Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Nebude jednoduché vybrat semifinalistky!

Jako každý rok, tak i ročník 2020 není vůbec jednoduché vybrat kvalitní složení postupujících do semifinále. V tomto ročníku je situace stížena koronavirovou nákazou a tudíž nemožností potkat dívky osobně při castingu. Soutěžící proto dostaly úkol natočit castingové video, které představí jejich osobnosti, ukáží co v nich dřímá a také trochu lépe přiblíží jaké vlastně soutěžící doopravdy jsou. Fotografie klamou a tak produkce rozhodla již na počátku karantény o kroku s natáčením videí. Prezident soutěže Lukáš Trs řekl na adresu soutěžících: ,,Přišlo nám do produkce přes 6 desítek videí, které je nyní třeba důkladně odsledovat, protože třeba i malé detaily mohou rozhodnout o postupu nebo naopak konci v soutěži. Některé dívky se popraly skutečně skvěle s úkolem, který jsme jim přidělili. Některé naopak jen velmi stručně řekly to, co jsme po nich chtěli. Ani jedna a ani druhá varianta není tou nejlepší. Rozhodnou skutečně detaily´´. 

Tradičně se každoročně produkce potýká s tím, že by ráda poslala do semifinále a následně také do finále hned třeba 30 finalistek naráz. To však vzhledem k náročnosti programu není nikdy možné a tak se musí nyní prokousávat všemi videopříspěvky, aby kvalitně rozsoudila, které dívky si postup zaslouží. Během června budeme postupně zveřejňovat videa semifinalistek,. Již nyní se můžete těšit na všechny dámy, které postoupí a budou mít před sebou poslední krůček před finále soutěže.

Kompletní složení semifinále bude zřejmé začátkem prázdnin.  

Více ...

Dobrá práce dámy!

Během koronavirové krize jste dostaly od produkce úkol, ve kterém jste měly natočit prezentační video o sobě. V několika záběrech jste měly ukázat jaké jste, co rády děláte a také jste měly předvézt chůzi na podpatcích. Některé z vás jste zvládly skutečně velmi dobře zadaný úkol a produkce soutěže nyní bude mít hodně složitý úkol. Totiž vybrat semifinalistky, které budou v soutěži pokračovat a budou tak moc dál snít svůj sen o výletu do USA, který se přes všechny zákazy a opatření uskuteční (dříve či později), dále budou moci toužit po novém automobilu od společnosti Algon Plus - Auto a.s. a také se budou nadále těšit na další hodnotné výhry od partnerů soutěže. Videa, která se nyní připravují pro zveřejnění budou sestříhána a následně některá z nich zveřejníme na našem webu. Stoprocentně budeme zveřejňovat videa semifinalistek, aby měli všichni příznivci možnost poznat jaké doopravdy jste. Jestli se realita liší od Instagramových příspěvků musí posoudit oni. Třeba ve formě podpory smskou, která vám může pomoci na cestě k ovládnutí kategorie PhotoGirl Public a tedy i novému automobilu. Pro tuto chvíli se sluší poděkovat všem, které si daly práci a poslaly video. Těm, kterým se úkol z jakýchkoli příčin nepodařilo, nebo nechtělo točit bychom rádi vzkázali, že i přesto zůstávají v rodině PhotoGirl a budeme se těšit třeba zase v příštích ročnících.

Více ...

Nejde nám o FULL HD. Jde nám o vás!

Začal nám květen a v jeho polovině bychom byli rádi, kdyby se nám nastřádal dostatečný počet videí, ze kterých budeme moci vybrat semifinalistky. Soutěž pokračuje navzdory koronaviru dál, avšak je zcela nezbytné, aby vaše videa do produkce soutěže dorazila. Potřebujeme vás poznat a potřebujeme vás vidět také jinak, než jak vás známe z Instagramu a z vašich profilů na www.photogirl.cz a www.photogirl.sk. Blíží se krásné dny plné slunce, které vybízejí k natáčení venku. Je nám jedno jestli zvolíte venkovní prostředí, nebo váš byt. Nejde nám o FULL HD záběry. Jde nám především o vás. Chápeme totiž, že nemáte k dispozici kameramana s filmovou kamerou a technikou. Záběry z vašich mobilů však úplně postačí. Podmínky, které musíte splnit má každá z vás v emailu a tak nezapomeňte na všechny náležitosti, které video musí splňovat. Nebojte se toho. Jde skutečně jen o to, abychom vás viděli ´´naživo´´ . Žádný Hollywood nečekáme:-)

Více ...

Dnes končí přihlášky do soutěže. Čekáme na videa!

Dnešním dnem končí možnost přihlašování do soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2020. Posledním duben byl stanoven jako ten nejzazší termín pro vstup do letošního ročníku. Celkově se přihlásilo přes 200 dívek z České a Slovenské republiky. Produkce vyřadila okolo 30 přihlášek z důvodu nevhodných fotografií a v současnosti pracuje s počtem 177 přihlášených dívek. Ty mají nyní za úkol připravit castingové video, ve kterém se představí produkci a porotě. V polovině května, tedy přesněji 15. bude startuje výběr jednotlivých semifinalistek z došlých videí. 24 dívek, které postoupí do semifinále zveřejníme a budeme je znovu kontaktovat, abychom jim sdělili radostnou zprávu a seznámili je s dalším programem. Soutěžící v těchto dnech zuřivě natáčí svá videa a produkce pro ně připravuje další překvapení ve formě dárku a také jednoho malého úkolu, který má co dočinění s líčením. Těšme se. 

Více ...

První videa dorazila. Co ty? Hlasuj v anketě!

Soutěžící v těchto dnech natáčejí svá videa, ve kterých se snaží představit produkci soutěže sebe a svůj život.PhotoGirl má bohužel, stejně jako další organizátoři společenských akcí monetálně zakázáno pořádat akce a tak nezbývá, než se vrhnout na online prezentaci. PhotoGirl je o práci na sociálních sítích a také o schopnosti zaujmout v online světě. Takže by to neměla být velká překážka pro všechny, které chtějí získat titul Czech&Slovak PhotoGirl. Hotová videa budou moci shlédnout všichni zde na webu. Akci spustíme v polovině května a těšit se můžete na velmi zajímavé příspěvky. Alespoň podle došlých materiálů:-) Co ty? Soutěžíš? Už si začla natáčet, nebo na to nemáš a nevěříš si? Není se čeho bát. Pošli prostě 4 krátké soubory s videem (instrukce máš od nás v mailu) a my z nich uděláme jedno prezentační video. Pojď do toho a zahlasuj v anketě níže na tomto webu. Pěkný den.

Více ...

Oriflame je novým partnerem PhotoGirl!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl získává nového partnera. Společnost Oriflame Sweden, která se zabývá kosmetikou, líčením a dalšími produkty pro ženskou krásu tak bude s námi od této chvíle ve spojení. Potkáme se při finále, které dříve či později proběhne, potkáte jejich asistentky, které všechny určitě rády nalíčí a takése potkáme při první příležitosti, kdy budeme moci opět pořádat akce s větším počtem osob. Prozatím pojedeme formou on-line partnerství, kdy Oriflame 100% nepřehlédnete, především ve spojení s video castingy, které jsme v minulém týdnu zavedli. Jsme rádi, že nás podporuje takto silná společnost a těšíme se, co spolupráce přinese.

Více ...

Novinky v soutěži! Již tento týden.

Již v tomto týdnu se můžete těšit na určité novinky, které s sebou přináší doba koronavirová. Nevíme jak dlouho bude tato situace trvat a tak jsme se rozhodli jednat a připravit se na všechny scénáře. Sledujte tento týden webové stránky soutěže a dozvíte se více. Každopádně si připravte mobily, kamery a další natáčecí zařízení. Budou se vám hodit. Více zatím neprozradíme. Sledujte webovky, nadále ´´házejte´´ na zeď příspěvky, protože my je sledujeme. Makejte na Instagramu a věřte, že PhotoGirl jede dál! I když třeba pod rouškou Koronaviru. Jsme s vámi a společně to dokážeme.

Více ...

Barbora Hozová upevnila své vedení v sms hlasování!

Barbora Hozová z Hradce nad Moravicí v prozatimním průběhu soutěže stále vede pořadí soutěžících v kategorii PhotoGirl Public, která je založena na podpoře vás fanoušků. K dnešnímu dni obdržela přes 300 sms hlasů a s malou přestávkou před sebe nepustila nikoho. Lépe řečeno žádnou ze svých konkurentek. Je potřeba si však přiznat, že hlasování je a bude ještě dlouhé. Končí totiž až v září a tak je ještě dostatečná doba na to, jak průběh zvrátit. Rozdíly jsou drobné. Cena sms nízká (10 Kč/0,5EUR) a tak je skutečně jen na vás, které z dívek přidělíte titul PhotoGirl Public, který ji kromě mnoha věcných cen přinese také zbrusu nový automobil od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl je jako celek založena na působení soutěžících v online prostředí, kde se jednotlivé adeptky na tituly ve 4 kategoriích snaží zaujmout fanoušky na svých profilech na sociálních sítích, plní jednotlivé soutěžní úkoly a také se snaží přesvědčit porotu soutěže o svých kvalitách v oblasti komunikace, fotogeničnosti a také schopnosti práce na sebeprezentaci v online prostředí. V dnešní těžké době, která je ovlivněna nemožností osobních kontaktů se tak stávají sociální platformy jediným bojištěm, kde dívky předvádějí své umění. Podpořte je a třeba již příští týden bude mezi soutěžícími zde na webu na první místě vaše favoritka. 

Více ...

Nepřestávejte esemeskovat!

Posíljejte sms hlasy své favoritce. Dnes jako každé pondělí jsme aktualizovali počty došlých sms hlasů u jednotlivých dívek. V současnostži jsou tyto sms hlasy jediným měřítkem populárnosti soutěžících a tak bychom byli rádi, kdybyste podpořili svou favoritku sms hlasem, který vás bude stát 10 Kč z České republiky a 0,5 EUR ze Slovenska. Vítězka sms hlasování se stane PhotoGirl Public. Získá tak stejnojmenný titul a ataké automobil na rok zdarma. Kateřina Jelínková, která vyhrála loňský ročník jak v hlavní kategorii, tak v kategorii Public, dnes cestuje pohodlným Opel Adam od společnosti Algon - Plus Auto a.s., který v současnosti nejčastěji používá k rozvozu roušek, které sama tvoří. Zapojte se i vy a dejte najevo svou přízeň ke své favoritce. Holky podporu potřebují a může jim hodně pomoci. Pokud jste ještě nehlasovali, tak to napravte třeba hned. Počet sms je neomezený a tak se do toho pusťte. Soutěžící vaši podporu jistě ocení. 

Více ...

Úkol a Soutěž s POP OPTIKEM o 5000 ,- CZK!

Všichni jsme doma a tak je čas na další PhotoGirl výzvu. Tentokrát s motivací ve formě voucheru v hodnotě 5000,- CZK. Společnost POP OPTIK se rozhodla, že věnuje nejaktivnější z vás poukázku na brýle z nejnovější kolekce. Zároveň jako partner kategorie PhotoGirl Social Network bude sledovat soutěžící z aktuálního ročníku jako potenciální vítězku této kategorie. Tato výzva je tedy součástí hodnocení PhotoGirl Social Network, avšak s malým bonusem, protože doba je zlá a dny jsou dlouhé. Proč si tedy nedopřát něco nového, nějaký super doplněk. Tím můžou být právě brýle z kolekce POP OPTIK. Přesná pravidla najdou soutěžící v emailu, protože Pop Optik tuto soutěž vyhlásil speciálně pro PhotoGirl. Holky je čas na splnění této výzvy. Držte se a makajte!

Více ...

Prodlužujeme možnost přihlášek do konce dubna!

Situace se okolo Koronaviru z posledních dnů nás nenechává v klidu. Všem je jasné, že v dubnu se castingy určitě neodehrají a tak jsme přistoupili k možnosti prodloužit termín pro přihlašování adeptek o titul Czech&Slovak PhotoGirl 2020 do konce dubna. Ať už se hlášíš nyní, nebo jsi již přihlášená, tak sleduj pozorně všechny výzvy zde na webu nebo na sociálních sítích. Online prostor je totiž ten jediný, kde se můžeš prezentovat. Rádi bychom vás také poprosili, abyste dodržovaly všechny opatření, které se na nás hrnou. Noste roušky, budťe opatrné a chovejte se zodpovědně. Bylo by fajn vidět některou z vás, kterak se zapojuje například do dobrovolnické činnosti. Třeba jako to předvedla vítězka minulého ročníku Kateřina Jelínková, když doma šila roušky. Je to na vás, jak budete chtít zaujmout produkci a fanoušky. No a vy, které jste se dosud nepřihlásily, to můžete napravit až do konce dubna! PhotoGirl jede dál.....

Více ...

Jedeme dál. I když s rouškou a respirátory!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl se snaží od počátku své existence cílit především na soutěžící, které umí zaujmout v online světě. V dnešní nelehké době je velmi složité žít se standartními návyky a zvyklostmi. Vzhledem k tomu, že jsme byli nuceni prozatím zrušit slovenskou část castingů a jednáme o přesunutí castingu v Brně (Most a Praha nezměněno!) jsme se rozhodli vyzvat soutěžící k ještě větší aktivitě na sociálních sítích. Prezident soutěže Lukáš Trs sdělil:,,Koronavirus zcela zásadně zamíchal kartami. Máme před sebou výzvu, kterou jsme snad ani nechtěli zažít. Ale je tu! Vracíme soutěž zpátky ke kořenům, alespoň po dobu mimořádných opatření. Chceme vidět plný Instagram  a FB fotek, videí a příspěvků, protože to je jediná cesta jak dívky poznáme. Chystáme také výzvu na představení soutěžících formou videa, protože fotografie občas klamou. ´´ Je tedy jasné, že veškerá pozornost až do odvolání se bude ubírat na sociální sítě. Nyní ještě více než kdy jindy budou příspěvky jediným možným měřítkem pro postup do finále. Některé z dívek berou svou účast velmi zodpovědně a bylo tomu před koronavorem a je tomu tak i nyní. Trs doplňuje: ,,Nabízí se celá řada možností prezentace. Všichni jsme izolovaní na nejvyšší možnou míru a máme spoustu času na tvorbu zajímavých fotek, videí atd.´´ Smskové hlasování samozřejmě běží a je možné, že se v případě nepříznivé situace stane jediným ukazatelem pro výběr semifinalistek a finalistek. Makejte holky, sledujeme vás.

Více ...

Slovenské castingy se ruší!

Vážené soutěžící Slovenky. Velmi nás mrzí, že jsme nuceni z důvodu neutěšené situace okolo šíření koronaviru zrušit Slovenské části castingů soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Pro soutěžící ze Slovenska hledáme náhradní řešení. České castingy v Praze a Mostě se v tuto chvíli neruší a casting v Brně je vzhledem k situaci v jednání a řeší se jeho posun na květen. Věříme, že všechny soutěžící pochopí toto prohlášení a věříme, že neztratíme vaši přízeň. Taková je situace a musíme se dle ní zařídit. Soutěž však nadále běží a vaše úkoly v online prostředí plníte i nadále. Využijte volných dnů, kdy například nemůžete do školy, či do zaměstnání a zamakejte na své prezentaci například na Instagramu. Společně to zvládneme!

Více ...

Poslední možnost přihlásit se do soutěže!

Tímto si dovolujeme upozornit, že termín přihlášek do letošní soutěže se již blíží ke konci, tak pokud ještě účast zvažujete, rozhodně neváhejte a přihlaste se zde. S již přihlášenými účastnicemi se uvidíme 4.-5. dubna v Poprad Aréně na TATRA EXPO vždy od 12 do 15 hodin, 6. dubna od 14 do 18 hodin v bratislavském Cafe Zimák, 18. dubna v brněnském Sono Centru, 15. května v pražském Illusion Art Museu a 16. května na mosteckém Food & Fresh festivale na 1. Náměstí. Všude se na vás budeme těšit, tak určitě doražte! Poprad - 12:00- 15:00 (TATRA EXPO) Bratislava - 14:00-18:00 (Zimák Cafe) Most 14:00 - 17:00  (1.náměstí - Beer, Food & Fresh Festival) Praha 14:00 - 17:00 (Illusion art Muzeum) Brno 18:00 - 00:00  (Sono centrum)                                                      

Více ...

První casting se blíží!

Již za pouhý měsíc proběhnou první castingy na Slovensku. V Popradě budou probíhat 4.- 5. dubna v Poprad Aréně. V pondělí 6. Dubna se uvidíme v Bratislavě v Café Zimák na Stadionu Ondreje Nepely. V Popradu se spolu uvidíme na TATRA EXPU 2020, který pořádá partner soutěže SVT s. r. o., kterému děkujeme za pořádání akce a těšíme se na spolupráci. Castingy budou probíhat v sobotu i v neděli vždy od 12 – 15 hodin, tak si udělejte čas. Budeme se těšit nejen na všechny slovenské účastnice, ale také i diváky a fanoušky, kteří se na nás a na TATRA EXPO, nebo v Bratislavě přijdou podívat. V hlavním městě Slovenska se potkáme v pondělí 6. 4. v Café Zimák od 14 do 18 hodin. Pokud jste se ještě nepřihlásili tak máte poslední možnost této šance využít zde na webu do konce března.

Více ...

Poslední měsíc do konce přihlášek. Poperte se o to!

Březen rozhodne o tom, jakou porci soutěžících letošní ročník soutěže Czech&Slovak PhotoGirl přivítá. Je to totiž poslední období, kdy se mohou hlásit dívky, které touží po úspěchu a po skvělých výhrách. Pokud i ty umíš zacházet se sociálními sítěmi, víš jak správně komunikovat s fanoušky, jsi fotogenická, sympatická a také krásná, tak právě pro tebe je soutěž určena. Duben a květen budou probíhat castingy v České a Slovenské republice, přičemž nejdůležitějším momentem bude focení a rozhovor s produkcí. Pokud se tedy umíš ´´zatvářit´´ a zapózovat fotografovi, tak se přihlas zde na webu a doraz na casting. Hraje se o hodně. Již 6. Czech&Slovak PhotoGirl, kterou poznáme v září, odcestuje pár dní po finále do dalekého Las Vegas, kde stráví několik dnů báječné dovolené. Vyhraje také mnoho voucherů na různé služby a produkty. Získá titul,  korunku, šerpu, dárkové balení od partnerů a třeba také automobil na rok zdarma. To však v případě, že dostane nejvíce sms hlasů od fanoušků a diváků. Ti již pracují a přihlášeným dívkám zasílají pravidelně každý týden několik stovek sms hlasů. Nic však není ztraceno, protože jeden hlas stojí 10,-Kč nebo 0,5 EUR ze Slovenska. A tudíž je tedy jasné, že i první místo se dá v této speciální kategorii dohnat. Prostoru kde uspět máte tedy vícero. Hlavní kategorie Czech&Slovak PhotoGirl , PhotoGirl Public o automobil na základě sms hlasů, PhotoGirl  Social Network, kterou podpoří partner soutěže POP OPTIK a také PhotoGirl Sympatie. Každopádně máte poslední měsíc abyste se rozhodliy přihlásily a zkusily tak změnit svůj život.

Více ...

Vidíme se na castingu!!

Šestý ročník prestižní soutěže Czech&Slovak PhotoGirl, která hledá fotogenickou, krásnou, komunikativní a sympatickou dívku vstupuje pomalu ale jistě do své castingové části. Přihlášky je možné posílat do 31.3.2020, ale již dnes jsou známy termíny všech castingů, které proběhnou tentokrát 3x v České republice (Praha, Brno, Most) a 2x na Slovensku. Bratislava  a Poprad jsou strategicky položená města, která svou polohou obhospodaří západ i východ Slovenska a produkce tak nacestuje mnoho stovek kilometrů, aby vybrala 12 finalistek do letošního finále, které se začíná již pomalu ale jistě rýsovat. ,,Města jako Praha a Brno jsou již stálými zastávkami při našich castingových cestách a Most je moje srdcovka, protože jsem se zde narodil . Hlásí se nám mnoho dívek z Ústeckého kraje a tak se nabízelo, abychom se znovu do Mostu vrátili. V loňském ročníku jsme našli v Mostě vítězku, která na casting přijela z Litoměřic. Uvídíme , kde ji najdeme letos´´, pronesl prezident soutěže Lukáš Trs. Po castinzích, které začnou v Popradu 4. dubna a skončí 16. května v Mostě bude produkce vybírat 12 finalistek, které pojedou na soustředění finalistek na přelomu května a června. Držte si tedy termíny, přijďte na casting a pokud jste se ještě nepřihlásily, tak honem do toho! Termíny castingů naleznete na fotografii. Těšíme se na vás všechny.

Více ...

Fotografka a agentka Daniela Smržová v porotě!

Daniela Smržová je fotografka, která v minulosti spolupracovala na mnoha velkých modelingových projektech a spolupracovala již se spoustou známých jmen české i slovenské scény. Mimo fotografování vlastní modelingovou agenturu, kde zastupuje již několik set modelek a modelů. Její práci si můžete prohlédnout na webu a nyní také v rámci soutěže Czech&Slovak PhotoGirl. Zúčastní se totiž soustředění finalistek, kde soutěžícím poradí jak správně fotit, jak zaujmout, jak se nejlépe zatvářit, nebo co udělat, aby fotka byla co možná nejkvalitnější a měla také ´´něco do sebe´´. Daniela Smržová je tedy pro letošní rok první odtajněnou porotkyní, která usedne v září při finále do poroty soutěže a vybere v pořadí již 6. Czech&Slovak PhotoGirl.  Danielo vítejte!

Více ...

Hlaste se do konce března!

Soutěž Czech&Slovak PhotoGirl 2020 je v plném proudu. Přihlášek dorazilo do produkce přes 200, avšak ne všem uchazečkám o titul jsme mohli profily schválit a tím je pustit do soutěže. Některé kvůli nevhodnému obsahu, jiné zase díky velmi špatné kvalitě fotografií. Nic však není ztraceno a všechny z vás, které stále přemýšlíte o přihlášce do soutěže, máte možnost zaslat přihlášku do konce měsíce března. Přesně o půlnoci na 1. duben se zavře přihlašovací online brána a již nebude cesty jak se dostat do zápolení o zájezd do Las Vegas, o automobil od Algon Plus Auto, o korunku od Dalibora Šípka, o tituly a další velmi hodnotné ceny. Nebudete mít možnost odjet na soustředění, které se bude konat první červnový týden. Zkrátka ztratíte jednu velkou příležitost. Ještě je však čas vše napravit a pokud o přihlášce přemýšlíte, udělejte to právě teď, protože co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Čekají nás castingy v dubnu a také květnu, čeká nás spousta nových zážitků, zkušeností a je jen na vás, jestli u toho budete. Zatím máte čas. Do konce března!

Více ...

Jiná optika. POP OPTIK!

V letošním ročníku nám přibyl nový partner. Pojďme se podívat na Czech&Slovak PhotoGirl trochu jinou optikou. Soutěž od počátku svého založení cílí na jiné dívky a ženy, než je tomu například v soutěži MISS. Motto soutěže zní, nejsme Miss jsme PhotoGIrl. Význam totohoto spojení je jednoduchý. Nehledáme prvoplánově modelky, které splňují míry 90-60-90. Hledáme typy soutěžících, které budou komunikativní, sympatické, krásné a budou umět zaujmout ve světě sociálních sítí, protože tam se dnes odehrává velký díl nejen modelingového businessu. Zajímají nás dívky, které budou schopny vyřešit jednoduché ´´foto-video úkoly´´, které jim z produkce čas od času přicházejí. Jeden takový jim v mailu přistál v tomto týdnu, kdy dostaly za úkol vyfotit se v brýlých. Sluneční, dioptrické, sportovní??? Nezáleží na druhu, ale na zpracování daného úkolu. Partner pro ročník 2020 z oboru optiky bude při finálovém vyhlášení výsledků v porotě a také bude součástí finálových disciplín. Tušíte správně, že se jedná o POP OPTIK z Prahy 8 Karlína. Tento zbrusu nový prostor vyřeší vše, co se zraku týče. Služby jako měření očí, servis brýlí a také samotný prodej luxusních značek obrub jsou jen malé střípky do kvalitní mozaiky, které svým zákazníkům poskytují. Jsme velice rádi, že své oči budete moci svěřit do rukou profesionálů z POP OPTIK. Na Soustředění, které proběhne v červnu, obohatí svými produkty připravovaný kalendář o některé své kousky. Můžeme se tak těšit na opět originální a jedinečný set fotografií, který pro vás připravý jeden velmi šikovný a v poslední době dosti vytěžovaný fotograf či fotografka. Jméno zatím neprozradíme. Ale bude to stát za to. Věříme, že spojení módy, luxusních brýlí a ženské krásy přinese mnoho zážitků a kvalitních fotografií. O to tu jde především. Vítáme POP OPTIK, trochu jinou prodejnu optiky, než na které jsme zvyklí... těšíme se na spolupráci.


Sleduj teď POP OPTIK

 

Více ...


Zobrazit více novinek (30) »