Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Las Vegas, Los Angeles, San Diego! Vítězka se má na co těšit!

Czech&Slovak PhotoGirl je soutěž, která neustále překvapuje novinkami. Jednu pro vás máme i dnes. Cestovní kancelář CK America tours se stala partenrem soutěže a jako přidanou hodnotu vnáší do soutěže zkušenosti v oblasti cestování do USA. Letošní vítězka se tak jako první v historii soutěže podívá i mimo hranice Las Vegas, jako tomu bylo v předešlých letech. America Tours je partner, který zapadá do koncepce soutěže a i díky ní se Czech&Slovak PhotoGirl 2018 podívá do Las Vegas, kde nafotí exkluzivní fotogorafie a užije si město zábavy plnými doušky. Až k tomuto bodu by bylo vše standartní. Ale...... Pro tento ročník připravila produkce soutěže ve spojení s America Tours cestu, která nemá obdoby. Los Angeles, San Diego, Hollywood, Universal Studios a další atrakce. Dny plné slunce, zábavy a pro vítězku také pracovních povinností. To je letošní hlavní výhra. V září 2018, tedy již za pár měsíců zjistíme, která z dívek tuto luxusní cestu absolvuje. Každopádně ji můžeme závidět, protože většině z obyčejných smrtelníků se může o podobné pohádkové výhře jen zdát. Jsme rádi, že America Tours přijala roli partnera a její zástupce bude nominovám do poroty. Již nyní se těšíme na fotografie, které vítězka přiveze z USA.

Více ...

Casting v Mostě v rytmu Majálesu!

V Mostě se 27. dubna uskuteční již tradiční Majáles. Studenti budou oslavovat svůj studentský život. K poslechu jim zahrají mimo jiných také hlavní hvězdy Majálesu Pekař a Pokáč. Celé odpoledne se ponese v duchu dobré nálady a jako bonus pro mladé studentky tu bude možnost se přihlásit do naší soutěže. Od 15:00 hodin se totiž spustí možnost registrace do soutěže, při které dojde také k nafocení soutěžících, které seberou odvahu a půjdou do toho. Casting se samozřejmě neobejde bez oplatek Manner, které i zde budou hrát hlavní roli. Pro návštěvníky Majálesu bude přiraveno mnoho dárků a také spousta již zmiňovaných oplatek. Hostesky budou na místě po celou dobu Majálesu a tak nebude nouze o růžové dobroty. Přijďte se i vy podívat na Mostecké 1. náměstí. Bude to sranda a navíc s kvalitními oplatkami a hudbou. Těšíme se příští týden v pátek. Vaše produkce Czech&Slovak PhotoGirl.

Více ...

Přemalujte Stodolní na růžovo!

Máme pro vás mnoho záběrů z Ostravy. Podívejte se, v jaké atmosféře probíhalo focení. Mannerky, tedy nyní myslíme hostesky v růžových šatičkách, rozsvítily nejen Modrou Nudli, kde se casting konal. Vyrazily totiž do všech barů a hospod, které na Stodolní najdete. Minulý týden v Praze Mannerky asistovaly u jedné rozlučky se svobodou. Nejinak tomu bylo i Ostravě. Další casting nás čeká v Mostě. U příležitosti Majálesu, který proběhne 27. 4. 2018 na Prvním náměstí. Zahraje Pekař a Pokáč a my se těšíme na dívky, které dorazí do severočeského města a představí se produkci. Určitě bude mnoho prostoru pro focení nejen soutěžících, ale i hostů Majálesu. Těšíme se. Ostravě děkujeme a těšíme se třeba za rok.

 

Více ...

Ostrava byla skvělá. Stodolní žila krásou!

Ulice Stodolní. 14. dubna 2018. To byl den, kdy se setkaly dívky z Ostravska a okolí na castingu soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2018 s produkcí a mohly tak ukázat, co v nich je a jak moc jsou fotogenické. Pokud byly úspěšné, tak mohou očekávat pozvánku na semifinále a tedy na soustředění na Boudu Máma hotel v Krkonoších. Casting se nesl jako vždy v přátelském duchu. Jedna ze soutěžících se vydala do Ostravy až z dalekého Hradce Králové. Prokázala tak, že ji na soutěži záleží a že ji bere vážně. Aby momentů překvapení nebylo málo, tak se produkci podařil husarský kousek v podobě angažování a přihlášení dívky, která přišla normálně do práce. Za bar. Za pomoci majitele podniku se však nakonec rozhodla, že zkusí své štěstí a hned na místě se přihlásila do soutěže. Uvidíme, jestli tento příběh bude mít šťastný konec a kam až se místní barmanka dostane. Kvalitu však prokázaly i ostatní dámy, které casting podstoupily. Produkce je spokojena a porota pečlivě zkoumá fotografie. Nyní se chystá celý kolotoč PhotoGirl do Mostu. Na Majáles. Již zítra očekávejte širokou fotostory zde i na Facebooku.

Více ...

Zítra v Ostravě proběhne casting!

Ostrava se zítra stane na pár hodin přechodným domovem Czech&Slovak PhotoGirl. Uskuteční se tu totiž casting soutěže. A přímo na Stodolní, která jistě nezklame. Těšíme se na atmosféru, kterou nám připraví bar Modrá Nudle. Pokud patříte mezi stydlivky, tak se přijďte podívat jak takový casting probíhá a třeba svůj ostych příští rok překonáte a přihlásíte se také. Tak tedy opakujeme, že zítra v baru Modrá Nudle proběhne casting Czech&Slovak PhotoGirl. Start je v 20:00 a my se již nyní těšíme, jak zaplavíme Stodolní krásou a oplatkami Manner. Třeba se mezi ostravskými soutěžícími skrývá vítězka Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Přijďte se podívat. Těšíme se na soutěžící i na hosty.

Více ...

Manner zaplavil Prahu

Casting v Praze je za námi a my vám přinášíme první fotoreportáž, kterou jsme pořídili v Baru Alibi Praha. Všude bylo plno oříškových oplatek Manner, které chutnali jak soutěžícím, tak příchozím hostům, kteří se dorazili bavit do klubu. Hostesky, které se staraly o dobrou náladu a atmosféru propagovaly nejen výborné oplatky, ale také růžový drink s názvem Womanner. Některé soutěžící drink překřtily na Mannercolada. Chutná totiž kokosově a znalci jistě ví, že Piňa Colada je známý kokosový koktejl. Proto Mannercolada, kterou barmani zdobili jak jinak něž oplatkou. První série fotografií, kterou si prohlížíte pořídila fotografka Lika Star. Další budou následovat, takže se máte na co těšit. My se již soustředíme na Ostravu, kde opět oplatky Manner zaplaví klub Modrá Nudle na Stodolní.

Více ...

Casting Praha přinesl mnoho nadějí!

Praha matka měst a nálad. Po sobotním večeru také místo, kde se konal první casting letošního ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Atmosféra byla výborná a to nejen díky soutěžícím, ale zejména díky všudypřítomným oplatkám Manner. Byl to sladký večer. Organizátoři si pochvalují, že dívky, které dorazily na casting, byly fotogenické a některé z nich komunikativní a inteligentní. Je tu tedy velká šance, že se některé z dívek, které se dostavily na casting, postoupí do semifinále a tím pádem také na soustředění na Boudu Máma. Prezident soutěže, Lukáš Trs řekl o castingu, že ho překvapila schopnost dívek v rychlém čase nafotit super fotky. Dokazuje to, že jsou schopny pracovat pod tlakem. Což je někdy potřeba, sdělil prezident soutěže Trs. Fotograf Vratislav Noha se již tradičně ujal fotoaparátu a celý casting nafotil. Stejně tak tomu bude i v dalším castingu, který se koná již tuto sobotu v Ostravě. Tímto také vyzýváme všechny, které se ještě nepřihlásily na casting, aby tak učinily prostřednictvím emailu či Facebooku.

Více ...

Tak zítra holky! Jak se chystáte na casting vy?

Zítra se na vás těšíme holky. Některé z vás vzaly přípravu zodpovědně. Petra Chelíková například maká v tělocvičně, jak si můžete všimnout ve videu. Již zítra v Alibi Baru v Praze zjistíme, jak na tom soutěžící letošního ročníku jsou. V našem případě hlavně s fotogeničností. Během večerního castingu budou soutěžící bedlivě sledovány produkcí jak při focení, tak i při volné zábavě, která bude následovat po castingu. Manner, tedy oplatky Manner, budou u toho. Všem hostům, kteří dorazí tedy připravíme růžovou noc. Na to se spolehněte! 

Více ...

Přihlášky skončily! Jdeme na castingy!

O Velikonočním víkendu skončila možnost přihlášek do Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Nyní tedy soutěž přechází do fáze castingů, na kterých se soutěžící představí produkci a zabojují o svou účast v semifinále. Tím by se tak automaticky kvalifikovaly na soustředění na Boudě Máma. Úplně poslední soutěžící, která využila možnosti se přihlásit do letošního ročníku a zkusí zabojovat o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2018 a zájezd do Las Vegas je devětadvacetiletá Marcela Smrtová z Loun. Uvidíme zda-li dorazí na casting do Mostu. Má to totiž nejblíže právě do severočeského města. Marcelina přihláška dorazila do kanceláře přesně ve 21:19 a to 31. 3. v sobotu. Nedošlo tak k porušení pravidel a Marcela může soutěžit. Stihla to necelé 3 hodiny před koncem přihlašování. Uvidíme jak se bude poslední přihlášené dařit. Soutěž se tedy posouvá o další krok směrem k finále, které se bude konat 14. září v Praze v Theatru Karlín. Celkem se přihlásilo 200 dívek z České a Slovenské republiky. Ne všechny jsme bohužel mohli pustit do soutěže. Ať už z důvodu nekvalitních fotografií, anebo dokonce na základě vulgárních a popuzujících fotografií. Těšíme se na vás dámy na castinzích.

Více ...

Jak trávíš Velikonoce ty?

Velikonoce jsou svátky jara. Koneckonců při pohledu za okno tomu můžeme dát za pravdu. Alespoň tedy při pohledu z naší pražské kanceláře. Svátky, při kterých se probouzí příroda, vše se začíná po zimním spánku vracet do barevných kolejí.  Zvyky a obyčeje jednotlivých krajů a oblastí se liší dle toho, jestli jste v Praze, nebo na Vysočině. Co teprve Valašsko a nebo Košice. Zajímá nás, jaké zvyky anebo jiné tradice držíte vy. Tedy vy soutěžící Czech&Slovak PhotoGirl napříč republikami. Sdělte nám to na Facebooku anebo zde na zdi. Fanoušci budou možná překvapeni co vše se o Velikonocích přihodí. Zajímají nás vaše zážitky z letošních Velikonoc. Těšíme se. Přejeme krásné Velikonoce a v pondělí držíme pěsti. Snad na vás budou pánové ohleduplní a budou jen symboličtí při práci s  pomlázkou.

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »