Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Vidíme se na castingu!!

Šestý ročník prestižní soutěže Czech&Slovak PhotoGirl, která hledá fotogenickou, krásnou, komunikativní a sympatickou dívku vstupuje pomalu ale jistě do své castingové části. Přihlášky je možné posílat do 31.3.2020, ale již dnes jsou známy termíny všech castingů, které proběhnou tentokrát 3x v České republice (Praha, Brno, Most) a 2x na Slovensku. Bratislava  a Poprad jsou strategicky položená města, která svou polohou obhospodaří západ i východ Slovenska a produkce tak nacestuje mnoho stovek kilometrů, aby vybrala 12 finalistek do letošního finále, které se začíná již pomalu ale jistě rýsovat. ,,Města jako Praha a Brno jsou již stálými zastávkami při našich castingových cestách a Most je moje srdcovka, protože jsem se zde narodil . Hlásí se nám mnoho dívek z Ústeckého kraje a tak se nabízelo, abychom se znovu do Mostu vrátili. V loňském ročníku jsme našli v Mostě vítězku, která na casting přijela z Litoměřic. Uvídíme , kde ji najdeme letos´´, pronesl prezident soutěže Lukáš Trs. Po castinzích, které začnou v Popradu 4. dubna a skončí 16. května v Mostě bude produkce vybírat 12 finalistek, které pojedou na soustředění finalistek na přelomu května a června. Držte si tedy termíny, přijďte na casting a pokud jste se ještě nepřihlásily, tak honem do toho! Termíny castingů naleznete na fotografii. Těšíme se na vás všechny.

Více ...

Fotografka a agentka Daniela Smržová v porotě!

Daniela Smržová je fotografka, která v minulosti spolupracovala na mnoha velkých modelingových projektech a spolupracovala již se spoustou známých jmen české i slovenské scény. Mimo fotografování vlastní modelingovou agenturu, kde zastupuje již několik set modelek a modelů. Její práci si můžete prohlédnout na webu a nyní také v rámci soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Zúčastní se totiž soustředění finalistek, kde soutěžícím poradí jak správně fotit, jak zaujmout, jak se nejlépe zatvářit, nebo co udělat, aby fotka byla co možná nejkvalitnější a měla také ´´něco do sebe´´. Daniela Smržová je tedy pro letošní rok první odtajněnou porotkyní, která usedne v září při finále do poroty soutěže a vybere v pořadí již 6. Czech&Slovak PhotoGirl.  Danielo vítejte!

Více ...

Hlaste se do konce března!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl 2020 je v plném proudu. Přihlášek dorazilo do produkce přes 200, avšak ne všem uchazečkám o titul jsme mohli profily schválit a tím je pustit do soutěže. Některé kvůli nevhodnému obsahu, jiné zase díky velmi špatné kvalitě fotografií. Nic však není ztraceno a všechny z vás, které stále přemýšlíte o přihlášce do soutěže, máte možnost zaslat přihlášku do konce měsíce března. Přesně o půlnoci na 1. duben se zavře přihlašovací online brána a již nebude cesty jak se dostat do zápolení o zájezd do Las Vegas, o automobil od Algon Plus Auto, o korunku od Dalibora Šípka, o tituly a další velmi hodnotné ceny. Nebudete mít možnost odjet na soustředění, které se bude konat první červnový týden. Zkrátka ztratíte jednu velkou příležitost. Ještě je však čas vše napravit a pokud o přihlášce přemýšlíte, udělejte to právě teď, protože co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Čekají nás castingy v dubnu a také květnu, čeká nás spousta nových zážitků, zkušeností a je jen na vás, jestli u toho budete. Zatím máte čas. Do konce března!

Více ...

Jiná optika. POP OPTIK!

V letošním ročníku nám přibyl nový partner. Pojďme se podívat na Czech&Slovak PhotoGirl trochu jinou optikou. Soutěž od počátku svého založení cílí na jiné dívky a ženy, než je tomu například v soutěži MISS. Motto soutěže zní, nejsme Miss jsme PhotoGIrl. Význam totohoto spojení je jednoduchý. Nehledáme prvoplánově modelky, které splňují míry 90-60-90. Hledáme typy soutěžících, které budou komunikativní, sympatické, krásné a budou umět zaujmout ve světě sociálních sítí, protože tam se dnes odehrává velký díl nejen modelingového businessu. Zajímají nás dívky, které budou schopny vyřešit jednoduché ´´foto-video úkoly´´, které jim z produkce čas od času přicházejí. Jeden takový jim v mailu přistál v tomto týdnu, kdy dostaly za úkol vyfotit se v brýlých. Sluneční, dioptrické, sportovní??? Nezáleží na druhu, ale na zpracování daného úkolu. Partner pro ročník 2020 z oboru optiky bude při finálovém vyhlášení výsledků v porotě a také bude součástí finálových disciplín. Tušíte správně, že se jedná o POP OPTIK z Prahy 8 Karlína. Tento zbrusu nový prostor vyřeší vše, co se zraku týče. Služby jako měření očí, servis brýlí a také samotný prodej luxusních značek obrub jsou jen malé střípky do kvalitní mozaiky, které svým zákazníkům poskytují. Jsme velice rádi, že své oči budete moci svěřit do rukou profesionálů z POP OPTIK. Na Soustředění, které proběhne v červnu, obohatí svými produkty připravovaný kalendář o některé své kousky. Můžeme se tak těšit na opět originální a jedinečný set fotografií, který pro vás připravý jeden velmi šikovný a v poslední době dosti vytěžovaný fotograf či fotografka. Jméno zatím neprozradíme. Ale bude to stát za to. Věříme, že spojení módy, luxusních brýlí a ženské krásy přinese mnoho zážitků a kvalitních fotografií. O to tu jde především. Vítáme POP OPTIK, trochu jinou prodejnu optiky, než na které jsme zvyklí... těšíme se na spolupráci.


Sleduj teď POP OPTIK

 

Více ...

Hlasuj v ankětě kam přijdeš na casting!

Je tu leden a  sním přichází pomalu ale jistě otázka castingů. Máš nyní možnost hlasovat v anketě, kterou nalezneš ve spodní části tohoto webu. Dej nám vědět, na kterém castingu s tebou můžeme počítat. Je velmi důležité, aby ses na některý z castingů osobně dostavila, protože fotografie máte nádherné všechny a nás zajímá také, jak působíš ve skutečnosti. Nejedná se však o žádný složitý proces, ve kterém by docházelo k náročným úkolům a zkouškám. Přijdeš, my tě vyfotíme, popovídáme si a odcházíš domů. S sebou určitě nezapomeň bílé tričko bez zdobení a podpatky. Tričko zvol skutečně jednoduché a podpatky necháme na tobě. Před castingovými dny očekávejte přesné informace o místu a čase konání. Nyní se soustřeďte na sdílení fotografií na Instagramu a Facebooku s označení - photogirl_czsk @czechslovakphotogirl. Sleduj také jak si vedeš v sms hlasování diváků v kategorii PhotoGirl Public. Je to sice vedlejší kategorie, ale nové auto na rok je nové auto na rok:-)

Více ...

Také v ročníku 2020 s Miss Carol!

Pro letošní ročník, který se dostává do obrátek především v online prostředí máme potvrzeného dalšího speciálního partnera, kterým je Miss Carol. Stejně tak jako v loňském ročníku Czech&Slovak PhotoGirl oblékne Miss Carol finalistky na jejich promenádu v plavkách. Můžeme se tedy opět těšit na svůdné plavky, saténové župánky a po čas soustředění také na ´´fashion´sportovní soupravy od Miss Carol. FInalistky budou opět hýčkané a nezbývá než poděkovat společnosti Miss Caroll Lingerie. Podívejte se na video, ve kterém naleznete i jednu s úspěšných finalistek, která uspěla v kategorii PhotoGirl Sympatii. Michaela Pospíšilová.

Více ...

Veselé Vánoce PhotoGirls

Milé PhotoGirls, které soutěžíte v ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Máme před sebou Vánoční svátky, které bezpochyby patří k jedním z nejfotogeničtějších období roku. Právě z tohoto důvodu bychom byli rádi, kdybyste zaplavili zeď zde na webu Vánočními fotkami ať už z rodinného kruhu anebo z Vánočních večírků a party. Ukažte produkci, porotě, ale především fanouškům, jak prožíváte nejkrásnější svátky roku. Berte to jako malý úkol, který budeme sledovat. Pokud si nevíte rady s přihlášením do vašeho profilu, kde můžete vkládat fotografie na zeď, napište nám. Přístup vám přišel do mailu při přihlašování. Pokud jste však z jakéhokoli důvodu nezaznamenali tento email s přihlašovacími údaji, tak nám dejte vědět. Chtěli bychom vám popřát klidné Vánoce a do příštího roku mnoho úspěchů a to nejen v naší soutěži. Ať jste zdravé a ať vám vše vychází podle vašich představ. Zdraví je to nejdůležitější a tak na to myslete. Nepřežeňte to při Silvestrovských oslavách a soustřeďte se na příští rok. Přinese mnoho zajímavých zkušeností, které vám nedá nikdo jiný než Czech&Slovak PhotoGirl. Veselé Vánoce!

Více ...

Vítězka znovu do Las Vegas

Máme rádi Las Vegas. Jezdíme tam prakticky od vzniku soutěže Czech&Slovak PhotoGirl nepřetržitě každý rok. Barbora Olejníková, Petra Neuvirthová, Tereza Hynková a letos také Kateřina Jelínková. V novodobé historii soutěže 4 královny, které porazily všechny soupeřky a vypravily se do dalekého města hazardu, hříchu a hlavně také zábavy. Vzpomínky a zážitky jim nikdo nevezme a tak jsme se rozhodli, že i další vítězku, tedy pro rok 2020, pošleme do Las Vegas společně s produkcí. Mimo jiných krásných ocenění, korunky, voucherů bude mít královna soutěže možnost navštívit nejbarevnější a zároveň nejvzrušující místo na zeměkouli. Jsme rádi, že můžeme tuto krásnou cenu držet i pro další ročník. Prezident soutěže se vyjádřil pro web photogril.cz:,,Vítězky bereme do Las Vegas, aby se podívaly co znamená skutečný showbusiness. Příležitostí mají mnoho, protože Vegas je něco, co se nedá vyprávět. Musí se to zažít´´. Právě proto chceme aby se naše vítězky seznámily s tím do čehoí jdou. Protože hnacím motorem přihlášených je bezesporu úspěch ve světě reflektorů. Která z dívek, které jsou přihlášené poletí do USA po finále v září 2020? TO je zatím ve hvězdách, protože online přihlášky jsou stále otevřené. Uzavřou se 31. 3. 2020

Více ...

Prvních stovky sms hlasů dorazily

V minulém týdnu jsme spustili sms hlasování v kategorii PhotoGirl Public. Tedy vedlejší kategorie, kterou rozhodnou diváci svými hlasy. Vítězství v této kategorii však nepřinese nikterak vedlejší výhru. Hrajeme totiž o automobil na rok zdarma od společnosti Algon Plus - Auto a.s. První několik stovek hlasů přišlo již za první týden hlasování a dívky již nyní vidí počet svých hlasů ve svých skrytých profilech. Brzy budou viditelné také všem fanouškům a to pod záložkou ´´soutěžící´´, kterou naleznou v menu. Sledujte webové stránky, kde bude KAŽDÝ TÝDEN připsán nový stav sms hlasů za celý předešlý týden. Je před námi skoro celý ročník, ale netřeba podceňovat soupeřky a naopak je potřeba dát o sobě vědět na sociálních sítích, kde vás sledují fanoušci. Djete jim vědět, že jste součástí PhotoGirl a že potřebujete jejcih podporu v podobě sms hlasů. Pro letošní ročník si produkce připravila také jedno velké překvapení a to pro hlasující. Aktivita se v tomto opravdu vyplácí

Více ...

Příští rok i s tebou?

Ukončený ročník 2019 zná svou vítězku. Czech&Slovak PhotoGirl 2019 Kateřina Jelínková a její kolegyně finalistky si v létě užili soustředění plné zážitků, workshopů, focení a také příjemných chvil u bazénu. Soutěžící, které se hlásí do nového ročníku zažijí podobné soustředění v létě 2020. Soustředění je plánováno na měsíc červen a program se již začíná připravovat. Přesné místo však prozrazovat nebudeme. Jisté je však to, že i tentokrát se dívky něco naučí, nafotí kalendář a zažijí spoustu legrace. Poznají nové lidi a třeba získají zajímavé kontakty. Je před námi ještě dlouhá cesta než poznáme 12 finalistek. Před tím se potkáme na castingu a splníme nejeden úkol. Taktéž rozjedeme sms hlasování v kategorii PhotoGirl Public. To začne již v neděli 1. 12. 2019. Třeba to budeš právě ty, kdo s námi pojede na soustředění PhotoGirl 2020.

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »