Facebook Instagram YouTube

Novinky

Chci dostávat novinky e-mailem!

DYCKY MOST!

DYCKY MOST! Tak by se dal charakterizovat casting, který proběhl v sobotu v severočeském městě, které se proslavilo v seriálu na České televizi. Nejen Frantou, Severkou a kostelem je Most populární. Na pivních slavnostech, které probíhaly současně s castingem bylo poznat, že obyvatelé známého města rádi zkoušejí nové věci a také ochutnávají nejrůznější gastronomické lahůdky. Současně jsme se v Mostě přesvědčili, že dokáže do soutěže dostat velmi zajímavé dívky a ženy, které rády využívají nejrůznějších příležitostí ke zviditelnění. Z castingu ve fotogalerii vybíráme ty nejzajímavější, které se zúčastnily. Mostu děkujeme za podporu a budeme se těšit se zástupcem v porotě při finále. Měl by jím být náměstek primátora Ing. Marek Hrvol. Most byl DYCKY plný krásných dívek a to se i tentokrát potvrdilo. Casting právě sem po právu patří a patřit bude i v příštích letech.

Více ...

Svatební salon Delta oblékne finalistky při finále!

Svatební salon Delta z Mostu připraví šaty pro finalistky letošního ročníku Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Majitelka salonu Pavla Vyoralová zasedne při finále v porotě a bude tak moci z první řady hodnotit, jak odprezentují šaty z jejího salonu samotné finalistky. Organizátoři si ve spolupráci se salonem Delta připravili překvapení, které bude odtajněno až při samotné přehlídce. Spolupráci si pochvaluje i prezident soutěže Lukáš Trs. Na adresu salonu Delta uvádí:,, Jsem strašně rád, že se nám podařilo domluvit s Deltou, protože dámy sídlí v Mostě, tedy v mém rodním městě. To by však ještě nic neznamenalo pro naše rozhodování. Přesvědčilo nás hlavně to, že paní Vyoralová se svou dcerou jsou profesionálky a že se ve světě soutěží krásy pohybují již řadu let. Pojedou s námi na soustředění, dívky si zaměří, odzkouší apod. Prostě profíci...´´, nechal se slyšet Trs. Produkce tak do soutěže získala velmi zvučného partnera. Svatební salon Delta se vám představuje ve videu z Czech Fashion Week. Pěknou zábavu.

Více ...

Z Popradu rovnou do finále!

Nad Tatrou se blýska....a dál už to všichni znáte. Tentokrát se blýskalo pod Tatrami ve městě Poprad. Casting, který proběhl minulý týden ukázal, že zvěsti o slovenské kráse nelžou. Ještě máme před sebou polovinu castingů, ale můžeme prozradit, že nejméně dvě soutěžící, které se přihlásíly do PhotoGirl a přišly na casting při veletrhu v Aréně Poprad, pošle produkce pravděpodobně rovnou do finále. Nebudeme prozrazovat jména a ani fotkou se nenechte zmást. Vše se dozvíte po skončení posledního castingu v Bánské Bystrici. Potom totiž budeme mít jasno a kompletním finalovém složení. Věříme, že letošní ročník, který se na finálovém večeru ukáže ve světle konceptu Black&White, vyvrcholí skvělou show v hlavních rolích s našimi finalistkami. Těšme se na 10. září do Retro Music Hall v Praze.

Více ...

Slovenka Bára Olejníková v Las Vegas 2016

Barbora Olejníková, vítězka ročníku 2016,  ovládla s naprostým přehledem svůj soutěžní rok. Podívala se do Las Vegas a fotila super žhavé snímky přímo u hotelového bazénu rezortu Stratosphere. Podívejte se i vy milé dámy a nechte se inspirovat. Blíží se castingy na Slovensku, které nám třeba přinesou další vítězku. Bude to Slovenska, nebo Češka. Dozvíme se již 10. 9. 2019 v Praze. Casting v Popradu proběhne již tento pátek. Tak se těšíme.

Více ...

Čekají nás 3 zastávky na Slovensku!

Poprad, Bratislava a Bánská Bystrica. To jsou tři zastávky na cestě do finále, které produkce soutěže absolvuje během dubna a května po Slovensku. Pokud bydlíš v okolí Popradu tak přijď 26. nebo 27. 4. do Poprad Arény, kde nás najdeš při veletrhu bydlení. Bydlíš v Bratislavě, nebo v dojezdové vzdálenosti od hlavního města? Potom určitě přijď do Café Zimák na stadionu O. Nepely. Tam se uskuteční casting PhotoGirl 16. 5. 2019 od 15:00. Poslední zastávkou bude Bánská Bystrica, kde v Piano Baru na náměstí zakončíme turné po Slovensku. Chybí nám dívky ze Slovenska, které postoupí do finále. Takže pokud nemáš nic lepšího na práci, tak určitě přijď. Potřebujeme Slovenskou krásu ve finále. 

Pro více informací se mrkni sem.

Budeme se těšit!

Více ...

Fotografie z castingu v Praze.

FOTOGALERIE Z CASTINGU V PRAZE 

5. 4. 2019 - ILLUSION ART MUSEUM PRAHA 

FOTOGRAF BOHDAN ZAJČENKO

Více ...

Praha byla super! Casting II je minulostí!

V pátek 5. dubna proběhl v Praze v Illusion Art Museum druhý casting letošního ročníku soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Za účasti porotců Michala Viewegha a Dalibora Šípka, produkce, majitele soutěže a prezidenta Lukáše Trse se předvedlo bezmála dvě desítky dívek. Chystáme fotografie všech, které dorazily a zkusily své štěstí před fotogaparátem fotografa Bohdana Zajčenka. Svůj velký dík zaslouží také Illusion Art Museum Praha, protože poskytl velmi zajímavé prostory, ve kterých dívky měly za úkol vymyslet zajímavé příspěvky na Instagram. Podařilo se. Hashtag #iamprague létal Instagramem celý pátek, sobotu i neděli. Zítra ukážeme i zbylé soutěžící. Dnes si můžete vychutnat alespoň pohled na soutěžící Petru Kostkovou.

Příští casting se uskuteční již 26. - 27. 4. v Popradu.

Více ...

Brno za námi. Jedeme dál. V pátek v Praze!

Několik odvážných žen a dívek dorazilo na casting v Brně. Některým se dařilo více a  některým méně. My vám nabízíme pro posouzení některé adeptky, které přišly, nechaly se vyfotit a popovídaly si s produkcí. Necháme na vás, kterou favortiku si vyberete a budete ji podporovat. Z Brna se určitě nějaké místo ve finále najde. Jestli to bude jedno, či více ukáží další castingy. Třeba již v pátek v Praze od 17:00 v Illusion Art Muzeu.

Více ...

Tak zítra v Brně!

Je to tady. Čekali jsme mnoho měsíců, než se spustí další část soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Zítra totiž přijde na řadu první ze 6 castingů, na kterých přivítáme účastnice a zároveň adeptky na titul v hlavní kategorii tedy Czech&Slovak PhotoGirl, ale také také uchazečky o vítězství v dalších kategoriích, které soutěž vypsala. Pro úplnost si pojďme povědět, že dívky mohou uspět v hlavní kategorii, dále v divácké sms soutěži s názvem PhotoGirl Public, jejíž pořadí můžete sledovat zde na webu v menu v položce ´´soutěžící´´. Nedílnou součástí je také kategorie PhotoGirl Social Network, kterou bude mít pod křídly jeden z partnerů a ocení tu nej v oblasti práce na sociálních sítích. Poslední kategorií je PhotoGirl Sympatie poroty, kterou zvolí porotci při finále! Je jasné, že bez účasti na castingu dívky nemohou na větší úspěch pomýšlet i když šance trvá až do chvíle, než zveřejníme 12 finalistek. Tak se stane po posledním castingu v Bánské Bystrici. Zítra ale začínáme v Brně, kde po castingu navštívíme koncert Majka Spirita. Tak přijď a užij si casting i koncert! Zítra v 15-18 v Sono Centru v Brně.

Více ...

Pulse fitness club - Nový partner PhotoGirl!

No pulse, no life je motto fitness clubu Pulse, který se stává novým partnerem soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 a přímo tak zapadá do konceptu soutěže. Zdravý životní styl patří k hlavním krédům PhotoGirl. Je s ním spojeno samozřejmě také cvičnení, pohyb a trénink. Bez pohybu by člověk jen těžko mohl prohlásit, že se cítí dobře a plný energie. Proto jsme oslovili fitness club, abychom mohli dívkám dopřát 100% komfort a kvalitu pro svůj trénink. ,,Pulse splňuje všechny atributy moderního fitka, kde najdeme všechny cvičící stroje, rotopedy, trenéry, skupinové cvičení a další doprovodný program pro zdravý život´´, nechal se slyšet Lukáš Trs, prezident soutěže. Není náhodou, že na obrázku vedle majitele clubu pana Ing. Lukáš Vostrovského, MBA vidíte zápasnickou hvězdu Karlose Terminátora Vémolu. Ten totiž moc dobře ví, kde se cítí dobře a kde se nejlépe připravit na zápasy, které vyžadují co možná nejlepší fyzickou připravenost. Ano je to přesně v Pulse Fitness Clubu v Horních Počernicích. Majitel podniku, Ing. Lukáš Vostrovský, MBA, se každým dnem přidá mezi porotce a bude tak bedlivým okem sledovat soutěžící ucházející se o titul v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Pulse Fitness věnuje výherkyním roční členství a vítězky tak dostanou jedinečnou možnost zamakat a dostat se do formy. Navíc se budou moci při troše štěstí setkat se samotným Karlosem Terminátorem Vémolou. Vítáme partnera a těšíme se na nového porotce, který se zúčastní také soustředění v Chateau de frontiere.

Sleduj Pulse Fitness Club na Instagramu - Sleduj zde!

Více ...

Změna v PhotoGirl Public - smsky mění pořadí!

Sms hlasování v kategorii PhotoGirl Public 2019 doznalo změny. Dívky na třetím a čtvrtém místě se během jednoho týdne prohodily. Bez změn prozatím zůstává první pozice, kde již nějaký čas vévodí Petra Kostková z Prahy. Bude velice zajímavé sledovat, jak se dívky poperou o titul PhotoGirl Public, který jim zajistí automobil na rok zdarma od společnosti Algon Plus - Auto a.s. Loňská vítězka si prozatím užívá svého žlutého krasavce a to až do finále ročníku 2019. To se uskuteční v září. Týden před finále se smskové brány uzavřou a my budeme znát novou PhotoGirl Public 2019, která tak mimo jiných cen získá vůz na rok zdarma. Uvidíme, která z dívek okouzlí nejvíce své fanoušky, kteří budou ochcotni investovat 10,- Kč nebo 0,5 EUR. To je totiž cena jedné smsky.

Více ...

Soustředění finalistek na zámku? Jsme pro!

Soustředění finalistek soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 v prostorách hraničního zámečku Chateau de Frontiere se uskuteční od 18. - 21. 6. 2019. Zámeček je proslulý svou gastronomickou kvalitou, nádhernou okolní přírodou, perfektním servisem a také hranicí, která prostory hotelu prochází. Ano, budeme se soustředit přesně na rozmezí České republiky a Rakouska. Možná ta největší výzva pro soutěžící v letošním ročníku právě přichází. Produkce soutěže pro právě probíhající ročník soutěže připravila ve spolupráci s vedením Chateau de Frontiere novinku v podobě 4 dnů a 3 nocí v přenádherných prostorách sídla  rodiny Lichtenštejnů, které bylo postaveno v letech 1816 až 1827. Nadstandartně vybavené pokoje, výborná kuchyně, skvělá káva, vyhřívaný bazén, nespočet možností jak trávit volný čas a odpočinek. To vše nabídne 12 finalistkám Hotel Hraniční Zámek, který se může pyšnit označením ´´čtyřhvězdičkový´´ a také michelinskými kuchaři. Finalistky bude čekat mnoho úkolů a výzev. Budou fotit luxusní kalendář, který nás zavede do nejtajnějších prostor zámku, budou natáčet vlastní stories z prostorů zámku. Budou fotit, vzdělávat se a také si trochu užívat. K dispozici bude tým Czech Make Up House, který se postará o vizáž dívek. Na místě budou fotografové, kameraman a další členové produkce, kteří celé soustředění zaznamenají, aby i diváci a fanoušci finalistek měli možnost nakouknout tzv. pod pokličku soustředění finalistek. My se těšíme. Finalistky budeme znát po posledním castingu, který se uskuteční v Bánské Bystrici 20. 5. 2019.

Více ...

Castingů se zúčastní porotci!

Czech&Slovak PhotoGirl vstupuje do castingové fáze, která s sebou přináší hodnocení soutěžících také v reálných světlech. Prozatím známe holky jen z fotografií, které v soutěži hrají velmi důležitou roli. Hledáme totiž dívky fotogenické a kreativní. Důležitá je však také schopnost komunikovat. Jak dívky působí v reálném životě se dozvíme již brzy na blížících se castinzích, na kterých se objeví hned několik porotců. Například v Praze se mohou soutěžící těšit na bedlivé oko Michala Viewegha a další porotce, kteří rozhodnou o osudu dívek na základě jejich počínání na sociálních sítích a na základě krátkého rozhovoru na castingu. Těšíme se. Začíná to dostávat správné otáčky.

Více ...

Je vás 200! Přijďte na casting vzkazuje prezident!

Soutěž vstupuje do další fáze. Castingy, které nás čekají napoví hodně o šancích dívek, které se přihlásily do soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019. Podle slov prezidenta soutěže Lukáše Trse se jedině na castingu pozná, jestli fotky klamou, nebo ne. Nejde jen o vzhled. Jde také o celkovou osobnost soutěžící. Prezident Trs vzkazuje: ,,Holky, nebojte se a přijďte na casting!´´ Brno, Praha, Poprad, Most, Bratislava a Bánská Bystrica. To jsou města, kam se za vámi vydáme. Je důležité se potkat, protože o vítězství rozhoduje nejen aktivita na sociálních sítích, ale také komunikace, sympatie a další atributy, které utvářejí celkovou osobnost PhotoGirl. Seberte odvahu a přijďte nalíčené na casting. Nechte se vyfotit od profesionála. Odnesete si fotografie a zkušenost. Nic složitého vás něčeká. Produkce soutěže se na vás těší.

Více ...

Castingy jsou tady!

A máme tady další fázi naší soutěže. K tomu, aby se dívky mohli probojovat do finále, je velmi vhodné zúčastnit se castingu. Protože při setkání s produkcí soutěže se mohou dívky projevit nejen před fotoaparátem, ale také v rámcí krátkého dialogu s vedením soutěže. Nepůjde o žádné dlouhé pohovory. Spíše jde o to prokázat schopnost reagovat, nebo komunikovat v různých situacích. Nic složitého, nic co by mělo případné adeptky titulu odradit. Soutěž se blíží do své druhé poloviny a brzy se budou oddělovat všechny přihlášené od těch úspěšných, které postoupí do semifinále. Z těchto 20 dívek potom porota vybere 12 finalistek, které zamíří na soustředění. Nyní jsou však před námi castingy, které o mnohém napoví. Favoritky, které od začátku ročníku sdílejí na sociálních sítích fotografie, které plní zeď zde na stránkách, anebo které válcují soupeřky v sms hlasech stojí nyní před další výzvou. Tou není nic jednoduššího, než přijít na casting. Chceme vás totiž vidět, chceme vás poznat. Přijďte nalíčené a vemte si s sebou podpatky a plavky. Možná se vám budou hodit, možná na ně nepřijde řada. Už teď se na vás těšíme. 

Budeme vám volat a domlouvat s vámi termíny. Buďte připravené na telefonní hovor:-)

 

Více ...

Smsky vede Petra z Prahy!

Slibovali jsme, že odtajníme přůběžné pořadí sms hlasování diváků. V menu na tomto webu si můžete rozkliknout položku soutěžící, kde jsou jednotlivé adeptky seřazené dle došlých sms hlasů. Na prvním místě zatím můžete spatřit Petru Kostkovou, která žije v Praze. Druhá se z fotografie dívá a usmívá Sandra Toncrová. Další dívky následují přesně dle došlých hlasů od fanoušků. Rozdíly jsou minimální a jen dívky vědí, kolik hlasů obdržely. Pomozte jim pohnout pořadím a doveďte je k vysněnému titulu PhotoGirl Public. Vítězka získá mimo věcných cen, voucherů na služby a kosmetiku také automobil na rok zdarma. A to se již vyplatí zaslat sms hlas. Každý týden připisujeme sms hlasy a vy máte možnost sledovat, jak se holkám daří. Cena sms hlasu je 10 Kč nebo 0,5 EUR.

Více ...

Od pondělí seřadíme soutěžící dle sms hlasů!

V pondělí 25. února si budete moci prohlédnout průběžné stavy sms hlasování diváků. Respektive vám neprozradíme přímo počty smsek, ale seřadíme dívky dle počtu hlasů, které obdržely od svých fanoušků. Od tohoto data tedy bude jasné, která dívka je nejpopulárnější u veřejnosti a také bude velice zajímavé pozorovat, jak se posouvají jednotlivé adeptky pořadím směrem vzhůru až třeba k titulu v kategorii PhotoGirl Public. Ten vítězce zajistí po skončení letošního ročníku automobil na 1 rok zdarma od společnosti Algon Plus Auto s.r.o. Máte již svou favoritku, kterou pravidelně podporujete? Že ne? Od příštího týdne máte možnost pozorovat, jak se které dívce daří a třeba si najdete tu svou, které byste přáli vítězství ve vedlejší kategorii Public a které svůj hlas pošlete. 

Více ...

PhotoGirl 2018 vařila v Chef Parade!

Škola vaření, kterou vede porotce soutěže Czech&Slovak PhotoGirl Jakub Kubíček, byla před dvěma dny svědkem kurzu pro vítězku soutěže ročníku 2018. Chef Parade, která je proslulá již mnohaletými zkušenostmi v oblasti výuky gastronomie a vaření, byla partnerem soutěže v minulém ročníku a dle slov Jakuba Kubíčka tomu tak bude i v tom letošním. Tereza Hynková, která si vybojovala titul královny, tak mohla předvézt své kuchařské umění, ale hlavně mohla načerpat nové znalosti a tipy jak na mezinárodní kuchyni. Porotce soutěže si pochvaloval zapálení vítězky Czech&Slovak PhotoGirl 2018 a překvapilo ho, jak se do vaření pustila a kolik toho umí i při svém nízkém věku. Přímo na adresu mladých dívek vzkazuje: ,,Holky, vaření je vášeň. Musíte si v něm najít pozitiva a nikoli povinnost.´´ Zmínil se také o tom, že by holky měly začínat s vařením co nejdříve, protože nikdy neví, kdy se jim bude hodit někoho oslnit s vařečkou v ruce. Produkce Czech&Slovak PhotoGirl je z partnerství s Chef Parade nadšena. Dáváme smysluplné výhry našim soutěžícím, nechal se slyšet prezident soutěže Lukáš Trs. Uvidíme, která z letošních soutěžících bude po finále šťstnou vítězkou školy vaření od Chef Parade.

Více ...

Kdo vede pořadí sms hlasů?

Kolik si dostala sms hlasů ty? Jako správné soupeřky nevíte, kolik mají vaše kolegyně hlasů a kdo si jak stojí v celkovém pořadí. Můžeme vám jen říci, že je stále vše více než otevřeno, protože rozdíly jsou jen v desítkách hlasů. 1 hlas = 10 korun. A to znamená, že na první místo pořadí v kategori PhotoGirl Public, tedy cenu veřejnosti, se můžeš dostat již po několika desítkách smsek. Nejen, že budeš mít titul PhotoGIrl Public, ale dostaneš od nás auto na rok zdarma a mnoho dalších cen. Nepropásni to. Vyhecuj své fanoušky a sdílej informaci o možné podpoře v soutěži Czech&Slovak PhotoGirl. Nezapomeňte, že kategorií máme více. Přehladně si je můžes prohlédnout v našem magazínu zde. Zamakejte holky, je to fakt o pár hlasů!

Více ...

Casting v Praze na Staromáku!

První casting letošního ročníku proběhne v Illusion Art Muzeu na Staroměstském náměstí. Muzeum se nachází přímo naproti Orloji, takže nemůžete zabloudit. V prostornách prvního iluzijního a trick artového podniku v Praze na vás čeká casting, při kterém si vás vyfotíme a popovídáme si s vámi. Vy budete mít možnost prohlédnout si expozici, která vás ohromí. Každopádně nenechá v klidu vaše mobily. Ty totiž využijete aktivně při prohlídce. Je to klam? Trik? Ne, je to Illusion Art Museum Prague a vy se při castingu seznámíte se vším, co zde návštěvníci mohou vidět a za co musí platit. Pro naše PhotoGirls je to samozřejmě gratis. Budeme se těšit na hojnou účast a na vás. S sebou prosíme vemte boty na podpatku, naličte se a hlavně se ničeho nebojte. Bude to zábava.

Více ...


Zobrazit více novinek (30) »