Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Čekají nás 3 zastávky na Slovensku!

Poprad, Bratislava a Bánská Bystrica. To jsou tři zastávky na cestě do finále, které produkce soutěže absolvuje během dubna a května po Slovensku. Pokud bydlíš v okolí Popradu tak přijď 26. nebo 27. 4. do Poprad Arény, kde nás najdeš při veletrhu bydlení. Bydlíš v Bratislavě, nebo v dojezdové vzdálenosti od hlavního města? Potom určitě přijď do Café Zimák na stadionu O. Nepely. Tam se uskuteční casting PhotoGirl 16. 5. 2019 od 15:00. Poslední zastávkou bude Bánská Bystrica, kde v Piano Baru na náměstí zakončíme turné po Slovensku. Chybí nám dívky ze Slovenska, které postoupí do finále. Takže pokud nemáš nic lepšího na práci, tak určitě přijď. Potřebujeme Slovenskou krásu ve finále. 

Pro více informací se mrkni sem.

Budeme se těšit!

Více ...

Fotografie z castingu v Praze.

FOTOGALERIE Z CASTINGU V PRAZE 

5. 4. 2019 - ILLUSION ART MUSEUM PRAHA 

FOTOGRAF BOHDAN ZAJČENKO

Více ...

Praha byla super! Casting II je minulostí!

V pátek 5. dubna proběhl v Praze v Illusion Art Museum druhý casting letošního ročníku soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Za účasti porotců Michala Viewegha a Dalibora Šípka, produkce, majitele soutěže a prezidenta Lukáše Trse se předvedlo bezmála dvě desítky dívek. Chystáme fotografie všech, které dorazily a zkusily své štěstí před fotogaparátem fotografa Bohdana Zajčenka. Svůj velký dík zaslouží také Illusion Art Museum Praha, protože poskytl velmi zajímavé prostory, ve kterých dívky měly za úkol vymyslet zajímavé příspěvky na Instagram. Podařilo se. Hashtag #iamprague létal Instagramem celý pátek, sobotu i neděli. Zítra ukážeme i zbylé soutěžící. Dnes si můžete vychutnat alespoň pohled na soutěžící Petru Kostkovou.

Příští casting se uskuteční již 26. - 27. 4. v Popradu.

Více ...

Brno za námi. Jedeme dál. V pátek v Praze!

Několik odvážných žen a dívek dorazilo na casting v Brně. Některým se dařilo více a  některým méně. My vám nabízíme pro posouzení některé adeptky, které přišly, nechaly se vyfotit a popovídaly si s produkcí. Necháme na vás, kterou favortiku si vyberete a budete ji podporovat. Z Brna se určitě nějaké místo ve finále najde. Jestli to bude jedno, či více ukáží další castingy. Třeba již v pátek v Praze od 17:00 v Illusion Art Muzeu.

Více ...

Tak zítra v Brně!

Je to tady. Čekali jsme mnoho měsíců, než se spustí další část soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Zítra totiž přijde na řadu první ze 6 castingů, na kterých přivítáme účastnice a zároveň adeptky na titul v hlavní kategorii tedy Czech&Slovak PhotoGirl, ale také také uchazečky o vítězství v dalších kategoriích, které soutěž vypsala. Pro úplnost si pojďme povědět, že dívky mohou uspět v hlavní kategorii, dále v divácké sms soutěži s názvem PhotoGirl Public, jejíž pořadí můžete sledovat zde na webu v menu v položce ´´soutěžící´´. Nedílnou součástí je také kategorie PhotoGirl Social Network, kterou bude mít pod křídly jeden z partnerů a ocení tu nej v oblasti práce na sociálních sítích. Poslední kategorií je PhotoGirl Sympatie poroty, kterou zvolí porotci při finále! Je jasné, že bez účasti na castingu dívky nemohou na větší úspěch pomýšlet i když šance trvá až do chvíle, než zveřejníme 12 finalistek. Tak se stane po posledním castingu v Bánské Bystrici. Zítra ale začínáme v Brně, kde po castingu navštívíme koncert Majka Spirita. Tak přijď a užij si casting i koncert! Zítra v 15-18 v Sono Centru v Brně.

Více ...

Pulse fitness club - Nový partner PhotoGirl!

No pulse, no life je motto fitness clubu Pulse, který se stává novým partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 a přímo tak zapadá do konceptu soutěže. Zdravý životní styl patří k hlavním krédům PhotoGirl. Je s ním spojeno samozřejmě také cvičnení, pohyb a trénink. Bez pohybu by člověk jen těžko mohl prohlásit, že se cítí dobře a plný energie. Proto jsme oslovili fitness club, abychom mohli dívkám dopřát 100% komfort a kvalitu pro svůj trénink. ,,Pulse splňuje všechny atributy moderního fitka, kde najdeme všechny cvičící stroje, rotopedy, trenéry, skupinové cvičení a další doprovodný program pro zdravý život´´, nechal se slyšet Lukáš Trs, prezident soutěže. Není náhodou, že na obrázku vedle majitele clubu pana Ing. Lukáš Vostrovského, MBA vidíte zápasnickou hvězdu Karlose Terminátora Vémolu. Ten totiž moc dobře ví, kde se cítí dobře a kde se nejlépe připravit na zápasy, které vyžadují co možná nejlepší fyzickou připravenost. Ano je to přesně v Pulse Fitness Clubu v Horních Počernicích. Majitel podniku, Ing. Lukáš Vostrovský, MBA, se každým dnem přidá mezi porotce a bude tak bedlivým okem sledovat soutěžící ucházející se o titul v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Pulse Fitness věnuje výherkyním roční členství a vítězky tak dostanou jedinečnou možnost zamakat a dostat se do formy. Navíc se budou moci při troše štěstí setkat se samotným Karlosem Terminátorem Vémolou. Vítáme partnera a těšíme se na nového porotce, který se zúčastní také soustředění v Chateau de frontiere.

Sleduj Pulse Fitness Club na Instagramu - Sleduj zde!

Více ...

Změna v PhotoGirl Public - smsky mění pořadí!

Sms hlasování v kategorii PhotoGirl Public 2019 doznalo změny. Dívky na třetím a čtvrtém místě se během jednoho týdne prohodily. Bez změn prozatím zůstává první pozice, kde již nějaký čas vévodí Petra Kostková z Prahy. Bude velice zajímavé sledovat, jak se dívky poperou o titul PhotoGirl Public, který jim zajistí automobil na rok zdarma od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Loňská vítězka si prozatím užívá svého žlutého krasavce a to až do finále ročníku 2019. To se uskuteční v září. Týden před finále se smskové brány uzavřou a my budeme znát novou PhotoGirl Public 2019, která tak mimo jiných cen získá vůz na rok zdarma. Uvidíme, která z dívek okouzlí nejvíce své fanoušky, kteří budou ochcotni investovat 10,- Kč nebo 0,5 EUR. To je totiž cena jedné smsky.

Více ...

Soustředění finalistek na zámku? Jsme pro!

Soustředění finalistek soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 v prostorách hraničního zámečku Chateau de Frontiere se uskuteční od 18. - 21. 6. 2019. Zámeček je proslulý svou gastronomickou kvalitou, nádhernou okolní přírodou, perfektním servisem a také hranicí, která prostory hotelu prochází. Ano, budeme se soustředit přesně na rozmezí České republiky a Rakouska. Možná ta největší výzva pro soutěžící v letošním ročníku právě přichází. Produkce soutěže pro právě probíhající ročník soutěže připravila ve spolupráci s vedením Chateau de Frontiere novinku v podobě 4 dnů a 3 nocí v přenádherných prostorách sídla  rodiny Lichtenštejnů, které bylo postaveno v letech 1816 až 1827. Nadstandartně vybavené pokoje, výborná kuchyně, skvělá káva, vyhřívaný bazén, nespočet možností jak trávit volný čas a odpočinek. To vše nabídne 12 finalistkám Hotel Hraniční Zámek, který se může pyšnit označením ´´čtyřhvězdičkový´´ a také michelinskými kuchaři. Finalistky bude čekat mnoho úkolů a výzev. Budou fotit luxusní kalendář, který nás zavede do nejtajnějších prostor zámku, budou natáčet vlastní stories z prostorů zámku. Budou fotit, vzdělávat se a také si trochu užívat. K dispozici bude tým Czech Make Up House, který se postará o vizáž dívek. Na místě budou fotografové, kameraman a další členové produkce, kteří celé soustředění zaznamenají, aby i diváci a fanoušci finalistek měli možnost nakouknout tzv. pod pokličku soustředění finalistek. My se těšíme. Finalistky budeme znát po posledním castingu, který se uskuteční v Bánské Bystrici 20. 5. 2019.

Více ...

Castingů se zúčastní porotci!

Czech&Slovak PhotoGirl vstupuje do castingové fáze, která s sebou přináší hodnocení soutěžících také v reálných světlech. Prozatím známe holky jen z fotografií, které v soutěži hrají velmi důležitou roli. Hledáme totiž dívky fotogenické a kreativní. Důležitá je však také schopnost komunikovat. Jak dívky působí v reálném životě se dozvíme již brzy na blížících se castinzích, na kterých se objeví hned několik porotců. Například v Praze se mohou soutěžící těšit na bedlivé oko Michala Viewegha a další porotce, kteří rozhodnou o osudu dívek na základě jejich počínání na sociálních sítích a na základě krátkého rozhovoru na castingu. Těšíme se. Začíná to dostávat správné otáčky.

Více ...

Je vás 200! Přijďte na casting vzkazuje prezident!

Soutěž vstupuje do další fáze. Castingy, které nás čekají napoví hodně o šancích dívek, které se přihlásily do soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Podle slov prezidenta soutěže Lukáše Trse se jedině na castingu pozná, jestli fotky klamou, nebo ne. Nejde jen o vzhled. Jde také o celkovou osobnost soutěžící. Prezident Trs vzkazuje: ,,Holky, nebojte se a přijďte na casting!´´ Brno, Praha, Poprad, Most, Bratislava a Bánská Bystrica. To jsou města, kam se za vámi vydáme. Je důležité se potkat, protože o vítězství rozhoduje nejen aktivita na sociálních sítích, ale také komunikace, sympatie a další atributy, které utvářejí celkovou osobnost PhotoGirl. Seberte odvahu a přijďte nalíčené na casting. Nechte se vyfotit od profesionála. Odnesete si fotografie a zkušenost. Nic složitého vás něčeká. Produkce soutěže se na vás těší.

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »