zítra uveřejníme první přihlášené dívky

Soutěž Czech and Slovak PhotoGirl se dostává do další fáze. Již zítra představíme několik desítek dívek, které se přihlásily do třetího ročníku soutěže. Prezident soutěže Lukáš Trs si aktuální přihlášené dívky pochvaluje: „S tím, jak celá naše soutěž postupuje, v kvalitě i kvantitě, troufám si říct, že prvních šedesát přihlášených potvrzují vzestupnou úroveň. Kromě České a Slovenské republiky tu a tam zaznamenáváme zájem dívek i z dalších zemí, jejichž přihlášení ovšem prozatím neumožňují pravidla soutěže. S naším produkčním štábem uvažujeme o otevření soutěže pro fotogenické dívky i z ostatních zemí.“

Více ...

Robert Vano: "Přihlášené dívky můžou získat mnoho příležitostí"

Před pár dny jsme informovali, že Robert Vano s chutí přijal umělecké zaštítění soutěže i pro třetí ročník. Jaké jsou jeho pocity, co radí dívkám a proč by se měly dívky do nového ročníku přihlásit? Tyto otázky a řadu dalších zodpovídá Robert Vano v našem krátkém vlogu.

Více ...

Již zanedlouho zveřejníme první přihlášené dívky

Od října je možné se hlásit do naší soutěže a bojovat tak o týdenní dovolenou v Las Vegas, luxusní hodinky Jacques Lemans a mnoho dalších atraktivních cen. Jestli jste se ještě nepřihlásily, rozhodně tak učiňte, protože na tento ročník chystáme řadu zajímavých soutěžních novinek a mnoho příležitostí a nabídek k profesionálnímu focení. Jestliže nechcete o nic přijít, přihlašte se zde: www.photogirl.cz/prihlaska.

Více ...

Robert Vano již potřetí uměleckým garantem

Světoznámý fotograf Robert Vano potvrdil svou účast i ve třetím ročníku soutěže a stává se tak potřetí porotcem a zároveň i uměleckým garantem Czech and Slovak PhotoGirl! Sledujte naše webové stránky, neboť zde příští týden najdete s Robertem Vanem videorozhovor.

Více ...

Modelingová agentura NZ Models partnerem soutěže

Partnerem soutěže Czech and Slovak PhotoGirl se stala umělecko-modelingová agentura NZ Models. NZ models, s.r.o. pořádá a organizačně zajišťuje reklamní a propagační akce formou castingů, módních přehlídek, soutěží krásy včetně slavnostního galavečera, nebo firemního večírku, programu plesu či jiné kulturní akce šité na míru. Vedení soutěže již v minulosti s NZ Models spolupracovalo, několik finalistek z minulého roku dokonce již v agentuře aktivně působí, viz odkaz v článku.

Více ...

Barbora Olejníková porotkyní PhotoGirl

Porotkyní soutěže Czech and Slovak PhotoGirl 2017 se stává vítězka nedávno skončeného ročníku - Barbora Olejníková. Jak to již bývá zvykem, držitelka titulu PhotoGirl 2016 by měla v porotě dohlédnout, aby její nástupkyně byla opravdu tou nejlepší z přihlášených. Dívky se začaly hlásit začátkem minulého měsíce a Bára všem dívkám vzkazuje: "Kdo nic nezkusí, nic nezíská, tak se neváhejte přihlásit!". Krátký rozhovor s novou porotkyní naleznete uvnitř článku.

Více ...

Xaver zve do Las Vegas

Luxusní a velezajímavá dovolená v hlavním městě zábavy Las Vegas bude i příštím ročníku soutěže hlavní cenou pro vítězku. Jeden z členů naší poroty - spisovatel a moderátor Luboš Xaver Veselý napsal o Las Vegas knihu a je pravidelným návštěvníkem a částečně i průvodcem městem hříchů. Podívejte se na video z jeho poslední cesty do Las Vegas a berte to jako inspiraci - možná pro dovolenou, nebo pro okamžik, kdy budete podávat přihlášku do Czech and Slovak PhotoGirl.

Více ...

Fotopátračka novým partnerem soutěže

Novým důležitým partnerem soutěže Czech and Slovak PhotoGirl se stal server www.fotopatracka.cz. Produkce soutěže si slibuje od spolupráce s vyhlášeným serverem, specializujícím se na kontakty s fotografy, modelkami, vizážisty a grafiky, další rozšíření vlivu a dosahu soutěže. Fotopátračka vznikla v roce 2002 a postupně se stala největším a nejnavštěvovanějším fotografickým portálem v České republice a na Slovensku. Nabízí možnost on-line prezentace fotografům, modelům/modelkám, vizážistům/vizážistkám, stylistům/stylistkám, grafikům a dalším profesím. Dále jsou určeny pro prezentaci a využití modelingovým agenturám, fotografickým obchodům, studiím, uměleckým školám a podobně.

Více ...

Vítězka soutěže získá obraz Jana Saudka

Se začátkem dalšího ročníku soutěže Czech and Slovak PhotoGirl přichází řada zajímavých změn, o kterých vás postupně budeme informovat. Jedním ze zásadních elementů je i to, že vítězka soutěže mimo hlavní ceny, tedy luxusní dovolené v Las Vegas, získá i hodnotný obraz od světoznámého fotografa a malíře Jana Saudka. Jedná se o jedno z jeho nejslavnějších témat, tedy obraz malovaný podle veleslavné fotografie s názvem Marie I.

Více ...

Prezident soutěže Lukáš Trs - holky, hlaste se!

“Uplynulý ročník soutěže Czech and Slovak PhotoGirl splnil moje očekávání. Vítězka Barbora Olejníková skvěle reprezentuje naše úsilí najít dívku, která výborně vypadá a to na fotkách i v reálu, která umí zaujmout a je originální tváří.” tvrdí Lukáš Trs - prezident soutěže. Pro Czech and Slovak PhotoGirl 2017 už zazněl pomyslný startovní výstřel a první přihlášky už se hromadí na webových stránkách.

Více ...

Podívejte se do Las Vegas i vy!

Chcete zažít stejně tak úžasný týden jako Czech and Slovak PhotoGirl 2016 - Barbora Olejníková? Tak se přihlašte na našem webu do dalšího ročníku a zabojujte o atraktivní hlavní cenu a spoustu cen dalších! Co k tomu stačí udělat? Vyplnit přihlášku pravdivými údaji, poslat čtyři kvalitní, překlopené, fotografie a čekat, až dostanete email s dalšími pokyny! Tak na co ještě čekáte? Bojujte o Las Vegas! → www.photogirl.cz/prihlaska

Více ...

Barboře leželo Las Vegas u nohou

Barbora Olejníková – aktuální PhotoGirl – si v Las Vegas krom luxusu všeho druhu a skvělé zábavy, užila focení speciálního fotoseriálu Czech and Slovak PhotoGirl v Las Vegas. Známý umělecký fotograf, Vratislav Noha, postavil Barboru před objektiv svého fotoaparátu na několika nejzajímavějších místech města zábavy a hazardu.

Více ...

Vítězka soutěže si užila luxusní týden v Las Vegas

Nezapomenutelný týden v Las Vegas. Hlavní výhra v podobě této luxusní dovolené byla největším lákadlem pro dívku, která získá titul Czech and Slovak PhotoGirl 2016. Vítězkou se pro tento rok stala Barbora Olejníková a my se lehce podíváme pod pokličku jejího pobytu, a jak si hlavní výhru užila.

Více ...

Přihlašujte se do nového ročníku!

Nezapomeňte se dívky, slečny, ženy, přihlašovat do nově spuštěného ročníku Czech and Slovak PhotoGirl 2017! Čeká vás spousta novinek a zajímavých možností! Přihlašte se prostřednictvím naší přihlášky a sledujte náš web a sociální sítě! Přihlašte se zde: http://www.photogirl.cz/prihlaska 

Více ...

Vítězka soutěže se setkala s Davidem Copperfieldem

Barbora Olejníková měla poslední den v Las Vegas na programu vystoupení Davida Copperfielda v resortu MGM. Jelikož však seděla v první řadě, nemohla uniknout pozornosti nejúspěšnějšího mága novodobé éry. To, co se na show stalo, by ji před začátkem ani ve snu nenapadlo. „Seděla jsem v první řadě a celou dobu se mnou flirtoval, pak mne přizval i na jedno kouzlo, při kterém papírovou růži proměnil v pravou,“ svěřila se Bára.

Více ...

Barbora Olejníková v Blesk TV

Je tomu již týden, co se z Las Vegas vrátila vítězka Czech and Slovak PhotoGirl 2016 a my pro Vás máme první mediální střípek - rozhovor pro Blesk TV, který poskytla během focení u bazénu na střeše hotelu Stratosphere. Sledujte naše stránky, již brzy uvidíte fotografie a další videa z její cesty, a k tomu navíc rozhovor, jak si hlavní výhru Barbora Olejníková vlastně užila.

Více ...

Rozhovor s partnerem

Před dvěma týdny se odehrálo finále druhého ročníku naší soutěže a jak hosté, tak i vítězky, si mohli pochutnávat na úžasných vínech rodinného vinařství Sýkora. Proč se Víno Sýkora rozhodlo podpořit Czech and Slovak PhotoGirl a něco málo o víně nám v rozhovoru prozradil ředitel společnosti Ing. Michal Bureš. Více uvnitř článku.

Více ...

FOTOGALERIE: Slavnostní vyhlášení

Prohlédněte si rozsáhlou fotogalerii od našeho fotografa Vratislava Nohy. Další fotografie od novinářů a jiných fotografů najdete na našem Facebooku!

Více ...

Podívejte se, jak vypadalo slavnostní vyhlášení!

Zajímá Vás, jak probíhalo slavnostní vyhlášení druhého ročníku Czech and Slovak PhotoGirl? Tak se pohodlně usaďte, zapněte si zvuk a koukněte se na naše video! :)

Více ...

Barbora Olejníková je vítězkou Czech and Slovak PhotoGirl!

V Praze vyhlásili vítězky druhého ročníku soutěže Czech and Slovak PhotoGirl 2016! Na prvním místě skončila studentka práv z Košic, 21letá Barbora Olejníková. Dívka, jejíž míry jsou 88/ 63/ 89, momentálně studuje mezinárodní právo. „Součástí mého studia jsou tři jazyky, angličtina, francouzština a ruština,“ prozradila Barbora, která mimo jiné vyhrála poukaz na zájezd do města hazardu Las Vegas.

Více ...

První záběry ze slavnostního vyhlášení

Podívejte se na krátké video ze včerejšího slavnostního vyhlašování, mnoho dalších videí a fotografií bude následovat. Vše pečlivě zpracováváme! Sledujte naše stránky!

Více ...

Známe vítězky!!!

Vítězkou, držitelkou titulu Czech and Slovak PhotoGirl 2016 a výherkyní zájezdu do Las Vegas se stala Barbora Olejníková z Košic! Na druhém místě se umístila Michaela Janská z Brna a na třetím místě se umístila Markéta Lukasová z Třemošné! Vítězkou u veřejnosti se stala Barbora Fantyšová z Vlašimi!

Více ...

Jeden z porotců už má rozhodnuto!

První z porotců má jasno, které z finalistek přidělí nejvyšší počet bodů. Aldo Koláček ze společnosti Manner prozradil produkci soutěže, jak se zhostil své porotcovské role. “Už v základním kole mi bylo celkem jasné, mezi kterými dívkami se bude rozhodovat. Více méně jsem se trefil. Zatím neprozradím, které z finalistek dávám nejvyšší počet bodů, ale za sebe už mám rozhodnuto. Myslím, že pečlivě a spravedlivě.” uvedl Aldo Koláček. Soutěž tedy v těchto dnech přichází do své nejdůležitější fáze, tedy rozhodování finálové poroty. Ovšem šanci mají stále všechny dívky ze základního kola soutěže, protože hlasování veřejnosti pomocí sms stále běží. Dívky hrají o luxusní hodinky a jeden hlasujících o luxusní dovolenou v Las Vegas.

Více ...

Robert Vano o Czech and Slovak PhotoGirl

Předseda poroty a umělecký garant naší soutěže, Robert Vano, se v pondělí představil na rádiu Frekvence 1 v populární show u Těžkého Pokondra. Zajímavý rozhovor si můžete celý poslechnout v odkazu uvnitř článku

Více ...

Vítězka navštíví koncert Eltona Johna!

Vítězka soutěže Czech and Slovak PhotoGirl, která odletí 18. 10. na luxusní dovolenou do Las Vegas, uvidí krom spousty unikátních lákadel hlavního města zábavy také exkluzivní koncert legendy světové pop music Eltona Johna s názvem Million Dollar Piano v 

Více ...

"Všechny dívky jsou krásné," říká Jan Saudek

Uznávaný fotograf a člen naší poroty Jan Saudek, si s chutí prohlédl fotografie všech soutěžících dívek.

Více ...

Herec Václav Knop dalším porotcem

Herec Václav Knop, známý zejména ze slavného seriálu TV NOVA - Hospoda, je další posilou naší poroty!

Více ...

Michal Viewegh rozšířil naši porotu!

Slavný český moderní spisovatel a obdivovatel žen, posílil tým naší poroty!

Více ...

Čím zaujme dívka světoznámého fotografa?

Robert Vano je světoznámý fotograf a předseda poroty Czech and Slovak PhotoGirl. V našem exkluzivním rozhovoru mluví o tom, co ho na dívce, jako fotografa, zaujme a co naopak spolehlivě odradí!

Více ...

Pošlete nejvíc hlasů a leťte ZADARMO do Las Vegas

Je to jednoduché! Kdo pošle nejvíce hlasů, vyhrává luxusní dovolenou v Las Vegas!

Více ...

Sympaťák Lukáš Trs v čele Czech and Slovak PhotoGirl

Vítěz soutěže Sympaťák roku 2011 a prezident naší soutěže nám poskytl zajímavý a pro soutěžící důležitý rozhovor!

Více ...

Porotce soutěže zve do Las Vegas

Podívejte se na video, ve kterém zve jeden z porotců do Las Vegas, místa, které udává trendy showbusinessu a místa, kde naše vítězka stráví úžasný týden!

Více ...

V porotě zasedne nadějný mladý fotograf Jakub Černý

Jakub Černý je začínající český fotograf. Ve svých dvaceti jedna letech má na svém kontě už první samostatnou výstavu s názvem Las Vegas - Očima a objektivem. Je žákem světoznámého fotografa Roberta Vana.

Více ...

Vítězka PhotoGirl poletí do Las Vegas!

Vítězka letošního ročníku Czech and Slovak PhotoGirl odletí 18. října na parádní dovolenou do Las Vegas.

Více ...

Eva Decastelo se stala členkou poroty!

Eva Decastelo bude společně s dalšími osobnostmi v porotě PhotoGirl.

Více ...

Uměleckým garantem soutěže se stal Robert Vano!

Stejně jako v minulém ročníku, tak i v letošním bude na odbornost celé soutěže dohlížet světoznámý fotograf Robert Vano.

Více ...