Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Holky ušly od castingu obrovský kus cesty!

Velký kus cesty mají za sebou finalistky letošního ročníku Czech&Slovak PhotoGirl. Všechny se zúčastnily castingů, všechny musely odpovídat na všetečné otázky produkce, všechny se fotografovaly. Dle fotek v galerii je vidět, že mnohé z finalistek se posunuly o velký kus směrem kupředu. Jak se blíží finálový den, tak se dívky ukazují v tom nejlepším světle. A to jak na svých soukromých fotografiích, které můžete sledovat na zdi PhotoGirl, nebo na Instagramových účtech jednotlivých finalistek. Je vidět, že soutěž samotná a také například soustředění některým holkám hodně dala. Na castinzích se občas objevily i úplné začátečnice, které nikdy předtím nestály před objektivem. Některé jsou dnes ve finále. PhotoGirl boří hranice. Je pro všechny. Je otevřená, inovativní a online. Těšíme se na finále 14. 9. 2018. Zatím porovnejte fotografie dívek z castingů a jejich finalové fotografie ze soustředění.

Více ...

Patricie Skálová stále vévodí sms hlasům, ale...

Hlavní kategorie Czech&Slovak PhotoGirl bude vyhlášena v září při finále. Průběžné výsledky vedlejší kategorie, kterou režírují fanoušci a diváci soutěže , však můžete sledovat na našich stránkách. Dlouhé týdny je v čele soutěže mladá kráska z Prahy Patricie Skálová, která každý týden navrší svůj smskový účet o nějaký ten sms hlas. Posledních pár týdnů však útočí její soupeřky ze zadních pozic. Díky náskoku, který Patricie má, ji stále nesesadily. Pokud však tento trend bude pokračovat a soupeřky a pronásledovatelky budou dostávat více sms v nadcházejícím období než Patricie, můžeme se dočkat změny v pořadí a tedy také nové adeptky na titul Czech&Slovak PhotoGirl Public 2018. K tomuto titulu náleží automobil na rok zdarma a další věcné ceny. Kristýna Luknárová, která v předminulém týdnu zcela opanovala pořadí aktuálně došlých smsek, je skutečně na dostřel. I v minulém týdnu dostala více hlasů než Patricie. Uvidíme jak souboj dopadne. Promluví do něho ještě někdo další? Cena sms je pouhých 10,-Kč a 0,5 EUR.  Podpořte i vy vaši favoritku. Na fotografii Patricie Skálová na Czech Fashion Week 2018.

Více ...

Kometa z Havířova útočí!

Pomalu, ale jistě. Tak by se dal označit útok Kristýny Luknárové na čelní pozice v kategorii Czech&Slovak PhotoGirl Public 2018. Zatímco ze začátku Kristýna a její příznivci nevěnovali příliš velkou pozornost zasílání sms hlasů, tak nyní je vše jinak. Poslední týdny se  situace rapidně mění. Kristýna je již na třetím místě v pořadí sms hlasů. Pokud to takto půjde dál, můžeme se také dočkat brzo změny v pořadí i na místě nejvyšším. Motivace je jasná. Autombil na rok zdarma láká všechny soutěžící, ale jen ty nejakčnější oslovují masy fanoušků. Kristýna tráví celé léto v zahraničí, kde si užívá ve volných chvílích sluníčka. Nenechme se však zmást. Není na dovolené, jak by se často dle fotografií dalo odvodit. Ona totiž pracuje. A dle slov, která zazněla na soustředění, na které si odskočila z Itálie, dost tvrdě. Ja zaměstnána ve velmi exponované restauraci, kam denně míří stovky turistů. Kam až fanoušci Kristýnu posunou je otázka. Odpověď na ni dostaneme před 14. září, kdy se koná velké finále v Theatru Karlín.

Více ...

Czech Make-Up House. Nové Logo, nový partner!

Líčení a česání. Dvě disciplíny, které v rámci soutěže Czech&Slovak PhotoGirl finále zajistí Czech Make-Up House. Nový a silný hráč ve světe make up artistů a hair stylistů. Aby těch cizích slov nebylo mnoho, tak si jednoduše řekněme, že Martina Borecká a Sabina ´´Bibi´´ Škodová společně se svým týmem nalíčí a učešou finalistky letošního ročníku soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2018. Dnes je již známo v jakém duchu se líčení a účesy krásných soutěžících ponesou. Společně s módní návrhářkou Natalyí Makarenko dámy vytvoří dokolalou atmasoféru 30. let minulého století. Bude tomu tak tedy alespoň při promenádě v šatech od zmiňované návrhářky. Martina a Sabina svým zcela novým pojetím práce v oblasti líčení a účesů vnášejí do českého rybníčku nový, svěží vítr a ne náhodou pravidelně spolupracují u focení s věhlasnými fotografy, jako například s Robertem Vano. Nové logo, nové tváře a také nový a konečně ucelený koncept v divočině, ve které si každý říká Make-UP artist. Ne vždy se tak mohou někteří nazývat. Czech Make Up House určitě může.

Více ...

Barbora Mottlová! Hvězda, která stoupá vzhůru zdraví finalistky!

Herečka Barbora Mottlová, která stále stoupá výš a výš na českém poli šoubyznysu zasedne mezi jinými hvězdami v porotě soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Ona si své chvíle slávy užívá již nějaký ten pátek, ale dívky, které se utkají ve finále v září 2018 o titul ještě teprve čekají až si jich někdo všimne. Co je podle Báry největším přínosem soutěže? Je to vítězství? Anebo něco úplně jiného? Podívejte se ve videu:-)

Více ...

Sexy 30. léta při finále. Přehlídka Natalye Makarenko bude pecka!

Ke každému finále patří také promenáda ve společenských šatech od módních návrhářů a navrhářek věhlasných jmen. Jedno takové jméno spojilo své síly se soutěží Czech&Slovak PhotoGirl. Natalya Makarenko, která oblékne dívky při závěrečném večeru prozradila, že by chtěla vytvořit něco neobvyklého. Soutěží krásy je jako hub po dešti, ale PhotoGirl je jiná. My chceme vždy vybočovat z řady, nechal se slyšet prezident soutěže Lukáš Trs. Dále pokračuje: ,,Domluvili jsme se s Natalyí, že nejlepší bude, když zvolíme klasiku, kterou však o něco vylepšíme, že tomu dáme nějakou korunku, nějaký bombónek.´´ Vypadá to tak, že se schyluje k překvapení. K jakému, však Lukáš Trs nechtěl prozradit. Natalya Makarenko se těší na netradiční pojetí a na atmosféru, kterou 30. léta slibují. Uvidíme, co na nás produkce opět chystá. V září v Theatru Karlín uvidíme čím nás ještě mohou 30. léta překvapit. 

Více ...

Finalistky jsou tady!

Máme velkou radost, že vám můžeme představit finalovou dvanáctku, která se 14. září popere o titul Czech&Slovak PhotoGirl a také  o hlavní cenu v celé soutěži. Zájezd do USA společně s produkcí a fotografováním profi snímků. Dvanáct dívek také soutěží o tituly Public, Social Network a Sympatie. Všechny dívky stojí na stejné startovní čáře. A všechny mají stejné šance. Sms hlasy do kategorie Public již delší dobu chodí a stopnou se až před finále. Sympatii určí porota přímo ři finále a Social Network poznáme dle počínání dívek během prázdnin na sociálních sítích.

Finalistky Czech&Slovak PhotoGirl 2018

1. Patricie Skálová , 2. Tereza Hynková , 3. Luknárová, 4. Kristýna Svěchotová, 5. Veronika Medvecová, 6. Lenka Čepáková, 7. Petra Chelíková, 8. Renata Nevláčilová, 9. Michaela Suchá, 10. Eva Josefusová, 11. Martina Gaspariková, 12. Petra Floriánová

 

Více ...

Czech makeup House! Finalistky v rukou profesionálek

Finalistky letošního ročníku budou v dobrých rukách profesionálek z Czech MakeUp House, který vznikl z popudu dvou zkušených a roky proškolených profesionálních vizážistek Martiny Borecké a Sabiny Bibi Škodové. Dámy se společně domluvily, že je potřeba něco udělat s českými vizážistyckými vodami a založily si vlastní brand. Vítej Czech MakeUp House. Nebyla by to Czech&Slovak PhotoGirl, aby neoslovila profesionály. Respektive dohoda vznikla velkou náhodou na premiéře filmu Robert Vano - příběh člověka. Prezident soutěže Lukáš Trs a Martina Borecká z Czech MakeUp House se jako hosté premiéry po pár slovech domluvili, že spolupráce při projektu PhotoGirl je geniálním propojením, které bude pro obě strany prospěšné. Slovo dalo slovo a finalistky se tak mohou těšit se skvělý make up a také na perfektní účesy. O vše se postrají odbornice z Czech MakeUp House. Martina Borecká a Sabina Bibi Škodová mají ve svých rukách jedinečnou možnost ukázat, že zvěsti, které o nich kolují, nejsou pouhými zvěstmi. Že skutečně pracují ve vysokém tempu a hlavně v profesionální a výborné kvalitě. Martina Borecká zasedne v porotě a její tým se postará o vizáž finalistek. Uvidíme jaký bude výsledek. Za produkci věříme, že bezkonkurenční. Vždyť i Robert Vano, hlavní garant soutěže hovořil o skvělé spolupráci. Těšme se.

Více ...

Šok na soustředění!

Obrovského teplotního skoku se dočkaly semifinalistky soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Při jejich příjezdu do Pece pod Sněžkou panovalo vskutku letní počasí. Některé z nich se dokonce spálily. Horské slunce umí být hodně zákařné a makeup některých dívek dostal dost zabrat. Po počátečním seznamování a informační schůzce se začalo opravdu tvrdě pracovat. Holky fotily kalendářové fotografie s fotografem Vratislavem Nohou. Poté se odebraly na workshop, který jim měl předat informace o kosmetice a líčení. Celé prázdniny totiž budou postovat příspěvky s produkty od společnosti Xentan a Revitalash. Následoval workshop Nikol Moravcové o tom, jak být úspěšná na Instagramu. Druhý den panovalo opět slunečné počasí. Návštěva paní Jany Švandové, která předala cenné rady adeptkám na titul, povídání s Michalem Vieweghem, focení opalovacích nástřiků, návštěva Báry Mottlové, kurz mediální průpravy. To bylo náplní druhého dne, který, jak se chýlil ke konci, naznačoval, že se počasí změní. A to markantně. Než se dívky doškolily, tak teplota padla na 11 stupňů Celsia. Při ranním odjezdu, u kterého se dívky dozvěděly, které postupují do finále, byla rtuť teploměru jen lehce nad nulou. A na nedaleké Sněžce byl již zahlédnut první sníh. Obrovský teplotní šok dívky zmrazil. Některé zmrazil spíše verdikt produkce, která musela 3 dívky poslat domů s vědomím, že pro ně soutěž končí. 12 finalistek však pokračuje dále. Směle až do finále. V září. Které dívky to jsou? Již příští týden zveřejníme fotografie!

Více ...

BOOM! Operátorovi se roztrhl pytel! Ten smskový...

Soustředění za dvěřma, ale sms hlasování poběží až do finále. A tak se minulý týden opět roztrhl operátorův pytel s smskami pro soutěžící v Czech&Slovak PhotoGirl. Nejvíce jich tentokrát dostala Monika Bagarová. Své první hlasy obdržela také Eva Josefusová. Jedna ze semifinalistek je tak naplno ve hře, protože kategorií je více a ceny jsou lákové v každé z nich. Czech&Slovak PhotoGirl je zkrátka jiná. Na tom si zakládá a tak tomu bude i do budoucna. Uvidíme kolik ještě dojde dívkám hlasů. Stále je v čele Patricie Skálové. To se však může rychle změnit. Cena jedné smsky je totiž pouhých 10,-Kč a tak při představě nového automobilu na rok úplně zdarma se může stát, že se na poslední chvíli objeví tajný sponzor a pošle tři , nebo 4 stovky sms hlasů a úplně změní pořadí. To se stalo v předloňském ročníku. Oproti tomu loni si situaci pohlídala vítězka PhotoGirl Public 2017 Mary Aušová a s přehledem způsobem start-cíl soutěž ovládla. Nechme se překvapit jak to dopadne v září před finále.

Více ...


Zobrazit více novinek (20) »