Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

Vítězka jako tradičně do USA! Kdo to bude?

Finále soutěže Czech&Slovak PhotoGirl je naplánováno na 10. 9. 2019. V ten den tedy bude známa již celkově pátá vítězka. Vítězka, která získá mnoho věcných cen, voucherů na služby, dárkových předmětů a také cenu hlavní. Zájezd do USA. Tentokrát se produkci podařilo zajistit návštěvu města Dallas a samozřejmě, jako již tradičně, Las Vegas. Na území USA vítězka stráví celkem 11 dnů a zažije neopakovatelnou atmosféru nejen města cowboyů, tedy Dallasu, zažije také celý týden v hlavním městě zábavy, hazardu, hříchu, nákupů a také gastronomie. Las Vegas. Sen, který se splní jedné z 12 finalistek. Která z dívek nakonec získá titul Czech&Slovak PhotoGirl, korunku od mistra Dalibora Šípka a zájezd se dozvíme již po prázdninách. Sledujte Facebook a Instagram pro více informací. 

Více ...

Backstage Fotky ze soustředění od Evy Bebko!

Soustředění je již minulostí, ale proč si nepřipomenout pohodu rezortu Chateau de Frontiere, kde strávily finalistky několik dní. Fotoaparátem je zachytila Eva Bebko, která má na starost tvorbu kalendáře finalistek. Během volných chvil se dívky neváhaly osvěžit v bazénu a fotografka, která se jim věnovala celý den je u toho zvěčnila. Krásné fotografie dokazují, že soustředění se skutečně vydařilo a že Hraniční Zámeček poskytl skutečně fantastické podmínky pro bezproblémový průběh. Kochejte se.....:-)

Více ...

Soustředění plné krásy!

Nezbývá než říci slovo díky. Finalistkám, partnerům, produkci, make-upu, fotografce, zámku. Neradi bychom na někoho zapomněli. Je skutečně na místě si říci, že letošní soustředění, které proběhlo v nádherných prostorách Chateau de Frontiere, tedy Hraničního zámečku v Hlovoci, bylo perfektní. Nejenže se povedlo počasí, nejenže se podařilo vše sladit perfektně, finalistkám to díky Czech Make-Up Housu slušelo, fotografka Eva Bebko fotila skvěle, Svatební salon Delta Most přivezl nádherné šaty a Miss Carol dívkám poskytla super oblečení na focení kalendáře. Všichni se dle slov při odjezdu skvěle bavili a došlo i na propojení některých partenrů soutěže. Soutěžící měly po celou dobu trvání za úkol co možná nejvěrněji zachytit atmosféru Chateau de Frontiere a vůbec přenést průběh soustředění na sociální sítě, zejména na Instagram. Dle slov správce sociálních sítí Hraničního zámečku se to nadmíru podařilo. V dalších dnech budou následovat další fotografie ze soustředění zde na webu, nebo na Facebooku či Instagramu. 

Více ...

Finalistky nafotí kalendář objektivem Evy Bebko.

Kalendář s finalistkami letošního ročníku vznikne při soustředění na Hraničním zámečku, kam se vydají finalistky již příští úterý 18. 6. 2019. Eva Bebko, která bude mít focení kalendáře na starosti, bude tvořit snímky s nádechem glamour. Finalistky, které budou v hlavních rolích si budou moci kalendář odnést z finále, které proběhne v září. Fotografka Eva Bebko svůj kalendář při finále pokřtí a od té chvíle bude volně k prodeji. Každá z dívek tak bude mít památku na ročník 2019, která jim bude připomínat velký úspěch účasti ve finále naší soutěže. Těšme se, jaké snímky Eva Bebko pořídí. Kalendář bude pojat luxusně a měl by reprezentovat nejen dívky samotné, ale také přenádherné prostory Chateau de Frontiere a přilehlých prostorů zahrady a parku. Na Make-Up si produkce přizvala profesionálky z Czech Make Up House a doplňky pro nafocení přidá Miss Carol ze Slovenska. Tešíme se!

Více ...

Blíží se to! Soustředit se budeme na zámku!

Již za necelé dva týdny, přesně 18. 6. přijede na Hraniční Zámeček v obci Hlovovec u Břeclavi dvanáct finalistek, které zde stráví několik dní. Budou fotit, školit se, odpočívat. Stráví společné chvíle s produkcí a také zde nafotí kalendář Czech&Slovak PhotoGirl na rok 2020. Čekají je workshopy a další zajímavé pracovní povinnosti. Prostředí hotel Chateau de Frontiere je nádherné a čeká nás opravdu velký zážitek. Těšíme se na finalistky a také na výstupy ze soustředění. Přijedou vzácní hosté. Partneři , porotci a další lidé, kteří se okolo PhotoGirl točí. Bude to příjemný start letošního léta a navazujících prázdnin. Děkujeme Chateau de Frontiere za poskytnutí přenádherných protstorů, které se jistě budou výjimat na kalendáři i na videu ze soustředění. 18. - 21. 6. se společně vidíme na Hraničním Zámečku. 

Více ...

Finalistky 2019 jsou tady!

Finalistky ročníku 2019 jsou vybrány. Produkce měla tentokrát velmi složitou úlohu. Na castingy se totiž dostavilo poměrně mnoho krásných dívek a žen. Proto nebylo jednoduché vybrat 12 jmen,l které budou bojovat o tituly v kategoriích - Czech&Slovak PhotoGirl 2019 (hl.kategorie), PhotoGirl Public (kategorie diváků, sms hlasování), PhotoGirl Social Network (nejaktivnější a nejzajímavější na soc. sítích) a v neposlední řadě PhotoGirl sympatie poroty (zvolí se až při finále). Ceny pro jednotlivé kategori budou určeny kromě hlavní kategorie. Tam je jasné, že vítězka pojede do Las Vegas, zísdká vouchery na různé služby, kosmetiku apod. Také PhotoGirl Public, tedy vítězka sms hlasování bude mít jasně danou výhru. A to automobil na rok zdarma. Zbylé dvě kategorie, neméně prestižní budou v režii partnerů soutěže a ceny tak vyplynou z produktů a služeb jednotlivých partnerů. Finalistky čeká soustředění od 18. - 21. 6. 2019 na Hraničním zámečku. 10. září 2019 v Retro Music Hall v Praze poznáme vítězky všech kategorií. Dívky začnou nyní dostávat úkoly, které budou plnit na sociálních sítích a porota od dnešního dne bude jejich kroky sledovat. Gratulujeme všem, které se dostaly v konkurenci přes 400 dívek z ČR i SR do finále.

 

Více ...

Vybíráme finalistky! Konkurence je obrovská!

Czech&Slovak PhotoGirl 2019 má za sebou 6 zastávek v ČR i SR. Produkce poznala během dlouhých cest několik desítek adeptek na titul Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Nejsilnější zájem pocítil prezident soutěže Lukáš Trs při castingu v Praze. Největší překvapení přinesl Most, kde sice nebylo dívek nejvíce, ale kvalitativně se dá hovořit o nejsilnější zastávce. Slovenská část se odehrávala v Bratislavě, Popradu a Bánské Bystrici. V České republice 3 města, na Slovensku také. Praha, Brno, Most, Bratislava, Poprad, Bánská Bystrica. Všude tam se setkala produkce s krásnými dívkami, které by rády opanovaly hlavní kategorii a odcestovaly v říjnu do Las Vegas. Slovensko tento rok do finálové dvanáctky přispěje větším počtem dívek, než tomu bylo v předešlých letech. A to z velmi prostého důvodu. Slovenky totiž tentokrát dorazily na castingy a tak bylo z čeho vybírat. Vedení soutěže nyní přebírá všechny fotografie, všechny profily dívek. Zkoumá a vyhodnocuje jak působily při castingu a vybírá 12 dívek a dvě náhradnice do finále. Jména finalistek zveřejníme ve středu 29. 5. 2019 v 12:00 zde na webu.

Více ...

DYCKY MOST!

DYCKY MOST! Tak by se dal charakterizovat casting, který proběhl v sobotu v severočeském městě, které se proslavilo v seriálu na České televizi. Nejen Frantou, Severkou a kostelem je Most populární. Na pivních slavnostech, které probíhaly současně s castingem bylo poznat, že obyvatelé známého města rádi zkoušejí nové věci a také ochutnávají nejrůznější gastronomické lahůdky. Současně jsme se v Mostě přesvědčili, že dokáže do soutěže dostat velmi zajímavé dívky a ženy, které rády využívají nejrůznějších příležitostí ke zviditelnění. Z castingu ve fotogalerii vybíráme ty nejzajímavější, které se zúčastnily. Mostu děkujeme za podporu a budeme se těšit se zástupcem v porotě při finále. Měl by jím být náměstek primátora Ing. Marek Hrvol. Most byl DYCKY plný krásných dívek a to se i tentokrát potvrdilo. Casting právě sem po právu patří a patřit bude i v příštích letech.

Více ...

Svatební salon Delta oblékne finalistky při finále!

Svatební salon Delta z Mostu připraví šaty pro finalistky letošního ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Majitelka salonu Pavla Vyoralová zasedne při finále v porotě a bude tak moci z první řady hodnotit, jak odprezentují šaty z jejího salonu samotné finalistky. Organizátoři si ve spolupráci se salonem Delta připravili překvapení, které bude odtajněno až při samotné přehlídce. Spolupráci si pochvaluje i prezident soutěže Lukáš Trs. Na adresu salonu Delta uvádí:,, Jsem strašně rád, že se nám podařilo domluvit s Deltou, protože dámy sídlí v Mostě, tedy v mém rodním městě. To by však ještě nic neznamenalo pro naše rozhodování. Přesvědčilo nás hlavně to, že paní Vyoralová se svou dcerou jsou profesionálky a že se ve světě soutěží krásy pohybují již řadu let. Pojedou s námi na soustředění, dívky si zaměří, odzkouší apod. Prostě profíci...´´, nechal se slyšet Trs. Produkce tak do soutěže získala velmi zvučného partnera. Svatební salon Delta se vám představuje ve videu z Czech Fashion Week. Pěknou zábavu.

Více ...

Z Popradu rovnou do finále!

Nad Tatrou se blýska....a dál už to všichni znáte. Tentokrát se blýskalo pod Tatrami ve městě Poprad. Casting, který proběhl minulý týden ukázal, že zvěsti o slovenské kráse nelžou. Ještě máme před sebou polovinu castingů, ale můžeme prozradit, že nejméně dvě soutěžící, které se přihlásíly do PhotoGirl a přišly na casting při veletrhu v Aréně Poprad, pošle produkce pravděpodobně rovnou do finále. Nebudeme prozrazovat jména a ani fotkou se nenechte zmást. Vše se dozvíte po skončení posledního castingu v Bánské Bystrici. Potom totiž budeme mít jasno a kompletním finalovém složení. Věříme, že letošní ročník, který se na finálovém večeru ukáže ve světle konceptu Black&White, vyvrcholí skvělou show v hlavních rolích s našimi finalistkami. Těšme se na 10. září do Retro Music Hall v Praze.

Více ...

Slovenka Bára Olejníková v Las Vegas 2016

Barbora Olejníková, vítězka ročníku 2016,  ovládla s naprostým přehledem svůj soutěžní rok. Podívala se do Las Vegas a fotila super žhavé snímky přímo u hotelového bazénu rezortu Stratosphere. Podívejte se i vy milé dámy a nechte se inspirovat. Blíží se castingy na Slovensku, které nám třeba přinesou další vítězku. Bude to Slovenska, nebo Češka. Dozvíme se již 10. 9. 2019 v Praze. Casting v Popradu proběhne již tento pátek. Tak se těšíme.

Více ...

Čekají nás 3 zastávky na Slovensku!

Poprad, Bratislava a Bánská Bystrica. To jsou tři zastávky na cestě do finále, které produkce soutěže absolvuje během dubna a května po Slovensku. Pokud bydlíš v okolí Popradu tak přijď 26. nebo 27. 4. do Poprad Arény, kde nás najdeš při veletrhu bydlení. Bydlíš v Bratislavě, nebo v dojezdové vzdálenosti od hlavního města? Potom určitě přijď do Café Zimák na stadionu O. Nepely. Tam se uskuteční casting PhotoGirl 16. 5. 2019 od 15:00. Poslední zastávkou bude Bánská Bystrica, kde v Piano Baru na náměstí zakončíme turné po Slovensku. Chybí nám dívky ze Slovenska, které postoupí do finále. Takže pokud nemáš nic lepšího na práci, tak určitě přijď. Potřebujeme Slovenskou krásu ve finále. 

Pro více informací se mrkni sem.

Budeme se těšit!

Více ...

Fotografie z castingu v Praze.

FOTOGALERIE Z CASTINGU V PRAZE 

5. 4. 2019 - ILLUSION ART MUSEUM PRAHA 

FOTOGRAF BOHDAN ZAJČENKO

Více ...

Praha byla super! Casting II je minulostí!

V pátek 5. dubna proběhl v Praze v Illusion Art Museum druhý casting letošního ročníku soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Za účasti porotců Michala Viewegha a Dalibora Šípka, produkce, majitele soutěže a prezidenta Lukáše Trse se předvedlo bezmála dvě desítky dívek. Chystáme fotografie všech, které dorazily a zkusily své štěstí před fotogaparátem fotografa Bohdana Zajčenka. Svůj velký dík zaslouží také Illusion Art Museum Praha, protože poskytl velmi zajímavé prostory, ve kterých dívky měly za úkol vymyslet zajímavé příspěvky na Instagram. Podařilo se. Hashtag #iamprague létal Instagramem celý pátek, sobotu i neděli. Zítra ukážeme i zbylé soutěžící. Dnes si můžete vychutnat alespoň pohled na soutěžící Petru Kostkovou.

Příští casting se uskuteční již 26. - 27. 4. v Popradu.

Více ...

Brno za námi. Jedeme dál. V pátek v Praze!

Několik odvážných žen a dívek dorazilo na casting v Brně. Některým se dařilo více a  některým méně. My vám nabízíme pro posouzení některé adeptky, které přišly, nechaly se vyfotit a popovídaly si s produkcí. Necháme na vás, kterou favortiku si vyberete a budete ji podporovat. Z Brna se určitě nějaké místo ve finále najde. Jestli to bude jedno, či více ukáží další castingy. Třeba již v pátek v Praze od 17:00 v Illusion Art Muzeu.

Více ...

Tak zítra v Brně!

Je to tady. Čekali jsme mnoho měsíců, než se spustí další část soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Zítra totiž přijde na řadu první ze 6 castingů, na kterých přivítáme účastnice a zároveň adeptky na titul v hlavní kategorii tedy Czech&Slovak PhotoGirl, ale také také uchazečky o vítězství v dalších kategoriích, které soutěž vypsala. Pro úplnost si pojďme povědět, že dívky mohou uspět v hlavní kategorii, dále v divácké sms soutěži s názvem PhotoGirl Public, jejíž pořadí můžete sledovat zde na webu v menu v položce ´´soutěžící´´. Nedílnou součástí je také kategorie PhotoGirl Social Network, kterou bude mít pod křídly jeden z partnerů a ocení tu nej v oblasti práce na sociálních sítích. Poslední kategorií je PhotoGirl Sympatie poroty, kterou zvolí porotci při finále! Je jasné, že bez účasti na castingu dívky nemohou na větší úspěch pomýšlet i když šance trvá až do chvíle, než zveřejníme 12 finalistek. Tak se stane po posledním castingu v Bánské Bystrici. Zítra ale začínáme v Brně, kde po castingu navštívíme koncert Majka Spirita. Tak přijď a užij si casting i koncert! Zítra v 15-18 v Sono Centru v Brně.

Více ...

Pulse fitness club - Nový partner PhotoGirl!

No pulse, no life je motto fitness clubu Pulse, který se stává novým partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 a přímo tak zapadá do konceptu soutěže. Zdravý životní styl patří k hlavním krédům PhotoGirl. Je s ním spojeno samozřejmě také cvičnení, pohyb a trénink. Bez pohybu by člověk jen těžko mohl prohlásit, že se cítí dobře a plný energie. Proto jsme oslovili fitness club, abychom mohli dívkám dopřát 100% komfort a kvalitu pro svůj trénink. ,,Pulse splňuje všechny atributy moderního fitka, kde najdeme všechny cvičící stroje, rotopedy, trenéry, skupinové cvičení a další doprovodný program pro zdravý život´´, nechal se slyšet Lukáš Trs, prezident soutěže. Není náhodou, že na obrázku vedle majitele clubu pana Ing. Lukáš Vostrovského, MBA vidíte zápasnickou hvězdu Karlose Terminátora Vémolu. Ten totiž moc dobře ví, kde se cítí dobře a kde se nejlépe připravit na zápasy, které vyžadují co možná nejlepší fyzickou připravenost. Ano je to přesně v Pulse Fitness Clubu v Horních Počernicích. Majitel podniku, Ing. Lukáš Vostrovský, MBA, se každým dnem přidá mezi porotce a bude tak bedlivým okem sledovat soutěžící ucházející se o titul v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Pulse Fitness věnuje výherkyním roční členství a vítězky tak dostanou jedinečnou možnost zamakat a dostat se do formy. Navíc se budou moci při troše štěstí setkat se samotným Karlosem Terminátorem Vémolou. Vítáme partnera a těšíme se na nového porotce, který se zúčastní také soustředění v Chateau de frontiere.

Sleduj Pulse Fitness Club na Instagramu - Sleduj zde!

Více ...

Změna v PhotoGirl Public - smsky mění pořadí!

Sms hlasování v kategorii PhotoGirl Public 2019 doznalo změny. Dívky na třetím a čtvrtém místě se během jednoho týdne prohodily. Bez změn prozatím zůstává první pozice, kde již nějaký čas vévodí Petra Kostková z Prahy. Bude velice zajímavé sledovat, jak se dívky poperou o titul PhotoGirl Public, který jim zajistí automobil na rok zdarma od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Loňská vítězka si prozatím užívá svého žlutého krasavce a to až do finále ročníku 2019. To se uskuteční v září. Týden před finále se smskové brány uzavřou a my budeme znát novou PhotoGirl Public 2019, která tak mimo jiných cen získá vůz na rok zdarma. Uvidíme, která z dívek okouzlí nejvíce své fanoušky, kteří budou ochcotni investovat 10,- Kč nebo 0,5 EUR. To je totiž cena jedné smsky.

Více ...

Soustředění finalistek na zámku? Jsme pro!

Soustředění finalistek soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 v prostorách hraničního zámečku Chateau de Frontiere se uskuteční od 18. - 21. 6. 2019. Zámeček je proslulý svou gastronomickou kvalitou, nádhernou okolní přírodou, perfektním servisem a také hranicí, která prostory hotelu prochází. Ano, budeme se soustředit přesně na rozmezí České republiky a Rakouska. Možná ta největší výzva pro soutěžící v letošním ročníku právě přichází. Produkce soutěže pro právě probíhající ročník soutěže připravila ve spolupráci s vedením Chateau de Frontiere novinku v podobě 4 dnů a 3 nocí v přenádherných prostorách sídla  rodiny Lichtenštejnů, které bylo postaveno v letech 1816 až 1827. Nadstandartně vybavené pokoje, výborná kuchyně, skvělá káva, vyhřívaný bazén, nespočet možností jak trávit volný čas a odpočinek. To vše nabídne 12 finalistkám Hotel Hraniční Zámek, který se může pyšnit označením ´´čtyřhvězdičkový´´ a také michelinskými kuchaři. Finalistky bude čekat mnoho úkolů a výzev. Budou fotit luxusní kalendář, který nás zavede do nejtajnějších prostor zámku, budou natáčet vlastní stories z prostorů zámku. Budou fotit, vzdělávat se a také si trochu užívat. K dispozici bude tým Czech Make Up House, který se postará o vizáž dívek. Na místě budou fotografové, kameraman a další členové produkce, kteří celé soustředění zaznamenají, aby i diváci a fanoušci finalistek měli možnost nakouknout tzv. pod pokličku soustředění finalistek. My se těšíme. Finalistky budeme znát po posledním castingu, který se uskuteční v Bánské Bystrici 20. 5. 2019.

Více ...

Castingů se zúčastní porotci!

Czech&Slovak PhotoGirl vstupuje do castingové fáze, která s sebou přináší hodnocení soutěžících také v reálných světlech. Prozatím známe holky jen z fotografií, které v soutěži hrají velmi důležitou roli. Hledáme totiž dívky fotogenické a kreativní. Důležitá je však také schopnost komunikovat. Jak dívky působí v reálném životě se dozvíme již brzy na blížících se castinzích, na kterých se objeví hned několik porotců. Například v Praze se mohou soutěžící těšit na bedlivé oko Michala Viewegha a další porotce, kteří rozhodnou o osudu dívek na základě jejich počínání na sociálních sítích a na základě krátkého rozhovoru na castingu. Těšíme se. Začíná to dostávat správné otáčky.

Více ...


Zobrazit více novinek (30) »