Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Nepřestávejte esemeskovat!

Posíljejte sms hlasy své favoritce. Dnes jako každé pondělí jsme aktualizovali počty došlých sms hlasů u jednotlivých dívek. V současnostži jsou tyto sms hlasy jediným měřítkem populárnosti soutěžících a tak bychom byli rádi, kdybyste podpořili svou favoritku sms hlasem, který vás bude stát 10 Kč z České republiky a 0,5 EUR ze Slovenska. Vítězka sms hlasování se stane PhotoGirl Public. Získá tak stejnojmenný titul a ataké automobil na rok zdarma. Kateřina Jelínková, která vyhrála loňský ročník jak v hlavní kategorii, tak v kategorii Public, dnes cestuje pohodlným Opel Adam od společnosti Algon - Plus Auto a.s., který v současnosti nejčastěji používá k rozvozu roušek, které sama tvoří. Zapojte se i vy a dejte najevo svou přízeň ke své favoritce. Holky podporu potřebují a může jim hodně pomoci. Pokud jste ještě nehlasovali, tak to napravte třeba hned. Počet sms je neomezený a tak se do toho pusťte. Soutěžící vaši podporu jistě ocení. 

Více ...

Úkol a Soutěž s POP OPTIKEM o 5000 ,- CZK!

Všichni jsme doma a tak je čas na další PhotoGirl výzvu. Tentokrát s motivací ve formě voucheru v hodnotě 5000,- CZK. Společnost POP OPTIK se rozhodla, že věnuje nejaktivnější z vás poukázku na brýle z nejnovější kolekce. Zároveň jako partner kategorie PhotoGirl Social Network bude sledovat soutěžící z aktuálního ročníku jako potenciální vítězku této kategorie. Tato výzva je tedy součástí hodnocení PhotoGirl Social Network, avšak s malým bonusem, protože doba je zlá a dny jsou dlouhé. Proč si tedy nedopřát něco nového, nějaký super doplněk. Tím můžou být právě brýle z kolekce POP OPTIK. Přesná pravidla najdou soutěžící v emailu, protože Pop Optik tuto soutěž vyhlásil speciálně pro PhotoGirl. Holky je čas na splnění této výzvy. Držte se a makajte!

Více ...

Prodlužujeme možnost přihlášek do konce dubna!

Situace se okolo Koronaviru z posledních dnů nás nenechává v klidu. Všem je jasné, že v dubnu se castingy určitě neodehrají a tak jsme přistoupili k možnosti prodloužit termín pro přihlašování adeptek o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2020 do konce dubna. Ať už se hlášíš nyní, nebo jsi již přihlášená, tak sleduj pozorně všechny výzvy zde na webu nebo na sociálních sítích. Online prostor je totiž ten jediný, kde se můžeš prezentovat. Rádi bychom vás také poprosili, abyste dodržovaly všechny opatření, které se na nás hrnou. Noste roušky, budťe opatrné a chovejte se zodpovědně. Bylo by fajn vidět některou z vás, kterak se zapojuje například do dobrovolnické činnosti. Třeba jako to předvedla vítězka minulého ročníku Kateřina Jelínková, když doma šila roušky. Je to na vás, jak budete chtít zaujmout produkci a fanoušky. No a vy, které jste se dosud nepřihlásily, to můžete napravit až do konce dubna! PhotoGirl jede dál.....

Více ...

Jedeme dál. I když s rouškou a respirátory!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl se snaží od počátku své existence cílit především na soutěžící, které umí zaujmout v online světě. V dnešní nelehké době je velmi složité žít se standartními návyky a zvyklostmi. Vzhledem k tomu, že jsme byli nuceni prozatím zrušit slovenskou část castingů a jednáme o přesunutí castingu v Brně (Most a Praha nezměněno!) jsme se rozhodli vyzvat soutěžící k ještě větší aktivitě na sociálních sítích. Prezident soutěže Lukáš Trs sdělil:,,Koronavirus zcela zásadně zamíchal kartami. Máme před sebou výzvu, kterou jsme snad ani nechtěli zažít. Ale je tu! Vracíme soutěž zpátky ke kořenům, alespoň po dobu mimořádných opatření. Chceme vidět plný Instagram  a FB fotek, videí a příspěvků, protože to je jediná cesta jak dívky poznáme. Chystáme také výzvu na představení soutěžících formou videa, protože fotografie občas klamou. ´´ Je tedy jasné, že veškerá pozornost až do odvolání se bude ubírat na sociální sítě. Nyní ještě více než kdy jindy budou příspěvky jediným možným měřítkem pro postup do finále. Některé z dívek berou svou účast velmi zodpovědně a bylo tomu před koronavorem a je tomu tak i nyní. Trs doplňuje: ,,Nabízí se celá řada možností prezentace. Všichni jsme izolovaní na nejvyšší možnou míru a máme spoustu času na tvorbu zajímavých fotek, videí atd.´´ Smskové hlasování samozřejmě běží a je možné, že se v případě nepříznivé situace stane jediným ukazatelem pro výběr semifinalistek a finalistek. Makejte holky, sledujeme vás.

Více ...

Slovenské castingy se ruší!

Vážené soutěžící Slovenky. Velmi nás mrzí, že jsme nuceni z důvodu neutěšené situace okolo šíření koronaviru zrušit Slovenské části castingů soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Pro soutěžící ze Slovenska hledáme náhradní řešení. České castingy v Praze a Mostě se v tuto chvíli neruší a casting v Brně je vzhledem k situaci v jednání a řeší se jeho posun na květen. Věříme, že všechny soutěžící pochopí toto prohlášení a věříme, že neztratíme vaši přízeň. Taková je situace a musíme se dle ní zařídit. Soutěž však nadále běží a vaše úkoly v online prostředí plníte i nadále. Využijte volných dnů, kdy například nemůžete do školy, či do zaměstnání a zamakejte na své prezentaci například na Instagramu. Společně to zvládneme!

Více ...

Poslední možnost přihlásit se do soutěže!

Tímto si dovolujeme upozornit, že termín přihlášek do letošní soutěže se již blíží ke konci, tak pokud ještě účast zvažujete, rozhodně neváhejte a přihlaste se zde. S již přihlášenými účastnicemi se uvidíme 4.-5. dubna v Poprad Aréně na TATRA EXPO vždy od 12 do 15 hodin, 6. dubna od 14 do 18 hodin v bratislavském Cafe Zimák, 18. dubna v brněnském Sono Centru, 15. května v pražském Illusion Art Museu a 16. května na mosteckém Food & Fresh festivale na 1. Náměstí. Všude se na vás budeme těšit, tak určitě doražte! Poprad - 12:00- 15:00 (TATRA EXPO) Bratislava - 14:00-18:00 (Zimák Cafe) Most 14:00 - 17:00  (1.náměstí - Beer, Food & Fresh Festival) Praha 14:00 - 17:00 (Illusion art Muzeum) Brno 18:00 - 00:00  (Sono centrum)                                                      

Více ...

První casting se blíží!

Již za pouhý měsíc proběhnou první castingy na Slovensku. V Popradě budou probíhat 4.- 5. dubna v Poprad Aréně. V pondělí 6. Dubna se uvidíme v Bratislavě v Café Zimák na Stadionu Ondreje Nepely. V Popradu se spolu uvidíme na TATRA EXPU 2020, který pořádá partner soutěže SVT s. r. o., kterému děkujeme za pořádání akce a těšíme se na spolupráci. Castingy budou probíhat v sobotu i v neděli vždy od 12 – 15 hodin, tak si udělejte čas. Budeme se těšit nejen na všechny slovenské účastnice, ale také i diváky a fanoušky, kteří se na nás a na TATRA EXPO, nebo v Bratislavě přijdou podívat. V hlavním městě Slovenska se potkáme v pondělí 6. 4. v Café Zimák od 14 do 18 hodin. Pokud jste se ještě nepřihlásili tak máte poslední možnost této šance využít zde na webu do konce března.

Více ...

Poslední měsíc do konce přihlášek. Poperte se o to!

Březen rozhodne o tom, jakou porci soutěžících letošní ročník soutěže Czech&Slovak PhotoGirl přivítá. Je to totiž poslední období, kdy se mohou hlásit dívky, které touží po úspěchu a po skvělých výhrách. Pokud i ty umíš zacházet se sociálními sítěmi, víš jak správně komunikovat s fanoušky, jsi fotogenická, sympatická a také krásná, tak právě pro tebe je soutěž určena. Duben a květen budou probíhat castingy v České a Slovenské republice, přičemž nejdůležitějším momentem bude focení a rozhovor s produkcí. Pokud se tedy umíš ´´zatvářit´´ a zapózovat fotografovi, tak se přihlas zde na webu a doraz na casting. Hraje se o hodně. Již 6. Czech&Slovak PhotoGirl, kterou poznáme v září, odcestuje pár dní po finále do dalekého Las Vegas, kde stráví několik dnů báječné dovolené. Vyhraje také mnoho voucherů na různé služby a produkty. Získá titul,  korunku, šerpu, dárkové balení od partnerů a třeba také automobil na rok zdarma. To však v případě, že dostane nejvíce sms hlasů od fanoušků a diváků. Ti již pracují a přihlášeným dívkám zasílají pravidelně každý týden několik stovek sms hlasů. Nic však není ztraceno, protože jeden hlas stojí 10,-Kč nebo 0,5 EUR ze Slovenska. A tudíž je tedy jasné, že i první místo se dá v této speciální kategorii dohnat. Prostoru kde uspět máte tedy vícero. Hlavní kategorie Czech&Slovak PhotoGirl , PhotoGirl Public o automobil na základě sms hlasů, PhotoGirl  Social Network, kterou podpoří partner soutěže POP OPTIK a také PhotoGirl Sympatie. Každopádně máte poslední měsíc abyste se rozhodliy přihlásily a zkusily tak změnit svůj život.

Více ...

Vidíme se na castingu!!

Šestý ročník prestižní soutěže Czech&Slovak PhotoGirl, která hledá fotogenickou, krásnou, komunikativní a sympatickou dívku vstupuje pomalu ale jistě do své castingové části. Přihlášky je možné posílat do 31.3.2020, ale již dnes jsou známy termíny všech castingů, které proběhnou tentokrát 3x v České republice (Praha, Brno, Most) a 2x na Slovensku. Bratislava  a Poprad jsou strategicky položená města, která svou polohou obhospodaří západ i východ Slovenska a produkce tak nacestuje mnoho stovek kilometrů, aby vybrala 12 finalistek do letošního finále, které se začíná již pomalu ale jistě rýsovat. ,,Města jako Praha a Brno jsou již stálými zastávkami při našich castingových cestách a Most je moje srdcovka, protože jsem se zde narodil . Hlásí se nám mnoho dívek z Ústeckého kraje a tak se nabízelo, abychom se znovu do Mostu vrátili. V loňském ročníku jsme našli v Mostě vítězku, která na casting přijela z Litoměřic. Uvídíme , kde ji najdeme letos´´, pronesl prezident soutěže Lukáš Trs. Po castinzích, které začnou v Popradu 4. dubna a skončí 16. května v Mostě bude produkce vybírat 12 finalistek, které pojedou na soustředění finalistek na přelomu května a června. Držte si tedy termíny, přijďte na casting a pokud jste se ještě nepřihlásily, tak honem do toho! Termíny castingů naleznete na fotografii. Těšíme se na vás všechny.

Více ...

Fotografka a agentka Daniela Smržová v porotě!

Daniela Smržová je fotografka, která v minulosti spolupracovala na mnoha velkých modelingových projektech a spolupracovala již se spoustou známých jmen české i slovenské scény. Mimo fotografování vlastní modelingovou agenturu, kde zastupuje již několik set modelek a modelů. Její práci si můžete prohlédnout na webu a nyní také v rámci soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Zúčastní se totiž soustředění finalistek, kde soutěžícím poradí jak správně fotit, jak zaujmout, jak se nejlépe zatvářit, nebo co udělat, aby fotka byla co možná nejkvalitnější a měla také ´´něco do sebe´´. Daniela Smržová je tedy pro letošní rok první odtajněnou porotkyní, která usedne v září při finále do poroty soutěže a vybere v pořadí již 6. Czech&Slovak PhotoGirl.  Danielo vítejte!

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »